Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Три карти 4

Go down 
+30
Blackmoon
jasminbg
thundergoddess
Ioana
Лизи
Ole
Persefona
Aldemira
Anakin
MAITE
YsDiD
CaPuHa
Вера
Reni
Calantha
Galanthus
Iva78
sugar6
милена
linda10
Антония
bibibi
Artemiss
dgakova
Frog
linjeri
Miss Bloom
Зуки
lindaLI
Луничка
34 posters
Иди на страница : 1, 2, 3 ... 17 ... 34  Next
АвторСъобщение
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

Три карти 4  Empty
ПисанеЗаглавие: Три карти 4    Три карти 4  Icon_minitimeПет Дек 06 2013, 07:34

---


Последната промяна е направена от Луничка на Пон Юни 02 2014, 08:50; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 4  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  Icon_minitimeПет Дек 06 2013, 08:04

Луни!!Три карти 4  402149 мерси 
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 4  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  Icon_minitimeПет Дек 06 2013, 08:57

браво Три карти 4  1816326522 Супер 
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Miss Bloom
Редовен участник
Редовен участник
Miss Bloom


Female Брой мнения : 293
Join date : 14.04.2013
Местожителство : Wonderland

Три карти 4  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  Icon_minitimeПет Дек 06 2013, 19:03

Благодаря за новата темичка Три карти 4  531608

Пускам едни карти, че взе да става много напечено при мен Три карти 4  995437 

Ще успея ли да завърша през пролетта на 2014-та? Ще взема ли диплом?
7 чаши - Рицар мечове - Луната

Толкова съм разсеяна, изобщо не мога да си събера мислите и не ми си мисли каква дипломна ще направяТри карти 4  528869 Иначе бъдещата ми професия е по Луната... С тези 7 чаши и големите мечти, да не остана накрая с празни ръце?

Какво ми предстои след завършването (евентуално)?
3 жезли - 10 жезли - 4 жезли


Че ще трябва и магистърска, ще трябва... Картите като че ли ми се струват работниТри карти 4  2805025460
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 4  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  Icon_minitimeСъб Дек 07 2013, 21:33

Благодаря за новата темамерси 
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 4  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  Icon_minitimeСъб Дек 07 2013, 21:52

Мис, много ми е несигурна тая работа със завършването при РМ и Луна. Сякаш няма да е пролетта, ноо.....струва ми се, че трябва да оставиш мечтите и яко да се захванеш с каквото трябва иначе ядовете са ти в кърпа вързани /РМ/.
Втората тройка карти нещо не ми се "отваря"....тоест хаотични са ми.....съжалявам, но няма какво да коментирам по тях.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 4  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  Icon_minitimeСъб Дек 07 2013, 22:01

Мис- не знам дали ще завършиш тази пролет.

Иначе след преместването- някакви ангажименти около дом и къща- местен някъде може би
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 4  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  Icon_minitimeСъб Дек 07 2013, 22:26

Момичета въпроса ми е какво да очаквам от...за празниците, а имам и рожден ден и за това исках да знам дали ще ме изненада с нещо
цепя на дама ж- дама меч,Смърт и Любовниците-с тези карти май по скоро е да се чуди дали ще направи нещо или не,но като цяло май не трябва да очаквам нищо,смъртта може да посочва някакво решение в него,промяна,но последна е избора , а той още не е решил
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 4  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  Icon_minitimeСъб Дек 07 2013, 23:07

Леле, имало вече и четвърта тема ... я да видим сега "Какво ще ми се случи тази вечер?", че ще ходя на дискотека, и с Таро?

Цепя на 8 Жезли

8 Чаши, Кралица Жезли, 2 Жезли, Крал Жезли .... брейййй
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 4  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  Icon_minitimeНед Дек 08 2013, 05:14

Деси написа:
Леле, имало вече и четвърта тема ... я да видим сега "Какво ще ми се случи тази вечер?", че ще ходя на дискотека, и с Таро?

Цепя на 8 Жезли

8 Чаши, Кралица Жезли, 2 Жезли, Крал Жезли .... брейййй
Ако можете да си представите как 2 Жезли е обърнала гръб на Краля и е с лице към Кралицата.
В дискотеката съвсем наочаквано видях че бившия ми съпруг и колегите му са имали банкет, стана интересно, но той беше толкова пиян че беше грозно и аз просто реших да си тръгна и да го оставя сам с грозотията си.  Точно както човекът от 2 Жезли е обърнал гръб на Крал Жезли.
Незнам дали 8 чаши е показало излизането от нас или тръгването от дискотеката. Но в тази дискотека беше и бившата ми голяма любов и бившия ми съпруг и изобщо не ми се тръгваше от там, така че по-скоро е показало излизането от нас, отиването на диско.
Върнете се в началото Go down
Miss Bloom
Редовен участник
Редовен участник
Miss Bloom


Female Брой мнения : 293
Join date : 14.04.2013
Местожителство : Wonderland

Три карти 4  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  Icon_minitimeНед Дек 08 2013, 05:46

Фроги, Линда - много благодаря Три карти 4  156215 мерси 
Дано картите да са ме подвели, че иначе...Три карти 4  995437 За момента живея с родителите си и на този етап няма къде да се места, не че не искам.Прекалено много искам даже усмивка 
Но май е време да пречистя и нулирам картите, че много летят и се обръщат...
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 4  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  Icon_minitimeНед Дек 08 2013, 09:27

миси,като каза за летящите карти...моите взеха да се извиват???
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 4  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  Icon_minitimeНед Дек 08 2013, 13:40

Зуки, това е друг етап - оживяват.Обаче повече за този етап изобщо не знам.... При мен Дяволът се огъна в колодата и се отличаваше от останалите, а в последно време само той излиза за каквото и да питам......
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 4  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  Icon_minitimeНед Дек 08 2013, 15:39

Дами, много интересно теглене направих   :sm38.gif:   

На въпрос какво чувствам, докато получавам оргазъм  :sm38.gif: 

Цепя на Светът
Рицар Жезли, 10 Пентакли, 7 Чаши

Брях мамо ....

Всичко отговаря, направо пътувам, и пред очите ми всичко е като 7 Чаши , ама 10П какво прави там ???Три карти 4  302820 Три карти 4  617156

Линда, от теб най-много очаквам да ми обясниш за 10П ... ако може де :sm38.gif: 
Върнете се в началото Go down
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

Три карти 4  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  Icon_minitimeНед Дек 08 2013, 15:48

---


Последната промяна е направена от Луничка на Пон Юни 02 2014, 08:51; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 4  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  Icon_minitimeНед Дек 08 2013, 15:54

Нещо съм изтрещяла , освен това не ми пука за нещата, които правя и говоря .... като че ли гледам да избутам всички мои скрити емоции навън, че май са ми натежали ...
Върнете се в началото Go down
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Три карти 4  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  Icon_minitimeНед Дек 08 2013, 15:55

dgakova написа:
На въпрос какво чувствам, докато получавам оргазъм  

Цепя на Светът
Рицар Жезли, 10 Пентакли, 7 Чаши
интересен експеримент. тези карти чак аз можах да си ги обясня, много буквални изглеждат Smile
при мен се получи това: 

висш жрец-10 жлези обърнати - император, цепя на 7 жлези обърнати
10 ж обърнати - забравям си проблемите Три карти 4  642334 обаче висш жрец и император не знам какво правят там Smile

същият въпрос за бившия като е бил с мен.
жрицата обърната- висш жрец и 3 меча. цепя на глупак
тези по-добре си ги обяснявам, макар че жрец и 3 меча пак не ми се вързват нещо.

теглих още 2 въпроса на тази тема:
каква съм била в неговите очи, когато аз съм получавала оргазъм
2 чаши - Висша жрица права??? - 4 пентакли, цепя на луна обърната

иска ли пак да правим секс?
2 чаши - Висша жрица - паж меч, цепя на 4 меча обърнати.

тези ги поствам заради повторението на картите и В. жрица. като е обърната ми е ясно, че се свързва със секс, но за права нали е точно обратното?
също и като се цепи на луната, разглежда ли се подредбата?
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 4  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  Icon_minitimeНед Дек 08 2013, 16:15

Артемисс, виж че се падат поне по една стабилна карта ... при мен е 10 П при теб е Император .... дали това описва самото състояние на тялото ??? На Император има сума символи, които .. знам ли кой от тях какво означава и кой от тях се е проявил при теб ??? Трябва да проверим. Иначе 10П пък може да е свързването с партньора .... "остабляването" на отношенията ... ???

А ти с тоя Жрец направо уби рибата , да не би да се чувстваш близо до Бога тогава Три карти 4  617156 :sm38.gif: 

Аз света обикалям, ти си при Бога ... чудесни сме Три карти 4  642334 Три карти 4  932032551

Може пък с този Жрец да чувстваш блаженство подобно на Божественото ? Нали при напускане на тялото човек се чувства лек, няма проблеми и чувства любовта на това имзерение. Нямаш общо със земята тогава .... Всички проблеми остават в тялото ...
Върнете се в началото Go down
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Три карти 4  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  Icon_minitimeНед Дек 08 2013, 16:21

светът - все едно излизаш от тялото си и се връщаш, кръгът се затваря. аз поне такава асоциация си направих Smile

жрецът нали също е проводник на духовното чрез материалното /ако правилно съм разбрала картата/. може в такъв смисъл да се явва.
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 4  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  Icon_minitimeНед Дек 08 2013, 16:38

Артемисс написа:
същият въпрос за бившия като е бил с мен.
жрицата обърната- висш жрец и 3 меча. цепя на глупак
тези по-добре си ги обяснявам, макар че жрец и 3 меча пак не ми се вързват нещо.
Артемисс, ако не ти трябват обърнатите толкова, по-добре гледай само с прави, дават достатъчни отговори.

Иначе тва ваш'то много духовно бре, а тя жрицата обърната е като садо-мазо ... ела да видиш ...
3 Меча скоро Линда беше писала че са като силни трпети в сърцето, любовна болка ама хубава Smile и ГЛупака е ясен - хич му не дреме на онзи, направо е точно като мъжки оргазъм - щастлив, удовлетворен, всичко вече му е леко и лесно Три карти 4  642334  ... идеално Smile


Артемисс написа:
теглих още 2 въпроса на тази тема:
каква съм била в неговите очи, когато аз съм получавала оргазъм
2 чаши - Висша жрица права??? - 4 пентакли, цепя на луна обърната

иска ли пак да правим секс?
2 чаши - Висша жрица - паж меч, цепя на 4 меча обърнати.
Не ги мога обърнатите Артемисс, ама те е гледал като егоистка май Smile Висшата жрица е като изкусителката ...

И иска да правите секс, ама като че ли преди това трябва да поговорите за нещо.... а с тия 4 меча обърнати, незнам .... тук почти никой не ги ползва така усилено. То няма и смисъл де. Аз направих сума експериметни и се оказва че дори в обърната позиция могат да покажат значението на правата. Така че всичко си е до усещане, а с обърнатите се бъгваш още повече на така или иначе трудните карти ....
Върнете се в началото Go down
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Три карти 4  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  Icon_minitimeНед Дек 08 2013, 16:41

благодаря ти. така започнах от начало да ги гледам. сега, ако почна само с прави щесе объркам на нова сметка Smile
4 меча обърнати буквално ми са се проявявали като край на застой, точно - почивката свърши. в дневни карти
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 4  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  Icon_minitimeНед Дек 08 2013, 17:07

Деси написа:
Линда, от теб най-много очаквам да ми обясниш за 10П ... ако може де
10 п в случая е- виждаш си роднините до 9-то коляно! хахаТри карти 4  642334 Три карти 4  642334 Три карти 4  642334 

Света е уникална карта- колкото пъти я изтегля в КК- то е щастие, то е чудо, всичко ми е 6, аз съм дъ-бест!
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 4  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  Icon_minitimeНед Дек 08 2013, 18:03

Артемис написа:

висш жрец-10 жлези обърнати - император, цепя на 7 жлези обърнати
10 ж обърнати - забравям си проблемите обаче висш жрец и император не знам какво правят там Smile

същият въпрос за бившия като е бил с мен.
жрицата обърната- висш жрец и 3 меча. цепя на глупак
тези по-добре си ги обяснявам, макар че жрец и 3 меча пак не ми се вързват нещо.

теглих още 2 въпроса на тази тема:
каква съм била в неговите очи, когато аз съм получавала оргазъм
2 чаши - Висша жрица права??? - 4 пентакли, цепя на луна обърната

иска ли пак да правим секс?
2 чаши - Висша жрица - паж меч, цепя на 4 меча обърнати.
Артемис, приличаш ми на дама, която доминира в секса - махаш задръжките си и обществено познатата фигура, предаваш се на изкушението и..чувстваш..мощ.

Бившия ти е обожавал секса с теб...доста си му била секси (да не кажа развратна), мисля по- разкрепостена от него..подивявал е от ревност като си представи, че си можела да си с някой друг, че някой друг може да види това твое лице.

в неговите очи- си била любимата жена, макар, че в някакъв момент е приел това което има като даденост

Иска да правите секс, да
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Три карти 4  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  Icon_minitimeНед Дек 08 2013, 18:06

благодаря Линда, има нещо такова наистина.blush 
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 4  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  Icon_minitimeНед Дек 08 2013, 18:14

Лоши момичета такива- събудихте ми любопитството!

Как съм се чувствала в интимните си моменти с мъж Х.

цепя на 6 чаши
6 меча Смърт 2 жезли

Какво е бил сексът за същия мъж с мен?

Цепя на 2 ж
Дама Пентакли 3 меча Асо жезли


Май и двамата сме открили нови светове с това повторение на 2ж...

Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Sponsored content





Три карти 4  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Три карти 4
Върнете се в началото 
Страница 1 от 34Иди на страница : 1, 2, 3 ... 17 ... 34  Next
 Similar topics
-
» три карти
» Три карти 5
» Три карти 6
» 36 карти
» Три карти 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: