Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори- 2

Go down 
+20
Miss Bloom
MAITE
YsDiD
Reni
Антония
bibibi
dgakova
Artemiss
Вера
Calantha
linda10
Зуки
Aldemira
Iva78
sugar6
Frog
Galanthus
CaPuHa
Луничка
lindaLI
24 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30  Next
АвторСъобщение
Tanya111
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 391
Join date : 07.02.2012

Въпроси и отговори- 2 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 29 Icon_minitimeСря Фев 12 2014, 07:12

Със сигурност много те харесва. Само не знам дали това са сексуално-любовни чувства  Razz  или на този етап е искрен интерес, възхищение, благоразположение. Интересно ще е какво ще се случи, ако му дадеш някакъв ответен знак. Е, ако и ти си падаш по него  мерси 

А, всъщност, някога имало ли е време, в което не сте се харесвали? Да сте имали някакви сблъсъци?
Върнете се в началото Go down
tara2013
Наблюдател
Наблюдател



Брой мнения : 3
Join date : 12.02.2014

Въпроси и отговори- 2 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 29 Icon_minitimeСря Фев 12 2014, 11:25

Здравейте,
нова съм във форума и искам да ви помоля за помощ да разтълкувам следните три подредби :

1.Попитах таро за съвет как да се държа, за да се чувствам по-добре тъй като отношенията ми с даден човек ми носят много страдание и мъка поради това че човека е далеч от мен ...

висшата жрица , 9 пентакли , 2 жезли и от долу рицар мечове

2.Вторият ми въпрос беше ще се върне ли до 3 месеца

дявола , паж чаши , звездата и от долу 4 жезли

3.Как да го предизвикам да се върне ..

висшата жрица , кулата , 10 чаши


От няколко месеца се занимавам с таро и съм все още много нова в темата ... страхувам се да не би да тълкувам картите така както очаквам да се случат нещата ... Благодаря предварително ...
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 29 Icon_minitimeСря Фев 12 2014, 11:42

Таня- каране- не, но общуваме малко по- грубичко и шегите и закачките са ни такива
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 29 Icon_minitimeСря Фев 12 2014, 11:44

Тара, трябва да се заемеш с нещо ново. Не, няма да се завърне до 3 месеца...не знам какво трябва да направиш- да приключищ всичко и да тръгнеш да е жениш? мже би тогава би си дошъл.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
tara2013
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 3
Join date : 12.02.2014

Въпроси и отговори- 2 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 29 Icon_minitimeСря Фев 12 2014, 12:42

lindaLI, благодаря за отговора! А мога ли да попитам как точно ги тълкуваш картите, защото мен не ме интересува само самия отговор а и пътя по който стигаш да него ... Аз ги гледам картите и си мисля съвсем друго ...примерно за първия въпрос висшата жрица я тълкувам като пасивност ... неосъщественост, но и като мечтаната жена ..9 пентакли -преход ... нещо трябва да се промени .. 2 жезли -действие ... решение ..избор .. Определано трябва да направя нещо .. но какво ?? нещо ново .. неизпитвано досега или тотално да загърбя човека ...за мен това не е вариант защото пак ще страдам ... аз търся път към щастието Smile
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори- 2 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 29 Icon_minitimeСря Фев 12 2014, 15:03

тара написа:
1.Попитах таро за съвет как да се държа, за да се чувствам по-добре тъй като отношенията ми с даден човек ми носят много страдание и мъка поради това че човека е далеч от мен ...

висшата жрица , 9 пентакли , 2 жезли и от долу рицар мечове

2.Вторият ми въпрос беше ще се върне ли до 3 месеца

дявола , паж чаши , звездата и от долу 4 жезли

3.Как да го предизвикам да се върне ..

висшата жрица , кулата , 10 чаши

По първия въпрос
Картите те съветват да използваш своята интуиция и вътрешно познание. Отговорът за проблемите си го знаеш, само трябва да го видиш и приемеш. Има неща, които са скрити и неизяснени и ти трябва да ги разгадаеш посредством своята интуиция. Опитай да погледнеш психологическата страна на проблема и какво е довело до него. Нещата не са такива каквито изглеждат имат скрита страна, която е по-дълбоко.
Щастието ще го намериш вътре в себе си. Сега не е период за активни действия в тази насока, а за преосмисляне на ситуацията. Трябва да промениш досегашното си поведение. Да се отърсиш от нещата, които ти пречат и не те устройват.
Управлявай творческата си енергия и изграждай реални планове за постигане на целите. Резултатът на твоята упорита работа ще ти помогне да се справиш с трудностите.

2 въпрос
Има някаква надежда, но ако се върне няма нещата да са пак много добре. Дяволът говори за обсебване, някаква страст, която сякаш те оковава с вериги и ти пречи да продължиш. Може и да е някакви лъжи.
Паж чаши говори за любов, но и за човек с лекомислено и непостоянно поведение. По-скоро за авантюра отколкото за сериозна връзка.
Звездата в случая мисля, че описва твоите мечти за щастлива и сериозна връзка (4ж). Не мога да кажа, че няма да има някакво развитие между вас, но мисля, че има проблеми, които трябва да се разрешат, за да се оправят нещата.

3 въпрос

Тук висшата жрица отново те съветва да използваш интуицията си да видиш нещата в дълбочина.
Кулата е внезапна промяна. Разчупване на остарелия модел. Край на познатото.
Може би кулата говори, че е настъпил край на идеята за щастлива любов и семейство. А може да става въпрос, че ще научиш тайна за вашите отношения, която ще ти се стори като гръм от ясно небе.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 29 Icon_minitimeСря Фев 12 2014, 15:10

при моето тълкуване Тара, просто трябва дълго да си работил с картите, да знаеш в кои ситуаци ти се показва една или друга карта и си правиш цялостни изводи.

При първите ти карти виждам Висша жрица и 9 пентакли (това са 2 карти, които има много общо между другото), но те и двете не ми говорят за партньорство, 2 жезли е нещо ново, поглед в нова посока- съответно аз ти казвам да се съсредоточиш върху други неща, не върху връзката с този човек- такова поведение те съветват картите да имаш.

Така съм ти тълкувала и другите комбинации- но това е- четене, опит и работа с картите. И мислене.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 29 Icon_minitimeСря Фев 12 2014, 15:12

Тара попитай най- добре мъжа какви намерения има към теб и какво да очакваш от него.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
tara2013
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 3
Join date : 12.02.2014

Въпроси и отговори- 2 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 29 Icon_minitimeСря Фев 12 2014, 16:43

Благодаря за тълкуванията SmileОт дълго време се опитвам да открия скритата страна на нещата, и аз мисля че има такава . За сега не съм успяла .Може би наистина трябва да се отдръпна и съсредоточа върху нещо друго и най-вероятно тогава ще прозра истината Smile И ще видя ситуацията на "дневна" светлина.

lindaLI, много пъти съм го питала Smile . Отговора е един - приятели!
А относно тълкуването на таро - аз наистина от съвсем скоро се занимавам, може би 6 месеца. Интересно ми е , но все още нямам достатъчно опит. А за Висшата жрица съм разбрала че изтегля ли я трябва да си трая и да не предприемам абсолютно никакви действия. Предприемала ли съм действие до сега - резултата е 10 мечове .
Върнете се в началото Go down
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 29 Icon_minitimeСря Фев 12 2014, 18:47

Как се е почувствал след съобщението?
ц.3Ч
АМ,Император,9Ч

Май съм му оправила настроението Smile
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 29 Icon_minitimeСря Фев 12 2014, 18:54

браво..добър извод за действия по жрицата.

Момичета, жена ме пита за бившия си- какво е отношението му към нея, какво е мнението му за нея?

ц. об. 5 жезли

об. 5 пентакли Колело Дама Пентакли


Аз мисля, че има някаква голяма и дълбока криза от която сега се излиза, някакъв обрат развитие към едно уважително отношение и оценка. Все пак Дама П е принцесата.
Мисля, че мнението му за нея ще претърпи обрат в положителна посока.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 29 Icon_minitimeСря Фев 12 2014, 18:55

Линда10

Не само си му оправила настроението, оценила си го, погалила мъжкото му его, размекнала си го
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори- 2 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 29 Icon_minitimeСря Фев 12 2014, 22:24

LindaLI написа:
Момичета, жена ме пита за бившия си- какво е отношението му към нея, какво е мнението му за нея?

ц. об. 5 жезли

об. 5 пентакли Колело Дама Пентакли
При него няма друга, нали? Ако не, то ще има промяна в мнението му към по-добро, може и да заровят томахавката  мерси
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 29 Icon_minitimeСря Фев 12 2014, 23:29

ми де да знам- може и да има. но и да има и да няма- това не му пречи към тази да има хубаво отношение, да я мисли за красива, и секси и т.н

Просто и с обърнатите 5 жезли- някак си настава някаква хармония. Даже не съм сигурна картите дали дават развитие или просто описват как той я вижда в момента. Настъпил е просто обрат. Мисля, че има хубаво мнение.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори- 2 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 29 Icon_minitimeСря Фев 12 2014, 23:58

Последните години е много модерен виртуалният секс (нещо, което аз не разбирам), но ми е интересно кои карти го показват - 6 чаши, може би  Въпроси и отговори- 2 - Page 29 826247 6 чаши при виртуален романс знам, че може да се падне.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 29 Icon_minitimeЧет Фев 13 2014, 00:14

да- до колкото 6 чаши показва платоничност и липса на реален контакт- физически.

на мен 6 чаши, като 3 чаши- показва ми приятелства и роднини
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори- 2 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 29 Icon_minitimeЧет Фев 13 2014, 00:32

Но пък къде е сексуалният контекст на тази карта (6 чаши)? Или всъщност, в зависимост от околните карти.
Върнете се в началото Go down
Tanya111
Редовен участник
Редовен участник
Tanya111


Female Брой мнения : 391
Join date : 07.02.2012

Въпроси и отговори- 2 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 29 Icon_minitimeЧет Фев 13 2014, 07:19

А защо не 7 чаши? На мен ми изглеждат доста по-подходящи от 6 чаши за целта.
Върнете се в началото Go down
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 29 Icon_minitimeЧет Фев 13 2014, 10:29

Какво му е лошото на виртуалния секс? Ако въобще може да се нарече секс де. Когато си с някой, който е константно надалеч, човек трябва да бъде изобретателен  усмивка 

6 чаши не ми се връзва, освен ако питащият не възприема цялата ситуация като услуга към партньора си, един вид подарък или жест. По-скоро си мисля за 2 чаши (все пак трябва да има някаква химия и връзка), 7 мечове (защото основното е комуникация и то потайна, не искаш някой друг да го чуе/прочете) и 9 чаши може би в смисъл на - сам си, но си емоционално доволен  усмивка 
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори- 2 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 29 Icon_minitimeЧет Фев 13 2014, 10:54

вера написа:
на виртуалния секс?
- ако не е с камера си е  чиста еротична фантазия,може да показва липса на  партньор,и незадоволен човек...ако има  камера-ха,ми виртуално самозадоволяване,пак някакви фантазии на фона на  директна  видео връзка,тук вече има двама,или повече участника,може би ... приятел в нужда се познава...
вера написа:
изобретателен


 мерси Супер Въпроси и отговори- 2 - Page 29 481290215

 Rolling Eyes луда работа,но пък ме усмихнахте  Въпроси и отговори- 2 - Page 29 99390 
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 29 Icon_minitimeЧет Фев 13 2014, 13:48

и аз бих заложила повече на 7 чаши, но в комбинация с 9 пентакли може би или някой меч- защото изпитваш все пак някакво физическо удоволствие..
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори- 2 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 29 Icon_minitimeЧет Фев 13 2014, 18:05

А, аз нищо не съм казала, но напоследък тегля карти за отношения м/у двама човека и... ми се падаха, както 2 чаши, така и 9 чаши и се замислих какво ли се случва точно, понеже те не са заедно, а и са далеч.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори- 2 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 29 Icon_minitimeЧет Фев 13 2014, 18:36

точно това занчи-непълна радост,липса на половинка...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 29 Icon_minitimeЧет Фев 13 2014, 20:28

Galanthus, интересно е да напишеш какви са точно въпросите и другите карти, за да можем да видим контекста.
Иначе на мен 9 чаши обърната ми излизаше редовно, след като изпратех приятеля ми да си ходи. Идваше да ми гостува през уикенда и след като го изпратех обратно на автобуса и се приберях, всичко ми изглеждаше ужасно празно и безсмислено без него. Като цяло това ми е разбирането за тази карта, когато е обърната - някой ти липсва много силно, буквално се чувстваш половин човек без него.
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори- 2 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 29 Icon_minitimeПет Фев 14 2014, 00:24

мерси Уви не си ги записах и не помня със сигурност целите комбинации. 

Да попитам за обърнати 2 чаши. Това е липса на баланс, може би раздяла. Тази карта обърната може ли да се гледа и с друго значение?
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 29 Icon_minitimeПет Фев 14 2014, 08:40

Има карти в таро които не променят значението си толкова независимо дали са прави или обърнати. Една такава карта е 2 чаши
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 29 Icon_minitimeПет Фев 14 2014, 09:56

На мен обърнатата 2 чаши обикновено ми показва липса на хармония или хармония, която започва да се разпада. Обикновено не ми показва край на връзка или раздяла, но ми е показвала буквална физическа раздяла с приятелка, която живее в чужбина и я изпращах след края на лятото.
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
Sponsored content





Въпроси и отговори- 2 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 29 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори- 2
Върнете се в началото 
Страница 29 от 30Иди на страница : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори 3
» Въпроси и отговори 4
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: