Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Три карти 3

Go down 
+20
Антония
beti
Miss Bloom
Moira
Ioana
linjeri
Persefona
Artemiss
Вера
sugar6
dgakova
Зуки
taroman
Reni
lindaLI
La la
Frog
MAITE
Anakin
Луничка
24 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29, 30  Next
АвторСъобщение
Луничка
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

Три карти 3 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 28 Icon_minitimeСъб Ное 16 2013, 17:19

f:


Последната промяна е направена от Луничка на Пет Юни 06 2014, 14:28; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор



Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 3 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 28 Icon_minitimeСъб Ное 16 2013, 17:23

Уж е с подходящо образование...но липсва практика,тази пролет завърши.
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 45
Местожителство : Хановер, Германия

Три карти 3 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 28 Icon_minitimeНед Ное 17 2013, 13:16

Момичета утре би трябвало да проведа един важен за мен разговор. Попитах как ще реагира човека насреща ми, ако съм абсолютно откровенна с него. Цепя на крал чаши ,  колелото, 4 жезли, 8 жезли.
Следващия въпрос е какъв ще е резултатът от този разговор.  Цепя на дявол, 7чаши, 10чаши и паж пентакли.
Ако бъда откровена, последиците няма да са лоши, човекът ще реагира добре насреща ми. За резултатът от този разговор хм незнам какво да кажа,  но сякаш ще бъда доволна и ще получа шанс.  Принципно разговорът е за обучението ми, обаче подозирам нещо повече от отсрещната страна.
Вие как мислите?  мерси
Върнете се в началото Go down
милена
Наблюдател
Наблюдател
милена


Female Брой мнения : 46
Join date : 22.10.2013

Три карти 3 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 28 Icon_minitimeНед Ное 17 2013, 21:37

Iva78 написа:
как ще реагира човека насреща ми, ако съм абсолютно откровенна с него. Цепя на крал чаши ,  колелото, 4 жезли, 8 жезли.
според мен добре ще реагира,ще се обсъди ситуация,която чака по-бързо развитие и сега вече ще придобие реални очертания,ще я обсъдите,разгледате от всички страни.Мисля ,че подозренията ти ,че човекът има нещо повече към теб,са правилни,но не смятам ,че  ще се отпусне и  даде воля на емоциите си-иначе ще реагира много меко и с интерес,оценявайки честността ти,а резултатът идва от това,че не е безразличен към теб като жена
Iva78 написа:
Следващия въпрос е какъв ще е резултатът от този разговор.  Цепя на дявол, 7чаши, 10чаши и паж пентакли.
мисля ,ще е далеч от очакваното резултатът.Дявол ,на мен ми дава все ядове,някои го свързват със секса,но при мен не се е проявявал така .Интуицията ти вероятно подсказва ,че няма да е точно, както си го представяш,а 10 чаши  дават краткотрайна радост и химерни илюзии.Пажа пенакли пък ми дава стабилизация ,но след време,и бавна
В двата случая виждам завръщане,към ситуация от минало,но с нови аспекти и нюанси-този човек от миналото ли е?ПИтам само за сверка
има предвид,че се уча,и е хубаво някой по-старш да даде мнение
Върнете се в началото Go down
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 45
Местожителство : Хановер, Германия

Три карти 3 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 28 Icon_minitimeНед Ное 17 2013, 21:42

Милена Благодаря ти за отговора. Човека не е от миналото, познавам го от две години, в момента съм в ситуация която зависи само от него. Дяволът мисля че се прояви, утре няма да мога да проведа важен разговор с него, може би другата седмица.
Върнете се в началото Go down
милена
Наблюдател
Наблюдател
милена


Female Брой мнения : 46
Join date : 22.10.2013

Три карти 3 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 28 Icon_minitimeНед Ное 17 2013, 22:17

Iva78 написа:
Дяволът мисля че се прояви, утре няма да мога да проведа важен разговор с него, може би другата седмица.
благодаря за обратната връзка,дявола също дава да се бориш с предрешеното да не стане на този етап-май така се е получило

изтеглих на въпрос Каква е ричината,мъж да се държи така към мен
цепих на паж чаши
10 жезли,7 пентакли,кралица чаши
обратна връзка до месец максимум
Върнете се в началото Go down
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 45
Местожителство : Хановер, Германия

Три карти 3 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 28 Icon_minitimeНед Ное 17 2013, 22:19

Милена, чувства се напрегнат от забавянето на ситуация около вас. мерси 
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 3 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 28 Icon_minitimeПон Ное 18 2013, 13:27

Ива написа:
Момичета утре би трябвало да проведа един важен за мен разговор. Попитах как ще реагира човека насреща ми, ако съм абсолютно откровенна с него. Цепя на крал чаши , колелото, 4 жезли, 8 жезли.
Следващия въпрос е какъв ще е резултатът от този разговор. Цепя на дявол, 7чаши, 10чаши и паж пентакли.
Ако бъда откровена, последиците няма да са лоши, човекът ще реагира добре насреща ми. За резултатът от този разговор хм незнам какво да кажа, но сякаш ще бъда доволна и ще получа шанс. Принципно разговорът е за обучението ми, обаче подозирам нещо повече от отсрещната страна.
Вие как мислите?
Ще изясните нещата с този човек. Препоръката е наистина да бъдеш откровена, това ще бъде оценено. Ще говорите, но след като за днес е отложено, то е заради проявата на КС -ще стане когато съдбата реши. Човекът има емоции към теб и ти го знаеш. Това го вкарва в някаква игра, но и той ще бъде откровен с теб. Всичко ще е наред.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 3 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 28 Icon_minitimeПон Ное 18 2013, 13:37

Какъв трябва да е мъжът, който биде охарактеризиран с тези карти:
Крал чаши, 2 меча, 7 пентакли - цепя на 9 пентакли
в отговор на въпрос Какъв човек е Х?
Според мен е самодоволен, самодостатъчен любовчия, който обаче в момента нещо се е закрил. Пази се, не е доволен от състоянието си. Това е накратко ми идва на ум. Мисля си също, че и само първата карта е достатъчна, за да го опише, а характеристиката я имаме в темата за Краля чаши и няма да я преписвам тук.
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Три карти 3 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 28 Icon_minitimeПон Ное 18 2013, 13:39

Също така бих добавила и доста мързелив,обича обаче някой да му угажда и да търчи вместо него,защото той е вечно недоволен от нещо.усмивка 
Върнете се в началото Go down
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 45
Местожителство : Хановер, Германия

Три карти 3 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 28 Icon_minitimeПон Ное 18 2013, 13:51

Фроги Благодаря тимерси Ще дам обратна връзка при първа възможност.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 3 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 28 Icon_minitimeПон Ное 18 2013, 13:52

фрог написа:
Какъв трябва да е мъжът, който биде охарактеризиран с тези карти:
Крал чаши, 2 меча, 7 пентакли - цепя на 9 пентакли
преди всичко е нещо като колеблив,или по-точно тактичен,и човек с  изграден начин на общуване,човек който знае мнооого,и въпреки всичко,остава думата на събеседника...мисля че е мъдър човек.
бавен,муден,двуличен за околните,но е  специална личност.аналитик,играч,тактик,шахматист,този крал чаши,никак не е лигавия крал, хм,има друг крал и мисля е меч,като общи значения на елемента-интелект
и мисля, че  думата личност е силна и точна за него....
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 28 Icon_minitimeПон Ное 18 2013, 14:00

милена написа:
цепих на паж чаши
10 жезли,7 пентакли,кралица чаши
този човек като, че ли има леко увлечение, което не е готов да реализира..прави си някакви по- далечни планове- "ако това, ако онова, когато еди какво си"...иска все едно да си държи пътеката към теб запазена, защото явно много го привличаш външно, но още не е наясно иска ли нещо, не иска ли...
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 3 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 28 Icon_minitimeПон Ное 18 2013, 14:03

Милена написа:
Каква е ричината,мъж да се държи така към мен
цепих на паж чаши
10 жезли,7 пентакли,кралица чаши
В сърцето му е едно, в главата му е съвсем, ама съвсем друго на този човек. Романтика има в него, сътворил си е някакъв разказ, история, свой свят, но му е ужасно трудно да я сподели, да я представи. При всички случаи вече му е омръзнало да чака, така че скоро очаквай признание.....

Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 3 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 28 Icon_minitimeПон Ное 18 2013, 14:10

Зуки, заради 9-тте пентакли ли му даваш тази характеристика на Краля чаши? Аз точно си мислех какво трябва да е определението на човек, чието състояние в момента е 9 пентакли, какво ми казват те. Иначе си права, не е глупав, но наистина е с две лица. Показва едно лековато лице, шеговито, майтапчийско, което не е същността му. Иначе за мързелив - не знам, Тони, познавам го от скоро и не до там, че да потвърдя или да отхвърля тази характеристика.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 28 Icon_minitimeПон Ное 18 2013, 14:41

по 9 пентакли аз бих казала, че обича да си угажда

Крал чаши + 2 меча- пасивен, мислител,неинициативен, това се потвърждава по 7 пентакли. недоволен, мръка вечно за нещо, песимист. Но е умен мъж.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 3 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 28 Icon_minitimeПон Ное 18 2013, 14:57

Лелееее, Линд....от такова чудо трябва да бяга всяка жена Три карти 3 - Page 28 402149 За 9 пентакли да, има такова нещо в характеристиката му май.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 28 Icon_minitimeПон Ное 18 2013, 15:10

еее...защо. всеки човек си има силни и слаби черти и има такива хора,чиито слаби черти не биха ни попречили толкова- бихме могли да живеем с тях.

Позтивното тук е, че това не е мъж на риска, дълго обмисля своите действия. А с песимистичната си нагласа той често може би е подготвен за реалните последствия от нещо или пък се оказва ПРИЯТНО изненадан от позитивния развой, което може да приповдигне духа му за кратко. Не е авантюрист. Не показва лесно чувства.Може би по- трудно се решава на радикални промени, но веднъж закотвил се някъде, си стои и търпи бури и ветрове...тоест....това го прави доста стабилен партньор. Сигурно има нещо земно в хороскопа.
Подходящ е за жена със силно изразена телешка природа Три карти 3 - Page 28 402149

И друго- това са карти, които описват човека в сегашните му настроения и на сегашния етап от живота му. Може би в друг негов период по- други биха били картите.


Последната промяна е направена от lindaLI на Вто Ное 19 2013, 02:19; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 3 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 28 Icon_minitimeПон Ное 18 2013, 18:29

Момичета изтеглих си седмични карти-цепя на 5м-може би си имам едно на ум, картите са
9п, Влюбените и Колелото на съдбата-за 9 п знам че е нещо като блокаж, че нещата за сега няма да се случат, избор и движение,промяна, вероятно може нещо да избирам, а като комбинация прочетох че Влюбените и Колелото е кармична връзка, вероятно показват моето състояние и че може да се наложи да реша нещо важно,но дали ще е тази седмица?
Върнете се в началото Go down
милена
Наблюдател
Наблюдател
милена


Female Брой мнения : 46
Join date : 22.10.2013

Три карти 3 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 28 Icon_minitimeЧет Ное 21 2013, 12:15

Момичета здравейте,знам че има тема за здраве,но предстои бърза обратна връзка,и се осмелих да пиша в по -общата с три карти
адекватно ли решение взе проф.П,по отношение лечението на майка ми?
цепих на 7 жезли
император,9 пентакли,умереност

диагнозата с последвало решение за тежка коремна операция се наложи от факта ,че мама има тумор в стомаха-а те са известни с агресивността си.Криха биопсията от нас 4 дни,но ние намерихме начин да се доберем до едно от имената в българската медицина,който се потресе от невежеството да се крие диагноза,с цел да се "щади психика"-оправданието,което ни измрънкаха от болницата.Каза ни нещата очи в очи.Заради забавената диагноза,загубихме 4 ценни дни,през които можехме да се консултираме поне с още двама специалисти.Майка прие.Вътрешното ни усещане е ,че е в добри ръце,днес влезе в операционната с висок дух-но знаете, когато ваш близък е в подобна ситуация,броите минутите и главата ви пулсира.Теглих картите като обща насока,скоро ще се види и ситуацията и ще дам ОВ
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 3 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 28 Icon_minitimeЧет Ное 21 2013, 14:01

Милена, мисля, че всичко ще е наред с операцията. Интересно е че тук Императорът е хирургът, за разлика от повечето проявления на Мага като лекар. Вероятно защото е по-висок ранг. Мисля, че майка ти е спокойна и уверена в положителния изход. Умереността е самата операция по прочистване. Възможно е да продължи малко повече от очакваното от лекарите, но не виждам проблемна карта. Успех!
Върнете се в началото Go down
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 45
Местожителство : Хановер, Германия

Три карти 3 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 28 Icon_minitimeЧет Ное 21 2013, 17:17

Милена картите са хубави като цяло. Операцията ще мине добре, както казва Фрог може за продължи повече. Мнага успех ви желаямерси 
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Три карти 3 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 28 Icon_minitimeЧет Ное 21 2013, 18:29

Милена,не се притеснявай -майка ти е в много сигурни ръце,ще получи възможно най-добрата помощ.Операцията ще е успешна.Трябва обаче да внимава с кръвното налягане и за проблеми в таза.Решението на професора за лечението на майкати не само е адекватно,но и най-доброто за нея в момента.

Успех ви желая и бързо възстановяване!мерси 
Върнете се в началото Go down
милена
Наблюдател
Наблюдател
милена


Female Брой мнения : 46
Join date : 22.10.2013

Три карти 3 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 28 Icon_minitimeПет Ное 22 2013, 23:58

момичета,устискахме първите 24 часа ,за всичко до тука познахте
операцията се проточи с час повече,понеже се е счупил един перфоратор,но като цяло ,с изключение на забавянето ,е по план.Надяваме  се за първата седмица да няма усложнение-постоперативни,после - по-после...професорът сам си разказа ,че се е забавил,поради счупването на инструмента,иначе бил планирал да приключи по- рано.
От цялото си сърце ви благодаря за куража и положителната енергия и думимерси 
Запитах,понеже не виждам как по друг начин да помогна,а неизвестността ме вкарва в параноя
какви са прогнозите за идващите 10 дни
цепих на умереност
крал пентакли,император,8 пентакли
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 3 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 28 Icon_minitimeСъб Ное 23 2013, 11:50

Жената сигурно е на системи още, което е логично, но е и посочено от Умереността. Според мен докторът има още малко работа - възможно е да става дума за махане на конци или някакви по-леки манипулации. Бавно възстановяване на баланса. Стискам палци всичко да е наред и благодаря за обратната връзка!
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 3 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 28 Icon_minitimeСъб Ное 23 2013, 14:23

Въпросът е дали един мъж ще замине в чужбина до 1 година

Дявол, РЧ, РМ /Влюбените

Сякаш картите не ми отговарят на конкретния въпрос. Да, човекът е поставен пред избор и изборът е много тежък, вероятно заради минал опит. Но накрая този Рицар чаши срещу Рицар мечове /те буквално са един срещу друг/ какво иска да каже комбинацията ....емоцията срещу разума - но нали трябва да избере....Дяволът май е в емоцията. Няма отговор на конкретния въпрос според мен, има борба на мисъл и чувства, тоест трябва да задам въпроса по друг начин. Така го разбирам.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 3 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 28 Icon_minitimeНед Ное 24 2013, 17:12

фрог-този дявол,все пак ще бъде маг,и ще  прецени  всичко както трябва,сега наввярно е  и уплашен и  опиянен...

а  влюбените,ми те са  си  блиски с дяволчето,така че  пожелавъм маг...после  е по-важното,защото магът май е  тези дваа рицаря...и липсват  два елемента- жезли и пентакли...зависи с кое се сдобие първо...и ще последва категоричното решение...
има нужда от две неща, която е задоволена първа,тя щее...енерги или  подкрепа...


**************************

липсват ми уйет, редя с  прави и обърнати на димитрова,и ми е объркано,но нека се понакажа още...защото ''изгубих Тарото'' си...
но не и вас...

та
имам за мъж три карти
-колелото об-рицар чаши об-9жезли
-финансова и  професионална  картинка на сегашния момент,на къде върви.професия-не  практикува  частно повикване.
ммм, обърнат късмет,пропуснат шанс,изпуснат късмет.сега трябва да  потърси вярата и истината,или  едно посещение на църква.
много трудности.
известна загуба на сила,която трябва да се  възвърне у него.трябвало и трябва да се пази по-добре.
грешки.
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Sponsored content





Три карти 3 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 28 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Три карти 3
Върнете се в началото 
Страница 28 от 30Иди на страница : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29, 30  Next
 Similar topics
-
» Три карти 4
» три карти
» Три карти 5
» Три карти 6
» 36 карти

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: