Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 ще се върне ли при мен?

Go down 
+27
Shushi
skarlet_01
Leomani
Galanthus
minirka
oliv
sugar6
sun_shine1
Teya
ivelina13
DeTe_Ha_Xaoca
Miss Bloom
kamikadzegirl
pelle
Moira
La la
AlexD
myksi12
zvezdichka
Месечинка
linda10
magica
Blackmoon
Reni
YsDiD
galiusha
lindaLI
31 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

ще се върне ли при мен? Empty
ПисанеЗаглавие: ще се върне ли при мен?   ще се върне ли при мен? Icon_minitimeНед Мар 09 2014, 21:52

4 карти

1. Ситуацията 2. Пречки 3. Съвет 4. Резултат


 мерси 
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
galiusha
Ветеран
Ветеран
galiusha


Female Taurus Брой мнения : 848
Join date : 02.03.2014
Age : 39
Местожителство : Пловдив

ще се върне ли при мен? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ще се върне ли при мен?   ще се върне ли при мен? Icon_minitimeНед Мар 09 2014, 22:09

1. Ситуацията 2. Пречки 3. Съвет 4. Резултат
1.Кулата 2.9Ж 3. 3П 4.Висшият Жрец
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

ще се върне ли при мен? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ще се върне ли при мен?   ще се върне ли при мен? Icon_minitimeНед Мар 09 2014, 22:40

Да, ще се върне. За момента човека няма доверие в теб, съвета е да градиш отношенията ви от към доверие, респект, стабилност в отношенията. Да покажеш, че на теб може да се разчита.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
galiusha
Ветеран
Ветеран
galiusha


Female Taurus Брой мнения : 848
Join date : 02.03.2014
Age : 39
Местожителство : Пловдив

ще се върне ли при мен? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ще се върне ли при мен?   ще се върне ли при мен? Icon_minitimeНед Мар 09 2014, 22:47

ще се върне ли при мен? 99390 ще се върне ли при мен? 2919946403 
Благодаря :*
Върнете се в началото Go down
YsDiD
Гост
Гост
YsDiD


Female Брой мнения : 101
Join date : 17.08.2013

ще се върне ли при мен? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ще се върне ли при мен?   ще се върне ли при мен? Icon_minitimeВто Мар 11 2014, 11:59

Здравейте мили момичета, доста време мина , но имах много много задължения и нямах време , сега се обръщам с молба за помощ , на 09.03 моят любим поиска почивка от нашата връзка , не сме разделени, но просто той не звъни и аз не звъня и това ме изяжда жива отвътре, карти Таро не съм теглила , теглих Ленорман , но са доста проективни и повече показва мойте чувства и страхове и това че отвътре ме изяжда жива, моля някоя от вас да ми изтегли карти на въпроса ЩЕ СЕ ВЪРНЕ ЛИ ПРИ МЕН ? Благодаря ви от сърце ;( ;(
Върнете се в началото Go down
galiusha
Ветеран
Ветеран
galiusha


Female Taurus Брой мнения : 848
Join date : 02.03.2014
Age : 39
Местожителство : Пловдив

ще се върне ли при мен? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ще се върне ли при мен?   ще се върне ли при мен? Icon_minitimeВто Мар 11 2014, 14:37

Здравей, аз ти изтеглих карти
1 9М
2 10М
3 АМ
4 5Ж
Нека някой друг обаче се включи с тълкуването, аз съм все още твърде начинаеща и не се наемам, за да не те подведа

Успех :*
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

ще се върне ли при мен? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ще се върне ли при мен?   ще се върне ли при мен? Icon_minitimeВто Мар 11 2014, 14:49

YsDiD,според мен в момента изживяваш някакъв ужас в тези отношения,сякаш най-големите ти страхове се сбъдват.Сама осъзнаваш,че сякаш от това по-зле не може да бъде,притисната си,съсипана,чувстваш,че нямаш друг избор.Определено ще има разговор между вас с цел изясняване.Имаш много въпроси и ще търсиш отговорите им.Не знам дали ще успеете да се разберете,защото всеки ще си знае неговото.Но колкото и да е болезнен този разговор,не забравяй,че "на страха очите са големи"...А 5Ж понякога показват и сдобряване...
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

ще се върне ли при мен? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ще се върне ли при мен?   ще се върне ли при мен? Icon_minitimeВто Мар 11 2014, 14:58

Подкрепям рени, мисля, че има обаче вериятна намеса на друга жена. Мисля че ви предстои тежък перид в отношенията, но като цяло мисля че ще се съберете, не е това края. Ако 5 ж действа като обърната мисля чебще донесе помирение, ако действа като права- това е едва началото на раздялата
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
YsDiD
Гост
Гост
YsDiD


Female Брой мнения : 101
Join date : 17.08.2013

ще се върне ли при мен? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ще се върне ли при мен?   ще се върне ли при мен? Icon_minitimeВто Мар 11 2014, 16:10

Blagodarq vi momicheta, jenata namesenata e sestra mu tai kato tqqqq trqbva da e navsqkyde …. kralicata maika pffffff -_- koga li tazi jena shte go ostavi na mira neznam , inache dano da si opravim otnosheniqta iskrenno se molq i nadqvam
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

ще се върне ли при мен? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ще се върне ли при мен?   ще се върне ли при мен? Icon_minitimeНед Мар 16 2014, 18:16

Ето и моите карти по тая подредба
ц Крал чаши

Ситуация: 3м (об)
Пречки: 9ж (об)
Съвет: 3чаши
Резултат: 9чаши
Върнете се в началото Go down
magica
Гост
Гост



Female Брой мнения : 154
Join date : 28.01.2013

ще се върне ли при мен? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ще се върне ли при мен?   ще се върне ли при мен? Icon_minitimeСъб Мар 29 2014, 06:04

Ситуация:
- Висша жрица - Слушай си интуицията, преразгледай отново отношенията, дай си сметка какво искаш и дали е постижимо и се обърни към Висшите сили за помощ.

Коментар: Винаги ми е било трудно да давам време за размисъл - включително и на себе си, но явно е неизбежно и друг изход няма.

Пречки
-Обесен -Циклене и патова ситуация. Ако тия отношения трябва да се запазят, ще е свързано с жертви и компромиси. Иначе не става.

Коментар: Добре бе, разбрах, разбрах. Но и за отсрещната страна се отнася...

Съвет
-7 пентакли - Каквото посееш, това ще пожънеш.

Коментар: Всеки ще си получи заслуженото в крайна сметка...

Резултат
-Умереност - Отношения-да, някакви...Ще се върне, но след време. Трябва просто да чакам търпеливо и да се опитам да се адаптирам към ситуацията.

Коментар: За пореден път- Респект към Таро за отговорите.
Върнете се в началото Go down
magica
Гост
Гост



Female Брой мнения : 154
Join date : 28.01.2013

ще се върне ли при мен? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ще се върне ли при мен?   ще се върне ли при мен? Icon_minitimeСъб Мар 29 2014, 16:37

Ето я и твоята ситуация:

Цепиш на Крал Чаши - Имаш подкрепа и сила да се справиш със сърдечните си проблеми.

Ситуация - 3 мечове /обърната/ - Имаш и кураж, и сила да се справиш. Трудностите вече са започнали да губят от остротата си, болката отшумява лека-полека.

Пречки - 9 жезли / обърната/ - Обаче си уморена да се бориш...Обърни си внимание на здравето. Погрижи се най-напред за себе си.

Съвет - 3 чаши -Радвай се на хубавите неща в живота, прави нещата, които обичаш, излизай с приятели, развивай талантите си, ако имаш.

Резултат - И успехът ще дойде, а той ще се върне.

Дай Боже Smile
Върнете се в началото Go down
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

ще се върне ли при мен? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ще се върне ли при мен?   ще се върне ли при мен? Icon_minitimeСъб Мар 29 2014, 17:13

Ето и моите карти-
ц.Жрец
1.7П(о)
2.9Ч(о)
3.ДМ(о)
4.ДП(о)
Върнете се в началото Go down
magica
Гост
Гост



Female Брой мнения : 154
Join date : 28.01.2013

ще се върне ли при мен? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ще се върне ли при мен?   ще се върне ли при мен? Icon_minitimeСъб Мар 29 2014, 17:46

Linda10, твоите карти:

Цепиш на Жрец - Приспособяване към нещата, утъпкан път

Ситуация - 7 пентакли/ обърната/ - Инвестирала си в отношения, които не си струват. Нещата не са под твой контрол и вероятно резултатите няма да са много добри.

Пречки -9 чаши / обърната/ - Ако желанието се изпълни, то ще се проточи във времето или няма да се изпълни по начина, по който очакваш.

Съвет - Дама Мечове / обърната/ -Загубила си почва под краката си, не мислиш трезво. Не те разбират. Виждаш нещата твърде едностранчиво.

Резултат: Дама Пентакли / обърната/ - Най-вероятно няма да се върне. Всичко е прекалено несигурно и има големи страхове, настроенията са прекалено променливи и уязвими.

Съжалявам...твърде много обърнати карти...
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

ще се върне ли при мен? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ще се върне ли при мен?   ще се върне ли при мен? Icon_minitimeСъб Мар 29 2014, 20:49

Блекмун- ще се върне при теб

Линда10- рано е да се каже това. За сега има прекалено много емоционални моменти и нестабилност. Внимавай от отчаяние да не прибегнеш до коварни ходове и да паднеш много ниско
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

ще се върне ли при мен? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ще се върне ли при мен?   ще се върне ли при мен? Icon_minitimeНед Мар 30 2014, 00:34

magica, благодаря за анализите добри са искам да доплня нещо.

Ситуация:
- Висша жрица - Има неща, които са скрити от теб. Нещо не ти казва, но ти със своята интуиция ще го разбереш. За останалото съм съгласна с теб.
Пречки
-Обесен Наистина ситуацията е патова и в момента няма какво да се направи. Има много независещи обстоятелства от вас които пречат да сте заедно.
Съвет
-7 пентакли -Успехът ще е много труден и бавен изисква се засега да изчакаш.
-Умереност - Ще се намери някакъв компромисен вариант, но няма да си много доволна. И всичко това ще изисква от теб голямо търпение и себеконтрол. Ще се наложи да потискаш някои свои чувства.

За мен
ц Крал чаши -описват го него има някакви чувства, иска да ми помогне, но в същото време не е много постоянен и сериозен, на всичко отгоре има друга жена.

Ситуация: 3м (об) -описват любовният триъгълник, неговото желание да раздяла, но после реши да поднови някакви отношения с мен, обаче болката все още я има.
Пречки: 9ж (об) - Правилно си го казала вече губя сили да се боря.
Съвет: 3чаши - да се радвам на нещата и да приема някакви приятелски или неангажиращи отношения
Резултат: 9чаши - дали ще се върне не знам, но може би ще има някакво приятно нещо, което ще ме зарадва, но дали ще е събиране....Малко ме съмнява при сегашната ситуация.


За Линда10
ц.Жрец -става въпрос за мъж с когото явно сте имали сериозни отношения някога, но сега сте по-скоро приятели.
1.7П(о)- В момента ситуацията е в пълен застой и каквото и да правиш е напразно. Просто нищо не се получава
2.9Ч(о) - не е влюбен в теб и не се чувства щастлив.
3.ДМ(о) Трябва да погледнеш трезво на нещата и да не се озлобяваш, а да оставиш този човек, явно е , че не си доволна.
4.ДП(о) - вижда се загуба и несигурност, сякаш ще изгубиш почва под краката си това на което си държала.
Кофти Линда, няма да има шанс за събиране, поне не и в близко бъдеще.
Върнете се в началото Go down
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

ще се върне ли при мен? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ще се върне ли при мен?   ще се върне ли при мен? Icon_minitimeНед Мар 30 2014, 04:48

Благодаря,момичета!Аз самата не съм много сигурна,че го искам обратно.В момента сме в отношения,които... донякъде ме устройват.Интересно ми беше какво ще покажат картите.  мерси 
Върнете се в началото Go down
Месечинка
Наблюдател
Наблюдател
Месечинка


Female Брой мнения : 6
Join date : 07.04.2014

ще се върне ли при мен? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ще се върне ли при мен?   ще се върне ли при мен? Icon_minitimeПон Апр 07 2014, 22:51

Здравейте! Някой може ли да ми помогне с тълкуването на моите карти ? 8 МЕЧА, МАГИОСНИКЪТ, ПРИНЦ ЧАШИ, ЛУНАТА!
Поздрави Smile!
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

ще се върне ли при мен? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ще се върне ли при мен?   ще се върне ли при мен? Icon_minitimeВто Апр 08 2014, 01:07

Месечинка, изобщо не ми харесва,че в подредбата ти има 8М,Луната - има неща,за които не знаеш,по-скоро не забелязваш..Луната си е и самозаблуда..Задай сама на себе си,не на картите, кое е това нещо, което си мислиш,че е истина,приемаш за истина, а то изобщо не е така? Има страшно много  неяснота за теб в тези отношения, просто има факти,с които не си наясно...
Често такива карти излизат и за хора, които са прекъснали контакт и единият няма представа какво става с другия...
Просто 8М,Луна,че и Маг... цяло представление- нямам думи... Казано накратко: Нищо не е такова,каквото изглежда или ,може би, ти самата се страхуваш да погледнеш истината в очите и да приемеш действителността такава, каквато е...Знам ли...  мерси
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

ще се върне ли при мен? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ще се върне ли при мен?   ще се върне ли при мен? Icon_minitimeВто Апр 08 2014, 03:38

Кофти карти.... наистина...
В момента има някакви страхове, самозаблуди, конфликти и ситуация, която изглежда без изход. Ти сама не искаш да видиш истината или има нещо дето спъва цялата работа.
Той нещо те лъже, манипулира и държи в своите ръце. Прави си каквото иска. Идва и си отива, когато поиска, гледа главно той да е добре. Не обича сериозни връзки, които да го ограничават.
Ти ще продължиш явно да се  бориш за него, което ще доведе до нови самозаблуди, страхове, депресии и изобщо неприятни неща за теб.
Върнете се в началото Go down
Месечинка
Наблюдател
Наблюдател
Месечинка


Female Брой мнения : 6
Join date : 07.04.2014

ще се върне ли при мен? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ще се върне ли при мен?   ще се върне ли при мен? Icon_minitimeВто Апр 08 2014, 10:44

Reni, Blackmoon- Сърдечно Благодаря, момичета  ще се върне ли при мен? 99390  Доста сложни отношения, които ми изпиха силите... ще се върне ли при мен? 396312 Не сме заедно от много време, но аз съм благодарна за всичко, което ми се е случило. Хубав ден от мен! Smile
Върнете се в началото Go down
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник
zvezdichka


Female Брой мнения : 389
Join date : 13.04.2013
Местожителство : Varna

ще се върне ли при мен? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ще се върне ли при мен?   ще се върне ли при мен? Icon_minitimeЧет Май 01 2014, 14:53

1. Ситуацията -чаши 9
2. Пречки- мечове 5
3. Съвет- Колелото на съдбата
4. Резултат- Висшата жрица

Момичета ще помогнете ли ?  мерси 

Върнете се в началото Go down
magica
Гост
Гост



Female Брой мнения : 154
Join date : 28.01.2013

ще се върне ли при мен? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ще се върне ли при мен?   ще се върне ли при мен? Icon_minitimeВто Май 13 2014, 19:01

1.Ситуация - Колело на Съдбата

Факт е, че промяна има и тя е голяма. Всяко зло за добро.

2.Пречки - 10 жезли

Претоварване от работа и ангажименти. Дано не му се отразява зле на здравето.

3.Съвет - Кралица Жезли

Ако става въпрос за съвет към него - да потърси помощ от влиятелна, делова жена.
Ако съветът е как аз да подходя - може би да уважавам ангажиментите му и да не очаквам на този етап да се занимава с мен изобщо!?

4.Резултат - Дявол

Ех, тоя Дявол. Ясно, на тоя етап- твърдо не.
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

ще се върне ли при мен? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ще се върне ли при мен?   ще се върне ли при мен? Icon_minitimeПет Май 23 2014, 13:02

Един приятел пита дали ще се събере отново с момичето, с което са разделени. Тя не е в Б-я но ще се върне есента.
1 Ситуация - АП
2 Пречки -2П
3 Съвет -колесница
4 резултат- 4п

Аз мисля така. Нещо ново има шанс да се появи в живота му, което да е по-добро. Но той все още се надява на ново начало с нея.
Пречките, че тя не гледа сериозно на техните отношения. А и той няма как да носи 2 дини по една мишница. Ще трябва да избере дали да даде шанс на нея или на нова връзка.
Съветът на картите е да продължи напред със самочувствие.
Ако поеме напред е възможно да намери жена с която ще има по-стабилни отношения, а ако остане ще се хване за нея като удавник за сламка само и само да е негова.
Върнете се в началото Go down
myksi12
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 8
Join date : 25.05.2014
Местожителство : София

ще се върне ли при мен? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ще се върне ли при мен?   ще се върне ли при мен? Icon_minitimeНед Май 25 2014, 00:42

Здравейте, скоро започнах да се занимавам с Таро,за момента поне се опитвам,доста неща не са ми ясни. Имам въпрос,на който така и не мога да видя отговора. Моля,ако някой може да ми помогне. Благодаря ви предварително. мерси 
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ще се върне ли при мен? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ще се върне ли при мен?   ще се върне ли при мен? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
ще се върне ли при мен?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 5Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-
Идете на: