Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Руни - пркатически занятия

Go down 
+6
sugar6
lindaLI
БабаВуна
galiusha
Зуки
dgakova
10 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Руни - пркатически занятия Empty
ПисанеЗаглавие: Руни - пркатически занятия   Руни - пркатически занятия Icon_minitimeНед Сеп 29 2013, 10:41

Предлагам отново, само практиката, да е отделно мерси 
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Руни - пркатически занятия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Руни - пркатически занятия   Руни - пркатически занятия Icon_minitimeНед Сеп 29 2013, 11:00

Дай да видим сега как работят руните:

Какво ще ми се случи днес ?

Обърната Уунйо:

Фонетичен еквивалент: "w"
Номер: 8
Елемент: Въздух
Цвят: Златен, Жълт
Време: 8-ми час
Ден: Сряда
Месец: Април
Wunjo обърнат: Обезсмисляне, съжаление, конфликт, отчуждаване. Делириум, натравяне, човек действа под натиска на по-висши сили, непрактичен (излишен) ентусиазъм. Прилив на гняв.

Уфф да, вече съм нервирана ... какви навлеци има в този сайт в който работя ..... иде ми с тояга да ги ....

Беркана:

Фонетичен еквивалент: "b"
Номер: 18
Елемент: Земя
Цвят: Златен, Зелен
Време: 18-ти час
Ден: Петък
Месец: Юни
Раждане, плодовитост, умствено и физическо израстване, освобождаване. Възстановяващат асила на светлината и пролетта, обновление, обещание за ново начало, израстване. Увеличаване на желанието (сексуалното). Любовна връзка или раждане. Ако притежавате предприятие или се занимавате с рисковани начинания ви очаква успех.


Соуелу

Фонетичен еквивалент: "s"
Номер: 16
Елемент: Въздух
Цвят: Златен, Сребърен, Бял
Време: 16-ти час
Ден: Неделя
Месец: Юли
Успех, постигнати цели, чест. Жизнение сили, здраве. Период в който притежавате силата да променяте живота си в положителна насока, да постигнете победа, здраве и успех. Връзка между висшия и подсъзнателния аз. Цялост, сила, овладяване на елементите, огнен меч, пречистващ огън.
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Руни - пркатически занятия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Руни - пркатически занятия   Руни - пркатически занятия Icon_minitimeВто Окт 01 2013, 12:30

Значи тук в тази подредба, се бях ядосала нещо през деня, а вечерта имах много хубава и романтична среща. Между другото може и да показва паничекста ми атака по време на срещата или това че срещнах една кокошка с любовника й и се ядосах. Може всъщност да са показали срещата, защото питането ми е за цял ден, а да покажат една руна за една и две за друга ситуация но знам ли ... тепърва ще видим .... Днес пак ще тегля ...
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Руни - пркатически занятия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Руни - пркатически занятия   Руни - пркатически занятия Icon_minitimeСря Окт 02 2013, 15:58

Днес -

Маннуз
Фонетичен еквивалент: ” m”
Номер: 20
Елемент: Въздух
Цвят: Син, Тъмночервен
Време: 20-ти час
Ден: Понеделник
Месец: Юли
Гадателски значения:
Права: Азът, индивида от човешката раса. Вашето отношение към другите и тяхното към вас. Приятели и врагове, социален ред. Интелект, предвидливост, създаване, умение, способности. Божествена структура, съзнание, предупреждение. Очаквайте да получите някаква помощ или подкрепа в скоро време.

Уруз - обърната
Фонетичен еквивалент: "u"
Номер: 2
Елемент: Земя
Цвят: Червено-оранжево, Тъмнозелен
Време: 2-ри час
Ден: Събота
Месец: Август
Uruz Обърнат или в странична позиция: Слабост, натрапчива идея, неправилно управлявана сила, господство от другите. Болест, липса на единство, невежество. Похот, бруталност, безразсъдство, грубост, насилие.

Ингуз
Фонетичен еквивалент: ” ng ”
Номер: 22
Елемент: Вода и Земя
Цвят: Жълт, Зелен
Време: 22-ри час
Ден: Вторник
Месец: Септември
Гадателски значения:
Права: Мъжка плодовитост, развитие, вътрешно израстване. Общочовешки ценности, здравомислие, стремеж към малки радости, семейна любов, грижа, човешка топлота, домът. Етап на почивка, време за спокойствие, без притеснения. Време, в което всички предишни проблеми са отминали и вие сте готови да продъ;жите в нова насока. Вслушайте се в себе си.
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Руни - пркатически занятия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Руни - пркатически занятия   Руни - пркатически занятия Icon_minitimeПет Окт 04 2013, 00:26

Вчера беше най-проклетия ден за мен - само проблеми, сутринта скандали. Бившия дойде да помога за нещо, изпокарахме се и вечерта боядисвах и това ми подейства доста успокояващо. Може всъщност и те да показват като Таро - по периоди - сутрин, обед и вечер
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Руни - пркатически занятия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Руни - пркатически занятия   Руни - пркатически занятия Icon_minitimeПет Окт 04 2013, 00:37

Inguz – „Ийнг-вауз”


Фонетичен еквивалент: ” ng ”
Номер: 22
Елемент: Вода и Земя
Цвят: Жълт, Зелен
Време: 22-ри час
Ден: Вторник
Месец: Септември

Гадателски значения:
Права: Мъжка плодовитост, развитие, вътрешно израстване. Общочовешки ценности, здравомислие, стремеж към малки радости, семейна любов, грижа, човешка топлота, домът. Етап на почивка, време за спокойствие, без притеснения. Време, в което всички предишни проблеми са отминали и вие сте готови да продъ;жите в нова насока. Вслушайте се в себе си.


Eihwaz – "ай-вавз"

Фонетичен еквивалент: " ei "
Номер: 13
Елемент: Въздух, Земя, Огън, Вода
Цвят: Тъмносин, Зелен
Време: 13-ти час
Ден: Неделя
Месец: Май
Eihwaz обърнат или в странична позиция: Объркване, разруха, неудовлетворение, слабост.

Laguz – “лоу-гууз”

Фонетичен еквивалент: ” l”
Номер: 21
Елемент: Вода
Цвят: Син, морско-зелен
Време: 21-ви час
Ден: Сряда
Месец: Август

Гадателски значения:
Права: Течение, вода, море, източник на плодородие, лекуващата сила на обновлението. Живителна сила и физическо израстване. Въобръжение и дейности, свързани с умствена работа. Сънища, фантазии, мистерии, непознатото, скритото, дълбокото, подземния свят. Успешно пътуване и придобивки, но са възможни и загуби.

Това беше за днес, и наистина показват на етапи, днес наистина в първия етап с бившия ходихме да купуваме разни неща за дома, много тичане , но накрая имаше защо, направихме камината и всичко беше наред Smile
Обаче във втория етап имах супер световъртеж - едва се прибрах до вкъщи.
После имах една продажба, може би затова на третата руна пише придобивки. Чувствах се малко изнервена но добре.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Руни - пркатически занятия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Руни - пркатически занятия   Руни - пркатически занятия Icon_minitimeПет Окт 04 2013, 16:35

деси,много интересно за руните-сутрин ,обед,вечер...хм,може да са точно такива за Теб,браво.сработвате се Surprised 
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Руни - пркатически занятия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Руни - пркатически занятия   Руни - пркатически занятия Icon_minitimeПет Окт 04 2013, 16:39

чакай,чакай,наистина работят-

грижата(inguz) идва и от мъжа ти за теб,и от това че трябва да се погрижиш за себе си-здравето,и домашни нужди...които се изразяват в -придобивка,и световъртежа (eiwahz-laguz)

Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Руни - пркатически занятия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Руни - пркатически занятия   Руни - пркатически занятия Icon_minitimeВто Окт 08 2013, 12:06

Брей Зуки не съм видяла че си писала тук .... интересно, аз ое нищо немога да хвана от руните
Сега да видим за днес дали Н. ще ме потърси ?

Raidho – "рай-доу" - обърната

Фонетичен еквивалент: "r"
Номер: 5
Елемент: Въздух
Цвят: Яркочервен
Време: 5-ти час
Ден: Събота
Месец: Октомври
Raidho обърнат или в странична позиция: Криза, непреклонност, застой, несправедливост, ирационалност. Разруха, разконцентриране, пропадане, заблуда, възможна смърт.


Чистата Руна - ново начало ....

25 - WYRD (WEIRD)
Елемент: Въздух
Цвят: Син
Дърво: Ясен
Растение: Невен

Значение : Това е руната на непознаваемото. Означава пустота, празнота. WYRD не е викингска руна и въпроса за използването и е спорен.
Пустотата е началото, пустотата е края.
Появата на WYRD може да е знак, че търсите информация, която нямате право да знаете. Когато руната заема позицията, отговаряща за крайния резултат, това често означава, че просто решение за дадения проблем в момента е невъзможно да се намери.
Когато WYRD заема ключова позиция, вероятно става дума за действие или събитие със съдбоносно значение. Независимо дали е за добро или за лошо, ако направите дадената стъпка, живота ви никога вече няма да бъде същия.

Значението на празната руна се определя от заобикалящите я руни.


Ansuz – "оун-сууз"

Фонетичен еквивалент: "a"
Номер: 4
Елемент: Въздух
Цвят: Индиго, Пурпур, Тъмносиньо
Време: 4-ти час
Ден: Понеделник
Месец: Март

Гадателски значения:
Права: Вярно предчувствие, видение, общуване. Сигнали, вдъхновение, ентусиазъм, реч, истинско видение, сила на думите и наименованията. Благословия, приемане на съвет. Добро здраве, хармония, истина, мъдрост.


Perdhro – "пер-троу"

Фонетичен еквивалент: "p"
Номер: 14
Елемент: Вода
Цвят: Сребърен, Черен
Време: 14-ти час
Ден: Петък
Месец: Май
Perthro обърнат или в странична позиция: Пристрастяване, застой, самота, отпадналост, загуба на жизнените сили.

И тук изтеглих 4-та руна, просто ме извика ....

Ще видим защо ме е викала.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Руни - пркатически занятия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Руни - пркатически занятия   Руни - пркатически занятия Icon_minitimeВто Окт 08 2013, 12:16

Деси, и като в обикновените карти-нещо има възпрепятстващо срещата.
друго интересно празната руна и асото на втора позция при об.карти - в момента не мога да определя какво казва,но след обратна връзка,може да разберем,нали.
първото което ми дойде на ум,четейки значенията-е среща в събота октомври(след няколко дни от днес)
и друго-празна руна-винаги е нещо не зависищо от нас,а и не ни засяга чак толкова,не е важно сега,по-скоро има силно отношение за в бъдеще(в този случай тук де,не винаги)...така че , твърде вярно е и значението-Независимо дали е за добро или за лошо, ако направите дадената стъпка, живота ви никога вече няма да бъде същия.
не разбирам до колко това те касае,може би е важна за мъжа тази руна-ако се наеме да дойде...или важна за теб -ако е дошъл...

от срещата и несрещата днес ще излезе нещо важно в бъдещете за теб...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Руни - пркатически занятия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Руни - пркатически занятия   Руни - пркатически занятия Icon_minitimeВто Окт 08 2013, 12:46

А бе тази промяна я видях и на друго място. Тази седмица явно е важна. Ще дам ОВ довечера. Аз питах за точно конкретен въпрос, така че ще е по-сгъстен отговора. Не е като какво ще стане през целия ден ...
До към 12 ще дам ОВ
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Руни - пркатически занятия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Руни - пркатически занятия   Руни - пркатически занятия Icon_minitimeВто Окт 08 2013, 12:52

деси, я да видим дали няма да е минутка след 12 срещата,или намисленето от теб ...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Руни - пркатически занятия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Руни - пркатически занятия   Руни - пркатически занятия Icon_minitimeВто Окт 08 2013, 21:09

Днес се случи инцидент и съответно трябваше да отида в районното, а Н. работи там. Да, наистина никой не ме потърси днес, но най-вероятно ме е видял и това е нещото, което сигурно е останало в тайна, незнам. А аз много бучах защото в Благоевград си решаваме сметките по различен начин,а полицията е на последно място. Просто не успях да видя хубаво номера на колата и пуснах за издирване по тези неща, които бях запомнила. Сигурно ме е видял от там, това може да обяснява двамата човека далече един от друг но свързани по някакъв начин при Вещерското Таро.
За Руни и картите за игра Зуки и Рени могат да навържат и да ми обяснят малко нещата че там съм все още далече.
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Руни - пркатически занятия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Руни - пркатически занятия   Руни - пркатически занятия Icon_minitimeСря Окт 09 2013, 13:13

Деси написа:
Сега да видим за днес дали Н. ще ме потърси ?
Райду обърната, Чистата Руна,Ансуз и Пердро
Нека и тук да отговоря:

Руните не са отговорили на въпроса ми, а през деня имаше инцидент и те са показали как е имало възможност за смърт и как с Чистата Руна е имало намеса от съдбата и останахме живи. После Ансуз е показала обажданията в полицията, разговорите с полицаите
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Руни - пркатически занятия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Руни - пркатически занятия   Руни - пркатически занятия Icon_minitimeСря Окт 09 2013, 14:22

Какво ще ми се случи днес ?

Ейваз странична, Уруз, Дагаз странична

Ehwaz обърнат или в странична позиция: Това не една наистина негативна руна. Стемеж към промяна. Feeling restless or confined in a situation. Безрасъдно прибързване, дисхармония, недоверие, предателство.
Уруз Права: Физическа сила и бързина, Открехнат потенциал. Период на силна енергия и здраве. Свобода, Действие, Сила, Кураж, Разбирателство, Знание. Внезапни или неочаквани промени (обикновено добри). Сексуално желание, мъжко могъщество. Предаване облик на силата, Оформяне на себе си.
Dagaz в странична позиция (Dagaz c не може да бъде обърнат, но може да лежи в странично положение): Завършек, край, лимит, затваряне на кръга. Слепота, безднадежност.


За приятелка за днес - Алгиз

Права: Протекция, щит. Неодходимост да защитава себе си или другите. Защита, опазване от злото, щит срещу него, пазител. Връзка с боговете, пробуждане, живот посветен на по-висши цели. Тази връзка може да се използва, за да се насочат енергиите в правилна посока. Следвайте инстинктите си. Задръжте печелившите или заслужените си позиции, не изпускайте успеха.
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Руни - пркатически занятия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Руни - пркатически занятия   Руни - пркатически занятия Icon_minitimeПет Окт 11 2013, 13:05

Деси написа:
Какво ще ми се случи днес ?

Ейваз странична, Уруз, Дагаз странична
Немога да се сетя какво е станало тук с тази комбинация. Спомням си че много се ядосах на една приятелка след тегленето, направо откачах от нерви. После с Уруз съм излезнала с малкия навън, но не си спомням какво правих ....както и с Дагаз - нямам спомени.

А за мойта приятелка Алгиз показа че тя е имала нужда от майка й, имала е нужда от подкрепа и защита, но тя не е отговорила на повикванията й. Явно с руната тя е и осъзнала нещо и е насочила енергията си в друга посока.
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Руни - пркатически занятия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Руни - пркатически занятия   Руни - пркатически занятия Icon_minitimeПет Окт 11 2013, 13:12

Развитие на отношения до края на месеца

Руни - пркатически занятия Qben


Ейваз странична, Лагуз, Пердру обърната

Ehwaz обърнат или в странична позиция: Това не една наистина негативна руна. Стемеж към промяна. Feeling restless or confined in a situation. Безрасъдно прибързване, дисхармония, недоверие, предателство.

Права: Течение, вода, море, източник на плодородие, лекуващата сила на обновлението. Живителна сила и физическо израстване. Въобръжение и дейности, свързани с умствена работа. Сънища, фантазии, мистерии, непознатото, скритото, дълбокото, подземния свят. Успешно пътуване и придобивки, но са възможни и загуби.


Perthro обърнат или в странична позиция: Пристрастяване, застой, самота, отпадналост, загуба на жизнените сили.
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Руни - пркатически занятия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Руни - пркатически занятия   Руни - пркатически занятия Icon_minitimeНед Окт 13 2013, 23:21

За днес беше
Eйваз об. , Пертро, Алгиз об.


Руни - пркатически занятия G02i



Ейваз об. ми е свързана с нерви - сутринта се скарах и се ядосах
Петро - днес цял ден променям дома си, изцяло промених диваните си - направо им извадих и пружините и меката част, останаха само основите и от тях изградих съвсем нови дивани. Явно е руна на промените, на вървенето напред.
Алгиз об. - вечерта получих помощ от свекър ми и свекърва ми, после обаче ми беше кофти че се скарах на малкия за нещо , чак душицата ме болеше дали не прекалявам прекалено с някои неща от възпитанието, кофти ми беше че му повиших тон и че вечно съм изнервена с него ... Може би показват душевните ми терзания ....
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Руни - пркатически занятия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Руни - пркатически занятия   Руни - пркатически занятия Icon_minitimeПон Окт 14 2013, 09:30

Деси много интересно-на кратко еваз е емоционалната ти реакция,както си описала и ти.
и интересното е че,понеже ги ползваш като дневни-те си отчитат деня-сутрин,обед,вечер-браво, на твоите руни...
следващата руна ти е пърт-тя като да е свързана с положението ни е усещанията спрямо заобикалящия ни свят.ако нещо не е наред вътре,поправяме вън,като балансжор-ремонта е лекуването на настроението ти...
и трите руни показват че нещо не е наред,не си на мястото си,нещо те смущава,обърква,разсейва...но това на друго ниво,макар че са буквални за едно дневно теглене.ако беше таро-сигурно щеше да има един голям аркан,заради идеята процес,период....
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Руни - пркатически занятия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Руни - пркатически занятия   Руни - пркатически занятия Icon_minitimeПон Окт 14 2013, 10:30

Днес отново Ейваз обърната - малкия пак ме изнерви.
Хагалаз - на тази значението ми е като Сила от Таро ...
Ингуз - брях, хубава руна ....
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Руни - пркатически занятия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Руни - пркатически занятия   Руни - пркатически занятия Icon_minitimeПон Окт 14 2013, 11:45

здраве-главоболие при жена. на какво се дължи в момента.

Руни - пркатически занятия R8vРуни - пркатически занятия R18vРуни - пркатически занятия R23

хмммм-Руни - пркатически занятия 262180  вуно-я дават като руна на астралното,чистене на астрално ниво.беркана е женска руна-тя пък и обърната би могло да значи блокаж.
може и магия-заради отил
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Руни - пркатически занятия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Руни - пркатически занятия   Руни - пркатически занятия Icon_minitimeПон Окт 14 2013, 11:49

Започни да се чистиш със восък! Много добре изчиства. Днес е света Петка, отиди и в църквата да си вземеш светена вода и да запалиш свещичка.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Руни - пркатически занятия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Руни - пркатически занятия   Руни - пркатически занятия Icon_minitimeПон Окт 14 2013, 20:22

опс,токов удар днес,и не можах да си допиша.....
питането е заради едно главоболие-излиза че женското отношение,дразнене в дома носи главоболия.-това по горните ми руни...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Руни - пркатически занятия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Руни - пркатически занятия   Руни - пркатически занятия Icon_minitimeПон Окт 14 2013, 20:46

Днес обърната Ейваз - малкия ме ядоса
иии поооослееее - дойдоха ми новите обувки от Кокетна съответно ги нахлузих и давай по града ... много ме боляха краката, беше ми лошо, щото съм болна и едва се прибрах, едва издържах ... сигурно това е показала Хагалаз моята сила да устоя на токчетата и грипа едновременно Rolling Eyes 
И накрая Ингуз - почивка, почивка, почивка - направо се бях размазала от тези чепици, освен това си купих и ГА за 5 лв от Хеликон.
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Руни - пркатически занятия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Руни - пркатически занятия   Руни - пркатически занятия Icon_minitimeЧет Окт 17 2013, 09:28

Днес Алгиз об., Логуз об. Пертру
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Руни - пркатически занятия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Руни - пркатически занятия   Руни - пркатически занятия Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Руни - пркатически занятия
Върнете се в началото 
Страница 1 от 7Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Руни за Зуки
» въпроси , отговори, Руни
» Книги за РУНИте, руни в мрежата

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Руни,и други методи за гадаене :: Руни-
Идете на: