Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Три карти 4

Go down 
+30
Blackmoon
jasminbg
thundergoddess
Ioana
Лизи
Ole
Persefona
Aldemira
Anakin
MAITE
YsDiD
CaPuHa
Вера
Reni
Calantha
Galanthus
Iva78
sugar6
милена
linda10
Антония
bibibi
Artemiss
dgakova
Frog
linjeri
Miss Bloom
Зуки
lindaLI
Луничка
34 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 18 ... 34  Next
АвторСъобщение
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

Три карти 4  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 3 Icon_minitimeПон Дек 09 2013, 09:35

Ама моля ти се- няколко пъти ти тук си казвала- тези мои карти- бъзикат се с мен, маймунки....картите Никога не се бъзикат. Е ти - може би телеца в теб говори. Телците са си малко песимисти.Просто след време получаваме доказателствата или успяваме да ги разберем картите.мерси И с мен е така.


Последната промяна е направена от lindaLI на Пон Дек 09 2013, 10:08; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Зуки
Администратор
Администратор



Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 4  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 3 Icon_minitimeПон Дек 09 2013, 09:48

седем чаши,когато  се появи веднъж в теглене за подобна случайна среща са ми докарвали дълготраен кошмар.(с това я запомних тази карта)
показвала ми е намеса,вмешателство в лично пространство,заради лудостта на  някой ,че е решил да се покаже...
и пак,те може да покажат неговата лудост,същевремено да се отразят,или лепнат като лудост   у мен(нас),

интересно защо подобни кармичности ако са такива де...и за кой е важно да са такива,от двамата  . та тези срещи имат ли си  закономерност тук и сега.
защо се появяват в този момент-и то май  нашумяват  ноемвродекемврийски период.
и от други мнения това видях, още миналата седмица.
някой даже  крещеше че не желае да се  разправя с  мъж,обвързан,а той я следи,момиче(студентка)...

още нещо като  знак,еднакво- 7 чаши - в мое теглене  за  ''опарване от насекоми" при един познат,алергия,обрив
и  един сън на  **** - 6 скорпиона

много пластово таро и  отговор извън нащия свят-таро ...

*********************
търся отговори,виждам знаци,а не мога да  ги уловя изцяло....като да  ближеш сладолед през стъкло
тази интуиция,трябва да заработи и на друго ниво вече....Три карти 4  - Page 3 995437 
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 4  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 3 Icon_minitimeПон Дек 09 2013, 14:25

Оооооо, Зуки...... Три карти 4  - Page 3 1329947235  да, скорпионите.......бях ги забравила. Само да отбележа, че срещата този път не е случайна, а планирана от него и проучено кога може да ме срещне / поне един час е висял на студа, защото излизам обикновено между 8 и 9 вечерта/. При това планирана от дълго време. Не се е решавал, защото не знаел как ще реагирам....., е най-много да му шибна един зад врата, ама това се преглъща.... Три карти 4  - Page 3 2609729247 

ПС - ще намериш отговорите, само не бързай. Те просто сами ще дойдат.


Линд, права си, понякога си мисля, че никога няма да стигна до същността на това, което таро иска да ми каже. Не съм песимист по природа, но очевидно има какво да се желае в посока оптимизъм. Понякога им се ядосвам на картите, че не са ми отговорили така, както аз искам.....но после виждам, че съм гледала само до пред носа си....

Ах....ето още нещо - последните няколко седмици за каквото и да гледам все Дяволът ми излизаше и се чудех какво иска да ми каже тази карта.....даже мисля, че някъде го написах... Shocked 
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 4  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 3 Icon_minitimeПон Дек 09 2013, 14:32

Дааа- изкушението- там, където сме слаби, там ще ни удари, а там където сме изпитвали любов и емоции няма как да не сме уязвими.

Нали ти казвам- Дявола- той дава непрключени отношения, връзката, свързаността още съществува....и човек се чувства слаб...и просто не може да се контролира, изпада в страх, параноя- ами сега-ами миналото, ами бъдещето, ама какво, ама как.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 4  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 3 Icon_minitimeПон Дек 09 2013, 23:16

Дали даден мъж знае за ориентацията на друг мъж. Те са приятели.

Цепя на Смъртта
9 Жезли, Справедливост, Асо Жезли

Според мен знае и нещата са се променили със Смъртта, но е решил да си запази и продължи приятелството.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 4  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 3 Icon_minitimeВто Дек 10 2013, 01:36

хами..деа знам- по Справедливостта - трябва да е наясно...АСО Ж често значи точно- хрумване!

Имам да върша един ремонт вкъщи. Надявах се на помощ от бившия, но той нещо се мота, а трябва да го свърша това. Решила съм да наема майстор и да приключа работата .
Ще успея ли до края на декември.

ц. Дама чаши
5 меча Рицар Пентакли 2 жезли
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 4  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 3 Icon_minitimeВто Дек 10 2013, 08:33

Линд, преди доста време май беше питала за този ремонт и пак излезе Рицар пентакли ако си спомням и ако се е отнасяло до това. Този рицар, освен че е бавен, обозначава именно стар приятел.... а така като гледам картите май изобщо няма да го започнеш ремонта тази година....
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 4  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 3 Icon_minitimeВто Дек 10 2013, 08:41

Деси, и според мен знае точно заради Справедливостта и приема нещата такива, каквито са, макар в началото, когато е разбрал, да е бил резервиран /по 9 жезли/. Аз мисля, че този човек за когото се пита не е далеч от идеята за по-близко приятелство /по АЖ/, но това е само едно зрънце което още не е покълнало. В него протича трансформация....
Върнете се в началото Go down
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Три карти 4  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 3 Icon_minitimeВто Дек 10 2013, 09:04

Момичета,да ви попитам за един студент,как ще завърши семестъра?
цепя на Крал Жезли
6П ,10 Меча ,Светът
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 4  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 3 Icon_minitimeВто Дек 10 2013, 10:15

деси написа:
Дали даден мъж знае за ориентацията на друг мъж. Те са приятели.

Цепя на Смъртта
9 Жезли, Справедливост, Асо Жезли

знае,но го е срам да си го помисли...не знам защо е така.
просто му е неудобно да каже и пред себе си и пред съмнителния ...навярно за да няма обиден...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 4  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 3 Icon_minitimeВто Дек 10 2013, 10:17

линда написа:
Момичета,да ви попитам за един студент,как ще завърши семестъра?
цепя на Крал Жезли
6П ,10 Меча ,Светът

линда-задоволително,но има какво още да се желае  мерси
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Три карти 4  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 3 Icon_minitimeВто Дек 10 2013, 10:19

Благодаря ,Зуки!  мерси 
Върнете се в началото Go down
милена
Наблюдател
Наблюдател
милена


Female Брой мнения : 46
Join date : 22.10.2013

Три карти 4  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 3 Icon_minitimeВто Дек 10 2013, 10:21

dgakova написа:
Дали даден мъж знае за ориентацията на друг мъж. Те са приятели.

Цепя на Смъртта
9 Жезли, Справедливост, Асо Жезли
според мен подозира,но може сам да не иска да показва подозрения ,понеже не е сигурен.Асо Ж.при мен показва интуитивно усещане на нещата,а със Справедливостта ми навява,че нещо в десйтвията на човека,е показало на приятеля му,ориентацията
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 4  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 3 Icon_minitimeВто Дек 10 2013, 10:23

и още нещо.като усещане-силно вярващ ,самоуверен в света около него,там на място всичко което е той,и света му като учебен свят,процес,система,силна здравина....дали е хармония,дали е здравостъпил човека,има нещо като стабилност,няма кой да го помръдне...

не мога да преценя,дали е ленивост,или работохолизъм,някакви такива граници в синхрон са...като на магия му върви,ако поиска,чудеса върши....
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
милена
Наблюдател
Наблюдател
милена


Female Брой мнения : 46
Join date : 22.10.2013

Три карти 4  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 3 Icon_minitimeВто Дек 10 2013, 10:38

зададох
какво притеснява лекарите в състоянието на майка
10 жезли-цепих на тях
императрица,паж жезли ,император
истината е ,че твърдят че биха я изписали още днес,виждат я добре и възстановена ,но лекуващия професор,отиде на семинар в чужбина,и по телефона разпорежда мама да се наблюдава още малко време,след операцията имаше изпуснал шев,понеже беше хапнала тайно няколко лъжици каша,уплашила се и скрила-резултата усложнение.Подтекста на въпроса ми е крият ли нещо,какво не ни казват,сложих допълнителни на  император,като пояснение-три чаши,свят,жрица
изпадна ми 8 жезли
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Три карти 4  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 3 Icon_minitimeВто Дек 10 2013, 10:39

Линда относно ремонта-решението е взето много емоционално,сякаш си леко обидена на бившия,а той според мен още ще се мота,но този ремонт ще се извърши бързо,поне така си мисля заради 2ж -просто ще се наложи да се направи.
Върнете се в началото Go down
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

Три карти 4  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 3 Icon_minitimeВто Дек 10 2013, 11:33

---


Последната промяна е направена от Луничка на Пон Юни 02 2014, 13:08; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 4  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 3 Icon_minitimeВто Дек 10 2013, 12:12

Милена,не крият нищо. Зада е под контрол,щом е палава пациентка...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 45
Местожителство : Хановер, Германия

Три карти 4  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 3 Icon_minitimeВто Дек 10 2013, 18:45

Луничка колегата ти има стабилни приятелски мисли и отношения спрямо теб, обаче с тази 6 мечове дали не му идва и друго наум Три карти 4  - Page 3 617156 
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 4  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 3 Icon_minitimeВто Дек 10 2013, 19:45

Милена написа:
какво притеснява лекарите в състоянието на майка
10 жезли-цепих на тях
императрица,паж жезли ,император

Милена, на кой орган е операцията, ако не е тайна?

И няма нищо особено за което да се притеснявате, а тя е много нетърпелива, всъщност само за това може да се притесняват.
Върнете се в началото Go down
bibibi
Гост
Гост
bibibi


Female Брой мнения : 190
Join date : 07.05.2013

Три карти 4  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 3 Icon_minitimeВто Дек 10 2013, 20:43

Ще пише/ще се обади ли И на А тази вечер?
7пентакли, 3 пентакли, 2пентакли

обратна връзка утре сутринSmile)) Давайте предложения момичета!
Върнете се в началото Go down
bibibi
Гост
Гост
bibibi


Female Брой мнения : 190
Join date : 07.05.2013

Три карти 4  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 3 Icon_minitimeВто Дек 10 2013, 20:44

ами сега, грешка- 4 пентакли!!!!! не 2
Върнете се в началото Go down
bibibi
Гост
Гост
bibibi


Female Брой мнения : 190
Join date : 07.05.2013

Три карти 4  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 3 Icon_minitimeВто Дек 10 2013, 20:46

нещо мудничък ми се вижда младежа и някак незаинтересован, освен това сега май има някаква работа (3 пентакли), по-късно май ще се позачуди дали да се обади.......не е сигурно според мен- по 4 пентакли съдя.
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 4  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 3 Icon_minitimeВто Дек 10 2013, 20:55

Няма да се обади.
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Три карти 4  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 3 Icon_minitimeВто Дек 10 2013, 21:15

Какво да очаквам от Х в близкия месец? Паднаха се Силата,Смъртта и Слънцето-сексуални карти,но пък виждам и много силни емоции,но и голяма доза гордост се вижда.Като питам за него все тези карти ми се падат  Три карти 4  - Page 3 1329947235 
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 4  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 3 Icon_minitimeВто Дек 10 2013, 21:53

абе много те желае този мъж, но слънцето понякога просто си свети и се кефи на себе си и нищо не прави.

Виждам желание, ще се появи, няма да остане скрит незабелязан...но действия..чудя се дали ще има..
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Три карти 4  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 3 Icon_minitimeВто Дек 10 2013, 22:01

А то е ясно,че действие няма да има.Аз откогато го чакам да предприеме нещо,май ще си остана с чакането....Иначе да и за мен слънцето не дава действия. Мерси Линда  мерси 
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Три карти 4  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Три карти 4
Върнете се в началото 
Страница 3 от 34Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 18 ... 34  Next
 Similar topics
-
» три карти
» Три карти 5
» Три карти 6
» 36 карти
» Три карти 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: