Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Три карти 5

Go down 
+38
Iva78
Теодор
beti
Gabriela FA
Calantha
Teya
vviktorova
БабаВуна
zvezdichka
Violet
galiusha
ivotania
ivaivanova79
lindaLI
Artemiss
taroman
AlexD
La la
Miss Bloom
sugar6
desi1973
DeTe_Ha_Xaoca
Федя
CaPuHa
linjeri
sisulche
Galanthus
zoh
Reni
pelle
Blackmoon
Вера
Зуки
милена
Луничка
Moira
linda10
Frog
42 posters
Иди на страница : 1, 2, 3 ... 16 ... 31  Next
АвторСъобщение
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Три карти 5   Три карти 5 Icon_minitimeВто Апр 15 2014, 08:29

Хайде, заповядайте! Три карти 5 531608
Върнете се в началото Go down
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Три карти 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 Icon_minitimeВто Апр 15 2014, 19:11

Благодаря,Фрог  мерси 

Имам питане-какви ще са чувствата на баща към дъщеря, след разговора,който водят
Маг
КМ(о) Сила(о) Звезда

какви ще са последствията за нея
КЧ
ПЧ(о) Справедливост 10Ж+6Ж (о)
какво мислите
Върнете се в началото Go down
Moira
Редовен участник
Редовен участник
Moira


Female Брой мнения : 290
Join date : 05.03.2013

Три карти 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 Icon_minitimeВто Апр 15 2014, 20:40

Линда10, той ще е ядосан и ще иска да се наложи и да стане така, както мисли за правилно, ще му трябва време да се примири, доста напрегнат разговор и за него, и за нея. Последствия ще има и няма да и е леко, ще се чувства загубила, защото не е успяла да повлияе на емоциите на баща си, тъй като той ще е доста строг с нея, просто тя ще трябва да се държи по-зряло от това, с което е свикнала, ако не иска този разговор да се повтаря.
Върнете се в началото Go down
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Три карти 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 Icon_minitimeСря Апр 16 2014, 10:12

Точно така е протекло-почти не й е дал възможност да говори,така че наистина не е успяла да му повлияе.И за двамата е доста тежка ситуацията,дано бащинското чувство надделее.
Благодаря,Мойра  мерси 
Върнете се в началото Go down
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

Три карти 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 Icon_minitimeСря Апр 16 2014, 19:51

===


Последната промяна е направена от Луничка на Съб Май 24 2014, 14:59; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Moira
Редовен участник
Редовен участник
Moira


Female Брой мнения : 290
Join date : 05.03.2013

Три карти 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 Icon_minitimeСря Апр 16 2014, 20:16

Луничка, здравей! Проективните карти са много хлъзгава материя, познава се - когато картите не са логически вързани с въпроса или са прекалено емоционални, аз ги наричам описателни карти в противовес на предсказателни карти - т.е. карти описващи психиката вместо карти, описващи фактите.

Твоите карти горе описват персонаж, който би могъл да постигне много, ако е малко по-смел и ако усилията му са по-плодотворни - обърнатите първи две карти показват състояние според мен, в което липсва плодотворната среда, а има много напрежение и стрес, напразни усилия някак, Кралицата накрая е прекрасна завършваща карта в други комбинации, но с тези две отпред - ще се изнерви до полуда, ще се суети, нещо в първоначалния подход не е изпипано докрай или средата не е подходяща.
Върнете се в началото Go down
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

Три карти 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 Icon_minitimeСря Апр 16 2014, 20:25

===


Последната промяна е направена от Луничка на Съб Май 24 2014, 14:59; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Moira
Редовен участник
Редовен участник
Moira


Female Брой мнения : 290
Join date : 05.03.2013

Три карти 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 Icon_minitimeСря Апр 16 2014, 20:47

Ако става въпрос за любов, привличане има, но се вижда, че не си лесно достъпна, напрежението в картите - толкова женски и действени, а и нежни, но и агресивни - говори за това, че ти си несигурна дали ще се получи между вас, не мога да кажа на 100 % дали картите са неговите мисли или си ти самата, по-скоро си ти и във връзка с горното - забрави за неплодотворната среда и подхода - мислех, че Императрицата е обърната. Добре си е Императрицата. Обърната Сила е спирачката в случая и аз я тълкувам като напрегнатост, пасивна агресия, една Императрица вече не е толкова нежна и женствена след като премине през такъв ураган - става твърде нападателна и може да изплаши слабите сърца. Картите са твоето поведение - действаш импулсивно. Хм, така ли е?
Върнете се в началото Go down
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

Три карти 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 Icon_minitimeСря Апр 16 2014, 20:50

===


Последната промяна е направена от Луничка на Съб Май 24 2014, 14:59; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
милена
Наблюдател
Наблюдател
милена


Female Брой мнения : 46
Join date : 22.10.2013

Три карти 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 Icon_minitimeСря Апр 16 2014, 23:00

Луничка написа:
императрица-обърната сила-дама жезли-"какви мисли провокира жена у мъж?
Според мен това е дистанцирана дама,която му се вижда 'висока топка"и е настроен ,че не е от неговата черга,макар да му харесва.Мисля че обръща представите му за понятието жена..Така усещам,че това е неговата визия за дамата,не че тя е такава,просто този човек някак я вижда на високо и че едва ли би отвърнала на симпатиите му
Върнете се в началото Go down
милена
Наблюдател
Наблюдател
милена


Female Брой мнения : 46
Join date : 22.10.2013

Три карти 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 Icon_minitimeСря Апр 16 2014, 23:03

Запитах какви ще са отношенията между мъж и жена до май месец
рицар чаши
6 меча,рицар меч,две чаши
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 Icon_minitimeЧет Апр 17 2014, 06:55

''императрица-обърната сила-дама жезли''"какви мисли провокира жена у мъж?"
луничка-аз си пък си мисля как изглежда този мъж в случая в който мисли за теб...защото го виждам като един лигав,объркан,набъбнал мъж...разгонен мъжки екземпляр...където разума има последната дума в някои случаи.

мойра прекрасно си тълкувала

Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 Icon_minitimeСря Апр 23 2014, 10:43

АКО СТЕ ПОСТАВЕНИ ПРЕД ЖИТЕЙСКИ ИЗБОР,И ТРЯБВА ДА НАПРАВИТЕ КРАЧКА,И ДА СЕ ПОГРИЖИТЕ ЗА СЕБЕ СИ?
КАК МИСЛИТЕ,КАКЪВ Е СЪВЕТА НА КАРТИТЕ ?

паж меч-висша жрица-10 чаши
сякаш трябва да е по-уверена в себе си,да повярва на вътрешния си глас,и да действа.
карти долу/горе-9ж,6ж
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

Три карти 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 Icon_minitimeСря Апр 23 2014, 13:45

Зуки, тези карти са изтеглени с въпрос за съвет от таро ли? Защото като съвет аз виждам само да си мълчи, да не показва, че знае нещо, и да се преструва, че всичко е цветя и рози. Не знам до колко това е съветът и дали не показва само начина, по който стоят нещата в момента.
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 Icon_minitimeСря Апр 23 2014, 15:42

Зуки написа:
АКО СТЕ ПОСТАВЕНИ ПРЕД ЖИТЕЙСКИ ИЗБОР,И ТРЯБВА ДА НАПРАВИТЕ КРАЧКА,И ДА СЕ ПОГРИЖИТЕ ЗА СЕБЕ СИ?
КАК МИСЛИТЕ,КАКЪВ Е СЪВЕТА НА КАРТИТЕ ?

паж меч-висша жрица-10 чаши
Зуки, питащият знае какво да направи, а ако не знае скоро ще разбере. То е в мислите на човека - виж ВЖ е центърът, стожерът от едната страна е ПМ, което говори за малко по-агресивен подход или за нещо тайно, а от другата страна 10 чаши -хармонията - истинска или измамна. Питащият е в центъра и може да избере един от двата подхода и съответно да получи една от двете възможности - вероятна конфронтация или баланс, сдобряване
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Три карти 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 Icon_minitimeСря Апр 23 2014, 17:06

Моето сем. води едно дело сега свързано с обжалване на друго съдебно решение за земи става въпрос.
Въпросът ми е какъв ще е изхода на делото за нас?
ц6ч
КП, КМ, 7п
доп. Дявол


Мисля, че няма да е благоприятен изхода. Ще остане вече взетото решение, като сегашното дело няма да доведе до никакви положителни резултати. Даже май ще има някакво несправедливо решение или измама.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 Icon_minitimeЧет Апр 24 2014, 09:06

Вера,Фрог - така като ми казвате май ми се отварят очите...

Да, като съвет от таро е, но съм съгласна и че питащата(аз) съм в деликатната позиция,да се правя на ''перде'',но от друга страна искам да вдишам и свеж въздух извън ''тоя дом'' образно казано...
Ясно или ''агресивността'' или ''пердето'' уф избора е мой .... нищо не става от само себе си...
Последния вариант,ще ме върне пак в средната позиция,и с примамливия паж меч в мислите...смелост,смелост ми трябва значи....

 Три карти 5 262180 
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
pelle
Редовен участник
Редовен участник
pelle


Female Leo Брой мнения : 303
Join date : 30.01.2014
Age : 38

Три карти 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 Icon_minitimeЧет Апр 24 2014, 10:37

Момичета, според вас по тези карти какво чувства Р към мен?

цепя на 9 меча обърната
8 чаши, колесница (обърната), 5 меча

Мисля, че е доста объркан емоционално. Ще се опита да ме атакува с думи, като си мисли, че има да си връща за нещо, но всъщност аз съм тази, която има да си връща. Помагайте Sad
Върнете се в началото Go down
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Три карти 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 Icon_minitimeЧет Апр 24 2014, 10:49

Разочарован е,изпуснал е контрола над нещата и е може би ядосан.Има вероятност да се стигне и до скандал.Като,че ли наистина се чувства обиден... мерси 
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 Icon_minitimeЧет Апр 24 2014, 11:03

Пеле,сякаш е в омагьосан кръг,иска му се нещо да се промени,но не би желал да прави той нещо,да ти кажа аз не виждам агресия,освен ако не бъде предизвикан,тогава да  търси под вола теле...
да ти кажа ако сте имали кавга скоро,той все още е в нея,как да кажа-афектиран е,не му е минало...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
pelle
Редовен участник
Редовен участник
pelle


Female Leo Брой мнения : 303
Join date : 30.01.2014
Age : 38

Три карти 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 Icon_minitimeЧет Апр 24 2014, 11:13

Sad ами след като се държа по начин, който за мен е недостоен за истински мъж, аз просто спрях да го поздравявам и изобщо се държа сякаш нищо не е имало между нас. Той се държи по същия начин (поне в моите очи е така). Днес рано сутринта се засякохме и може би от неочакваната среща и двамата се стъписахме и аз го поздравих, но беше видно, че и на двамата ни е някакси неловко. Нищо повече не си казахме. Не знам какво ми направи този мъж, но за много кратко време ми влезе под кожата и се чувствам подвластна Sad Няма за какво той да е обиден, по-скоро аз съм обидената! Не сме имали конфликт или някаква кавга, по-скоро всичко беше стаено във всеки от нас поотделно.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 Icon_minitimeЧет Апр 24 2014, 11:24

може би грешим като казваме обиден-може да го е досрамяло
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

Три карти 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 Icon_minitimeЧет Апр 24 2014, 12:30

Може би грешно тълкуваме 5 мечове. Може би не той се чувства обиден, а чувства, че е постъпил зле с нея, той да е реално мъжът, който е победил другите двама на картата и държи всички мечове. Вероятно си мисли, че е бил прекалено озлобен или прекалено студено се е отнесъл...  Три карти 5 302820 
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Три карти 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 Icon_minitimeПет Апр 25 2014, 10:34

Момичета,от няколко дни моята приятелка се държи ужасно спрямо мен,попитах защо се държи така:
ц.3Ж/ 8П,5М,РМ

Не съм й направила или казала нищо,затова тази ситуация ме озадачава Sad
Върнете се в началото Go down
zoh
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 53
Join date : 06.04.2014

Три карти 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 Icon_minitimeПет Апр 25 2014, 11:21

Рени,
Картите показват, че ти е доста ядосана. Много наранена и обидена. Имате ли работни взаимоотношения?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Три карти 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Три карти 5
Върнете се в началото 
Страница 1 от 31Иди на страница : 1, 2, 3 ... 16 ... 31  Next
 Similar topics
-
» Три карти 4
» три карти
» Три карти 6
» 36 карти
» Три карти 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: