Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 The Fairy Crown Midsummer by LoveDove или Еньова подредба.

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

The Fairy Crown Midsummer by LoveDove или Еньова подредба.  Empty
ПисанеЗаглавие: The Fairy Crown Midsummer by LoveDove или Еньова подредба.    The Fairy Crown Midsummer by LoveDove или Еньова подредба.  Icon_minitimeПон Юни 23 2014, 20:52

Мисля, че тук и е мястото на тази подредба. Това е подредба създадена от Лиса Лойд,създателка на блога Love Dove Tarot.

Лиса е създала подредбата по случай един от малките сабати в Уика наречен Лита ( съвпадащ с лятното слънцестоене). Тя смята, че слънчевата енергия в тези дни ще помогне на хората, които имат проблеми в своя любовен и емоционален свят да ги преодолеят по-лесно, или поне да ги анализират.

Реших да я преведа тъй като подредбата е себеразвиваща, и караща питащият да погледне първо в себе си, а после да обвинява този и онзи, че не му се е получило. Лиса е кръстила подредбата Короната на феите на лятото, а аз тъй като Лита съвпада като време с един от любимите наши празници я нарекох Еньова подредба. Има много вярвания за Еньов ден и любовта, за билките които се събират за любов, за това реших да я свържа с празника.

Това е линка към оригиналната подредба, за да може всеки за себе си да преведе, ако от моя превод нещо не се разбира, а и за да бъдем коректни към авторката : http://lovedovetarot.com/2014/06/20/the-fairy-crown-midsummer-tarot-spread/

Ето и самата подредба

............1............
5....3.........4......6
............2...........

1. Това, което можем да направим за себе си, за да се излекуваме от разбито сърце.

2.Това, което трябва да знаем за състоянето на себеуважението си.

3. Отражението на нашите вярвания, за нас самите и за щастието в живота ни в този момент.

4. Яснота върху това, какво можем да направим и как да променим вярванията си.

5. Това, което ни изолира от околните.

6. Как да достигнем щастието.
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

The Fairy Crown Midsummer by LoveDove или Еньова подредба.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Fairy Crown Midsummer by LoveDove или Еньова подредба.    The Fairy Crown Midsummer by LoveDove или Еньова подредба.  Icon_minitimeПон Юни 23 2014, 21:32

И понеже всичко пробвам върху себе си, а тази подредба май имам и причина да я пробвам. Ето какво излезе при мен


                                          1.The Fairy Crown Midsummer by LoveDove или Еньова подредба.  Api70i
5The Fairy Crown Midsummer by LoveDove или Еньова подредба.  19bgw6   3The Fairy Crown Midsummer by LoveDove или Еньова подредба.  V79tll                       4The Fairy Crown Midsummer by LoveDove или Еньова подредба.  6hjj0k    6.The Fairy Crown Midsummer by LoveDove или Еньова подредба.  25hmtk9
                                             2.The Fairy Crown Midsummer by LoveDove или Еньова подредба.  Xf97ye


1. Това което трябва да направя, за да се излекувам - Слънцето - да се усмихвам повече, да вложа повече енергия в собственото си добруване и щастие.

2. Състоянието на себеуважението ми - Императора - Изключително добро, няма нещо за което трябва да се срамувам или да изпитвам вина от себе си.

3. Вярванията ми или отражението на това което виждам за себе си живота си и щастието си - 2Ж - тук самото изображение, говори толкова ясно за моите вярвания за личното ми щастие, винаги смятам че имам по-малко ключове от колкото кутии, винаги си мисля че ще отворя грешните и съответно винаги това получавам.

4. Как да променя вярванията си - Силата - С търпение и работа върху себе си, не с груба сила и опит базиран на системата проба - грешка.

5. Това което ме изолира - 8М - скритите и понякога дори несъществуващи опасности, които ми прожектира собственото ми съзнание, базирани на личния ми опит.

6. Как да достигна до щастието - Колесницата - като контролирам страховете, които си насаждам базирайки се на 8-те меча и като се опитам да ги победя.
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

The Fairy Crown Midsummer by LoveDove или Еньова подредба.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Fairy Crown Midsummer by LoveDove или Еньова подредба.    The Fairy Crown Midsummer by LoveDove или Еньова подредба.  Icon_minitimeСря Юни 25 2014, 14:47

Интересна подредба  усмивка мерси 
Направих я и доста ясно ми показа моето положение в момента Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





The Fairy Crown Midsummer by LoveDove или Еньова подредба.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Fairy Crown Midsummer by LoveDove или Еньова подредба.    The Fairy Crown Midsummer by LoveDove или Еньова подредба.  Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
The Fairy Crown Midsummer by LoveDove или Еньова подредба.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Подредба път
» Любовна подредба
» Подредба за връзки
» Още една подредба
» Подредба за бебе

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-
Идете на: