Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори 2

Go down 
+32
taroman
DeTe_Ha_Xaoca
cveteto1988
CaPuHa
La la
sisulche
Stefitaa
Miss Bloom
galiusha
zvezdichka
jasminbg
Федя
zoh
pelle
Calantha
Artemiss
Tanya111
Blackmoon
Galanthus
bibibi
Вера
linda10
Антония
Reni
thundergoddess
sugar6
MAITE
Iva78
Frog
lindaLI
Зуки
Луничка
36 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Next
АвторСъобщение
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Въпроси и отговори 2 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 8 Icon_minitimeЧет Юли 03 2014, 11:46

Е именно, и аз вложих логика в моя отговор. Ако тя не съвпада с твоята съжалявам, но на мен ми се струва логично, женското и мъжкото да се търсят и допълват Smile Да не говорим, че интерпретацията по картинки относно предпочитанията е изцяло логична, ако някой ти е обърнал гръб то не те предпочита или не.... Всеки си има своя логика, странно е как понякога просто не достигаме до едно и също.
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 2 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 8 Icon_minitimeЧет Юли 03 2014, 12:04

Виждам,че интересна дискусия се е развихрила-според мен картите си показват да,ще се срещнем,императрицата като основа винаги ми дава да като отговор,но друг е въпросът дали ще се състои тази среща,все пак нещата зависят и от отсрещната страна  усмивка 
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 2 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 8 Icon_minitimeЧет Юли 03 2014, 13:55

Аз мисля не - луна звезда и слънце между тях.... Ма знам ли - ти ще кажеш по натам!
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 2 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 8 Icon_minitimeЧет Юли 03 2014, 14:27

Аз съм съгласна с Линда и мисля,че не.

Когато има 3 небесни тела или 2 дори всичко се случва в сферата на мислите,чувствата и желанията на питащия. В случая sugar6 е императрицата, която храни големи надежди по отношение на срещата с този човек и ту попада в сферата на луната в съмнения страхове, неясноти, отчаяние, ту е супер ентусиазирана в сферата на слънцето гледа оптимистично, изпълнена с вяра, силни чувства и надежда.... Всичко това е обобщението звездата една голяма надежда и очакване да се случи нещо. Но и 3-те карти са статични, те не дават действия, а едно голямо очакване и в същото време самозаблуда. Понеже когато има Луна човек не вижда ясно нещата понеже ги вижда по-лоши отколкото са, а когато има слънце пък ги вижда по-добри отколкото са. Като луната може да я сложим към пълния песимизъм и параноята, а слънцето при оптимизма който те заслепява, когато ти се струват нещата по-хубави отколкото са и си заслепен. Звездата е една надежда, светлината в тунела, но тя е статична карта, не е на действието.
При въпрос с 3-4 карти когато те са големи аркани нещата отново говорят за душевни преживявания, уроци или състояния.... Тук картите описват как тя ще се чувства, а не какво ще се случи. Най-вероятно няма да се случи нищо, защото тя няма да направи нищо, за да поеме инициативата тази среща да стане.
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Въпроси и отговори 2 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 8 Icon_minitimeЧет Юли 03 2014, 15:18

Висшите аркани освен друго, в случая показват вероятно, че става дума за значим човек за sugar6 и тя иска обвързване с него усмивка
Върнете се в началото Go down
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Въпроси и отговори 2 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 8 Icon_minitimeЧет Юли 03 2014, 15:53

Ми Sugar6 май ползва само ГА ... Въпроси и отговори 2 - Page 8 800909  или бъркам...
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 2 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 8 Icon_minitimeЧет Юли 03 2014, 15:54

Така е иска, надява се, храни големи надежди и страхове, но и се самозаблуждава по отношение на него. Като императрица описва жена, която има нужда от любов и сериозна връзка, готова да направи много за мъжа, грижовна и мила. Но странното е, че той не присъства тук, така че виждаме само нейните душевни състояния.
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 2 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 8 Icon_minitimeЧет Юли 03 2014, 17:52

Аз използвам само ГА.Тароман е прав-за мен този човек е значим и наистина искам обвързване с него,но аз съм си дала реалната сметка,че на този етап няма как да се случи това.И пак казвам императрицата е изключително благоприятна карта и досега никога не ми е показвала отрицателен отговор,макар да се съмнявам силно,че ще се срещнем.
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 2 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 8 Icon_minitimeЧет Юли 03 2014, 19:02

Луната когато присъства отговорът не е положителен. Но да се надяваме, че ще стане. Май чакаш ти той да направи крачка, а според мен ако го искаш трябва да действаш.

Ето и от мен въпрос:
Ще започне ли мъж работа до 3м?

Император
Кула,ПП, РЖ
Доп РМ
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 2 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 8 Icon_minitimeЧет Юли 03 2014, 19:41

Императорът е доста благоприятна карта за започване на работа,мисля,че отговорът е да
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 2 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 8 Icon_minitimeЧет Юли 03 2014, 19:49

Ами не знам тук императора дали не се явява той самия неговата нагласа да започне работа, да промени нещата. Кулата е излизането от досегашното положение разчупване на положението на застой. Паж П е шанс който му се предлага, т. е ще има някаква възможност за започване или реализиране на някакъв проект. РЖ обаче много бързо е пали, а после му гасне ентусиазма. Той е придирчив с големи надежди, желания, капризен, но амбициран да се бори с конкуренцията. РМ обаче е разочарован, ядосан, недоволен.... Т.е има вероятност да започне работа според мен, но нещата зависят от него главно. Работата няма да е това което очаква и може да остане недоволен или да я откаже.

Някой ако има мнение по въпроса ще се радвам да го сподели.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 2 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 8 Icon_minitimeЧет Юли 03 2014, 21:13

Блекмун- ще му излезе друг ангажимент, някаква промяна в плановете, пътуване
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Въпроси и отговори 2 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 8 Icon_minitimeЧет Юли 03 2014, 21:33

С тоя Император, иска да работи шеф, обаче не му се получава, може би заради характера му. Затова го остави да чете обяви един месецSmile Иначе, струва ми се удачно да удължиш срока на питане на 6 и 9 месеца, и да видиш как ще се променят картите.
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 2 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 8 Icon_minitimeЧет Юли 03 2014, 22:05

Ами той е по професия режисьор и сигурно затова така иска... Ама ме съмнява да стане работата сам ще се откаже като гледам тези рицари...
Върнете се в началото Go down
Федя
Наблюдател
Наблюдател
Федя


Male Брой мнения : 44
Join date : 10.04.2014

Въпроси и отговори 2 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 8 Icon_minitimeПет Юли 04 2014, 00:49

Здравейте, ако си спомняте с преди известно време бях ви попитал какво бях правил в софия.. ( играта беше с цел упражнение ) Та почнах нова работа.. в която имам адски много емоции.. Желаете ли да разгадаете какво работя и какво се случва в работата Smile
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори 2 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 8 Icon_minitimeПет Юли 04 2014, 10:05

шугър написа:
Според вас ще се срещнем ли с един човек до месец?
ц.Императрица
Луна,Слънце,Звезда

да,ще се ''разминете'' някак.
обаче няма да е среща,а ще те види той,но дали ще те закачи???
ей такива неща ми се мотаят из мислите
засегнато е личното ти желание в картите.
и ако неговото желание да те види ,не е като твоето,към момента,така бих си обяснила появата на луна и звезда...и слънце и звезда...та ако ти и той не сте еднакво значими,както тароман каза,значи силата на слънцето е напразно.
значи от срещата не би следвало нищо за него,за теб да ,ще нахраниш чувствеността си.
както си мисля че май той е във връзка ...
и друго,силно ми е засегнато неговото искане искане за среща- по скоро той няма да тръгне да те търси,но не пречи ти да го потърсиш

*слънцето няма дълбочина,аз така и не го разбирам ,но моето огледало са мечовете,отшелника,луната,кулата...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори 2 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 8 Icon_minitimeПет Юли 04 2014, 10:14

блякмун-а той наистина ли иска да работи?
май му се иска да си почине,или е бил дълго време в състояние на безделие...
дано не те обижда изразяването ми.
но кулата -или е загубил работа,или е имал време да си почива,и да търси,но слабо търсене.
ще трябва да ходи да търси работа,но на места където се подават обяви.
няма да е удоволетворен_рм
и друго-съгасна съм с линда,две неща ,избор,дилема се задават
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори 2 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 8 Icon_minitimeПет Юли 04 2014, 10:18

федя-веднъж познах професия в някакви подобни игри.
но сега с об.карти ти тегля,да видим.

прераждане СС об- 2чаши об-принцеса жезли

ти да не си аниматор.или занимание с малки деца.младоженци.дискотека,партита
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Федя
Наблюдател
Наблюдател
Федя


Male Брой мнения : 44
Join date : 10.04.2014

Въпроси и отговори 2 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 8 Icon_minitimeПет Юли 04 2014, 10:56

Зуки написа:
федя-веднъж познах професия в някакви подобни игри.
но сега с об.карти ти тегля,да видим.

прераждане СС об- 2чаши об-принцеса жезли

ти да не си аниматор.или занимание с малки деца.младоженци.дискотека,партита


Не, не съм аниматор но имам директен контакт с хората :D.
Попитах ви това защото мисля че ще ви е интересно но не си спомням в коя тема бях постнал въпроса. Smile
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Въпроси и отговори 2 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 8 Icon_minitimeПет Юли 04 2014, 14:11

Федя, теглих ти карти от един сайт за таро, паднаха се 9к, Кралица чаши, Маг. Т.е може дори двама души да са ти подчинени в работата. С този Маг накрая, бих казал, че правиш фокуси, но по-реално ми се струва да работиш на бензиностанция, сервитьор или барман. Логично е сега за сезона да имаш много посетителкиусмивка
Върнете се в началото Go down
Федя
Наблюдател
Наблюдател
Федя


Male Брой мнения : 44
Join date : 10.04.2014

Въпроси и отговори 2 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 8 Icon_minitimeПет Юли 04 2014, 14:31

Да. възможно е да ти излиза че имам хора в подченение защото те така ли иначе трябва да правят това което им заръчам.. но в случая те са по "стари" в работата.
НО не, не работя в бензиностанция.. възможно е дори от днес да нямам работа тъй като много интриги се плетят на работата за това реших да ви пусна този въпрос.. защото ще е особедно интересно да "видите" в каква среда/с какви хора работя.. Smile
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Въпроси и отговори 2 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 8 Icon_minitimeПет Юли 04 2014, 14:48

За тях не ми излиза какви са, но си личи, че я имаш професията си дето се казва и в главата и в сърцето, т.е имаш визия как трябва да бъдат нещата. Астрологически планетите са много напрегнати в момента и на практика може да се случи всичко. Не си губи нервите и си остави вратичка да се върнеш, било в този офис или някой друг на фирмата, изрази съжаление, че нещата не са се получили от първия път. Бъди гъвкав ако шефа те привика в края на работния ден!Въпроси и отговори 2 - Page 8 402149
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 2 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 8 Icon_minitimeПет Юли 04 2014, 16:30

Зуки позна, че този мъж дълго е бездействал. Сега казва, че е решил да търси работа, но мен ми се струва, че скоро ще му мине ентусиазмът.

на мен за Федя ми се пада

Колесница, ППоб, 6поб

Чудя се да не би да си доставчик на нещо или диспечер ?
Върнете се в началото Go down
Федя
Наблюдател
Наблюдател
Федя


Male Брой мнения : 44
Join date : 10.04.2014

Въпроси и отговори 2 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 8 Icon_minitimeПет Юли 04 2014, 23:32

Благодаря Тароман уви не ме повикаха, а бях готов днес да се разделям с работата.. напротив намерих нови приятни запознанства Smile , Блакмуун - не. но съм свързан с такива работници Smile Razz
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Въпроси и отговори 2 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 8 Icon_minitimeСъб Юли 05 2014, 08:08

Федя, и аз теглих карти относно твоята работа.... ц. 8П/ КП+2Ж+5М да не би да си асистент на някого. Ти да преценяваш кого да пускаш и кого не при него...
Върнете се в началото Go down
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник
zvezdichka


Female Брой мнения : 389
Join date : 13.04.2013
Местожителство : Varna

Въпроси и отговори 2 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 8 Icon_minitimeСъб Юли 05 2014, 11:25

Аз също теглих ц. 3 пентакли / Жрец-Крал Жезли- Звездата.
Аз не съм напреднала в таро, но ще се опитам за играта  Embarassed 
За мен работата ти е много сръчна, занимаваш се с няколко неща на куп.Чудя се дали не си адвокат... Не знам , със сигурност си отговорно лице. Или учител Smile
Върнете се в началото Go down
Федя
Наблюдател
Наблюдател
Федя


Male Брой мнения : 44
Join date : 10.04.2014

Въпроси и отговори 2 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 8 Icon_minitimeСъб Юли 05 2014, 11:34

Звездичка уцели, поне малко, занимавам се с много неща наведнъж :D не съм адвокат или учител, макар че много искам да съм даскал. Ако желаете мога да ви разкрия работата Razz
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпроси и отговори 2 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 8 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори 2
Върнете се в началото 
Страница 8 от 14Иди на страница : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори 3
» Въпроси и отговори 4
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: