Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори 3

Go down 
+38
nevqnka
La la
AlexD
Любопитко
Shopkata
DeTe_Ha_Xaoca
CaPuHa
sisulche
Matti
Федя
Moira
Jijo87
zvezdichka
zoh
Антония
magica
thundergoddess
Ole
pelle
YsDiD
Iva78
Calantha
galiusha
Miss Bloom
Artemiss
Frog
Tanya111
Reni
sugar6
linda10
bibibi
desi1973
Galanthus
Вера
Зуки
Blackmoon
lindaLI
Луничка
42 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31  Next
АвторСъобщение
Blackmoon
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014

Въпроси и отговори 3 - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 27 Icon_minitimeСъб Май 10 2014, 00:29

Ще срещна ли нов мъж, който да обичам повече от Х и да имам сериозна връзка с него?
Ц РЖ
АЖ, 3м, 6п

Май ще има нов, с който ще има страст, но после всичко ще приключи и ще останем приятели.
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 27 Icon_minitimeСъб Май 10 2014, 02:12

Блекмуун, правила ли си подредбата "Ще намеря ли истинската любов"?
Ако трябва да отговоря с Да или Не- отговорът ми ще бъде НЕ, защото 6П на трета ми е показвала НЕ, но не само заради това...
Цепиш на РЖ, а това си е авантюра,отношения, които са удобни за момента. Имаш някакъв шанс,хрумнала ти е идея какво да правиш,но 3М са разочарование,а 6П ,според мен,показва това,че дори и да срещнеш някого, ще го сравняваш с въпросния Х.
Върнете се в началото Go down
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 27 Icon_minitimeСъб Май 10 2014, 07:45

Blackmoon, трябва ти срок на въпроса. Иначе много ясно, че ще срещнеш някой друг, животът е пред теб, както се казва. Горе главата!  усмивка 
В момента картите ти казват само, че сега може би си много афектирана и имаш желание да действаш веднага, на момента (Асо жезли), но сърцето ти има нужда от време да се излекува, защото в момента това не се случва (3 мечове), и дори и да срещаш потенциални партньори, няма да си готова да им дадеш шанс (6 пентакли). Тук тълкувам последните две карти като обърнати, защото са въздух и земя, които си пречат.
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 27 Icon_minitimeСъб Май 10 2014, 10:03

Мерси за тълкуването ще направя и другата подредба. Но не съм задала срок понеже не знам колко време ще ми е нужно. Но на мен ми прилича, че точно, дори да срещна нов човек освен страст друго няма да мога да му дам защото сърцето ми е разбито вече. Sad 
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 27 Icon_minitimeВто Май 13 2014, 16:41

Здравейте. Май напоследък в тая тема само аз пиша...

Сега въпросът не е за мен, а за една позната, която ще ходи с любовника си на море тоя месец. Въпросът е как ще прекарат там.

ц. ДМ
10м, 5м, Смърт
5п - доп

Явно е, че хич няма да е добре, то с тези карти както и да го погледнеш друго не се вижда. Но защо тя ще е толкова ядосана и изоставена? Дали той няма да отиде защото срещата им е направо на морето?
Много ме притесняват тези карти и не можах да кажа нещо положително на жената. Надявам се да ми помогнете да разберем какво точно ще стане.

Същата жена пита какво чувства този мъж към нея и се пада
ц. 8п
2м, 9м, 9п

Като цяло мисля, че полага усиля за тези отношения и държи на нея, но е е доволен. Има някакви притеснения и страхове, колебае се по кой път да поеме. Чувства се в безизходица. Не иска да я нарани, но явно мисли главно за собствения си интереси и гледа от тази връзка да черпи каквото може. Не мисля, че има големи чувства към нея, но не му е и безразлична.
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 27 Icon_minitimeВто Май 13 2014, 18:48

Блекмуун, по 8П ,според мен,този човек е съсредоточен върху нещо друго и на този етап не отделя особено внимание на това какво чувства и какво не. 9П показва,че той би направил и би дал всичко за нея,за да е добре тя,но на този етап тя нищо повече не може да очаква.
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 27 Icon_minitimeВто Май 13 2014, 18:51

ами и аз така мисля, обаче за почивката ме притесняват картите как ти се струва?
Върнете се в началото Go down
magica
Гост
Гост



Female Брой мнения : 154
Join date : 28.01.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 27 Icon_minitimeВто Май 13 2014, 19:06

Какво е отношението му към мен в момента?

Цепя на 3 пентакли

Асо Мечове- 10 жезли- 8 пентакли

Емоциите са му последна грижа. Интересува го единствено материалния свят, ангажиментите, влага голяма енергия и воля там. Мене ме нема в цялата схема.
Върнете се в началото Go down
zoh
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 53
Join date : 06.04.2014

Въпроси и отговори 3 - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 27 Icon_minitimeВто Май 13 2014, 19:23

magica,
И аз мисля, че е насочил вниманието си в работа. Има вътрешни терзания и нему е нито до чувства, нито до теб Sad
Върнете се в началото Go down
zoh
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 53
Join date : 06.04.2014

Въпроси и отговори 3 - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 27 Icon_minitimeВто Май 13 2014, 19:31

На въпрос дали има друга жена, се паднаха: 4 жезли, 3 мечове, 5 чаши

Според мен да! Баш си карта за драми семейни.

Тогава зададох: Какво чувства към другата жена? асо Пентакли, 9 мечове, асо жезли

Ами май се самозалъгва и му се ще да е нещо различно, но май не е.

Какво чувства мъж към жена: Императрица, Император 6 чаши.

Ей тая последната ме счупи... Дали това е комбинация за ..истинска любовSmile



Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 27 Icon_minitimeВто Май 13 2014, 20:12

Зох, дали има друга жена по тези карти... Не ми се струва. По-скоро картите са за жена, с която се е разделил и много страда заради нея, но се очаква да има ново начало между тях.

За втората двойка ми се струва, че са хора които са съпрузи или тяхната любов има дълга история. Мисля, че той я смята за жената за него, но защо си спомня с носталгия за нея, дали на се се разделили или просто нещата не са вече такива каквито са били? Но определено има чувства към нея.

Маджика, наистина човекът мисли сега предимно за други неща, но има и друго, той няма лошо отношение към теб , но смята, че да общува с теб е прекалено натоварваща и тежка работа за него.
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 27 Icon_minitimeВто Май 13 2014, 20:50

Блекмуун, не знам как да ги тълкувам,но сякаш няма да мине особено добре:
ц. ДМ
10м, 5м, Смърт
5п - доп

Няма да бъде това,което очаква,но няма да има и друг избор,ще се чувства измамена и това ще й срине настроението,дори е възможен и скандал. Може да не е,заради него,а например условията в хотела да не й харесат...
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 27 Icon_minitimeВто Май 13 2014, 21:25

А може и да й откраднат пари. Тази мисъл ми мина, понеже като ми откраднаха тела някои от картите присъстваха. А и 5п може да е загуба на пари, 5м измама. Но явно няма да е много хубава почивка ще има неприятности.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 27 Icon_minitimeВто Май 13 2014, 22:32

Блекмуун написа:
ц. ДМ
10м, 5м, Смърт
5п - доп

Има ли вероятност той да не отиде въпреки обещанията? Това е едно от нещата, което ще я направи ДМ и ще доведе до драми /5М, Смърт/
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 27 Icon_minitimeВто Май 13 2014, 22:37

Зох написа:
Какво чувства мъж към жена: Императрица, Император 6 чаши.

Ей тая последната ме счупи... Дали това е комбинация за ..истинска любов

Това си е нормална връзка или семейство с дълбоки и трайни чувства. Да, може да се каже истинска любов.

Колкото до първата подредба - имало е вероятно в миналото друга жена, но това е било в миналото. Сега няма.
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 27 Icon_minitimeСря Май 14 2014, 14:36

Момичета,според вас мъж ще спре ли да изневерява на жена си до края на тази година?

10П/Колесница,ВЖ,Дявол

Чудя се тази Колесница на 1ва какво иска да покаже?
Върнете се в началото Go down
zoh
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 53
Join date : 06.04.2014

Въпроси и отговори 3 - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 27 Icon_minitimeСря Май 14 2014, 22:22

Reni,
Според мен, не!
Колесницата на 1-ва ми показва процесът на действието, но Дяволът ми е именно похотта.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 27 Icon_minitimeСря Май 14 2014, 22:25

Рени, вероятно това няма да стане в указания срок, но акцентът сякаш е поставен другаде - каква е причината това да се случва - ВЖ и Дявол -жената вероятно прави една и съща грешка спрямо този човек и го кара да търси компенсация другаде.  Дали е прекалено емоционална, взискателна, обсебена от него, изискваща, пристрастена .... не знам. Що се отнася до колесницата смятам, че тя допълва ситуацията в която се намира жената - люшка се насам-натам в опит да задържи здраво юздите в ръцете си. Според мен трябва да отпусне юздите.
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 27 Icon_minitimeСря Май 14 2014, 22:31

Frog,Zoh,много благодаря!

Проблемът не е в нея,а в него по принцип. Такава му е природата и той не може да бъде само с една! Вероятно цепя на 10П ,защото за него е важно мнението на хората,как изглежда в чуждите очи и обича да демонстрира,че ги върти по много,дали ВЖ+Дявол не показват някакъв комплекс от страна на мъжа? Защото той винаги е бил с много жени, веднъж пробва да е само с една и се депресира страшно много,падна му самочувствието...
Но по тези карти и аз си мисля,че няма да спре...
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори 3 - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 27 Icon_minitimeСря Май 14 2014, 23:26

Колесницата бях чела, че може да показва кривване от пътя, а и тук е подкрепена с Дявол... ВЖ в случая я гледам като обърната. Определено е мъж, който не може да си стои мирно.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 27 Icon_minitimeЧет Май 15 2014, 09:40

Да, Рени, възможно е в случая ВЖ и Дявол да показват зависимостта на мъжа от непрекъснато себедоказване чрез нови връзки. Колесницата също може да бъде и неуравновесеност - люшкане насам-натам, препускане. Но това е друг пласт на показаното от картите, струва ми се. Интересна тройка.
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 27 Icon_minitimeЧет Май 15 2014, 11:09

Фроги,а аз се замислих за твоите комбинации за И и за работата, сетих се от нищото за тях снощи и си мисля,че малко трудно ще станат нещата с Дявол+ДЖ - сякаш Дяволът смачква всеки порив за действия в ДЖ, Дяволът е по-силен от ДЖ и единственото,което ми дава надежда е,че Дяволът е на 1-ва,а тя на 3-а,т.е може влиянието му да отмине...
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 27 Icon_minitimeЧет Май 15 2014, 11:21

Няма да спре. Мисля, че колесницата показва точно, че крива от пътя, а дявола и жрицата, че има любовница. А 10п че е изневерявал много пъти, а може и мнението на хората също да е.
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 27 Icon_minitimeЧет Май 15 2014, 15:02

Момичета, какво мислите по тези карти за жена и мъж?

Ще се срещнат ли двамата до 17.05 ?
ц.СС/ КЧ,Императрица,ДП
Според мен да

Ще успее ли жената да извоюва първоначалната ,най-изгодна издръжка?
2Ж/ АМ,Свят,Маг - Тук си мисля,че отговорът също е Да.
Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори 3 - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 27 Icon_minitimeЧет Май 15 2014, 15:28

Ще бъдем ли заедно на 18.05.2014?

ц. колесница

2 Ч - крал на пендаклите -принцеса на мечовете

Как ще приеме това, което ще види (изненада)?

ц. колесница

8М - принцеса на чашите -2Ж

Как се чувства заради снощи?

ц. асо чаши

луната- императорът- принц на пендаклите

Спирам с картите за няколко дни....

Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори 3 - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 27 Icon_minitimeЧет Май 15 2014, 15:40

По първия въпрос за 18.05.2014? - има ясна начертана цел

поставяне на хармонични отношения, ще има старателност и помощ, сякаш жената ще поеме отговорността????

Трети въпрос как се чувства след снощи - тук сякаш ситуацията е свързана с емоции
усещане за колебание и нестабилност в отношенията, неувереност, получило се е, че е искал да устой на позицията си и да не бъде преневрегвано решението му, искал е да устоява

Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори 3 - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 27 Icon_minitimeЧет Май 15 2014, 15:42

Рени за срещата до 17.05.2014 - според мен ще има среща, империтрицата - не иска да чака
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпроси и отговори 3 - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 27 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори 3
Върнете се в началото 
Страница 27 от 31Иди на страница : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори 5
» Въпроси и отговори 4
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори- 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: