Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори

Go down 
+27
CaPuHa
Iva78
Ole
Вера
Луничка
Galanthus
MAITE
pavla1118
Artemiss
La la
bibibi
Magi
sugar6
Антония
Redgina
yanacom
Ioana
Moira
Persefona
jeni27
Reni
Зуки
Frog
dgakova
Az_sum
lindaLI
My_name_is _love
31 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32
АвторСъобщение
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 32 Icon_minitimeВто Дек 03 2013, 21:25

Да, Линжери той претърпя пълна промяна-мислене,държане,но не можем да имаме връзка,защото е обвързан и това е едно от нещата,което ме отблъскват от него.Поне външно изглежда щастлив с приятелката си и се радвам за него,но не знам какво провокира тези чувства към мен. Въпроси и отговори - Page 32 617156 
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 32 Icon_minitimeВто Дек 03 2013, 22:24

И аз не знам, заради съда си мисля че ще е като втори шанс,но щом е обвързан ,знам ли, да не е носталгия за нещо което едва сега е осъзнал че е пропуснал.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 32 Icon_minitimeВто Дек 03 2013, 22:42

да възобновите отношения шугър- това има как да стане. този път почвата е плодотворна - но все пак!..фигурата на другата жена ми се струва обаче доста силна. Просто виждам момента на решение и изпитание който ще настъпи. Мисля, че това са карти за подновяване

Искаш ли да наредиш КК за вас и вашите отношения - как ще се развиват в близко бъдеще- да видим.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 32 Icon_minitimeВто Дек 03 2013, 22:51

Абе да наредя КК ама с тия ГА едва ли ще стане
Върнете се в началото Go down
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Въпроси и отговори - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 32 Icon_minitimeВто Дек 03 2013, 22:54

СС ми се появяваше често по едно време. мисля, че показа телефонно обаждане.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 32 Icon_minitimeСря Дек 04 2013, 00:22


как е приел думите ми (беше едно емоционално обяснение от мен)

ц. 7 меча

4 жезли Паж Пентакли Паж чаши
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Въпроси и отговори - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 32 Icon_minitimeСря Дек 04 2013, 01:12

Разглеждах писанията по-назад в темата и видях на едно място, че Линда е помолила картите да опишат какво чувства към определени мъже от миналото. Реших и аз да видя какво ще ми покажат картите. Теглих за двама мъже.

1. цепя на 3 жезли
Силата, Императорът, Магьосникът, доп. Висшата Жрица

2. цепя на Силата
Колелото на Съдбата, 5 мечове, Асо чаши, доп. 8 жезли

Някой ще се пробва ли с интерпретация? усмивка
Върнете се в началото Go down
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Въпроси и отговори - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 32 Icon_minitimeСря Дек 04 2013, 01:19

Линда, на мен ми се струва, че след този разговор има усещане за ново начало и силно се надява на това.
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 32 Icon_minitimeСря Дек 04 2013, 02:03

sugar6 написа:
Попитах картите какво да очаквам от него Императрицата,Силата и Страшният съд-възраждане на отношения ли иска?
За сега още не е в състояние да се откачи от приятелката си, вътрешна борба м/у това което обществото налага и неговите желания, но идва моментът, в който ще се наложи да се изправи пред трудностите. Може би картите описват, това което ти самата споделяш, че е събрал кураж да ти каже. Но дали би се отделил от Императрицата, не съм особено сигурна. За мен появата й в тази подредба показва, че...това трудно ще стане.

Имам си работа с един от доста време - е, неговата Императрица, макар и по-скоро предимно в желанията му, тя все още седи там, а аз съм описвана като обърната Императрица. Въпроси и отговори - Page 32 396312 
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 32 Icon_minitimeСря Дек 04 2013, 02:09

Когато питате за чувства към вас и се появи някоя дама в подредбата от 3 карти, дали това не показва друга жена?

7 пентакли, крал Чаши и дама Пентакли

Ще ми се да се виждам като дама Пентакли, но ... не би ли трябвало тогава да излезе на 1-ва или 2-ра позиция?
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 32 Icon_minitimeСря Дек 04 2013, 04:03

Още един въпрос от мен, докато не съм забравила :sm38.gif: 

Защо се сещам отново за една стара любов:

обърнати 4 меча, Маг и рицар Чаши

Тези карти са странни, защото в тях не виждам минало, а бъдеще - нова любовВъпроси и отговори - Page 32 3473555709
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 32 Icon_minitimeСря Дек 04 2013, 08:00

Galanthus мисля,че си права между тях има много силна връзка,която устоя на големи сътресения,така че едва ли ще се разделят,което мен напълно ме устройва,защото искам да започна на чисто Smile 
Относно твоята подредба аз виждам възраждане на отношенията ви.
Линда аз си мисля,че човекът доста се е ентусиазирал и зарадвал на обаждането ти,приел го е като шанс за подновяване на отношения.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 32 Icon_minitimeСря Дек 04 2013, 09:36

Каланта написа:
1. цепя на 3 жезли
Силата, Императорът, Магьосникът, доп. Висшата Жрица

2. цепя на Силата
Колелото на Съдбата, 5 мечове, Асо чаши, доп. 8 жезли
И двамата си ги обичала много, но този втория- особено много! чувствала си я като любов- съдба.
и от двамата мъже си била обичана- чувствала си се ценена. Този първия обаче те е подчинявал, не си можела до край да го разбереш, той винаги се е държал на лека дистанция, макар, че много си му била важна и те е обичал.

С втория е била голяма любов страст емоции като на филм и май всичко е приключило изведнъж от нищото и изненадващо за теб. вбесявал те е, но и много ти е бил под кожата.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 32 Icon_minitimeСря Дек 04 2013, 09:50

Галантус и Шугър - относно Императрица и обърната Императрица - аз понякога го приемам като наличие на плодотворна почва и липса на такава.

Шугър- карите иначе за това момче са доста силни...колесницата говори като излезе за чувства специално- за страст, агресивен подход малко..принципно са силни картите за чувствата му- заради Жрец + Жрица.....тва е сериозна комбинация. После този СС- макар императрицата...абе нареди един КК за вас - ако имаш усещания, че чувствата са още живи в теб. Ако не- зарязвай го.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Въпроси и отговори - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 32 Icon_minitimeСря Дек 04 2013, 23:47

Linda написа:
1. цепя на 3 жезли
Силата, Императорът, Магьосникът, доп. Висшата Жрица

2. цепя на Силата
Колелото на Съдбата, 5 мечове, Асо чаши, доп. 8 жезли

И двамата си ги обичала много, но този втория- особено много! чувствала си я като любов- съдба.
и от двамата мъже си била обичана- чувствала си се ценена. Този първия обаче те е подчинявал, не си можела до край да го разбереш, той винаги се е държал на лека дистанция, макар, че много си му била важна и те е обичал. - вярно е всичко, само че не знам как е станало - но особено много съм обичала 1 - той е голямата ми любов и съм я чувствала като любов- съдба Smile

С втория е била голяма любов страст емоции като на филм и май всичко е приключило изведнъж от нищото и изненадващо за теб. вбесявал те е, но и много ти е бил под кожата - - това пак може да се каже за 1... а 2 - силна връзка, но повече приятелска, без разтърсващи емоции...странно защо изтеглих тези карти за него...
Линда мерси
Върнете се в началото Go down
MAITE
Редовен участник
Редовен участник
MAITE


Female Leo Брой мнения : 253
Join date : 01.05.2013
Age : 34

Въпроси и отговори - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 32 Icon_minitimeЧет Дек 05 2013, 10:15

Здравейте, момичета
и от мен един въпрос, какви чувства има мъж към жена
6 пентакли, 6 жезли, Дяволът
ц. паж на пентаклите
Върнете се в началото Go down
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

Въпроси и отговори - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 32 Icon_minitimeЧет Дек 05 2013, 10:20

---


Последната промяна е направена от Луничка на Съб Юни 07 2014, 08:25; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Aldemira
Наблюдател
Наблюдател
Aldemira


Female Брой мнения : 43
Join date : 21.11.2013

Въпроси и отговори - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 32 Icon_minitimeЧет Дек 05 2013, 14:44

Как ще реагира един човек ако го потърся да се видим?

цепя на паж пентакли
Асо пентакли, 5 меча, Влюбените, д.Паж жезли, 5 жезли(заедно)

хубави ми изглеждат картите, но дали не са само моите илюзии това..?

И още един въпрос - какво ме очаква до края на годината?

цепя на 4 меча
5 чаши, Крал Мечове+8меча, 6 меча, д.Асо чаши
Въпроси и отговори - Page 32 800909 

не са никак хубави картите, поне в началото... но по-нататък май има надежда за нещо ново... асо чаши след 6 меча, като че ли показва нещо ново, изоставяне на старата схема...?
Може ли да ми помогнете? Благодаря мерси
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 32 Icon_minitimeЧет Дек 05 2013, 17:49

Алдемира, защо теглиш допълнителни на трите карти? Не ти казват нищо, а само утежняват нещата, поне според мен.
Що се отнася до срещата - мисля, че очаква да го направиш. Ти да не си го наранила този човек? Сякаш има намерение да си върне нещо, което е получил от теб. Не съм сигурна с тези Влюбени накрая дали тълкуването ми е точно, но това, което има е в тези карти е любов и рана. Май трябва да го направиш.
Втората тройка не е наистина от най-хубавите, ядове някакви, може би свързани с пътуване, неудовлетвореност.....
Върнете се в началото Go down
Aldemira
Наблюдател
Наблюдател
Aldemira


Female Брой мнения : 43
Join date : 21.11.2013

Въпроси и отговори - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 32 Icon_minitimeЧет Дек 05 2013, 22:25

Frog, благодаря ти мерси Ами така ми идва, но занапред ще гледам на не тегля допълнителни. Мислех, че доуточняват нещата.
За първия въпрос - има двама наранени еднакво според мен - и аз и той. По принцип бях убедена, че няма смисъл да се обръщам назад към тези отношения, но последните няколко дни не знам защо ми се върти в главата, че трябва да се обадя на този човек. Няма смисъл по принцип да отваряме рани, което да донесе само ще болка. Тази любов принципно не беше изживяна и има много любов, но и дълбока рана. трябва да помисля дали да го направя..
По втория въпрос - да, май ще има пътуване, което хич не ми е по сърце. И ядове има, значи ще продължават до края на месеца, за съжаление...Sad
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 32 Icon_minitimeЧет Дек 05 2013, 22:38

Алдемира, по първия въпрос единственото, което ме кара да мисля, че ще се обадиш или че трябва да се чуете е това Асо пентакли на първа. То винаги идва да ни каже, че предстои нещо е важно за нас, а може би и че това просто трябва да се случи. Едва ли имате шанс, може би той вече е с друга, но това Асо не е случайно там.
По отношение на пътуването - ако можеш го отложи. Не ми харесва комбинацията Крал меч и 8 меча.
Бих искала и момичетата да си кажат мнението конкретно по тази комбинация.
Върнете се в началото Go down
Aldemira
Наблюдател
Наблюдател
Aldemira


Female Брой мнения : 43
Join date : 21.11.2013

Въпроси и отговори - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 32 Icon_minitimeСъб Дек 07 2013, 19:43

Благодаря а вниманието, Frog мерси  Да, явно не е случайно това асо пентакли, защото все повече ми се върти в главата да се обадя на този човек, сякаш ме призовава, за да уточним някой неща може би и да ги пуснем вече да си отидат. Но все пак се притеснявам от неговата реакция, не искам да си мисли, че го търся за подновяване на връзката. Но от друга страна какво пък като си помисли...  но не знам и за мен колко ще е добре, да не би да се поддам на нещо, което няма смисъл и затова не мога да взема решение.
За пътуването - не знам дали ще мога да го отложа наистина, ама ще се постарая.Въпроси и отговори - Page 32 396312 И аз нямам желание за него.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 32 Icon_minitimeСъб Дек 07 2013, 20:04

Алдемира и всички, моля ви - в другата темамерси 
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Aldemira
Наблюдател
Наблюдател
Aldemira


Female Брой мнения : 43
Join date : 21.11.2013

Въпроси и отговори - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 32 Icon_minitimeСъб Дек 07 2013, 20:07

Попитах какво е отношението на този човек към мен и изтеглих следните карти:

цепя на 5 пентакли
Императрицата, Асо пентакли, 2 чаши  

Може би трябва да му се обадя...
излиза отново асо пентакли, което пак едва ли е случайно...
Дали е обърнал поглед към мен? Много странно. Последния път като си теглих карти на същия въпрос не бяха никак хубави, а тези са коренно различни Въпроси и отговори - Page 32 617156
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 32 Icon_minitimeСъб Дек 07 2013, 20:44

Алдемира 5 п-си е тежка ,депресивна карта, показва вероятно трудностите през които минавате или сте минали, мисля че си важна за него-импрератрица,или поне заемаш важно място в живота му, асото поне на мен до сега винаги ми е показвало трудности,препятствия и то неочаквани и непредвидени,нещо което ще се забави във времето,отлагане също, 2ч-свързвам е със среща и си мисля че той много иска да се видите ,но за сега нещо пречи да те покани или да ти се обади.
Върнете се в началото Go down
Aldemira
Наблюдател
Наблюдател
Aldemira


Female Брой мнения : 43
Join date : 21.11.2013

Въпроси и отговори - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 32 Icon_minitimeСъб Дек 07 2013, 21:27

Благодаря ти много ,linjeri! Права си, тази любов мина през много трудности и изпитания. Има и много бариери и от двете страни, нещо като невъзможна любов. Възможно е и да иска да се видим, имахме много дълбока и силна връзка, не просто някаква си връзка. Но май ще отложа обаждането все пак...

Линжери, има нова тема - ела там мерси 

https://tarot-manija.bulgarianforum.net/t773p30-topic
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 32 Icon_minitimeСъб Дек 07 2013, 21:32

Извинявам се,разбира се.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпроси и отговори - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 32 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори
Върнете се в началото 
Страница 32 от 32Иди на страница : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори 4
» Въпроси и отговори- 2
» Въпроси и отговори 2
» Въпроси и отговори 5
» Въпроси и отговори 3

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: