Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори 3

Go down 
+38
nevqnka
La la
AlexD
Любопитко
Shopkata
DeTe_Ha_Xaoca
CaPuHa
sisulche
Matti
Федя
Moira
Jijo87
zvezdichka
zoh
Антония
magica
thundergoddess
Ole
pelle
YsDiD
Iva78
Calantha
galiusha
Miss Bloom
Artemiss
Frog
Tanya111
Reni
sugar6
linda10
bibibi
desi1973
Galanthus
Вера
Зуки
Blackmoon
lindaLI
Луничка
42 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 23 ... 31  Next
АвторСъобщение
magica
Гост
Гост



Брой мнения : 154
Join date : 28.01.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 16 Icon_minitimeПет Мар 28 2014, 15:45

Добра ти е логиката, принципно съм съгласна с нея. Но Смъртта и СС са в подредбата за следващия месец. Според мен тогава ще падат камъни, някой ще си отваря очите, ще се трансформира, ще приключва или почва...

Ние в момента имаме "окончателност" уж...Обаче ситуацията при него наистина е Глупак, тая карта вече за втори или трети път ми излиза при подредба за него.

Малко като си поуспокоя емоциите, ще му направя една подредба за намерения.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

Въпроси и отговори 3 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 16 Icon_minitimeПет Мар 28 2014, 15:54

Магика според мен ще бъдете заедно на мен картите мн ми харесват
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
magica
Гост
Гост



Female Брой мнения : 154
Join date : 28.01.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 16 Icon_minitimeПет Мар 28 2014, 18:37

Дано.
На мен два Големи Аркана и то от тежките в проста подредба от 3 карти не ми приличат на приятелство...

Обаче ето я и подредбата за намерения, да допълни картинката
https://tarot-manija.bulgarianforum.net/t378p60-topic#29017

На пръв поглед не ми изглежда толкова оптимистична...
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори 3 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 16 Icon_minitimeСъб Мар 29 2014, 01:32

Изтеглиха ми 3 карти (ползвани са и обърнати) за месец Април в емоционален план:

паж Чаши, Свят и 5 жезли


Сякаш ще се боря за личното си щастие мерси
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 16 Icon_minitimeСъб Мар 29 2014, 20:36

преди време за определен човек имах 5 жезли ДЧ Свят- момент в който се върнах към стара любов и бях доста щастлива. В последствие се оказа- за кратко.

При теб ми прилича на някаква детска радост, щастие, истинско щастие..но в някакъв момент големите забавни вълни ще станат огромни, ще настъпи буря от емоции. ... може би 5те жезли показват раздяла?Ако се случи да има раздяла, знай, че тя няма да е окончателна обаче.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 16 Icon_minitimeНед Мар 30 2014, 01:46

Какви са намеренията на мъж към жена?

ц. Паж Мечове

Рицар Пентакли, 2 чаши, Рицар Жезли (доп. Асо Мечове)

Мен този РП на първа позиция ме затруднява... Но тъй като този човек за сега се държи студено си мисля, че от един студен и дистанциран РП, ще се трансформира в РЖ, който ще иска да има нещо повече с жената, вероятно сексуални приключения, но може и нещо повече от това...
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 16 Icon_minitimeНед Мар 30 2014, 04:36

А да не би да има и друг мъж в живота на тая жена и той да иска да реши с кой тя да бъде?
Ако няма друг мъж, значи това е той и на този момент иска само комуникация и приятелство, но след време може да поиска и връзка.

А каква е причината Х. да иска да имаме някакви отношения?
Ц ПП
ДМ, Глупак, 7ж (об)
доп дявол
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 16 Icon_minitimeНед Мар 30 2014, 11:41

Хм. Мисля по картите на каланта , че човека има много серизни намерения но се държи надменно и грубо да казва че иска секс и нищо сериозно
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 16 Icon_minitimeНед Мар 30 2014, 12:33

Блекмун, ако това в същия мъж- бившия ти, коментирала съм на по предни страници- нищо по- различно не показват картите
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 16 Icon_minitimeНед Мар 30 2014, 19:17

Не, няма друг мъж при нея, а този се държи безразлично, на моменти грубо... Не показва отношение за сега, но тя си мисли, че има нещо зад това поведение...
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 16 Icon_minitimeПон Мар 31 2014, 09:38

sugar написа:
Какво да очаквам в любовен план през март?
ц.СС об
Обесен об,Влюбените,Магът
ще имам раздвижване в любовта,ще се завърти мъж около мен,когото познавам,според мен няма да е нов,разбира се ако Магът показва мъжка фигура,може и да е състояние

lindaLi написа:
Раздвижване на любовния фронт, де жа вю ситуации, ще се развълнуваш покрай определен мъж.
ОВ-изключително наситен с емоции месец,къде приятни,къде не толкова.Да в любовта имах раздвижване,появи се човек към когото изпитвах силни чувства,но нещата претърпяха обрат и си промених тотално мнението за него.об СС ми показа ситуация,усещане за нещо,което се е случвало и преди,но и осъждане,обвинение към сама себе си за импулсивна постъпка.
Върнете се в началото Go down
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 16 Icon_minitimeПон Мар 31 2014, 09:45

Защо се държи така?
Обесен
6П(о),5М(о),Отшелник+Глупак

Чувства се обиден и ощетен,защото смята,че се възползвам от него материално.Или пък мисли,че както и да се държи аз ще го приема,защото съм финансово зависима от него?
Върнете се в началото Go down
thundergoddess
Наблюдател
Наблюдател
thundergoddess


Female Cancer Брой мнения : 29
Join date : 07.01.2014
Age : 32

Въпроси и отговори 3 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 16 Icon_minitimeВто Апр 01 2014, 01:57

Линда10, тези карти на мен не ми показват никакво развитие в отношенията. Вероятно е фрустриран от това. Сигурна ли си, че достатъчно ясно изразяваш чувствата си го караш да е чувства обичан и желан? Струва ми се, че като сте заедно, все ти е някъде главата и го занимаваш с някакви други, злободневни проблеми вместо да се насладиш на мига, който имате заедно. Струва ми се, че човека иска малко повече страст и магия ... Smile
Върнете се в началото Go down
http://ezotg.blogspot.com/
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 16 Icon_minitimeВто Апр 01 2014, 07:59

thundergoddess,отношенията ни са доста странни.Аз съм бившата съпруга,разделихме се преди няколко месеца,заради друга жена.Сега се виждаме от време на време.Озадачаваме това,че има седмици,в които се обажда и се държи нормално.След това не се обажда със седмица.Това ме обърква.Но той знае,че на този етап съм зависима от него финансово и си мисля,че заради това си играе с мен.Иска ми се да разбера какво наистина мисли,но най-вероятно и той не е наясно със себе си.
Благодаря  мерси 
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 16 Icon_minitimeВто Апр 01 2014, 08:50

Линда10, този човек се намира в състояние на чувство на дълг об. 6П, само и само да няма клюки и клевети- об 5М/ сякаш има такива по негов адрес и той не иска да бъде коментиран от хората по този повод/,като търси начин да излезе от цялата тази ситуация и да постави ново начало за него самия,въпреки че не знае все още как... Може да има моменти,в които да чувства,че го правиш на глупак...
Върнете се в началото Go down
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 16 Icon_minitimeВто Апр 01 2014, 09:32

Той си е такъв-чувства се отговорен за всичко и за всички.Едва ли се притеснява толкова какво говорят другите,просто /предполагам/ иска неговата съвест да е чиста и да знае ,че е направил каквото "трябва." Оставила всичко в негови ръце.Ако иска да ми се обади и да се видим инициативата е негова-той така го направи.Така,че аз нямам възможността да го правя на глупак.Може би тук Глупака показва желанието му за ново начало...
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 16 Icon_minitimeВто Апр 01 2014, 09:55

Линда10- някаква интрига се в завъртяла, погледа му е насочен в някакъв нов хоризонт, съсредоточил се е в нещо друго
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 16 Icon_minitimeВто Апр 01 2014, 10:43

Възможно е и това...

Благодаря,момичета  мерси  Може ли да ви помоля да погледнете и КК ,който наредих за развитие през април  Въпроси и отговори 3 - Page 16 531608 
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 16 Icon_minitimeВто Апр 01 2014, 19:15

Каква е причината Х да се държи хладно с мен?
2П,6м,АЧ-виждам тук някакво колебание да се отдаде на чувствата си или да се отдръпне
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 16 Icon_minitimeВто Апр 01 2014, 20:29

все още обмисля какво да е поведението му, но много скоро мисля, че ще си излее душата...не се притеснявай Smile
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 16 Icon_minitimeВто Апр 01 2014, 20:43

Дано,Линд  усмивка Благодаря ти  мерси 
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори 3 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 16 Icon_minitimeСря Апр 02 2014, 01:23

Чувства на мъж към жена: обърната дама Чаши, обърната дама Меч и Слънце

Обърната дама Чаши не е точно любимата, обичана жена, сякаш нещо го спира да е такава. Може би себелюбието?
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 16 Icon_minitimeСря Апр 02 2014, 09:33

Галантус, според мен жената се държи малко агресивно с този мъж и той няма реална представа за нейта истинска нежна и грижовна същност. Следователно общуването с нея св превръща в една яростна игра на пук. Съревнование някакво има, няма ги любвните чувства в онзи смисъл...
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори 3 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 16 Icon_minitimeСря Апр 02 2014, 20:30

А дали не показва, че той въобще не я оценява като жена? Все пак за неговите чувства става въпрос.
Върнете се в началото Go down
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 16 Icon_minitimeСря Апр 02 2014, 20:43

Момичета,имам спешен въпрос
Как е най-добре да постъпя в създалата се ситуация?
ц.Жрец
Справедливост,Влюбените,2П+6Ч(об.)
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 16 Icon_minitimeСря Апр 02 2014, 20:53

Галантус- за да излезнат 2 кралици според мен внимателно и дейлно нейният женски образ е разгледан.

Линда10- откровен разговор, дирекност, категорична позиция. Но не го прави.. така грубо или безцеремонно, нека просто да се вижда твоята принципност. Дай аргументи
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 16 Icon_minitimeСря Апр 02 2014, 21:03

Линда, тук ми се струва, че картите просто описват ситуацията, а отговор няма. Имаш възможност за избор, опитваш се да го намериш, да постигнеш баланс в някакви стари отношения, но едва ли ще успееш.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпроси и отговори 3 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 16 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори 3
Върнете се в началото 
Страница 16 от 31Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 23 ... 31  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори- 2
» Въпроси и отговори 2
» Въпроси и отговори 5
» Въпроси и отговори 4
» Въпроси и отговори

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: