Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 .....и други ненормалности....

Go down 
+9
БабаВуна
zvezdichka
sugar6
jasminbg
Зуки
Blackmoon
lindaLI
Вера
Frog
13 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

.....и други ненормалности.... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 3 Icon_minitimeЧет Сеп 25 2014, 14:06

аз Фрог определено съм стар дух, възрастна съм много.
А това, което видях беше момиче на 12-13 години, проверих телата-значи, видях я в казуалното й тяло-7мия слой с лилавото, което говори за завършената й форма.
Казуалното тяло показва и физиката и следите от текущата инкарнация тоест- това 100 % е било реално 12 годишно дете.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Зуки
Администратор
Администратор



Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

.....и други ненормалности.... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 3 Icon_minitimeЧет Сеп 25 2014, 14:16

аз като дете усетих да ми тежи юргана,ввидях тъмна фигура,приличаща на мъж,счерни дрехи,пелерина и шапка с периферия,тип каубой...
на сън водях дух,призрак или човек в мъгла,да страно е усещането,виждах го само аз,а той ме гледаше,но все пак е сън,не е реали
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

.....и други ненормалности.... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 3 Icon_minitimeЧет Сеп 25 2014, 16:01

Хайдееее, нова пътечка в темата .....и други ненормалности.... - Page 3 262180 Линд, как разбра, че си стар дух? По някакви изчисления или как?
Преди доста време в разговор с един известен, за жалост вече не сред живите теолог и философ стана въпрос за миналите животи. Та той ми обясняваше, че не на всеки му е дадено да знае какъв е бил в предишните си животи, дали е живял много пъти или е млада душа.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

.....и други ненормалности.... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 3 Icon_minitimeЧет Сеп 25 2014, 16:42

Аз за себе си винаги така съм го чувствала, още в тинейджърските ми години имах вече обяснения и теории за човешкия род, религиите, душите, преражданията. Просто съм стояла и съм си разсъждавала над някакви неща на базата не нещо което скоро съм гледала или прочела и съм си казвала- това ще трябва така да е било преди векове или в началото на съществуването му по този начин, другото еди как си- просто ми идва от вътре- едно такова знание заложено в мен - просто го знам, че е така. Стигала съм до някакви изводи и след още няколко години като започнах да чета и книги на Блаватска, източни философии и разни други- та там започнах да откривам написани много от нещата, в които винаги съм вярвала и винаги съм знаела, че са еди как си.
Аз това го наричам натрупано знание не в главата, а памет на душата от всичко научено до сега в миналите й животи. Ти си го носиш с теб, в което и тяло да влизаш.

И след това отделно- гледачи, нумеролози, астролози- те са ми изчислявали някакви неща и са ми казвали, че съм стар дух т.е много прераждания зад мен
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

.....и други ненормалности.... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 3 Icon_minitimeЧет Сеп 25 2014, 16:59

И да ви разкажа нещо много интересно свързано с миналите животи.

Когато бях на 7 майка ми ми подари една енциклопедияс тогавашните чудеса на света. Мачу Пикчу беше там, Стоунхендж, Австралийски някакви чудеса и т.н
Аз разглеждам снимките и стигам до Мачу Пикчу (нали на 7 съм..) и казвам- "Аз ще дойда ето тук. Това е най- хубавото място на света. Мечтата ми е да бъда тук." При условие, че имаше къде, къде по- зрелищни за детско око описани дестинации.

Години по- късно, когато Вотей ми правеше хороскоп (а тя е много добра в кармичната астрология), тя каза, че основно съм си се прераждала в България, много рядко из чужбината, но едно от местата, на които съм имала прераждане е било Мачу Пикчу, където съм била някакъв Жрец, духовник..водила съм духовен живот там.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

.....и други ненормалности.... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 3 Icon_minitimeЧет Сеп 25 2014, 19:18

Аз не съм ходила при астролози нумеролози и т.н., но аз също винаги съм си мислила, че съм стар дух. Както Линда каза, твърде рано знаеш неща, които би трябвало да си обясняваш, да се съмняваш в тях, за религиите, за думите, за живота, но не колкото и да ровиш това, което си мислиш се оказва това, което казват книгите. Когато друг открива топлата вода, а ти си малък си мислиш, "Леле, ама много ясно, че е така." аз от кога ви го разправям. А пък знам ли може и да съм просто напреднал ученик. Факт, че старата музика, ме кара да си представям (спомням) картини, от минали светове с такава живост и точност, че мога да опиша всеки детайл...
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

.....и други ненормалности.... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 3 Icon_minitimeЧет Сеп 25 2014, 21:14

Наистина е усещане от вътре. Майка ми например е много интелигентна, интуитивна, мъдра жена, покрай нея всичко свързано с езотериката винаги от най- ранна възраст е било част от живота ми, но аз моята майка я приемам с духа си като мое дете и мой ученик. Реално така я усещам и тя ми е споделяла, че и тя го чувства така.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

.....и други ненормалности.... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 3 Icon_minitimeСря Окт 08 2014, 09:32

да се запиша и аз с моя ''андро''
вчера му се губят 30мин.
вечерта към девет без нещо го взех,да видя какво ново из чата.
поглеждам по едно време часът му показва 21:01,поглеждам на тв екрана ,хм 21:24...
ами това е,май е от ретро мерка
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

.....и други ненормалности.... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 3 Icon_minitimeСря Окт 08 2014, 10:37

Зуки, и моя Андроид го прави това. Има паранормални неща, но Андроид е такова чудо, което си е само по себе си паранормално Smile
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

.....и други ненормалности.... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 3 Icon_minitimeПон Окт 13 2014, 10:31

Бабе...вчера нали в скайп ти казах, че антивирусната ми изтече...и че не знам как да си я обновя...и познай,при следващото ми влизане в мрежата-тя вече беше обновена и работеща... .....и други ненормалности.... - Page 3 1329947235
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

.....и други ненормалности.... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 3 Icon_minitimeСъб Окт 18 2014, 21:32

то като дневник се получава,но да запиша друга чудатост.
пия кафе.
загледах се еехее така
и видях нещо...вибрираща руна.
имаше цвят,размер...стреснах се,като се устих че гледах масата,а през нея имаше руна...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

.....и други ненормалности.... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 3 Icon_minitimeСъб Окт 18 2014, 23:38

Може да си почнала да отприщваш способностите си.

А относно антивирусната, не съм видяла поста ти, но може през времето когато ти не си била на компа, някой друг да я е хакнал и да е проработила ....
Няма как регистрацията да бъде хакната от дух. Виж са бъгване на системата, основния софт и хардуер - да, но за регистрацията просто някой я е пререгистрирал и така.
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

.....и други ненормалности.... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 3 Icon_minitimeНед Окт 19 2014, 00:27

Зуки, само да допълня че сега Меркурий е ретрограден и в такъв период дори съобщения във фейса са изчезвали. Говоря относно твоята антивирусна. Възможно е това да е влияние на Меркурий.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

.....и други ненормалности.... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 3 Icon_minitimeНед Окт 19 2014, 10:15

ха ха Бабе,няма духове,вярвам в това.
не знам какво се прави за да се активира,но не съм сваляла нищо,помня че говорих с теб час,никъде не съм влизала,изключих компа,а вечерта вече беше ''защитен''.
ако това става с неволно еднократно натискане на копче,и опция-може да се е случило нещо...но ако се иска сваляне,код,и повече от едно действия,няма как аз или детето,или моя да са го направили...както и да е,може да има срив,заради ретро мерка,то и таблета,и тела си правят каквото искат у нас тези дни...така че може компа сам да се е оправил(Виж са бъгване на системата, основния софт и хардуер - да, но за регистрацията просто някой я е пререгистрирал и така)-нали знаеш че не разбирам от тия работи,аз затова и теб те питам ,като се наложи мерси .....и други ненормалности.... - Page 3 100361828
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

.....и други ненормалности.... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 3 Icon_minitimeСря Ное 19 2014, 09:45

Зуки не вярваш ли в духове?
Аз подробно по- назад в темите разказах за визуалния ми сблъсък с духове, имала съм и един сензитивен. Повече от това не. Аз вярвам в прераждането също- че хората като умрат душите отиват в Латералното и от там се подготвят за следващо прераждане..не мога да си обясня в такъв случай какво правят душите им още на земята, ако има духове,  а аз съм убедена, че има...Още ще го мисля този въпрос.

Преди години бях студентка в чужбина. Живеех в студенстко общежитие - около 15 етажа високо. Бях в едно жилище с още 3ма съквартиранти като всеки си имаше стая. В някакъв момент започнаха да се случват много странни неща. Всичко започна с Включването (не изключване- защото има такава опция) на стария телевизор в дневната от само себе си. Намерих обяснение, че явно е нещо в настройките, макар, че ТВто беше старо..не се задействаше в определен час, включваше се когато си иска.
После последваха куп други странности - например излизайки хвърлях в ъгъл домашните си чехли, като се връщах в стаята ми ги намирах подредени до леглото. В 3-4 през нощта засвирваха супер силно любовни песни- все едно идват от кухнята в апартамента ни (аз чуех ли не смеех да изляза да проверя, скривах се под одеалото), питах на другия ден съквартираните ми чули ли са нещо, събудили ли са се, НЕ казваха, нищо не били чули.
Редовно си намирах някакви неща разместени, но ПОДРЕДЕНИ...върха беше когато една нощ усетих как просто някой ляга до мен в леглото и ме прегръща, направо усещах дишането му.
Това вече ми дойде байгън и разпитах хората имало ли е смъртен случай в общежитието, някой нещо знае ли.
Оказа се, че едно момче се било самоубило преди няколко години, скочило. Не знам дали съм била настанена в неговата стая, но определено усещах присъствието му и беше много добронамерен. Подреждаше ми нещата, пускаше ми телевизора- игра ли беше туй не знам...просто в един момент свикнах, приех, че е наоколо, знаех, че е наоколо и не се притеснявах.
След като напуснах общежитието всичко приключи и вече е нямало такива случки
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

.....и други ненормалности.... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 3 Icon_minitimeСря Ное 19 2014, 09:57

Линд, нещата при душите на самоубийците стоят по друг начин. мерси Нещо го е задържало това момче там. А и явно в теб нещо го е привлякло и си мисля,че като се появи някой подобен на теб,с подобна енергетика той пак ще се прояви. мерси
Простете,че се бъркам в разговорите ви .....и други ненормалности.... - Page 3 531608
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

.....и други ненормалности.... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 3 Icon_minitimeСря Ное 19 2014, 10:00

О това редовно, първия път като бях студентка и ми се случи, направо отидох и спах при съквартирантката ми. Беше доста забавно защото се наложи с гаджето и да спят на едно легло за един човек, а той не беше никак мъничък. Първо беше много смел и реши той да спи в моята стая аз да легна при нея, но след около час се върна и само го чух да и казва мръдни и аз ще спя при вас, там не може да се спи. Случи се и на следващата година на същата дата, само че вече двамата ми съквартиранти спяха в тази стая, изнесоха се за нощта единия спа в кухнята, другия при нас... Нещо ставаше явно на тази дата, защото който и да легнеше, не знам всеки по свой начин го изпитваше, но никой не можеше да спи. Аз се събудих от адското главоболие и необяснимо започнах да се страхувам от неща, които няма никаква нужда да ме е страх, например от липата пред прозореца ни. Гаджето на съквартирантката ми каза, че е било ужасно студено, при положение че се случи през юни и че стаята е южна. Съквартирантите казаха че някой сякаш постоянно им забивал пирони и стената се тресяла. Не знам... необясними неща, но на конкретна дата, питах хазяйката, тя каза, че от както притежава жилището го дава под наем и не е наясно...та така с нашия дух...
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

.....и други ненормалности.... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 3 Icon_minitimeСря Ное 19 2014, 10:07

oliv написа:
Линд, нещата при душите на самоубийците стоят по друг начин. мерси Нещо го е задържало това момче там. А и явно в теб нещо го е привлякло и си мисля,че като се появи някой подобен на теб,с подобна енергетика той пак ще се прояви. мерси
Простете,че се бъркам в разговорите ви .....и други ненормалности.... - Page 3 531608

Ами Олив, майтапа си е майтап- по едно време се шегувах, че духът е влюбен в мен :sm38.gif:  Толкова мил и добър и грижовен дух- къде другаде ще намериш!
Подреждаше ми, любовни песни ми пускаше, прегръщаше ме...мани, мани Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

.....и други ненормалности.... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 3 Icon_minitimeСря Ное 19 2014, 10:09

А иначе, понякога вечер, но и през деня де/ като си легна усещам,че някой сяда на края на леглото ми.Предполагам,че дядо е дошъл да ме види мерси
Нежна и грижовна душа Линд явно .....и други ненормалности.... - Page 3 156215
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

.....и други ненормалности.... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 3 Icon_minitimeСря Ное 19 2014, 10:12

А родата мен идва на сън да ме види- и заръки ми дават- "Това ми остави на гроба" ,"Еди какво си (което се е случило скоро) го разбирай по този начин, не се притеснявай". Аз предпочитам така да си общувам с тях. В реала да ми се появяват много ме натоварва...
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

.....и други ненормалности.... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 3 Icon_minitimeСря Ное 19 2014, 10:14

DeTe_Ha_Xaoca написа:
О това редовно, първия път като бях студентка и ми се случи, направо отидох и спах при съквартирантката ми. Беше доста забавно защото се наложи с гаджето и да спят на едно легло за един човек, а той не беше никак мъничък. Първо беше много смел и реши той да спи в моята стая аз да легна при нея, но след около час се върна и само го чух да и казва мръдни и аз ще спя при вас, там не може да се спи. Случи се и на следващата година на същата дата, само че вече двамата ми съквартиранти спяха в тази стая, изнесоха се за нощта единия спа в кухнята, другия при нас... Нещо ставаше явно на тази дата, защото който и да легнеше, не знам всеки по свой начин го изпитваше, но никой не можеше да спи. Аз се събудих от адското главоболие и необяснимо започнах да се страхувам от неща, които няма никаква нужда да ме е страх, например от липата пред прозореца ни. Гаджето на съквартирантката ми каза, че е било ужасно студено, при положение че се случи през юни и че стаята е южна. Съквартирантите казаха че някой сякаш постоянно им забивал пирони и стената се тресяла. Не знам... необясними неща, но на конкретна дата, питах хазяйката, тя каза, че от както притежава жилището го дава под наем и не е наясно...та така с нашия дух...

Добре, че някой още има подобен опит, щото понякога си викам...аз ли съм си въобразявала .....и други ненормалности.... - Page 3 947743
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

.....и други ненормалности.... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 3 Icon_minitimeСря Ное 19 2014, 10:18

Еее не си въобразяваш.мерси Аз да ти кажа пък не съм сънувала родата. Но се сещам като почина дядо ми, няколко дни след това се опитваше да се прибере, звънеше се на вратата, отваряме..никой няма.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

.....и други ненормалности.... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 3 Icon_minitimeСря Ное 19 2014, 10:20

oliv написа:
Еее не си въобразяваш.мерси  Аз да ти кажа пък не съм сънувала родата. Но се сещам като почина дядо ми, няколко дни след това се опитваше да се прибере, звънеше се на вратата, отваряме..никой няма.

.....и други ненормалности.... - Page 3 1329947235

душица...още не е можел да приеме какво се случва
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

.....и други ненормалности.... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 3 Icon_minitimeСря Ное 19 2014, 10:23

Дам,явно мерси
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

.....и други ненормалности.... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 3 Icon_minitimeСря Ное 19 2014, 10:26

Моят дядо също си е с мен. Бях преди време при една жена, която говори с мъртвите, никога не ме беше виждала, нищо не знаеше за мен и веднага като ме видя- човек с пагони стои зад теб, той те пази, описа го. Преди доста години се разделихме с него, но явно сме силно духовно свързани...Все пак моите дарби, ако имам такива, са от неговия род...Един от дядовците на този ми дядо е бил парапсихик, много силни заложби е имал, отключвал е с поглед врати и всякакви други чудесии- аз и майка го имаме от него явно.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

.....и други ненормалности.... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 3 Icon_minitimeСря Ное 19 2014, 10:32

А при нас талантите са от женска страна. Баба ми започнала първо да гледа на кафе. Сънувала една вечер,че Богородица седи на едно дърво.За нея дървото е семейството.На сутринта като станала и изпила сутрешното кафе, си погледнала в чашата и така.Сещам се,че баеше.Гледаше на боб и виждаше разни същества и хора...
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

.....и други ненормалности.... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 3 Icon_minitimeСря Ное 19 2014, 11:56

Линда,не съм казала че не вярвам...просто отговорих рационално на зададен технически въпрос.
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Sponsored content





.....и други ненормалности.... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
.....и други ненормалности....
Върнете се в началото 
Страница 3 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Други кратки въпроси
» чистене,зареждане на колодата,и други ''правила''
» Какво са сънищата според А. Литвин , и други окултисти
» Акции - махало, свещи, карти, лечебни, магичекси и всякакви други техники

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Поглед в неизвестното-
Идете на: