Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори

Go down 
+27
CaPuHa
Iva78
Ole
Вера
Луничка
Galanthus
MAITE
pavla1118
Artemiss
La la
bibibi
Magi
sugar6
Антония
Redgina
yanacom
Ioana
Moira
Persefona
jeni27
Reni
Зуки
Frog
dgakova
Az_sum
lindaLI
My_name_is _love
31 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 18 ... 32  Next
АвторСъобщение
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 4 Icon_minitimeПет Авг 09 2013, 15:54

На въпроса какъв ще бъде любовният ми живот през идващите 3 месеца се паднаха 10 жезли,4 мечове,7 чаши и Луната. На мен тези карти ми показват застой,илюзии и депресивни състояния,каквито ги имам и сега.Вие нещо друго виждате ли в тях?Благодаря предварително на включилите се усмивка 
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

Въпроси и отговори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 4 Icon_minitimeПет Авг 09 2013, 16:07

ах, миличката Въпроси и отговори - Page 4 396312 

не са хубави картите- страдание, заблуди и застой- напълно правилно си ги разтълкувала. Но пък! това е чудесен период да се обърнеш към себе си- да се занимаваш повече с езотерични неща в стремежа си да превъзмогнеш това състояние- да ходиш на йога, да си готвиш вкъщи, да гледаш романтични филми, да пишеш стихове- нещо такова.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Magi
Наблюдател
Наблюдател
Magi


Female Брой мнения : 19
Join date : 31.05.2013

Въпроси и отговори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 4 Icon_minitimeПет Авг 09 2013, 21:24

sugar6 каза:
На въпроса какъв ще бъде любовният ми живот през идващите 3 месеца се паднаха 10 жезли,4 мечове,7 чаши и Луната. На мен тези карти ми показват застой,илюзии и депресивни състояния,каквито ги имам и сега.Вие нещо друго виждате ли в тях?Благодаря предварително на включилите се


Пложението може да не е толкова лошо, в смисъл, че може съвсем съзнателно да се обърнеш към себе си и да осмислиш всички илюзии, в които обвиваш любовния си живот. Да си дадеш един момент на почивка и отдих, на доброволно оттегляне от всичко. А имаш и силите да направиш това и да оцелееш в условията на лека депресия. Понякога тя е полезна. Smile
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 4 Icon_minitimeСъб Авг 10 2013, 08:53

Lindali аз това и правя-насочила съм се основно към езотеричните неща.
Magi да знам,че човек има нужда от оттегляне и преосмисляне,но при мен този период продължава от доста време и това ме побърква.Но все още имам някакви надежди,че нещата няма да останат все така.
Благодаря ви, момичета!мерси 
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 4 Icon_minitimeСъб Авг 10 2013, 20:48

1.Карта-сигнификатор (определител) на съюза.- светът
2.Какво партньорът мисли за питащия и съюза.рицар пентаки
3.Какво партньорът чувства по отношение на питащия и съюза.2 меч
4.Как партньорът действа (какво показва), поведението му относно питащия и съюза.3 чаши
5.Поведението на питащия, свързано с партньора и съюза.10 жезли
6.Чувствата на питащия към партньора и съюза.асо чаши
7.Мислите на питащия относно партньора и съюза.6 пентаки
(източник: Хайо Банцхаф)

------7-------2------
------6---1---3------
------5--------4------

семейство,свидете съм на техни раздели и събирания.сега отново са в раздяла.как се виждат един друг?

жена-6п,асоч,10ж
мъж-рп,2м,3ч

за него-във връзката вижда че е използван(рп+2м).предвид че са скарани сега е на разстояние(2м)но търси контакт(тел,чрез детето-3ч).
за нея-всичко друго-но не и любов.трудно понася мъжа си,но не е сложила край,макар че 6п+асоч-е  никава любов,ама пак е нещо...и у двамата има колебание и претегляне,зависимост???
тази 6п-тежка е тук,високомерна...
светът-колкото и положителна карта да е, тя може да говори за тяхното пътуване и края...

ще се съберат ли те двамата
смърт-9жезли-справедивост
опа, тази справедивост,дали не е съдия?
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Въпроси и отговори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 4 Icon_minitimeСъб Авг 10 2013, 21:58

Зуки написа:
жена-6п,асоч,10ж
мъж-рп,2м,3ч
Зуки,не знам какви им са взаимоотношенията,но на жената и е писнало да дава повече,отколкото да получава в тази връзка,товарът и е дошъл голям.
Мъжът се е оставил на течението,трябвало е да бъде ръчкан непрекъснато от жена си,това за пореден път е нажежило атмосферата вкъщи.

Дали ще съберат-не знам-ще стане така,както е най-добре и за двамата.Много инат виждам между тях,никой не иска да отстъпи,имат още чувства останали,ще има промяна голяма,но каква ще е, зависи от тях самите.

Смъртта освен край и е голяма трансформация.Справедливостта буквално може и да е съдия.
Като се имат предвид картите Смърт+9 жезли+Справедливост-буквални карти за развод.

Дано да стане така,както е най-добре и за двамата.мерси 
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 4 Icon_minitimeНед Авг 11 2013, 01:43

зуки написа:
ще се съберат ли те двамата
смърт-9жезли-справедивост
опа, тази справедивост,дали не е съдия?
Края е настъпил, и по горната подредба се вижда до някъде, 9 жезли няма потенциала да поведе нещата в силна и градивна посока напред след смъртта...но май ще се отказват от идеята за официален развод- според мен - жената подхожда по- отговорно към отношенята и е по- жертвоготовна, мъжа я уважава, но просто не му се занимава с това да развива тези отношения...може би тя ще се дърпа да му даде развод..

По картите не се вижда сближаване
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 4 Icon_minitimeНед Авг 11 2013, 06:15

дали дава жената,е даваща-даваща е но не на чуства които са обич,любов,разбиране,състрадателност и всичко онова което изисква хармонията.
основно финансово се издържат от мъжа,но нейната сила е-къщата,имота е неин на родителите и....та затова и е се тая-(6п и асо ч),тя все пак може и да дава,но очаква и от мъжът и да дава(6п)...
така е 9ж-тя е защитила себе си(9ж)-но от какво е и защо е това пазене-тя го изгони...(това са разделите им,той измрънка някъде из къщата,тя от дивана се провикне да си ходи при майка си)...сигурно се пази от развод,но едва ли се плаши от това...
Мъжът се е оставил на течението,трябвало е да бъде ръчкан непрекъснато от жена си,това за пореден път е нажежило атмосферата вкъщи. написа:
-остави се е,защото поема отговорност над всеки и всичко,но не знае какво да прави,май няма силата да е водещ,затова го ръчкат,но смисъла на ръчкането-е негов страх,и самия капан в който попада сам-мрън,мрън-и го запратят от 9 в 10 глуха...
Като се имат предвид картите Смърт+9 жезли+Справедливост-буквални карти за развод. написа:
-да и на мен ми намирисват,но дали няма да останат те двамата в тези 9 жезли дълго време,и времето да отложи справедивостта,или страха да се трансформира в смелост,разума,и желанието ,нуждата,ще говорят...те нямат чуства...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Az_sum
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 75
Join date : 26.07.2013

Въпроси и отговори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 4 Icon_minitimeНед Авг 11 2013, 09:38

Здравейтеусмивка Не се сърдете,но ще ви задам един леко тъп въпросEmbarassed 
Снощи бях на среща със съученици от гимназията,имаше такива дето не сме били много близки,просто във съседен клас.Вече големи хора,всеки с деца ,семейства.
Та,имаше един мъж-съученик,който много ме привлече.Странно се държеше с мен,по странен начин търсеше контакт с мен и показваше внимание.
Въпросът ми е И. харесва ли ме? Или се заблуждавам?
Боже не е истина,изтеглих карти подобни на онзи денВъпроси и отговори - Page 4 105895932 
Рицар Мечове
Висша жрица
Императрицата

първите 2 са като онзи ден....странно!

А втория въпрос ми е,ако ме харесва ще направи ли така,че да ме потърси/да се свърже с мен/?
Силата
Паж Пентакли
6 жезли

Мерси момичета!!!
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 4 Icon_minitimeНед Авг 11 2013, 10:08

Пожелал те е, решил е, че си секси, но умело го е прикрил- или защото той има някоя до себе си..или защото ти си вече обвързана.

Дали ще те потърси..може нещо да проучи, но някак си ще го измисли да стане като случайна среща
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Az_sum
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 75
Join date : 26.07.2013

Въпроси и отговори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 4 Icon_minitimeНед Авг 11 2013, 11:06

Много ти благодаря Линда,че толкова бърза се включиусмивка Сега остава да чакаме да видим.
А според тебе какво може да значи това,че тегля същи карти от онзи ден?
Значи това са предсказания с двойна сила ли? Че просто съдбата ми показва нещо което ще не ще ,ще се случи?

Бях задала онзи ден в карти 3,какъв ще бъде бъдещия -бъдещата ми любов и излязоха пак Рицар Мечове и Висшата жрица...
Върнете се в началото Go down
Az_sum
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 75
Join date : 26.07.2013

Въпроси и отговори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 4 Icon_minitimeПон Авг 12 2013, 21:35

Здравейте милички,аз съм малко объркана.
Нали си пиша с един по интернет,там не стига, че работата е интернетна,но и стана много задълбочена.Разговори всеки ден по телефона,в останалото време писане и така,той смята да идва последната седмица на августВъпроси и отговори - Page 4 262180 Не че не искам,искам,въпреки че и мен ме е страх от неизвестното.....преди няколко дена пък нали ви писах за една среща със съученици.....и това ми размъти мозъка с един...но той явно няма да ми потърси.....
А този интернетния,не стига че е нереален и виртуален,усещам как става все по увлечен и ще дойде,от друг град е.
Сега теглих от един сайт,някаква подредба за любовни взаимоотношения.Как ви се виждат? Но някои са добри,но кулата...ме уплаши.....кажете?

Настояща ситуация- Любовниците
Моят свят-10 пентакли
Неговият свят-2 чаши
Естеството на проблемите-Силата
Пречки-Кулата
Уроци и знаци- 7 чаши
Моите надежди,страхове и желания-10 жезли
Неговите надежди,страхове и желания - Асо жезли
Предизвикателства- 5 мечове
Резултат- 7 жезли

Въпроси и отговори - Page 4 105895932 Как ви се вижда тази ситуация?

Благодаря ви!
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Въпроси и отговори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 4 Icon_minitimeПон Авг 12 2013, 21:41

Аз специално не се наемам да коментирам карти теглени от сайт.Абсолютно различно е да се прави подредба с истински карти.мерси 
Върнете се в началото Go down
Az_sum
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 75
Join date : 26.07.2013

Въпроси и отговори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 4 Icon_minitimeПон Авг 12 2013, 21:43

Антония,ако можеш би ли ми хвърлила с хартиени?
За тези любовни взаимоотношения?
Да видим,дали няма да излезе някоя същата.....
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Въпроси и отговори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 4 Icon_minitimeПон Авг 12 2013, 21:58

Добре! Таро наистина е от хартия,но придобива характер и душа в ръцете на човека,който работи с него.усмивка 

Как ще се развият отношенията с приятеля ти от интернет?

Изтеглих ти следните карти:

7 жезли+4 меча+2 меча

По тези карти виждам,че ти не си съвсем наясно какво представлява този човек,може би той не е такъв за какъвто се представя пред теб.Определено не ти казва всичко за себе си.Трябва да отвориш очите си доста добре за да видиш къде ти се намираш в цялата ситуация.Определено 7 жезли ти дават шанс да постигнеш това което искаш,но е важно да го изясниш сама за себе си.Трябва да спреш и да обмислиш ситуацията,не трябва да действаш импулсивно.Много е важно да си направиш съвсем трезва и реалистична преценка за човека.Смятам,че имаш възможността да го направиш.Нещата са в твои ръце-ти самата ще избереш как да постъпиш с него.Аз специално за сега не виждам в тези карти луда любов,макар че има потенциал-може по-късно.Към м-октомври,например.
Успехе и много любов ти пожелавам!мерси 



Върнете се в началото Go down
Az_sum
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 75
Join date : 26.07.2013

Въпроси и отговори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 4 Icon_minitimeПон Авг 12 2013, 22:03

Антония,трогната съм.Излязли са правдиви карти!

Благодаря ти много!!!!
Върнете се в началото Go down
Az_sum
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 75
Join date : 26.07.2013

Въпроси и отговори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 4 Icon_minitimeВто Авг 13 2013, 14:45

Здравейте,ето ме отново,но с малко предистория.
След промените 90те години,си купих карти Таро,както и 2 книги.Много си гледах...навремето,колкото съм можела съм си тълкувала с книгите.Сега извадих отново картите-днес.Бях ги прибрала,в плик.
Днес си хвърлих,отново за този от интернет.Т.нар любовна подредба,по книгата на Глория Крайчева-Таро по Дюрер.

Какво е бъдещето на тази връзка?
Изтеглих:
1.Взаимоотношения в този момент-Крал Жезли
2.Какво ни е съвместимостта - Звездата
3.Какво искам от него-4 мечове
4.Какво иска той да получи от мен-5 пентакли
5.Какви са перспективите на връзката-Дяволът
6.Какво може да променим-3 жезли
7.Резултат-4 пентакли


Какво мислите момичета? Май нямат бъдеще тези отношения?
Той продължава да търси контакт с мен,пише ми смс-и,обажда ми се,пише ми,и иска да идва в моя град.Но щял да го направи не август,а септември.....
Кажете,все пак това е, истинска подредба изтеглена от мен,с истински карти.

Цепих с дясна ръка на 6 жезли.

Мерси!
Върнете се в началото Go down
Az_sum
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 75
Join date : 26.07.2013

Въпроси и отговори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 4 Icon_minitimeВто Авг 13 2013, 21:02

Хей,имате ли идея?усмивка 
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 4 Icon_minitimeВто Авг 13 2013, 21:11

Цитат :
Какво е бъдещето на тази връзка?
Изтеглих:
1.Взаимоотношения в този момент-Крал Жезли
2.Какво ни е съвместимостта - Звездата
3.Какво искам от него-4 мечове
4.Какво иска той да получи от мен-5 пентакли
5.Какви са перспективите на връзката-Дяволът
6.Какво може да променим-3 жезли
7.Резултат-4 пентакли
Мисля, че към този етап взаимоотношенията са основани на чувствеността /секса/, въпреки, че този крал е твърде сериозен и може да говори също за стабилни чувства, но тук ги изключвам. Не знам какво ти искаш от него, но той от теб иска малко открадната любов. Някой е семеен и свръхактивен сексуално. Мисля, че сегашното положение ще се запази каквото и да е то. Малко е статично, така че всичко остава в сферата на желанията.
Върнете се в началото Go down
Az_sum
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 75
Join date : 26.07.2013

Въпроси и отговори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 4 Icon_minitimeВто Авг 13 2013, 21:32

Мерси ФрогВъпроси и отговори - Page 4 396312 Вярно са показали,но много хубаво си го анализирала...
И двамата сме семейни,т.е аз ,а той има приятелка.
Силно е сексуалното привличане,мисля че и двамата сме свръхсексуалниEmbarassed 

Сега попитах:
Ще дойде ли тази събота?

4 чаши
Императрицата
Кралица на Жезлите
Върнете се в началото Go down
Az_sum
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 75
Join date : 26.07.2013

Въпроси и отговори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 4 Icon_minitimeСря Авг 14 2013, 12:42

Теглих с моите си карти,въпрос:
В събота ще правя ли секс с него?

Цепих на Кралица на жезлите

Излязоха:

9 жезли
Справедливост
Кралица на чашите
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 4 Icon_minitimeСря Авг 14 2013, 12:49

Az Sum струва ми се, че ще дойде- а за секса- вижда се, че си стегната- ти ще си решиш какво да бъде- в теб ще е решението да има или няма.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Az_sum
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 75
Join date : 26.07.2013

Въпроси и отговори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 4 Icon_minitimeСря Авг 14 2013, 12:52

Благодаря ти Линда.
Днес той ми каза,че ще дойде в събота.Решил е.Но все пак дотогава има 2 дни и човек нищо не знае.....
Аз вътрешно искам да правя секс с него,но знам ли как ще протекат събитията в събота......Embarassed
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 4 Icon_minitimeЧет Авг 15 2013, 00:07

жена и мъж във връзка, тя разбрала нещо съкрушително за него, не иска да говорят, раздяла има.

Питам аз как ще се развие ситуацията между тях, ще има ли продължение

Цепя на 3 жезли

Рицар меч 6 жезли Рицар чаши

Основа 8 жезли
Потенциал Крал Пентакли

не ми приличат тези карти на раздяла, мисля че пак ще има комуникация и извинение...
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 4 Icon_minitimeЧет Авг 15 2013, 00:37

Линда, и според мен ще има продължение. По тези карти раздяла не се вижда със сигурност.
8Ж вероятно показва изненадващата информация,която тя е разбрала.
Има ревност и разправии,но си мисля,че единият от двамата е гузен и ще направи крачка да се сдобрят.
Само не знам Крал П като потенциал какво показва,но на мен по принцип тези дворцови не са ми кой знае колко ясни.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 4 Icon_minitimeЧет Авг 15 2013, 08:43

Цитат :
Цепя на 3 жезли

Рицар меч 6 жезли Рицар чаши

Основа 8 жезли
Потенциал Крал Пентакли
И на мен ми се струва, че продължение ще има, защото мъжът ще разбере какво губи. Арогантният РМ се трансформира в емоционалния РЧ. Но той няма да хленчи, а мотивирано ще поднесе извиненията си и ще настоява да бъдат приети.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 4 Icon_minitimeЧет Авг 15 2013, 08:50

Благодаря ви, Крал Пентакли като потенциал...просто показва, че мъжа е със сериозно отношение или също така, че единия от двамат е целеустремен, твърдоглав и трудно ще отстъпи от позициите си, макар, че е готов да преговаря- нещо такова..
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Sponsored content





Въпроси и отговори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 4 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори
Върнете се в началото 
Страница 4 от 32Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 18 ... 32  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори 3
» Въпроси и отговори 4
» Въпроси и отговори- 2
» Въпроси и отговори 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: