Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Какво показва Таро и какво не показва?

Go down 
+5
Вера
Frog
Зуки
lindaLI
Reni
9 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Какво показва Таро и какво не показва? Empty
ПисанеЗаглавие: Какво показва Таро и какво не показва?   Какво показва Таро и какво не показва? Icon_minitimeЧет Авг 22 2013, 13:45

Момичета,дълго време се чудех в коя тема да пиша,затова пускам нова...
Днес моята майка ми заяви,че ходила на гледачка/разбира се,без да се консултира с мен/.
Въпросната гледачка й наредила Таро.До тук-нищо интересно...
Това,което ме смая е,че й е казала за мен:
1.Че нещата ще се наредят при мен от октомври-ок,това е приемливо..
2.След 6 мес съм щяла да замина за чужбина с моя приятелка- това как го е изчислила и съм щяла да прекъсна университета.../нещо,нетипично за мен../
3.Щяла съм да се омъжа на 32години за чужденец,който е на 36 и имал магазини и кръчми,и бил много богат/рус със сини очи,и съм щяла да имам 2 деца...уау...

Моля ви,кажете ми ,според вас тази гледачка коя подредба е използвала и кои карти показват тези подробности-за точна възраст,за магазини,за к ресторанти..И,ако има кравеферма,това с коя карта би трябвало да излезе?!
Какво показва Таро и какво не показва? 440471 Какво показва Таро и какво не показва? 440471 Какво показва Таро и какво не показва? 440471 hallo  "Възхитена съм.."
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Какво показва Таро и какво не показва? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво показва Таро и какво не показва?   Какво показва Таро и какво не показва? Icon_minitimeЧет Авг 22 2013, 13:52

ами тя може да е питала- какво ще се случи с момичето скоро, до 6 месеца, до 5 години- има хора, които всякак си гледат.
тя освен таро може да има и визуалиции. аз не гледам по този врачуващ начин- на мен Таро ми обяснява ситуации, състояния- за това обичам Таро.

кравефермата е може би 10 пентакли + Асо пентакли- (асо пентакли го чувствам като едър рогат добитък)

Но на мен преди година някъде ми гледа една жена на таро..и нумерология малко приложи...някои настоящи ситуациио описа добре. Но за напред във времето това, което каза не се случи.мерси 
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Какво показва Таро и какво не показва? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво показва Таро и какво не показва?   Какво показва Таро и какво не показва? Icon_minitimeЧет Авг 22 2013, 13:59

Не знам,Линда,не вярвам особено чак дотолкова,а и ме е яд на майка ми,защото една неина приятелка беше ходила при тази същата преди месеци и въпросната отново й беше казала велики неща,които по думите й,трябваше да станат преди септември...Е,освен че почти нищо от казаното от въпросната гледачка не се сбъдна,ами и по-зле...животът й все едно тръгна назад...
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Какво показва Таро и какво не показва? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво показва Таро и какво не показва?   Какво показва Таро и какво не показва? Icon_minitimeЧет Авг 22 2013, 15:35

хаха- майка ми преди мнооогоо години, са и казали че ще се оженя за мъж с пагона и мноооого пари- дрън,дрън

ето какво е станало- видяла поп меч-и айде служебно лице с пагони,до него някоя 10 кари или асо каро и айде мнооого пари,но кой знае нещата се менят...

при теб ето - имало е крал чаши с 10 купа и или 2чаши или 6 чаши-за децата....гледала е по картинки...


наскоро позната беше звъняла на тия по тв-едва изчакахме да видим след 2 седмици резултата от гледането по въпроса на жената- 100% сбъдване на казаното от тароложката.
срока-беше казан от гледачката.
*******************
аз пък никога не съм била при специалист таролог .
но като тинейджърка-една жена с обикновени карти,ми нареди пасианса-и мига,мига-и каза,ами не мога да ти гледам....
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Какво показва Таро и какво не показва? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво показва Таро и какво не показва?   Какво показва Таро и какво не показва? Icon_minitimeЧет Авг 22 2013, 16:03

На тази тарифата й била 60 евро,майка ми й дала последните си 30,онази й казала,че без пари не й идвало отвътре да гледа и отказала да й отговори на един въпрос,защото не й е платила пълната сума.
От майка ми разбрах,че е накарала майка ми да цепи 3 пъти тестето,а след това е подредила 5карти във формата на кръст и това е... и даже й казала,че съм била бременна с момче,но съм направила аборт,а такова нещо няма!!!Майка ми й казала,че не съм правила такива неща,онази й казала,че означава,че като забременея,ще пометна...Добре де,за мен-ок,ама откъде знае,че мъжът ми ще е 36годишен?!
За протокола: Няма никакви дарби и видения,според нея просто заучаваш значенията на картите...


Последната промяна е направена от Reni на Чет Авг 22 2013, 17:26; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Какво показва Таро и какво не показва? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво показва Таро и какво не показва?   Какво показва Таро и какво не показва? Icon_minitimeЧет Авг 22 2013, 16:12

без коментар мерси 
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Какво показва Таро и какво не показва? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво показва Таро и какво не показва?   Какво показва Таро и какво не показва? Icon_minitimeЧет Авг 22 2013, 16:32

линда написа:
тя освен таро може да има и визуалиции. аз не гледам по този врачуващ начин- на мен Таро ми обяснява ситуации, състояния- за това обичам Таро.
- много интересно е за  разговор и това.

вярвам че таро си има и тайни връзки с нас-или гледачите си имат дарба- но  е хубаво и такъв талант да има-визуализация,картини,ако щеш и миризми...

линда- затова ти  работиш и с астрологията. мерси 
изказвам лично мнение и  съдя по себе си- аз не  мога да помня планети,домове,не разчитам звездните харти,може би трябва да ми се обясни нагледно,а не да се мъча  с някоя книга...всички тия транзити,градуси-олееее-а пък не съм привърженик на готовите програми,които ти тълкуват. просто не ставам за астролог. Smile
трябва  отработване,знания,не влизаш в някое астро и - а да,ахаа...това си е наука според мен,четеш,четеш и прилагаш. приложната астрология- вече освен знания,си иска и интуиция,вътрешен глас...

затова таро - е малко по-близко с врачките.

ами това е-света на окултното и езотериката е всмукващ и многоизмерен...добрия таролог-е и фолософ,оратор,астролог,нумеролог и още много ЛОГ -алхимия
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Какво показва Таро и какво не показва? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво показва Таро и какво не показва?   Какво показва Таро и какво не показва? Icon_minitimeЧет Авг 22 2013, 17:27

Така е,но на мен ми беше любопитно дали наистина Таро може да даде такива конкретни отговори от един обикновен кръст от 5 карти и доколко мога да й вярвам,и доколко не мога...
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Какво показва Таро и какво не показва? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво показва Таро и какво не показва?   Какво показва Таро и какво не показва? Icon_minitimeЧет Авг 22 2013, 18:51

ако е добър таролог-може да и се вярва.-нали за това е таро-да му вярваме.
но всичко се мени така че,кое точно те притеснява?
майка ти не е ли обърнала внимание какви са картите?
ха,обикновен кръст- не го казвай.мисля че си едно добро дете ще разсърдиш ТароКакво показва Таро и какво не показва? 402149 ...хората от три карти живота ще ти опишат...
щом е кръст е с позиции...
но гледачката, не я бива-според твоите думи.

пак ти казвам - гледала е само по обикновени значения,описания на тип и характер- пажове,рицари-ето ти годините-пажа си ти-принцеси някъде...рицаря е той- 36 години за мъж.

така виждам нещата,така ги казвам...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Какво показва Таро и какво не показва? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво показва Таро и какво не показва?   Какво показва Таро и какво не показва? Icon_minitimeЧет Авг 22 2013, 19:30

Ами на майка ми и се паднали като карти /както тя й е казала/ "Пречупена кула",което,според гледачката,означавало,че ще се мести в нов дом или ще си смени работата,"Лудият"- това показвало,че мъжът й е луд по нея,Слънцето-много хубава карта,Луната -показвала,че майка ми не й вярва особено и Звездата- много хубава карта.
Това е,което си спомня в общи линии.
Не знам,но й забраних да ходи по такива места.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Какво показва Таро и какво не показва? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво показва Таро и какво не показва?   Какво показва Таро и какво не показва? Icon_minitimeЧет Авг 22 2013, 20:13

Явно е използвала само ГА. Рени, аз винаги съм си мислила, че когато човек има дарба или се научи да гледа на каквото и да било, трябва да я раздава така, както я е получил - тоест безплатно. По това, до известна степен, разделям знаещите от шарлатаните. ОБАЧЕ наскоро тук стана въпрос за хората, които прекаляват с добрината на гледащия, когато реши да го прави безплатно, и му се качват на главата. Имаше пример в сайта на едно момиче, което гледаше безплатно, но не стига че не дават обратна връзка /всички знаем колко е важна/ ами дори и едно "благодаря " не казват. И ето ти въпросът - къде е истината? А истината винаги е някъде по средата. Ходила съм при един ходжа в трудни моменти, после при внука му  Винаги са ми помагали и двамата, но принципът при тях е - колкото клиента остави - може да са 5 лв или 500 лв. няма значение. Ето това ми се струва, че е истината. Не може някаква, нарекла себе си гледачка, /особено пък тези по телевизиите/ да ми определя цена.... а кой може да каже тя може или не може да вижда в картите? Или ще чакам 3-4 години за да констатирам после че нищо не познава??? Ами тогава по-добре отиди поговори с вятъра и му хвърли 60 евро. Сигурно ще има по-голям ефект. Сложен е този въпрос, но колкото повече навлизам в картите, толкова повече си мисля че е пълно с шарлатани.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Какво показва Таро и какво не показва? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво показва Таро и какво не показва?   Какво показва Таро и какво не показва? Icon_minitimeЧет Авг 22 2013, 20:18

да, и аз помислих - за големи така както казваш ...

Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Какво показва Таро и какво не показва? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво показва Таро и какво не показва?   Какво показва Таро и какво не показва? Icon_minitimeЧет Авг 22 2013, 20:31

Фрог,Зуки и аз се издразних на това с тарифата,но тя няколко пъти повторила,че "музата й идва само,когато й плащат".
Знам за случая с въпросното момиче и е много тъпо,че така са постъпили-просто има хора,които си мислят,че всички са им длъжни...
Разбира се,аз съм на мнение,че за такова нещо тарифа няма и поне от уважение може да се оставят някакви пари,дори и да не са много,защото въпросният човек си е изгубил времето.
Просто ме учуди това-как ги вижда тези подробности и кои карти ги показват...все пак имам бегла представа за Таро,но някои от нещата не ми се връзват...
Върнете се в началото Go down
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

Какво показва Таро и какво не показва? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво показва Таро и какво не показва?   Какво показва Таро и какво не показва? Icon_minitimeСъб Фев 15 2014, 14:32

Малко е стара темата, но ми се прииска да я отворя на ново.
Reni, според мен тази е била пълна шарлатанка, те и именно такива хора преобладават. Затова и мен ме е срам да кажа на някого, че гледам на карти, за да не ме оприличават на тези "врачки", които ги дават по телевизията.

Трудно таро ще даде точна възраст. Прави ли ви впечатление, че в играта за разпознаване кой е на снимката, почти никога или май изобщо никога с таро не сме успели да определим възрастта? Според мен няма как да стане, защото таро разказва истории с образи и психологически нагласи, не така, както на нас ни се иска - с факти, дати и цифри. Друг въпрос е ако има някакви ясновидски дарби отделно, които се отключват чрез таро, което е напълно възможно между другото, но не ми се вярва специално за тази жена. При мен, например, понякога има моменти, в които интуицията ми се отключва изненадващо и буквално виждам някаква история, която се развива през картите. Тогава тълкуването не е просто сбор от натрупани значения, а нещо като ясновидство. Но за 5-6 години практика, това ми се е случвало общо два или три пъти.

Иначе за парите съм раздвоена. Това момиче с безплатното гледане, за което Frog споменава, май съм аз  :sm38.gif: или поне аз имах същите премеждия. Тъй като останах без работа и нищо по-интересно за правене, реших да гледам без пари на таро, за да трупам опит. Естествено, всичко се сгромоляса и само се разочаровах, макар че се надявам да съм успяла да помогна на няколко човека поне. Истината е, че парите в тези моменти са символ. Когато не дадеш нищо за информацията, ти не я цениш и изобщо не си правиш труда да запомниш или вземеш под внимание какво ти казват. Виж ако плащаш за услугата вече, тогава не само ще слушаш внимателно, ами и ще подбираш също така внимателно въпросите си и няма да питаш глупости само от скука. Но 60 евро са твърде много. Аз не мога да се насиля да вземам пари за гледане на таро, не знам защо ми е гадно. Но също така не съм съгласна, че това е дарба, която си получил без пари и трябва да я раздаваш без пари. Напротив, пръснала съм поне едни 400 лв. за колоди карти и книги. И това без да броя годините на четене, учене и първи стъпки в практиката. Нищо на този свят не идва без пари и усилия, така че този довод не го приемам, но пък и все още не мога да приема пари, защото не винаги гледанията ми се оказват верни. Може би най-добрият вариант е хората да дават по толкова, колкото те самите решат.
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Какво показва Таро и какво не показва? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво показва Таро и какво не показва?   Какво показва Таро и какво не показва? Icon_minitimeСъб Фев 15 2014, 16:18

Вера- Какво показва Таро и какво не показва? 100361828 
вера написа:
Прави ли ви впечатление, че в играта за разпознаване кой е на снимката, почти никога или май изобщо никога с таро не сме успели да определим възрастта? Според мен няма как да стане, защото таро разказва истории с образи и психологически нагласи, не така, както на нас ни се иска - с факти, дати и цифри. Друг въпрос е ако има някакви ясновидски дарби отделно, които се отключват чрез таро, което е напълно възможно между другото, но не ми се вярва специално за тази жена. При мен, например, понякога има моменти, в които интуицията ми се отключва изненадващо и буквално виждам някаква история, която се развива през картите. Тогава тълкуването не е просто сбор от натрупани значения, а нещо като ясновидство.

цитирам,защото нямам думи.

и , аз съм за плащане при гледане ...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Какво показва Таро и какво не показва? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво показва Таро и какво не показва?   Какво показва Таро и какво не показва? Icon_minitimeПет Апр 04 2014, 09:40

не е по заглавие но какво се случва днес с моите карти
доста месеци таро ми е в покой.наскоро го ''загрях'' и започна да се появява често пред очите ми картата висша жрица,било в подредба,било в цепена карта,или просто докато разбърквам колодата...
повечето ползвах ленорман,но май се уморих ,и ще оставя контакта с тези карти за неопределн период време...
обаче днес за таро исках да пиша ...
теглих три пъти....а колодата ''луда'' жива,картите се прескачат,изкачат,падат,танцуват...
ах милите ми...попитах защо е така,бърках,бърках и цепих на три,и ето картите
същите като дневните са ми
аж-3ч-дм
само карта на цепене е различна....
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Какво показва Таро и какво не показва? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво показва Таро и какво не показва?   Какво показва Таро и какво не показва? Icon_minitimeПет Апр 04 2014, 11:30

Zuki,странна история... Наистина не знам защо така ти се получава..и тези карти са ми странни,но вероятно ще разбереш... Може би имаш някакъв замисъл за нещо/ за събиране с приятели/компания... знам ли и ще действаш- ще го организираш...

Да дам малко ОВ относно гаданието на онази жена,при която ходи майка ми:
1. След октомври нещата при мен наистина се промениха,не знам дали към добро,или не...но по принцип виждам по-скоро промяна в мен самата...а и в обкръжението ми.
2. В чужбина с приятелка не съм ходила,нито съм си зарязала университета,дори напротив- по-редовна съм отвсякога... Иначе с моята приятелка си мечтаем да идем някъде на почивка...но са си чисти мечти...
3. Мъж още не съм срещнала...
В последствие се оказа,че има и други недоволни от тази жена,поради разминаване в предсказанията й и в събитията, които се случват в последствие...

Благодаря на всички,които са писали в тази тема! Ще се радвам да обсъждаме опита си от нашата практика с Таро!  мерси мерси 
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Какво показва Таро и какво не показва? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво показва Таро и какво не показва?   Какво показва Таро и какво не показва? Icon_minitimeПет Апр 04 2014, 11:55

ето какво може би показва до момента ''таро'' за днес,нетърпеливостта му(според мен) и още нещо ...
трите еднакви карти...

Рени-изключително точна насока си уловила.
замисленото е повече от замислено,и повече от едно,постоянно изкача нещо ново,направо никнат като гъби делата за вършене.
днес ще бъда един и като един пролетен дядо коледа...
така че и купон,и подаръци от сърце...
а делата които трябва да свърша не са ангажирани едно към друго,нямат връзка,освен моя милост...

на рожден ден съм на мама,но не само тя ще получи нещица от мен днес...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Какво показва Таро и какво не показва? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво показва Таро и какво не показва?   Какво показва Таро и какво не показва? Icon_minitimeПет Апр 04 2014, 12:33

Да ти е жива и здрава,Зуки!  мерси 
И аз съм забелязала,че моите дневни карти показват различни неща и всяка е сама за себе си...
Върнете се в началото Go down
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

Какво показва Таро и какво не показва? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво показва Таро и какво не показва?   Какво показва Таро и какво не показва? Icon_minitimeСря Апр 16 2014, 15:48

Заглавието на тази тема много съвпада с това, за което искам да се консултирам с вас. Надявам се, че Рени няма да има против, че пиша тук.

Напоследък съм във вихъра на сериозна екзистенциална криза по отношение на таро (всъщност по отношение на всичко, но това е друга тема). И се чудя, дали таро може да се ползва за нещо друго, освен за гадаене на бъдещето, и работа на психично ниво. Вече 6 години се занимавам с картите и напоследък гледам предимно на други хора за това какво ги очаква. Аз самата изгубих интерес към този тип въпроси. Още повече, че при мен периодът е сериозно ограничен откъм събития или поне не и в тази сфера, в която на мен ми се иска.

Опитвам се да използвам таро картите като съветник в каква посока да поема, но отново и отново излизат обърнати карти или такива от типа на Смъртта, Светът, 4 чаши, Страшният съд, 2 жезли и Обесеният, тоест те отразяват как се чувствам, но не ми показват неща, които вече да не знам. Изморих се да се примирявам, че ситуацията е такава и работа просто няма засега, имам чувството че тази почти една година от живота ми си изтече ей така, без смисъл или следа. Знам, че дори когато ни се струва, че нищо не се случва, вършим много работа на дълбоко емоционално и психично ниво, но аз наистина не искам повече да бездействам. Като питам таро, независимо дали става въпрос за намиране на постоянна работа или просто временно изкарване на някой лев, обикновено гледанията се оказват безполезни. И започвам да се чудя, дали наистина таро може да показва пътя, или ние сме тези, които трябва да решим накъде да ходим, а картите само да коментират по направените избори? Защото ако е така, не знам какъв е смисъла...

Изобщо имали ли сте някога момент на безизходица, при който таро да ви е посочило верния път?
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
Moira
Редовен участник
Редовен участник
Moira


Female Брой мнения : 290
Join date : 05.03.2013

Какво показва Таро и какво не показва? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво показва Таро и какво не показва?   Какво показва Таро и какво не показва? Icon_minitimeСря Апр 16 2014, 17:04

Хей, Вера, мога да споделя при мене как се случват нещата. Когато имам наистина важен въпрос, по който трябва да взимам решение и нещата зависят от мен, не питам картите нищо, просто решавам и евентуално питам за резултат от решението, като независимо какво показват картите, си правя, каквото съм решила - освен в редки случаи, когато картите говорят за опасност. Таро никога не решава вместо нас, но ти това си го знаеш, сигурна съм. Заради свободната воля на човека и картите не могат да се намесват твърде много в живота ни. Понякога правя подредба за избор - по три карти за всеки вариант и преценявам като въпросът е 'какво ще се случи, ако направя това и това', а не дали е добро за мен. Искам от картите две неща - факти или анализ на психика, или и двете, то си решава какво да покаже. Дали може да се ползва за друго - предполагам да, но аз лично не искам да знам и не се интересувам. Картите винаги ми казват истината, когато им искам анализ на минало или сегашно, затова ги обичам и затова ги ползвам - обичам истината, търся истината зад външно видимото, такава каквото е, не обичам красивите думи, просто искам да знам как стоят нещата и Таро винаги отговаря. Все едно си имаш най-добър приятел. Даже имам моменти, в които избягвам да гледам на други хора, защото не винаги смекчавам посланието на картите, твърде рязка и директна съм и хората не го приемат добре, притесняват се, плашат се, опитвам да поднасям инфо-то по лек начин, но не винаги се получава, както и да е. Таро работи много добре и доста конретно и точно отговаря, когато си можеш и без него и не искаш от него да решава вместо теб. За бъдеще - да си призная разбирам картите напълно чак след като са се проявили, защото нямам много опит. За моменти на безизходица - да, питала съм и картите са отговаряли и са ми помагали като с тяхна помощ съм виждала всички гледни точки и съм осъзнавала кое е истина, кое е заблуда - това е безценна помощ. Даже не си спомням в момента, трябва да се разровя, но мисля, че не съм питала за верен път, според мен това не е подходящ въпрос, защото картите се дразнят. И си права да се чудиш - тогава за какво служи таро, за какво ни е - моят отговор е съветник и приятел, но в границите на свободната ми воля. Не знам дали ти бях полезна с моите писания ... Пожелавам ти да откриеш пътя си!  мерси 
Върнете се в началото Go down
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

Какво показва Таро и какво не показва? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво показва Таро и какво не показва?   Какво показва Таро и какво не показва? Icon_minitimeСря Апр 16 2014, 18:29

Явно не съм се изразила правилно. Не питам картите за верен път, а по-скоро за това какви варианти имам пред себе си. Питам над какво е добре да се концентрирам през това свободно време и само карти на трансформацията и обърнати такива. Е, хубаво, ама човек трябва все пак да прави нещо, не може само да седи и духовно да се трансформира. Питам как ще се развият нещата, ако започна едно - лоши карти, питам за друго - лоши карти, питам какво ме очаква в следващия месец - нищо.

Иначе за анализ на ситуация безспорно таро работи перфектно. Но когато нямаш нужда от анализ, защото няма ситуация, а искаш да създадеш такава, но не знаеш как? Тогава как могат да помогнат картите и имали ли сте подобни случаи, когато са помагали?
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
Moira
Редовен участник
Редовен участник
Moira


Female Брой мнения : 290
Join date : 05.03.2013

Какво показва Таро и какво не показва? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво показва Таро и какво не показва?   Какво показва Таро и какво не показва? Icon_minitimeСря Апр 16 2014, 18:40

А как се създава ситуация с Таро? Не искаш да правиш магии с Таро, нали? Или пък да? Искаш някакво нареждане за късмет в работата или пак не съм разбрала?
Върнете се в началото Go down
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

Какво показва Таро и какво не показва? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво показва Таро и какво не показва?   Какво показва Таро и какво не показва? Icon_minitimeСря Апр 16 2014, 18:54

Не, не става дума за магии изобщо. По-скоро за съвет в каква посока човек е добре да съсредоточи усилията си в даден момент.

За да е по-ясно, давам конкретен пример. Питала съм върху какво е добре да се фокусирам, докато си намеря работа и картите са:
[You must be registered and logged in to see this image.]
Просто не мога да видя тези карти като насока по никакъв начин. Да, знам, че съм обезверена, че в миналото усилията ми не са дали резултатите, на които съм се надявала. И знам, че сега минавам през период, в който тотално трябва да се преоткрия и да реша какво искам да правя оттук нататък, да чуя призванието си и тотално да скъсам с миналото. Също така 5 пентакли се проявява доста буквално  усмивка Но как това ми помага да намеря посока?
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
Moira
Редовен участник
Редовен участник
Moira


Female Брой мнения : 290
Join date : 05.03.2013

Какво показва Таро и какво не показва? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво показва Таро и какво не показва?   Какво показва Таро и какво не показва? Icon_minitimeСря Апр 16 2014, 19:17

Да, картите ти са описателни, нищо не пресказват, не ти отговарят на въпроса. Защо понякога Таро не отговаря - защото не е длъжно първо и второ - винаги си зависи от нас, от човешките усилия, може би с по-конкретен въпрос ... Едно упражнение ти предлагам - бъди честна със себе си и се вслушвай във всяка своя мисъл, не отхвърляй нищо - помисли какво/какви и кои точно карти искаше да получиш като отговор? - описание на професия, на град/държава/заминаване, на работа в екип/, на творчество/бизнес ... помисли какъв отговор искаш - примерно искам да получа отговор: да се занимавам с благотворителна дейност, със садене на градини ... всякакви такива неща, които ти хрумват - избери си карти, които ги описват тези дейности ... след това попитай за всеки вариант какво ще се случи, ако го предприемеш и сравни и накрая - отговори си сама какво трябва да направиш, за да си помогнеш. В едно съм убедена - картите никога няма да ти кажат: прави това и това, това е посоката, според мен поне. Само ако имаш планове, могат да загатнат как ще се развият. Това е от мен SmileSmile
Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Какво показва Таро и какво не показва? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво показва Таро и какво не показва?   Какво показва Таро и какво не показва? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Какво показва Таро и какво не показва?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Какво е Таро?
» Вие какво мислите...?
» Какво да очаква до 4 месеца?
» Какво ме очаква до 6 месеца?
» Какво се крие в сърцето ти?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Таро дискусии и философия-
Идете на: