Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Три карти 3

Go down 
+20
Антония
beti
Miss Bloom
Moira
Ioana
linjeri
Persefona
Artemiss
Вера
sugar6
dgakova
Зуки
taroman
Reni
lindaLI
La la
Frog
MAITE
Anakin
Луничка
24 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 18 ... 30  Next
АвторСъобщение
Зуки
Администратор
Администратор



Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 3 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 6 Icon_minitimeПет Сеп 20 2013, 17:56

аз пък мисля че не е бременна.
това с преместването,има връзка с  бременост и небременост...(но не знам каква е)
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012

Три карти 3 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 6 Icon_minitimeПет Сеп 20 2013, 20:56

Хм, на интересен линк попаднах за комбинации за бременност.... после ще го гледам обаче че имам малко работа:

http://lovedovetarot.com/2012/07/21/16-pregnancy-and-fertility-tarot-card-combos/
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 3 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 6 Icon_minitimeПет Сеп 20 2013, 21:47

Много интересно, преди малко теглих карти на приятелка дали ще се премести да живее на друго място с гаджето й, и картите които излезнаха след дълго месене са точно като на момичето по-горе, само че картата на която цепих е Кралица Мечове и първата карта не е 3 Меча, а излезнаха останалите 3 карти:

Кулата, Кралица Чаши, 8 Чаши
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 6 Icon_minitimeПет Сеп 20 2013, 22:13

Деси, аз мисля и по 2те комбинации, че тя е бременна- само този дявол в началото ме притеснява да не би да покаже тежка бременност...

за местене- мисля, че има местене- но явно няма да е сега- понеже тя е в състояние на 4м.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 6 Icon_minitimeПет Сеп 20 2013, 22:15

Момичета събирам мнения за резултатите от едно интервю за работа

Какъв ще е резултата?

Император + 3 пентакли - отговор + ком.
Съвет- 6 п
Резултат-  8 жезли
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Три карти 3 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 6 Icon_minitimeПет Сеп 20 2013, 22:21

Деси, твоята приятелка е много емоционална в момента и ,вероятно,това е ,заради Кулата и някаква промяна в плановете.С тази 8Ч се чудя дали тя самата няма да се откаже от тази идея за взаимното местене ...
Линда, по 8Ж много бързо ще се развият нещата и ще получиш отговор. Познаваш ли някого от тази фирма? Дали този човек, който е провеждал интервюто, не се колебае между теб и още някого/по 6П/? 6П е единствената карта,която ме притеснява...
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 6 Icon_minitimeПет Сеп 20 2013, 22:36

ох и мен ме притеснява....И Императора и той с големите менци..дето все не мож ги напълни! Добре, че има 3п- тя ми дава надежда...
Нямам идея- може и да има друг кандидат!
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 3 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 6 Icon_minitimeСъб Сеп 21 2013, 08:48

Колкото и да не ви се вярва, резултатът от интервюто може да бъде положителенусмивка Причината е, че и на 3п и на 6п има някой, който е над останалите двама, а Императорът е първа карта. Възможно е резултатите от интервюто да са ясни вече, но да се пазят в тайна, заради 8ж.
Върнете се в началото Go down
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Три карти 3 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 6 Icon_minitimeСъб Сеп 21 2013, 14:28

lind написа:
Момичета събирам мнения за резултатите от едно интервю за работа

Какъв ще е резултата?

Император + 3 пентакли - отговор + ком.
Съвет- 6 п
Резултат- 8 жезли
Малко се обърквам, защото не си задала въпроса, който си искала.Ако въпросът беше-ще ме одобрят ли, то императора би бил положителен отговор.Но както е зададен въпросът- просто резултати от интервюто-вероятно още обмислят, ще те подложат на проверка или вече го правят.Вяроятно съгласуват решението си някой по-висш в йерархията.Съветът към теб е да се съгласиш да примееш малкото, за да стигнеш после до по-големи печалби. А събитията бързо се развиват и вероятно скоро ще имаш отговор.
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 3 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 6 Icon_minitimeСъб Сеп 21 2013, 15:05

Персефона, много точно тълкуване. Харесва ми, добър пример ! И това за 6П като съвет - съгласна съм. Ако се бях сетила и аз щях да тълкувам така. Линда, съгласна съм с нея, с всичко, което е написала.

Винаги обаче като отговор ме объркват хората, а за Императорът ще ми е интересно да видя ня какво отговаря с Да и на какво с Не.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 6 Icon_minitimeСъб Сеп 21 2013, 15:49

Благодаря на всички! - значи по- скоро виждате положително развитие? Да, де подвъпроса на резулатата е ще ме одобрят ли...

Ми не знам- веднъж бях питала за нещо си - ще го харесват ли - пак беше свързано с кандидатстване и одобрение покрай това - ДП 7м Император - опитах се, но не можах- не ме одобриха, макар, че не се бях представила зле.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Три карти 3 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 6 Icon_minitimeСъб Сеп 21 2013, 16:33

Линд-в случая си мисля, че имат много строги, консервативни изисквания.Много педантично се гледа всеки детайл от автобиографията-всичко трябва да е точно.Решенията се взимат на тази основа-няма лично отношение, нито някакъв късмет.Ако отговаряш стриктно на условията ще те вземат, но ако се надяваш на шанса, Императора може да бъде жесток и непреклонен-да иска да се обучаваш още, да иска още някакъв документ от теб.
Върнете се в началото Go down
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Три карти 3 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 6 Icon_minitimeНед Сеп 22 2013, 09:29

защо не ми се обади?
цепя на асо чаши
Обесеният - 10 чаши - В.Жрица обърната
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 3 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 6 Icon_minitimeНед Сеп 22 2013, 09:36

Прекалено много емоции Артемисс. Обрата в отношенията които са тръгнали към по-сериозни и това че едва ли не можеш да извадиш вътрешната му среда на показ или поне ти да я видиш, най- вероятно го е изплашило.
Върнете се в началото Go down
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Три карти 3 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 6 Icon_minitimeНед Сеп 22 2013, 09:38

благодаря. нашите отношения ли имаш предвид или някакви негови други? ние не поддържаме връзка от месеци, но очаквах поне да ми се обади да ми честити празника.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 6 Icon_minitimeНед Сеп 22 2013, 10:00

мисля че има друга.......
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Anakin
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 360
Join date : 28.06.2013

Три карти 3 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 6 Icon_minitimeНед Сеп 22 2013, 18:37

Как ще се развият отношенията между X и Y през следващите 3 месеца?
X и Y са приятели.
Картите са: паж жезли-рицар чаши-6м, цепи се на 7м.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 6 Icon_minitimeНед Сеп 22 2013, 18:53

ох, Анакин, любовни са ми- ще има май някакви любовни признаниямерси 
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Anakin
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 360
Join date : 28.06.2013

Три карти 3 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 6 Icon_minitimeНед Сеп 22 2013, 18:55

Благодаря, Линда! А нали не значи някакво влошаване на отношенията? Въобще не разбирам от Таро и видя ли мечове и веднага си мисля нещо лошо.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 6 Icon_minitimeНед Сеп 22 2013, 19:10

не, не- няма влошаване! поне в моите очи няма...но е възможна лека дистанция...но има чувства тук - вижда се
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Anakin
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 360
Join date : 28.06.2013

Три карти 3 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 6 Icon_minitimeНед Сеп 22 2013, 19:58

Много благодаря! Smile
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 3 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 6 Icon_minitimeНед Сеп 22 2013, 21:48

Здравейте,имам два въпроса,първият е за една приятелка -дали до края на годината ще се събере пак с бившия си приятел-цепя на Жрица-нещата ще стават доста бавно и ще си почака,може и да е след този срок, картите са Справедливост,5м и паж ж-мисля си че има доста доста неща които са скривали и премълчавали заради 5м,но все пак заради паж ж ще има покана и разговори,раздвижване на нещата,най-малкото ще имат шанса да си изяснят всичко
Другия въпрос е за мен-какво да очаквам през седмицата от един мъж...
цепя на Слънце-искам и се надявам на нещо хубаво,картите са 3м,дама п и Обесен-мисля се че ще има промяна,обрат и се надявам да е положителен,но ще видим като мине седмицата.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 6 Icon_minitimeНед Сеп 22 2013, 22:02

до края на годината - не знам- тя не знае всичко за него, трябва да научи важна информация, кажи й да разпита за него. иначе комуникация ще има май....

а ти какво да чакаш...ами някакво събитие..или инфо, което ще те постави в шах- мат
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 3 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 6 Icon_minitimeНед Сеп 22 2013, 22:04

Линдали много ти благодаря,дано тази изненада да е за добро,и да ми донесе добро.
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 3 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 6 Icon_minitimeНед Сеп 22 2013, 22:09

И понеже ми си иска все да знам теглих и карти с въпрос за връзка до края на годината- цепя на дама ж, искам действия преди всичко,картите са Асо ч,Жрица и Императрица-май и аз ще почакам малко повече, май и аз има да научавам доста неща преди да стане нещо,но пък си мисля че все пак може да вървя в тази посока,поне заради императрицата се надявам да съм важна част от живота му.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 6 Icon_minitimeНед Сеп 22 2013, 22:18

Не съм много оптимист Линжери за изненадващите действия.

А по картите за връзка- много жени - много жени- дали това си все ти. Но като цяло все са обвързани жени- не сами- Императрица и ДЖ, Асо ч и ВЖ- обичана жена.......дано всичко това е индикация за обвързаност!
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 3 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 6 Icon_minitimeНед Сеп 22 2013, 22:24

Благодаря ти Линда,аз не знаех че това са обвързани жени, но дано да е в този смисъл,ще видим , ще се разбере мерси 
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Три карти 3 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 6 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Три карти 3
Върнете се в началото 
Страница 6 от 30Иди на страница : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 18 ... 30  Next
 Similar topics
-
» три карти
» Три карти 5
» Три карти 6
» 36 карти
» Три карти 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: