Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори- 2

Go down 
+20
Miss Bloom
MAITE
YsDiD
Reni
Антония
bibibi
dgakova
Artemiss
Вера
Calantha
linda10
Зуки
Aldemira
Iva78
sugar6
Frog
Galanthus
CaPuHa
Луничка
lindaLI
24 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 18 ... 30  Next
АвторСъобщение
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

Въпроси и отговори- 2 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 6 Icon_minitimeПет Дек 13 2013, 11:35

Вера написа:


lindaLI написа:



кой е той в моя живот,каква е ролята му?

ц. 9 чаши

Влюбени 5 меча 8 пентакли

някой има ли мнение


Ами той изглежда като да е голямата ти, истинска любов (Влюбените), обаче нещата не са се развили никак добре, настроени сте един срещу друг, озлобени дори може би (5 мечове), но май има още брашно да мелите заедно по 8 пентакли, макар засега усилията да са напразни, защото земя след толкова въздух не е добре...


Ужаааассс  Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad 

Отивам да скоча от моста и нека да не се мъча повече  Въпроси и отговори- 2 - Page 6 2388113407
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Galanthus
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012

Въпроси и отговори- 2 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 6 Icon_minitimeПет Дек 13 2013, 11:42

Каква е неговата роля в живота ми?

Обърнато Асо Чаши, обърнат Обесен и 8 жезли

Да се науча отново да обичам?
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 6 Icon_minitimeПет Дек 13 2013, 11:43

До сега при подредбите ми с този човек...Влюбени и 8 пентакли са тенденция - поне 4- 5 пъти са ми излизали в комбина.

Но за мен всичко приключи тук- поне аз за себе си от моя гледна точка..така, че странно.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 6 Icon_minitimeПет Дек 13 2013, 11:45

не ми харесва обърнато асо ч, Глантус...но иначе си мисля- да внесе живина в живота ти..време ти е било за малко повече активност в личен план
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

Въпроси и отговори- 2 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 6 Icon_minitimeПет Дек 13 2013, 11:47

[


Последната промяна е направена от Луничка на Пет Юни 06 2014, 15:07; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори- 2 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 6 Icon_minitimeПет Дек 13 2013, 11:48

И на мен, трудни емоционално са ми тези отношения - вероятно е това.
Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори- 2 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 6 Icon_minitimeПет Дек 13 2013, 11:49

кой е той в моя живот,каква е ролята му?

ц, 6 меча

Луна - Слънце -принцеса на жезлите

Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 6 Icon_minitimeПет Дек 13 2013, 11:50

Луни написа:
ЛиндаЛи написа:Отивам да скоча от моста и нека да не се мъча повече

Ааааа,не може!   С интерес чета интерпретациите на картите от твоя гледна точка,така че не си и помисляй за моста!!!!!!!!

БЛАГОДАРЯ  Sad 

 Въпроси и отговори- 2 - Page 6 948782830 
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори- 2 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 6 Icon_minitimeПет Дек 13 2013, 11:56

За мъже не давам да се скача, освен ако не е от леглото  :sm38.gif:

Гуш!  Въпроси и отговори- 2 - Page 6 2560441086
Върнете се в началото Go down
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 6 Icon_minitimeПет Дек 13 2013, 11:59

Galanthus написа:
Каква е неговата роля в живота ми?

Обърнато Асо Чаши, обърнат Обесен и 8 жезли

Изглежда ми като на урок да се научиш да приключваш без излишно суетене (8 жезли) отношения, които са изчерпали своя емоционален заряд (Асо чаши обърнато), да не се противиш на неизбежното, някои неща просто не могат да бъдат променени (Обесеният обърнат).

lindaLI, всичко ще е наред според мен, просто имате още път да извървите, докато се срещнете по средата. Освен това любовните драми са солта на живота, после ще видиш какво скучно ще ти стане, като на мен сега  :sm38.gif:
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори- 2 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 6 Icon_minitimeПет Дек 13 2013, 12:15

Или ме провокира да изляза от този емоционален застой/ дупка, в който дълго време съм стояла  мерси
Върнете се в началото Go down
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 6 Icon_minitimeПет Дек 13 2013, 12:33

Ще пробвам аз Smile
Може би той е бил голямата ти любов,но е направил нещо,с което те е приземил.Несподелена любов?

този коментар е за последната подреба на Линда,но аз докото го измисля и вие сте изписали 1 страница Smile
важното е ,че съм схванала общия фон ;)


Последната промяна е направена от linda10 на Пет Дек 13 2013, 12:50; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори- 2 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 6 Icon_minitimeПет Дек 13 2013, 12:45

Несподелена, после стана споделена, но пак има трудности/пречки  мерси Това е много уморително на моменти.
Върнете се в началото Go down
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 6 Icon_minitimeПет Дек 13 2013, 12:54

Провокирана от питането на Линда,се заиграх с моята колода и си мисля,че картите искат да ми кажат нещо важно,защото на 2 различни въпроса ми се паднаха едни и същи карти -
7П;8Ж; императрица
първия път цепих на звезда ,втория на обесен
след като започнах пак да ги размесвам,изпаднаха 6 карти
светът,КМ,отшелник,7П,8Ж,императрица

Дайте някакви идеи,моля- 3 пъти подред -7П,8Ж,императрица
Върнете се в началото Go down
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

Въпроси и отговори- 2 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 6 Icon_minitimeПет Дек 13 2013, 13:02

---


Последната промяна е направена от Луничка на Пет Юни 06 2014, 15:08; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 6 Icon_minitimeПет Дек 13 2013, 13:09

къде са тези правила?

аз пък моите карти понякога нарочно не искам сама да ги гледам. ако е за нещо, което особено много ме вълнува.
Върнете се в началото Go down
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

Въпроси и отговори- 2 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 6 Icon_minitimeПет Дек 13 2013, 13:13

---


Последната промяна е направена от Луничка на Пет Юни 06 2014, 15:08; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 6 Icon_minitimeПет Дек 13 2013, 13:17

Не си груба,приемам забележката  мерси  педполагам,в тези карти става въпрос за отношенията със съпруга ми,които от известно време хич ги няма. С таро сме в съвсем ранен етап на опознаване,така че все още не ги разбирам съвсем,но се старая.
И така
7П е картата,която показва,че си стигнал до е един етап,в който се чудиш има ли смисъл да продължиш,струва ли си?
8Ж е картата на изненадващи бързи действия
императрицата-предполагам съм аз

светът не мога да коментирам-пълна загадка за мен
крал меч-човек,който има решение и смята твърдо и рязко да го заяви
тука отелника ме обърква,защото е преди 7П,ако беше след-тогава логично се вижда преминаването от едно състояние,в по-дълбоко такова,но тук не знам....

ми това виждам по отделните карти,но някак не мога да го сглобя...

Върнете се в началото Go down
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

Въпроси и отговори- 2 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 6 Icon_minitimeПет Дек 13 2013, 13:18

---


Последната промяна е направена от Луничка на Пет Юни 06 2014, 15:08; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 6 Icon_minitimeПет Дек 13 2013, 13:22

Относно правилата на Деси,лично мога да извадя от форума постове,от които е видно,че и тя е започнала по същия начин,но вече е от напредналите и ....
Старите хора казват,че никога не трябва да забравяш от къде си тръгнал.
 Въпроси и отговори- 2 - Page 6 698924 
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 6 Icon_minitimeПет Дек 13 2013, 13:22

за моята история искам само да спомена, че тези три карти Влюбени 5м 8п са ми излизали за този човек (от всичките подредби които до сега съм си направила за него- КК ВЖ 3 карти) точно 3 пъти в комбинация- с разместени позиции.
Мисля, че това има значение. Повтаряемостта.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 6 Icon_minitimeПет Дек 13 2013, 13:24

питах каква роля за изиграли в неговия живот 2 жени,третия път нямаше въпрос,просто събрах картите и се чудех как е възможно,и докато ги разбърквах изпаднаха последните 6
Върнете се в началото Go down
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

Въпроси и отговори- 2 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 6 Icon_minitimeПет Дек 13 2013, 13:29

---


Последната промяна е направена от Луничка на Пет Юни 06 2014, 15:09; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Въпроси и отговори- 2 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 6 Icon_minitimeПет Дек 13 2013, 13:46

Calantha написа:
Какво чувства един човек към мен?
цепя на Силата
Асо пентакли, Крал Мечове, 3 жезли
- Заформило му се е нещо в главата и то май е сериозно, но още е дистанциран, по-хладен и аналитичен. Чувства все още няма, но като че ли преценя, изчаква, гради основите, но още в главата си само. Всичко е някак още в зародиш, но е възможно и нещо да го спира...
Galanthus написа:
Според мен, за сега чувства няма, но вижда перспектива в отношенията ви, макар да е хладен и аналитичен.
Linda написа:
според мен- и аз така ги виждам нещата- повече мисли и обмисля до колко си подходяща, вижда перспективи за вас

Ами значи сме на едно мнение... За сега не мога да знам какво му е в главата, но ако по-нататък нещо стане ясно ще дам ОВ Smile Силата ми е интересна тук... особено след интерпретациите в темата за герои от книги и филми... Затова си помислих, че има нещо, което го спира или по-точно сам се спира..

Благодаря, момичета  мерси
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 6 Icon_minitimeПет Дек 13 2013, 13:54

linda10 написа:
Ще пробвам аз
Може би той е бил голямата ти любов,но е направил нещо,с което те е приземил.Несподелена любов?

Ами да ти кажа и аз започвам да си мисля,вече че е несподелена, но не знам защо Влюбените ще излязат..влюбените са си влюбени- това е карта на взаимността поне

по твоите карти 7 П 8Ж Императрица - придала е смисъл на живота му жената
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 6 Icon_minitimeПет Дек 13 2013, 14:12

Въпроса го зададох за две различни жени,много чудно.Не ,че е невъзможно,но и двете с еднаква роля и най-вече еднакви карти...странно ми е. И след като изпаднаха още веднъж,просто реших,че явно не отгораят на този въпрос,а искат да ми подскажат нещо друго.Дано разбера какво.
 мерси 
Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори- 2 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 6 Icon_minitimeПет Дек 13 2013, 18:06

кой е той в моя живот,каква е ролята му?

ц, 6 меча

Луна - Слънце -принцеса на жезлите

По този въпрос е: имало е проблеми, които ще бъдат преодоляни, загърбени.

Луната и слънцето - може би показват, че той трябва да ми помогне или да ме накара да се вгледам в себе си.

Трябва да успявам и да се уча да балансирам между работа и него.

Мнение по въпроса?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпроси и отговори- 2 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 6 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори- 2
Върнете се в началото 
Страница 6 от 30Иди на страница : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 18 ... 30  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори 3
» Въпроси и отговори 4
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: