Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Имаме ли бъдеще с мъжа ми...?

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
beni.andreeva
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 2
Join date : 19.07.2013

Имаме ли бъдеще с мъжа ми...? Empty
ПисанеЗаглавие: Имаме ли бъдеще с мъжа ми...?   Имаме ли бъдеще с мъжа ми...? Icon_minitimeСъб Юли 20 2013, 10:43

ЗДРАВЕЙТЕ
До сега не съм писала във форуми и не знам как да започна!
...ще пиша направо.
От 3 г. съм разделена с мъжа ми ,не по мое желание, той живее с друга жена, но аз го обичам !
Имам усещането, че не всичко е приключило за нас!
Не живея с тази или заради тази ми мисъл, но ако може някой да ми помогне да си изасня нещата, ще съм много благодарна!
Това е все едно част от мен липсва постоянно!
Все едно не съм пълна, не съм цялата АЗ!
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Имаме ли бъдеще с мъжа ми...? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имаме ли бъдеще с мъжа ми...?   Имаме ли бъдеще с мъжа ми...? Icon_minitimeСъб Юли 20 2013, 20:21

Много ми стана мъчно като прочетох постинаг ти! Живота е така несправедлив с нас понякога. Често жените оставаме с години в едно блато и се мъчим и страдаме, а тези които са потъкали щастието ни просто продължават напред без особен проблем- щастливи в други връзки.

По принцип гостите на форума пишат в друга тема, но ще ти направя гледане тук:

Кармична подредба за влюбени

Цепя на Колесница (може би отразява факта, че я правя в момент в който и двамата сте разделени)

Рицар пентакли, 10 меча, крал пентакли, рицар меч, 6 жезли, паж пентакли, слънце, кралица чаши

По тези карти мога да кажа, че раздялата ви не е случайна, тя се е случила, за да ви научи бавно и по трудния начин да се цените и да виждате стойността на другия човек, а това няма как да стане без болка, без момент на крах, защото такива са ситуациите, които обръщат живота ни и мирогледа ни на 180 градуса.
В миналото сте се познавали и сте били врагове, не сте се обичали. Хора с различна ценностна система, които просто не са се разбирали. Мисля, че ти си му била баща,а той твой син, който се е борил за своята независимост и защитаване на идеи, които ти вечно не си одобрявала и си го спирала в развитието му. Имала си власт над него в минал живот и си го ограничавала, не си го оставяла да бъде себе си и това най- вероятно е развалило вашите отношения. В този живот за това трудностите се падат на твоя гръб да ги износиш ти, а на него е дадена повече свобода и правото да се учи и да опитва от всичко.
Останалото което картите ми казват тук е, че ще ви се даде шанс да имате ново начало, нов старт, след края- слънцето, когато той осъзнае, че ти си любимата му жена..и мисля,че ще го осъзнае.

ще направя и една ВЖ
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Имаме ли бъдеще с мъжа ми...? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имаме ли бъдеще с мъжа ми...?   Имаме ли бъдеще с мъжа ми...? Icon_minitimeСъб Юли 20 2013, 20:32

Развитие на отношенията ви в следващите месеци

Цепя на Рицар чаши

РМ СС Колело Маг Глупак 3м 10м 7ж 8м

8м на 9та позиция във ВЖ са ми показвали пълна изолация и липса на контакт. Така, че не съм сигурна, че ще комуникирате и ще има някакво развитие между вас.

Вижда се краят и огромната ти болка, но се вижда и този Глупак, който е като възкръснал феникс от пепелта. Явно надеждата се е възродила в теб. Ти си влюбена емоциите ти не са овладяни, действала си рязко, може би си се опитала да го потърсиш, но или не ти е отговорил или си останала неразбрана. С това Колело и този Маг над теб- едно ми идва на ум- това, че ти си дала сигнал на бившия ти мъж и нещата са вече в негови ръце- да реши какво и как- и другото е- намесата на Господ- може би това не е момента, може би няма да има развитие и събиране при вас в близко бъдеще, но това не значи, че трябва да се отказваш.7 жезли съветва точно за това- не се отказвай, въпреки, че ще ти е далече от очите и няма да имаш възможност да контактувате...и поне в следващите месеци- половин година, не мога да те насърча да очакваш развитие, но според мен картите показват и твоята продължаваща борба за сърцето му.
Но явно той трябва да е този, който да предприеме крачката,
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
beni.andreeva
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 2
Join date : 19.07.2013

Имаме ли бъдеще с мъжа ми...? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имаме ли бъдеще с мъжа ми...?   Имаме ли бъдеще с мъжа ми...? Icon_minitimeСъб Юли 20 2013, 21:40

Много благодаря за отделеното време и внимание!
Върнете се в началото Go down
Redgina
Редовен участник
Редовен участник
Redgina


Female Брой мнения : 511
Join date : 04.01.2012

Имаме ли бъдеще с мъжа ми...? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имаме ли бъдеще с мъжа ми...?   Имаме ли бъдеще с мъжа ми...? Icon_minitimeСъб Авг 03 2013, 10:19

Бени , 3 години е твърде дълго време ,за да очакваш ,че ще има някакво бъдеще за вас.
Казвам ти го без карти,каквото е било било,ти просто удължаваш агонията ,и таиш твърде
много болка и гняв.Направи всичко възможно да се освободиш от тези чувства , прости , забрави
и продължи напред.
Линда, Глупакът в твоята е подредба си е точно Глупак , който вярва в чудеса,и сам си подхранва глупостите,7 жезли е напразното упорство,борим се за какво? за да се нараним още повече.Аз не виждам и нищо оптимистично -3 м,10 м,7 ж,8 м,
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Имаме ли бъдеще с мъжа ми...? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имаме ли бъдеще с мъжа ми...?   Имаме ли бъдеще с мъжа ми...? Icon_minitimeСъб Авг 03 2013, 11:35

Реджи- Да, по тези карти и аз съм казала, че няма развитие за тях в близката половин година. А относно другото- човешкото сърце е неразгадаема тайна. Наистина може да ни се струват нелогични някакви неща- как тя може да продължи да го обича след толкова време- но това е факт. И да й казваме- спри да се надяваш, живей пълноценно, опитай се да се влюбиш пак- тя самата мисля, че си го е казвала много пъти. Едва ли ще й помогнем така.

Картите са пред мен и ще ги попитам за перспектива принципно да подновят отношенията си  (от днешна гледна точка)

Цепя на 8 ч - излиза ми при разделени хора

4 ч 4 м 9 ч

Основа Смърт
Потенциал 4 ж

Да, излизат ми като приключили отношения, мисля, че скоро Бени ще се почувства по- добре и ще е щастлива. Ще намери мястото си. Имаш ли дете, Бени? Ще имаш поводи за радост около майчинство и някакво детенце.

Но от друга страна и по тези карти не мога да кажа, че те во веки веков не биха получили шанс да са заедно. Тези карти също така нищо конкретно не обещават, но пък в моите очи не отричат също Възможността някой ден и при някакви обстоятелства желанието й да се изпълни.
Аз бих я посъветвала да се глези, да прави неща за себе си, да се опита да намери вътрешната си хармония- другото да не го мисли. Ако е писано да става - ще става. Някой ден и по някой начин.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Redgina
Редовен участник
Редовен участник
Redgina


Female Брой мнения : 511
Join date : 04.01.2012

Имаме ли бъдеще с мъжа ми...? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имаме ли бъдеще с мъжа ми...?   Имаме ли бъдеще с мъжа ми...? Icon_minitimeСъб Авг 03 2013, 11:43

Едва ли ще помогнеш на някого ,като му даваш празни надежди.Остави това за човешкото сърце
то няма и чаши в гледането й, преобладават мечове,значи проблема е в главата , не в сърцето.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Имаме ли бъдеще с мъжа ми...? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имаме ли бъдеще с мъжа ми...?   Имаме ли бъдеще с мъжа ми...? Icon_minitimeСъб Авг 03 2013, 12:32

Реджи, уважавам мнението тимерси , но просто аз виждам картите по друг начин. А това все пак са моите карти и моята връзка с тях- вярвам им.
Знам, че логично е много по- вероятно правата да си ти и в крайна сметка- да! Той е в друга връзка, раздяла има от 3 години! За най- разумния извод си права- не трябват карти.

Но аз няма да си изкривя душата за това, което виждам, но няма и повече да настоявам- защото не мога да обещая на жената скорошен успех и резултати, а и принципно не правя генерални прогнози. Казвам каквото съм видяла и желая успех. Човека да си прецени да вярва или не.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Sponsored content





Имаме ли бъдеще с мъжа ми...? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имаме ли бъдеще с мъжа ми...?   Имаме ли бъдеще с мъжа ми...? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Имаме ли бъдеще с мъжа ми...?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Въпрос: Имаме ли общо бъдеще? Може ли някой да разтълкува?
» Интересна подредба- съюзът сега и за в бъдеще.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: