Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори 3

Go down 
+38
nevqnka
La la
AlexD
Любопитко
Shopkata
DeTe_Ha_Xaoca
CaPuHa
sisulche
Matti
Федя
Moira
Jijo87
zvezdichka
zoh
Антония
magica
thundergoddess
Ole
pelle
YsDiD
Iva78
Calantha
galiusha
Miss Bloom
Artemiss
Frog
Tanya111
Reni
sugar6
linda10
bibibi
desi1973
Galanthus
Вера
Зуки
Blackmoon
lindaLI
Луничка
42 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 24 ... 31  Next
АвторСъобщение
Calantha
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 18 Icon_minitimeЧет Апр 03 2014, 15:12

И аз мисля като Линда.... Според мен те харесва, има добри впечатления от теб, но изчаква нещо, той си е муден по принцип както казваш...Но е и добър стратег също така, може да му се върти нещо в главата....
Върнете се в началото Go down
pelle
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 303
Join date : 30.01.2014

Въпроси и отговори 3 - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 18 Icon_minitimeЧет Апр 03 2014, 15:30

:sm38.gif: ха сега де, описанието на Линда е страхотно, на Каланта също! Имах го точно тоя пример (въпреки, че мъжа беше зодия Скорпион, си беше чист Крал Пентакли)  Въпроси и отговори 3 - Page 18 402149 само, че от мен да знаете връзката между Крал Пентакли и Кралица Жезли е просто взривоопасна! Всичко е просто страхотно, защото и кралицата доволна от силния партньор и краля доволен от достойната партньорка, но като стане въпрос за водещ във връзката и - ВОЙНА!  :sm38.gif: 
Може би наистина Кралица Чаши ще му пасне идеално  Въпроси и отговори 3 - Page 18 302820
 
ПС: шугър, ти преобладаващо на коя дама се опреличаваш (казвам преобладаващо, защото всяка от нас носи по малко от характера на всички дами)?
Върнете се в началото Go down
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 18 Icon_minitimeЧет Апр 03 2014, 15:46

Много точно си го казала, Pelle Smile Напълно съгласна съм с твоето мнение. Астрологично погледнато - страшно силна сексуална връзка между Лъв и Скорпион.... Embarassed 
Върнете се в началото Go down
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 18 Icon_minitimeЧет Апр 03 2014, 15:52

pelle написа:
Имах го точно тоя пример (въпреки, че мъжа беше зодия Скорпион, си беше чист Крал Пентакли)

и аз имам такъв пример. ужасно, ужасно, ужасно педантичен по отношение на всичко, вкл и жената до себе си. не знам дали ще намери достатъчно подходяща. само по отношение на себе си не съм убедена дали проявяваше същата педантичност.

интересно ми стана това че кралица чаши бола подходяща за този крал. мислех, че крал и кралица от съответната боя си подхождат най-добре и всъщност представляват семейна двойка

Върнете се в началото Go down
pelle
Редовен участник
Редовен участник
pelle


Female Leo Брой мнения : 303
Join date : 30.01.2014
Age : 38

Въпроси и отговори 3 - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 18 Icon_minitimeЧет Апр 03 2014, 16:20

Артемис написа:
интересно ми стана това че кралица чаши бола подходяща за този крал. мислех, че крал и кралица от съответната боя си подхождат най-добре и всъщност представляват семейна двойка
По мои наблюдения не винаги е така  Въпроси и отговори 3 - Page 18 302820 
Все пак отново ще кажа, че характера на всяка жена е изграден от характеристиките на всяка от кралиците, просто една от тях се проявява най-силно. При мен това е Кралица Жезли, но съм имала моменти когато съм била и Кралица Меч, после Кралица Чаши (т.е. действала съм в техен стил) и т.н.
Мен крал Жезли ме привлича, но Крал Пентакли направо ме омагьосва! Крал Чаши ме дразни много със сълзливостта си и склонността си да драматизира... В крайна сметка постигам най-добър баланс (т.е. мира е най-дълготраен) с Крал Меч (цели 7 години Smile)  Въпроси и отговори 3 - Page 18 617156  не мога да го обясня
 
ПС: Нека да допълня, че асцендента ми е Овен, .т.е. отново огнен знак, на г-на Скорпион, асцендента също му е Овен. Не знам дали това не му дава в определена степен прилика и с Крал Жезли  Въпроси и отговори 3 - Page 18 302820
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 18 Icon_minitimeЧет Апр 03 2014, 17:24

Pelle ами вътрешно отговарям на Кралица чаши-нежна,разбираща,подкрепяща,но имам и много от Кралица мечове-много премислям,понякога се държа студено и хладно,но то е за пред хора,които знам,че могат да ме наранят.
Върнете се в началото Go down
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 18 Icon_minitimeЧет Апр 03 2014, 19:03

да,ясно ми е,че може да се проявява човек като различни дворцови карти но все пак има една, която го характеризира най-добре като характер и отношение към света. нея имах предвид Smile
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 18 Icon_minitimeЧет Апр 03 2014, 19:35

аз когато гледам и ми излезне дворцова двойка си мисля, че това просто са хора - един за друг.
Не, че смесени бои не си подхождат и не се допълват. Но ако изтегля дворцова двойка това за мен е сигнал, че хората са като едно цяло
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 18 Icon_minitimeПет Апр 04 2014, 12:36

Момичета, моля ви за малко помощ, според вас, мъж изневерява ли на жена си?

ц.РЖ/ 7Ж,3М,3Ч

Върнете се в началото Go down
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 18 Icon_minitimeПет Апр 04 2014, 12:39

Според мен изневерява.Има две тройки в картите,които си изтеглила... 
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 18 Icon_minitimeПет Апр 04 2014, 12:45

Мисля,че има такива намерение и скоро ще го направи
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори 3 - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 18 Icon_minitimeПет Апр 04 2014, 13:52

не,няма изневяра,но е подложен на изкушението-3чаши са в трета позиция...
всъщност зависи под изневяра какво имаме предвид?
но засега фронта ''леглото''е чисто... мерси

добре е да не се пришпорва мъжа,да си признава,защото това е капана на объркания...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Въпроси и отговори 3 - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 18 Icon_minitimeПет Апр 04 2014, 14:10

И аз мисля като Зуки,физическа изневяра няма,но той май има друга тръпка в момента,увлечен е.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 18 Icon_minitimeПет Апр 04 2014, 14:27

А аз мисля, че има физическа изневяра
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 18 Icon_minitimeПет Апр 04 2014, 15:12

Много ви благодаря,момичета!  мерси мерси 
Върнете се в началото Go down
pelle
Редовен участник
Редовен участник
pelle


Female Leo Брой мнения : 303
Join date : 30.01.2014
Age : 38

Въпроси и отговори 3 - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 18 Icon_minitimeПет Апр 04 2014, 15:55

Рени, по картите ми се струва че изкушението е налице и се очаква човека да се потдаде на това изкушение. При всички положения главата му е завъртяна от друг човек (освен ако картите не отразяват страховете на питащия, а не реалната ситуация, защото напоследък често ми се случва именно това - хвърлям карти, а те отразяват най-лошия сценарий, който е минал през главата ми!).
Едно от най-трудните ми гледания е за изневяра, защото има шанс да си направя грешен извод, а веднъж направен той почва да трови съзнанието, па макар и след време да се разбере, че е грешка!  недоволен
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори 3 - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 18 Icon_minitimeПет Апр 04 2014, 18:55

имала съм питане в което имаше и 3меча.
всеки може би би си казал,да има изневяра,има трети...
не ,просто те показваха че мъжът беше в друго състояние на духа,на друго място,с други проблеми...

и мисля таня111 ми отвори очите с най-ясния възможен отговор тогава.благодаря таня.
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 18 Icon_minitimeПет Апр 04 2014, 19:21

Охх,момичета и аз не знам...За мен 3М едва ли показва това...но РЖ или 3Ч?
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 18 Icon_minitimeПет Апр 04 2014, 19:48

Reni написа:

Момичета, моля ви за малко помощ, според вас, мъж изневерява ли на жена си?

ц.РЖ/ 7Ж,3М,3Ч

Да, изневерява, няма съмнение. И трите карти говорят за наличието на трети човек.
На мен ми се падаха подобни карти и после се оказа, че моя човек си е намерил друга. Просто комбинация между 3м + 3ч = 3-ти човек, 7ж също говори това. Така за мен отговорът е твърдо да, още повече, че да пита за тези неща жената има някакви мотиви да се съмнява, никой не се събужда с идеята да пита, дали някой му изневерява без да има причина.

Ако 3м беше в комбинация с други карти можеше да се каже, че не е изневяра, а раздяла или че е наранен някой, но в този случай няма съмнение.
Върнете се в началото Go down
Ole
Наблюдател
Наблюдател
Ole


Female Брой мнения : 43
Join date : 03.10.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 18 Icon_minitimeПет Апр 04 2014, 20:05

За да показват изневяра картите, не би ли следвало да има поне една дама в тях?
На мен ц.РЖ/ 7Ж,3М,3Ч ми прилича повече на ревност или съмнения от страна на жената.
Върнете се в началото Go down
pelle
Редовен участник
Редовен участник
pelle


Female Leo Брой мнения : 303
Join date : 30.01.2014
Age : 38

Въпроси и отговори 3 - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 18 Icon_minitimeПет Апр 04 2014, 23:16

Заради 3 ч и аз мисля, че има и трети човек, но все пак тя е на 3-та позиция, т.е. това тепърва предстои да се случи (т.е. физическата изневяра), сега просто жената се чувства наранена по 3 м, защото и аз подозирам, че тя или подозира или направо знае за увлечението на мъжа. Знам ли, може пък картите просто да отразяват страха й от изневяра на мъжа. Трябва да се действа внимателно, защото както казах, на жената само потвърждение на страховете й трябва за да започне да трови съзнанието си, а от там и връзката!
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори 3 - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 18 Icon_minitimeСъб Апр 05 2014, 10:48

замислих се над картите,и самия въпрос.
дали той изневерява.пак казвам няма физическа изневяра за мен,няма външен човек който да иска да влезе при тях,няма трети..но мъжът е склонен на тази стъпка,има заигравка някъде с някоя жена/и,или би искал неговата жена да е друга,знам ли някаква негова трансформация има в мислите му...

попитах картите за едни хора.за тях знам че е имало изневяра от страна на съпругата докато бяха женени.
попитах дали И е изневерявала на Т в брака им.
рицар чаши-отшелник-висшажрица
8м цепя

8м е той,предполагам,затваря си е очите за истината.
рч-отш-вж-ставало тайно.
висшата е изневеряваща съпуга.
която е била с мъж/рицч.
отшелник-тук си мисля, че и жената и любовника са се търсели и намерили.
жената е била готова да изневерява,и е поддала на любовника-охажор-рч...
също бих си обяснила отшелника-като търсене на истина,и намирана на истината,която е била невидима,тайна-отш,висша
вярвал е,искал е да вярва че висшата/съпругата не е кръшкачка,но уви...

той ги е хванал в позици s

КАРТА ГОРЕ НА КОЛОДА Е СВЕТЪТ-много хора са му казвали. а и друго-любовника е бил шофьор,а жената е работела в кафе на автогара...

Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 18 Icon_minitimeСъб Апр 05 2014, 22:48

момичета, какво според вас е отношението към настоящия момент на мъж към негова бивша?

ц. Дявол о.

Асо п о.- 3 меча о.- Дама чаши

аз мисля, че все още тази жена го вълнува по някакъв начин.


и за друго момиче същия въпрос?

ц. 3 ж о.

Сила- 4 пентакли- 8 пентакли

хем сила..хем 4 пентакли..........може би- просто уважение.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 18 Icon_minitimeСъб Апр 05 2014, 23:21

в случая на Рени може да е емоционална изневяра, но според мен има друга. Това, че не се пада друга женска фигура в подредбата не значи, че няма изневяра. Тук е въпросът има ли изневяра и картите отговарят, че има. Ако беше има ли друга жена, тогава може би женската фигура щеше да говори за изневяра. Не ми е ясно как така мислите, че няма изневяра при 3 карти говорещи за наличието на друг човек?  
Странно ми е разсъждението, че само наличието на женска фигура показва изневяра.
А тогава комбинацията от 3м и 3ч какво показват? Хем е ревност само пък завършва с 3ч? Каква е логиката?  Въпроси и отговори 3 - Page 18 302820 
Линда,
За първото момиче ми се струва, че човекът си е намерил вече нова и е преживял раздялата. Няма шанс да се оправят нещата. На мен ми се беше падала в гледане подобна комбинация, само че картите бяха прави и се оказа, че човекът има нова жена.
. Но  е странно, че от 4 карти  3 са обърнати.  Мисля, че трябва да се поразсъждава над този факт.
За второто:
Има привличане, страст, която е потисната, но нещата са в застой някой от тях двамата си държи на своето и не иска да се откаже. Възможно е този мъж още да си мисли, че тя още е негова, понеже е вложил в тази отношения доста. Може да има някаква комуникация между тях или да положи усилие да се оправят нещата, но няма перспектива да излезе нещо.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 18 Icon_minitimeНед Апр 06 2014, 11:39

mersi Blackmoon  мерси 
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
zoh
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 53
Join date : 06.04.2014

Въпроси и отговори 3 - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 18 Icon_minitimeНед Апр 06 2014, 12:26

Здравейте,
От днес регистрирана, но от година четяща форума ви. Занимавам се отоколо година, но все още трудно разбирам картите.

На въпрос какво чувства мъж към жена се паднаха: отшелникът, силата, магът.

Хич любовни не ми идват тия карти. Много самовглъбяване и откъсване, някак си мился, че мъжът не само не изпитва, но дори и не мисли за жената. Има си свои проблеми и се е заровил в тях.

Вие какво милсите?

Благодаря!
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Въпроси и отговори 3 - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 18 Icon_minitimeНед Апр 06 2014, 12:38

Здравей,zoh и добре дошла! мерси 

Искам да те попитам ти само с Големи Аркани ли работиш или просто изтегли тези карти? Не мисля,че мъжът не изпитва нищо,точно напротив,това,че не го показва в момента не означава,че не мисли за жената.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпроси и отговори 3 - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 18 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори 3
Върнете се в началото 
Страница 18 от 31Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 24 ... 31  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори- 2
» Въпроси и отговори 2
» Въпроси и отговори 5
» Въпроси и отговори 4
» Въпроси и отговори

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: