Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Подредба за бебе

Go down 
+7
alaara
bibibi
Зуки
YsDiD
lindaLI
Reni
dgakova
11 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Зуки
Администратор
Администратор



Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Подредба за бебе - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бебе   Подредба за бебе - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 22 2013, 09:44

Дид,нейните притеснения са за износване на плода,мижв да е повече от 1.,
И дали ще получи помощ,но не иска натресени помищчии.
ИЗяън дома и,има пречещи обстоятекства. Всичко е в главата и де,да не и пука за хората,доро да са еоднините.
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
bibibi
Гост
Гост



Брой мнения : 190
Join date : 07.05.2013

Подредба за бебе - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бебе   Подредба за бебе - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 30 2013, 16:19

Реших и аз да си направя тази подредба
Ццепя на 4М
1.Защо иска да забременее, мотиви.  8 пентакли
2. Какво ще я накара бременността да почувства ? Нейната първоначална реакция към нея. кралица чаши
3. Как ще израстне духовно и емоционално по време на бременността? Рицар жезли
4. Кога ще забременее /сезон, месеци, години, интуитивно отгатване/- 6 чаши
5. Как ще се отрази бременността на питащата - материално, кариера, финанси.- страшния съд
6. Как бременността ще се отрази на връзката с партньора - положително или отрицателно - Отшелникът
7. Какво дете ще има, момче, момиче или близнаци? 8Ч
8. Какво ще донесе бебето като емоции в живота в момента - радост, проблеми? 2 мечове
9. Сега ли е времето да забременее или да изчака? Маг
10. Какво ще бъде раждането? Опитът от раждането.  Светът
11. Как ще се чувства след раждането? рицат чаши
12. Какъв ще е новият живот с детето ? кралица пентакли
13. Последното нещо, за което трябва да се помисли преди да забременее. Фокусът. 5 жезли


Тези карти сякаш ми обещават това да се случи, според мен на пролет- По 6ч. но 8 чаши на 7 позиция ме притеснявам малко. Дали сега е времето или трябва да се изчака, мага май ме съветва, че това ще стане независимо от моите желания,мисли, чувства.
Какво ли показва 4меча- мои опасения относно това дали ще забременея или реален проблем, който трябва да бъде преодолян. 
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Подредба за бебе - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бебе   Подредба за бебе - Page 2 Icon_minitimeСъб Яну 04 2014, 22:50

Иска да забременее- защото е готова за това, това е нейно естествено израстване
Ще бъде много щастлива, ще се чувства истинска жена, но и ще изкара много емоционално бременността, хормоните ще бошуват. Ще забременее в някакво есенно време, по отношение на финансите й ще бъде време на преход, ще трябва реорганизация на всичко, може да не й е леко. По отношение на връзката- мисля, че ще има повече себеопознаване, може да се отдалечат, за да търсят някакви отговори за себе си. Какво ще е като пол ми е трудно да кажа- момче може би. Тя ще е тотално шашната бебето ато се появи на бял свят, буквално няма да знае какво да предприеме. Мисля, че сега трябва да забременее. Леко раждане. Ще е много щастлива като майка.
Какво е подледното, което да направи- да изглади вътрешните си противоречия и да подготви организма си, за да няма фалстарт.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Подредба за бебе - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бебе   Подредба за бебе - Page 2 Icon_minitimeСъб Яну 04 2014, 22:56

bibibi, на този етап едва ли ще забременее. Жената вероятно има някакви проблеми.
По принцип не съм особено сигурна дали тази подредба е работеща,имам някои колебания относно нея... Дори на моменти си мисля,че показва съвсем различни неща...
По 8Ч - може и да не го износи,знам ли... Когато съм имала въпроси за бременност и ми е излизала 8Ч,винаги ми е идвал цикълът. Т.е много вероятно е тя да си помисли,че е бременна,но да се окаже някакъв друг проблем, за който не знае... Дано не греша...

Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Подредба за бебе - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бебе   Подредба за бебе - Page 2 Icon_minitimeСъб Яну 04 2014, 22:59

аами с Маг + Свят си мисля, че си има и бременност и раждане.

Макар, че тази подредба не показва ще забремениее ли някой- а повече опит с бремеността...
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Подредба за бебе - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бебе   Подредба за бебе - Page 2 Icon_minitimeСъб Яну 04 2014, 23:20

Може,Линда, аз очаквам от някого ОВ по такава подредба,за да съм сигурна,че действа...
Върнете се в началото Go down
alaara
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 1
Join date : 14.05.2014

Подредба за бебе - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бебе   Подредба за бебе - Page 2 Icon_minitimeСря Май 14 2014, 18:35

Здравейте! Отскоро се занимавам с карти таро.
Става въпрос за подредба бебе,за мен.Паднаха ми се следните карти, как да ги разчета?!

1. 6м
2. фериллт-умереност
3. 7ж
4. 8ч
5. 3м
6. Паж на жезлите
7. 4ж
8. АсоП
9. Звездата
10. Слънцето
11. 4ч
12. Влюбените
13. 3ж

Как да си ги разгадая имам книжка,но за такава подредба нищо не мога да разбера!  Sad
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Подредба за бебе - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бебе   Подредба за бебе - Page 2 Icon_minitimeСъб Окт 24 2015, 21:48

Реших и аз да изпробвам подредбата
ц на Асо п
1. Защо иска да забременее, мотиви - 8п
2. Какво ще я накара бременността да почувства ? Нейната първоначална реакция към нея - Колесница
3. Как ще израстне духовно и емоционално по време на бременността - рицар пентакли
4. Кога ще забременее /сезон, месеци, години, интуитивно отгатване/ - дама меч
5. Как ще се отрази бременността на питащата - материално, кариера, финанси - 4 жезли
6. Как бременността ще се отрази на връзката с партньора - положително или отрицателно - крал пентакли
7. Какво дете ще има, момче, момиче или близнаци - 5 жезли
8. Какво ще донесе бебето като емоции в живота в момента - радост, проблеми - асо чаши
9. Сега ли е времето да забременее или да изчака - рицар жезли
10. Какво ще бъде раждането? Опитът от раждането - 6 жезли
11. Как ще се чувства след раждането - 2 жезли
12. Какъв ще е новият живот с детето - Маг
13. Последното нещо, за което трябва да се помисли преди да забременее. Фокусът - Асо жезли
С тази дама меч не мисля че е възможно да се случи.

_________________
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Подредба за бебе - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бебе   Подредба за бебе - Page 2 Icon_minitimeСъб Окт 24 2015, 22:29

Добре изтеглени карти . Точни . Аз сьм впечатлена.
Хубавото е че при забременяване ще се научат на родителство.
И другото е ,просто трябва да забременее :-) Всичко е в нейните ръце .
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
minirka
Редовен участник
Редовен участник



Female Брой мнения : 528
Join date : 11.02.2015

Подредба за бебе - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бебе   Подредба за бебе - Page 2 Icon_minitimeСъб Окт 24 2015, 22:47

А АЖ накрая не означава ли, че преди да забременее трябва да си провери може би фертилността, да се изследва дали всичко е наред? Не съм много сигурна дали съм права. Иначе всички останали карти са хубави.
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Подредба за бебе - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бебе   Подредба за бебе - Page 2 Icon_minitimeСъб Окт 24 2015, 22:57

Момичата,много ви благодаря. Картите са за мен. И дано да сте прави че това е възможно,но наистина най-трудното е да забременее. Минирка права си, има наличие на проблеми,надявам се въпреки това да се получи. А колкото до таткото- няма такъв, но има и друг начин,стига да се получи.
Върнете се в началото Go down
minirka
Редовен участник
Редовен участник



Female Брой мнения : 528
Join date : 11.02.2015

Подредба за бебе - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бебе   Подредба за бебе - Page 2 Icon_minitimeСъб Окт 24 2015, 23:09

Лин, дано всичко е наред и да ти се изпълни желанието. Подредба за бебе - Page 2 698924
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Подредба за бебе - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бебе   Подредба за бебе - Page 2 Icon_minitimeСъб Окт 24 2015, 23:11

Дано.Благодаря ти.
Върнете се в началото Go down
feliksana
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 1
Join date : 26.10.2015

Подредба за бебе - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бебе   Подредба за бебе - Page 2 Icon_minitimeСря Ное 04 2015, 11:22

Здравейте! Наскоро си изтеглих подредба от три карти Таро във връзка с въпроса дали с мъжа ми,с който отскоро започнахме да правим опити за бебе, щи сме споходени скоро от радостната новина. Изтеглих отговор-влияние на ситуацията -съвет и ми се паднаха съответно Паж пентакли-6 жезли-Асо чаши. Може ли някой да ми даде своето виждане за тази подредба? Предварително благодаря!
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Подредба за бебе - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бебе   Подредба за бебе - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 17 2015, 23:55

Мисля, че картите показват, че скоро опитите ви ще се овенчаят с успех
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Подредба за бебе - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бебе   Подредба за бебе - Page 2 Icon_minitimeСря Ное 18 2015, 10:46

feliksana написа:
Здравейте! Наскоро си изтеглих подредба от три карти Таро във връзка с въпроса дали с мъжа ми,с който отскоро започнахме да правим опити за бебе, щи сме споходени скоро от радостната новина. Изтеглих отговор-влияние на ситуацията -съвет и ми се паднаха съответно Паж пентакли-6 жезли-Асо чаши. Може ли някой да ми даде своето виждане за тази подредба? Предварително благодаря!

Картите казват Да и те съветват да се наслаждаваш на живота и да забравиш за притесненията.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Подредба за бебе - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бебе   Подредба за бебе - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Подредба за бебе
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Подредба за връзки
» Още една подредба
» ГОЛЯМА ПОДРЕДБА 8 х 4 + 4
» подредба кръст
» Любовна подредба

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-
Идете на: