Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 ДА или НЕ

Go down 
+34
БабаВуна
Teya
La la
Violet
Miss Bloom
zvezdichka
DeTe_Ha_Xaoca
AlexD
taroman
galiusha
sisulche
Федя
pelle
zoh
magica
Вера
thundergoddess
Ole
Tanya111
Blackmoon
милена
Reni
Moira
Calantha
lindaLI
Galanthus
jasminbg
Антония
Зуки
Луничка
Artemiss
linda10
sugar6
Frog
38 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17 ... 24  Next
АвторСъобщение
Blackmoon
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014

ДА или НЕ - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 11 Icon_minitimeСря Апр 23 2014, 17:14

Мога ли да имам доверие на И. (един мой роднина)?
ц 10ж
2ж, Колесница, 10п


Как мислите? Аз се чудя може би нещата са 50:50 от една страна за някои неща мога да му имам доверие, за за други не.
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

ДА или НЕ - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 11 Icon_minitimeСря Апр 23 2014, 18:37

Момичета,много благодаря за мнението ви. мерси  Ако има развитие,ще ви пиша ОВ.

Блекмуун, по тези карти виждам твоята подозрителност спрямо този човек, но имаш ли друг избор в случая? Подозираш,че той иска да извлече някаква материална изгода - има ли намесени семейни имоти и/или наследства,някаква подялба/това по 10П/. Но,честно казано,аз лъжи и т.н в тези карти не виждам. Просто една подозрителност и грубо отношение/агресия/ и т.н.  усмивка 
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

ДА или НЕ - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 11 Icon_minitimeЧет Апр 24 2014, 04:40

Рени аз нямам грубо отношение към него или той към мен, но баща ми има грубо отношение към него. Иначе семейни имоти за делене и тн има. Даже сега той води едно дело и иска помощ и пари за адвокат, защото е за общи имоти, но аз се чудя дали да му имам доверие.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

ДА или НЕ - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 11 Icon_minitimeЧет Апр 24 2014, 21:46

Блекмуун, мисля, че можеш да му имаш доверие. Обикновено десетките на трета дават положителен отговор.  Човекът няма лоши намерения.
Върнете се в началото Go down
Федя
Наблюдател
Наблюдател
Федя


Male Брой мнения : 44
Join date : 10.04.2014

ДА или НЕ - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 11 Icon_minitimeСря Апр 30 2014, 18:12

Здравейте от много време не съм писал тук просто защото не се чувствах добре..
Изневерява ли ми М.
Цепя на Асо чаши нормална позиция
1-ва карта 6 чаши нормална позиция
2-ра карта 9 жезли обърната
3-та карта Кулата нормална

Аз го виждам така... че в момента няма за какво да се притеснявам... имаше период в който разбрах някой неща..(хронология на чатове, съобщения) който ме наведоха до мисълта че ми изневерява.. и от тогава не спирам да си мисля че го прави.. обясни ми че не правил подобно нещо и няма намерение (при което аз станах много съмнителен спрямо всякое едно негово действие).. аз му повярвах.. сега с тези 9 жезли до някъде ми показват че трябва да се успокоя.. че до сега найстина не ми е изневерявал, но тази кула ме плаши..
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

ДА или НЕ - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 11 Icon_minitimeСря Апр 30 2014, 18:50

6 чаши ми е излизала и като виртуални свалки. Обърната 9 жезли не съм сигурна дали някой не е прекалено мнителен (в случая ти) или на някого са му паднали задръжките. Кулата показва, че нещата ще излязат наяве. Според мен картите показват това, което си описал, че се е случило. мерси
Върнете се в началото Go down
Федя
Наблюдател
Наблюдател
Федя


Male Брой мнения : 44
Join date : 10.04.2014

ДА или НЕ - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 11 Icon_minitimeСря Апр 30 2014, 19:06

Но аз не съм на 100% сигурен в това.. и тук е проблема..
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

ДА или НЕ - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 11 Icon_minitimeСря Апр 30 2014, 19:17

Мислиш, че може да са проекция? Мен ми е трудно да кажа, че изневерява, но може в нета да са му паднали някои задръжки и да се е отпуснал. Т.е. според мен има не малка вероятност за последното. мерси Което ти дали ще приемеш за изневяра зависи. Нека и другите да коментират.
Върнете се в началото Go down
sisulche
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 18
Join date : 27.04.2014

ДА или НЕ - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 11 Icon_minitimeСря Апр 30 2014, 19:23

Федя, пиши ми на лични ако искаш...
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

ДА или НЕ - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 11 Icon_minitimeСъб Май 03 2014, 20:58

Момичета,подадох си документите по една обява,според вас ще ме изберат ли до края на тази година/нарочно задодох такъв срок/
ц.Отшелник/ 4Ж,Звездата,Влюбените

Чудя се дали тази Звезда показва моите надежди това да стане и отговорът да бъде НЕ?
Върнете се в началото Go down
Федя
Наблюдател
Наблюдател
Федя


Male Брой мнения : 44
Join date : 10.04.2014

ДА или НЕ - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 11 Icon_minitimeСъб Май 03 2014, 22:32

Рени, ще се пробвам да изкажа моето мнение по въпроса макар че не съм момиче  Surprised  искам да кажа че все още се уча и може да не е въобще точно.. :D
По тези карти те виждам че се чудиш за работата.. дори и след като си подала документите.. дали е за теб ?? или дали ще ти хареса.. (имала си период в който не си работела и сега се чудиш дали трябва да почнеш работа или да останеш на същото ниво (без да работиш) . С две думи го виждам така.. Ако много искаш да работиш въпросната работа.. ще я работиш.. ако ли продължи това съмнение.. може и да не те одобрят..
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

ДА или НЕ - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 11 Icon_minitimeСъб Май 03 2014, 22:49

Федя, по принцип Влюбените на 3а позиция казват ДА на въпроси,изискващи отговор с "да" или "не",защото тук значението им в такава позиция,на такъв въпрос е триумф,успех.

Нещата,които казваш се верни по принцип за мен,но не и относно това,защото това го искам много/личи си по Влюбените и Звездата/. Влюбените показват неща и хора,които се допълват,т.е аз искам тази работа,защото има нещо,което на мен ми трябва и те биха ме наели,защото аз имам нещо,което на тях им трябва. Това,което ме притеснява е Звездата,т.е дали тази комбинация от карти просто показва прекалено големите ми надежди/Звездата/ да получа това,от което имам нужда /Влюбените/. Ако беше малък аркан на 3а щях да съм на 100% сигурна,че няма да стане и само ще си мечтая напразно,но тук имам голям аркан,което ми дава надежда,че може и да стане,но не съм особено сигурна.
Преди време на подобен въпрос имах пак Влюбени на 3а и отговорът беше "ДА",одобриха ме,но нямах Звездата. По тази Звезда,може би,нещата ще станат по-бавно във времето,знам ли.
Много ти благодаря! Включвай се по-често с коментиране на подредби без да се притесняваш,никой не се ражда научен,а ние сме тук,за да се учим един от друг.  мерси мерси мерси 
Върнете се в началото Go down
Федя
Наблюдател
Наблюдател
Федя


Male Брой мнения : 44
Join date : 10.04.2014

ДА или НЕ - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 11 Icon_minitimeСъб Май 03 2014, 23:00

Рени, не видях че е под темата Да или Не.. това за Влюбените при работа знаех че е Да, но при Отшелника и 4ж донякъде помислих че може би се двоумиш за работата и по Звездата че ако искаш много нещо (в случая работата) ще я получиш Smile
Ами аз се притеснявам още да изказвам мнения по въпроси, само гледам като отговори и като комбинации.. но обещавам че ще продължавам да пиша.. не само да задавам въпроси ! blush
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

ДА или НЕ - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 11 Icon_minitimeСъб Май 03 2014, 23:30

Няма проблем Smile Така или иначе, ще дам след време ОВ.  мерси 
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

ДА или НЕ - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 11 Icon_minitimeПон Май 05 2014, 10:40

Рени, интересно ми е каква е функцията на Звездата до Влюбените - забавя положителния отговор /да, но не сега/ или е нещо по-различно, като например - дава нова възможност /да, но на друго място/.
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

ДА или НЕ - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 11 Icon_minitimeПон Май 05 2014, 11:47

Frog, честно казано,не знам...Затова я постнах тази подредба тук,ако бяха МА и Влюбени накрая,дори нямаше да ви занимавам с тази подредба-отговорът е ясен Smile Но тази Звезда,ами не мога да я усетя... мерси 
При някакво развитие ще пиша  мерси 
Върнете се в началото Go down
galiusha
Ветеран
Ветеран
galiusha


Female Taurus Брой мнения : 848
Join date : 02.03.2014
Age : 40
Местожителство : Пловдив

ДА или НЕ - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 11 Icon_minitimeПон Май 05 2014, 14:40

Момичета кои карти индикират пътуване в чужбина и изобщо пътуване?
На въпрос предстои ли ми пътуване в чужбина следващите 3 мес. се паднаха:

ц. 8П/ 5Ж 2М Висша жрица

Жрицата като не в този период ли да я тълкувам?
Върнете се в началото Go down
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

ДА или НЕ - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 11 Icon_minitimeПон Май 05 2014, 14:49

За пътуване Свят,Колесница...
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

ДА или НЕ - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 11 Icon_minitimeПон Май 05 2014, 16:15

И бих добавила 6 меча.

Галюша не виждам да пътуваш през този период,може да подготвяш документи,да уреждаш билети,но самото пътуване, ако има такова ще е по-късно.
Върнете се в началото Go down
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

ДА или НЕ - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 11 Icon_minitimeПон Май 05 2014, 17:15

6 меча на 2 пъти ми излиза за връщане от чужбина. на трата позиция. единия път беше права, другият - обърната
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

ДА или НЕ - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 11 Icon_minitimeСъб Май 10 2014, 15:42

Фрог написа:
До края на месеца ще се обадят ли на Л от конкретна фирма за работа?
Умереност, Страшният съд, 4 чаши/Дявол
по-скоро смятам, че няма да се обадят, а ако го направят няма да е в този упоменат срок.

До края на месеца Л ще започне ли някъде работа?
Сила, Отшелник, 7 чаши/10 меча
Да, ще открие такава възможност, но вероятно ще намери нещо което няма да му хареса. Мисля, че ще започне все пак.

ОВ  
на първия - не се обадиха, очевидно няма да почне работа там
на втория въпрос - започна работа по свой проект, но той се провали в самото начало заради неразбирателство с партньорите. Точно се чувстваше като 10 меча. Сила и Отшелник е очевидно  много тежка комбинация като изживяване - хвърляш всичко от себе си и после се оттегляш с огромна тежест.
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

ДА или НЕ - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 11 Icon_minitimeНед Май 11 2014, 19:11

Момичета,според вас Х ще се изнесе ли до 2 мес? КС/10Ж,3Ч,6М
Този въпрос е зададен на 11.03 - точно преди 2 месеца Smile

ОВ Отговорът е НЕ... Прибра се при техните за седмица и пак се върна,но не се изнесе...

Забелязвам,че всички 6-ци на 3а позиция дават отговор "НЕ". Разбира се,зависи от околните карти,но ако няма някой по-стабилен ГА,който да "смаже" влиянието на 6-цата, просто отговорът си остава "не"...

"Ще пътувам ли в чужбина до края на април?"
ц.РЧ/АП,9П,ДМ
- ОВ - ДА Всичко зависеше от мен и от това как аз ще си подредя ангажиментите.

"Ще се срещна ли с Х до края на май?"
ц. Отшелник/5М,ПЖ,9М
- ОВ - ДА Въпреки че за мен тези карти показват моето състояние,т.е проективни са и не дават отговор,иначе по тях бих казала не. Ето доколко могат да бъдат подвеждащи тези проекции,затова трябва да се внимава Smile

"Ще се срещна ли с Х до края на месеца?"
ц.ВЖ/КЧ,2М,Жрец - ОВ - ДАСрещнахме се,но няколко дни по-късно. Жрецът на мен винаги ми показва малко забавяне
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

ДА или НЕ - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 11 Icon_minitimeПон Май 12 2014, 23:23

Момичета, изтеглих карти на въпрос "Ще се преместя ли да живея в друг град до 1 година?"

ц.4Ж/ Свят,Влюбени,КС

Какво мислите вие?
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

ДА или НЕ - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 11 Icon_minitimeПон Май 12 2014, 23:35

Рени, според мен е не. Ако бяха подредени обратно - първа КС, последна Свят, щеше да е друго. Тук и проекция не може да има, но има някакво послание. Ти разбираш ли какво ти казват картите? Сякаш сама ще се откажеш от идеята, но може и да не съм права...
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

ДА или НЕ - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 11 Icon_minitimeВто Май 13 2014, 00:22

Сега,като се замисля,вероятно си права,че ще се откажа от тази моя идея,заради някакви промени,които ще настъпят.

Светът на 1ва винаги показва прекалено голямо желание за нещо,но то не е просто желание,нещо повече е. Светът на 1ва винаги показва желанието да изпъкнеш пред другите,да се докажеш или да си "върнеш"/отмъстиш на някого,като му докажеш,че ти си нещо повече,например, по такъв начин,че да получиш обществено признание. Светът на 1ва е и желанието не само да "блеснеш",но и да "стъпчеш" останалите,които ти се явяват конкуренти в някакъв аспект на ситуацията.
Тук по тези карти Светът на 1ва е в подобен смисъл,но не точно. По-скоро е моето огромно желание да се махна от този град и нетърпението ми да го направя по КС на 3та. КС на 3та отчасти показва и припряност /към момента на питане/,т.е питащият има желание даденото нещо да се случи час по-скоро. А причината..тя се крие във Влюбените- просто този град е прекалено малък да побере и двама ни,след като той вече е с друга и връщане назад няма...
Това се крие зад тези карти,но това е само част. Аз съм сигурна,че и нещо друго показват; нещо ,което предстои,но не мога да разбера какво... Благодаря,Фроги! мерси

Преди време бях задала въпрос как ще мине презентацията ми по английски,ако се сещаш Фроги,картите бяха подобни - Светът,АМ,КС - тук имах огромното желание да се докажа,защото аз бях в група,която е на Advanced ниво,а моето ниво е ниско- около средното и всички ме имаха за мн зле. Оттук идва и Светът на 1ва-желанието ми да се докажа и да им покажа,че съм много повече от това,за което ме мислят.Но имаше промяна в плана/по КС/- трябваше да бързам,защото ме ограничиха във времето и ,макар че моите колеги казаха,че всичко е било добре,аз не бях особено доволна от себе си. Имах и критика-една-единствена,т.е забиващ въпрос- по АМ. Все пак имам 6 по английски,защото накрая на два от тестовете аз имах най-високи резултати,въпреки че моето ниво е  по-ниско от това на останалите. Smile

Може би трябва добре да обмисля 2те подредби и да изведа общото от тях Smile
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

ДА или НЕ - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 11 Icon_minitimeВто Май 13 2014, 11:38

На въпрос Х ще ме потърси ли до 1 седмица, ми се паднаха
ц. Влюбени/ ПП,КП,6П -ОВ-ДА Потърси ме по-рано от зададения срок,казвам го,защото с тези пентакли,някои биха казали,че ще го направи,но малко по-късно. Явно тук комбинацията от пентакли дава някаква стабилност. За пръв път 6П на 3-а да ми покаже "Да".
Върнете се в началото Go down
zoh
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 53
Join date : 06.04.2014

ДА или НЕ - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 11 Icon_minitimeВто Май 13 2014, 14:08

Reni,
И при мен на въпрос:" Ще се обади ли до края на седмицата?", се паднаха 8 пентакли, сила, 6 пентакли. Въпреки силата и 6 пентакли и при мен отговорът е положителен.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ДА или НЕ - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 11 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
ДА или НЕ
Върнете се в началото 
Страница 11 от 24Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17 ... 24  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: