Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори 4

Go down 
+29
raindrop
Gabriela FA
MAITE
Calantha
La la
Вера
Violet
Reni
pelle
CaPuHa
beti
linjeri
zvezdichka
linda10
taroman
kamikadzegirl
AlexD
Антония
ivotania
Зуки
zoh
Frog
sugar6
galiusha
DeTe_Ha_Xaoca
Galanthus
Blackmoon
Marrina
lindaLI
33 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17 ... 30  Next
АвторСъобщение
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 4 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 5 Icon_minitimeЧет Юли 24 2014, 22:58

ов-реагира малко непукистки,над нещата,което ме изненада,явно се е развълнувал,но го крие от мен
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 5 Icon_minitimeНед Юли 27 2014, 22:06

DeTe_Ha_Xaoca написа:
Добреее, попитах какво отношение да очаквам от даден човек в края на тази седмица, когато ще прекараме определено време заедно.

ц. 3Ж

ДЖ+2Ч+8М

OВ: Държа се супер приятелски, нищо по специално аз лично имам едни съмнения за тези 8М но когато имам яснота ще дам ОВ
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 4 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 5 Icon_minitimeНед Юли 27 2014, 22:43

казвай, че имам няколко пъти, в които ми излизат на 3та- и аз тотално не съм наясно какво се случва отсреща
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори 4 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 5 Icon_minitimeНед Юли 27 2014, 23:29

За мен е страх да покажеш чувства; да изразиш мислите си, заради негативни преживявания или нагласи.
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори 4 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 5 Icon_minitimeПон Юли 28 2014, 02:35

мерси


Последната промяна е направена от Galanthus на Пон Юли 28 2014, 13:45; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 5 Icon_minitimeПон Юли 28 2014, 06:23

Линда, Галантус е права, страх в следствие на негативни преживявания, предпочиташ да се дръпннеш от колкото да рискуваш отново.
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 5 Icon_minitimeНед Авг 03 2014, 18:56

Попитах аз с три карти какъв ще ми е любовният месец Август след всички чаши, които изпих през юли сега :

ц. КМ/ 4Ж+ДМ+4Ч

Мисля, че с тия четворки малко ще си седна г*за и нищо няма да ми се случи, малко спокойствие, но тази двойка, ДМ - КМ нещо не я разбирам....
Върнете се в началото Go down
ivotania
Гост
Гост



Female Брой мнения : 139
Join date : 17.07.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 5 Icon_minitimeНед Авг 03 2014, 19:18

Реших и аз да си направя за любовният ми живот през месеца
цепя 2 мечове/Висшата жрица/6 чаши/9 чаши
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Въпроси и отговори 4 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 5 Icon_minitimeНед Авг 03 2014, 19:32

Дете на Хаоса написа:
ц. КМ/ 4Ж+ДМ+4Ч

Мисля, че с тия четворки малко ще си седна г*за и нищо няма да ми се случи, малко спокойствие, но тази двойка, ДМ - КМ нещо не я разбирам....

Дете,мисля,че август няма да ти е толкова заспал,нито чак такова спокойствие ще имаш,ми се струва-и хубави и тъжни мисли ще ти минават през главата. Ще имаш за кого да мислиш,но нещата няма да се получават лесно.
Комбинацията Крал меч+Кралица меч ми прилича на стихче от една песен-"Те стоят ръка в ръка,всеки с свойта самота-една любов минава покрай тях."

Искам да ти кажа-не изпускай любовта през този месец,ако ти се стори истинска. мерси 
Върнете се в началото Go down
ivotania
Гост
Гост



Female Брой мнения : 139
Join date : 17.07.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 5 Icon_minitimeНед Авг 03 2014, 19:34

Антония,а при мен как ви виждаш нещата?
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори 4 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 5 Icon_minitimeНед Авг 03 2014, 19:36

ivotania, пробвай и сама да тълкуваш  мерси
Върнете се в началото Go down
ivotania
Гост
Гост



Female Брой мнения : 139
Join date : 17.07.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 5 Icon_minitimeНед Авг 03 2014, 19:44

Според мен и този месец съм в безизходица.Трябва да разграничавам чувство и разум;(,но тази жрица по скоро трябва май чувствата!Най вероятно ще срещна стара любов на някакво събирание,с който ще се задълбочат нещата?!
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори 4 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 5 Icon_minitimeНед Авг 03 2014, 19:55

ивотаня написа:
Реших и аз да си направя за любовният ми живот през месеца
цепя 2 мечове/Висшата жрица/6 чаши/9 чаши

искаш не искаш ще останеш в миналото.защото там ти е комфортно,направила си си местенце,но си сама.
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
ivotania
Гост
Гост



Female Брой мнения : 139
Join date : 17.07.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 5 Icon_minitimeНед Авг 03 2014, 20:01

Въпроси и отговори 4 - Page 5 396312 
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори 4 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 5 Icon_minitimeНед Авг 03 2014, 22:02

семейния живот,атмосферата на млада жена.
9меча-жрец-император ц.маг

какво е направила тя ,за да бъдат те двамата в тази позиция
дама чаши-7меча-справедливост

какво е направил мъжът , за да бъдат в тази позиция сега двамата
колесница-смърт-8пентакли ц.6жезли

какво прави жената в момента с/за себе си
маг-жрец-колелосъдба ц.висша жрица

*може да коментирате която и да е комбинация.
на мен освен че ми е ясно с положението при тия млади,са ми по-ясни и първите комбинации.

-9м,жр,имп-ясно че имат проблем в нормите и морала.
9м-неспокойствие,страх,стрес,тревога
жрец-император-брак и извънбрачна връзка
-какво е направила тя-изневяра-дама чаши и 7меча. 7 меча и справедливост-бягство от дома.(предвид че са на 4 месеца от сватбата,направо си е булката беглец)
-този човек сякаш е простил нещо,или е подминал предупредителен сигнал за нещо,и сега се е насадил на пачи яйца.
-жената-тя прави онова което иска,и смята че е най-добро за нея.май ще вдига нова сватба...

* за тези които си спомнят преди година , имах питане за мен,дали ще ходя на сватбата и'.

Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 5 Icon_minitimeПон Авг 04 2014, 06:55

Зуки, да не би мъжът, за когото е омъжена да е по-възрастен с този Жрец... за това да е отишло на ДЧ+7М иначе според мен лъжата прозира от всякъде, изневярата. Неговата комбинация : Какво е направил той за да са в тази позиция ми изглежда така - дълго време се е дърпал от тази или онази, накрая е преодолял нещата и се е забил при нея с чисто бял лист за сърце, който тя направо е омазала! Smile Ако картите описват и него, много борбен мъж...
Върнете се в началото Go down
AlexD
Ветеран
Ветеран



Male Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 5 Icon_minitimeПон Авг 04 2014, 07:22

Зуки, в първата подредба бих казал, че се е тръгнало от негативна, грешна база. Жената е търсела чрез брака /Жрец/ силен, властен мъж / Император/, който да й е опора, да й помогне да превъзмогне тежко минало / 9 меча е много обременяваща карта/. Обаче според Маг тя е почувствала импулс към самостоятелност и независимост от това, което първоначално е смятала за решение в живота си.

Втората подредба: Изневяра, да. Последвала е чувствата си по Дама Чаши, предала е човека, излъгала го е/7 М/, и от нейна гледна точка той го е заслужавал /Справедливост/.

Третата подредба: Не е намерил път към нея. Гледал е да е отгоре, да е на неговата / Колесница/. Занемарявал е нещата докато не се стигнало до Смърт. Пренебрегвал я е заради работата си / 8 пентакли/. Жезлите накрая отново дават амбицията на всяка цена да победиш...

Четвъртата подредба: Да, тя поема по свой път, иска да си хване живота в ръце /Маг/ и да намери нова връзка, евентуално обмисля и брак. Според Колелото и Жрицата е хубаво да не се юрва с главата напред, а да си даде сметка и да си научи житейските уроци, които Съдбата й поднася. Пожелавам й го.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори 4 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 5 Icon_minitimeПон Авг 04 2014, 11:21

Нямат много разлика в годините,а и живееха заедно,така поне всеки е познавал другия,и себе си поне от 4,5год.
Виж манталитета и образованието ,там са на разстояние,характерите им не са лоши.
Има друго,това не е първата нейна изневяра,хм преди свадбата напрви аборт...
Изгоря момчето...
Алекс и аз смятам че нещо се мъти в последната комбинациия. Не знам,дали колелото е хлъзгаво,заслужено,увладяно,но и аз си мисля че е добре да внимава....

Наблюдавам още от малка,как съдбите на момичетата не се различват от тези на майките им.
Ако има извънбрачни,бързи сватби,разводи,проблемни семейни отношения...
Карма,проклетия,орисия,какво е?
Има и цензурна моя мисъл,но ще я кажа,,ку***лъка е полово предавана болест,наследствена и то по женска линия,,
Подобно нещо к***и и поведения забелязвам у 4 поколения жени,баба,щерка,вничка.
Така че и момичето от подредбата ми само потвърждава моята хипотеза.
Благодря Дете,Алекс много сте точни,да борбен,работлив,и прощаващ,до сега.
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори 4 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 5 Icon_minitimeПон Авг 04 2014, 16:45

каква е целта(ако има подобна де),на жена АА,към семейна двойка.
имам известни наблюдения,и в разговор с жената от двойката съм чула нейната истина...
теглихме три карти:
рицар чаши-асо пентакли-маг
цепено-3меча
горна картакула

убийте ме ,но това ако не е троянски кон
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 4 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 5 Icon_minitimeПон Авг 04 2014, 17:52

жената АА дали има афера с мъжа? семейния?
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
kamikadzegirl
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 35
Join date : 26.03.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 5 Icon_minitimeПон Авг 04 2014, 21:10

Картите за една позната как ще развият отшенията на една позната с мъж до няколко месеца ц.обесеният
рицар пентакли-кралица мечове-10 мечов
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори 4 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 5 Icon_minitimeВто Авг 05 2014, 00:38

АА и да няма афера с мъжа, то й се иска нещата да се получат; вижда потенциала в него, идеализира го до толкова, че сама си е повярвала.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 4 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 5 Icon_minitimeВто Авг 05 2014, 10:01

kamikadze- раздяла показват картите
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 4 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 5 Icon_minitimeВто Авг 05 2014, 18:41

Как ще реагира Х ако му разкрия чувствата си?
ц.Дявол
Шут,Смърт,СС
определено ще последва някаква промяна,но дали ще бъде положителна,ще му се наруши покоя
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори 4 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 5 Icon_minitimeВто Авг 05 2014, 21:59

шугар,как само ги изтегли точно тия карти...

дявола-сипва сол по всяка една-той направо се присмива над тях...

шут-по-луд от шута е дявола...
смърта-и тя служи на дявола,не обратно...смъртта само превежда живота,в безкрая,дявола пак се надсмива...
страшния съд-мястото където се разхождат дяволи с тефтери-счетоводителите на живота...

така че се чудя,защо тия карти???
ами защото питащия се пита,ако аз това,той дали ще...няма как да го научи...защото таро не дава отговор.
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 4 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 5 Icon_minitimeСря Авг 06 2014, 09:43

абе според мен не го прави, СС често показва хладнокръвно отношение..ще се разочароваш нещо.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 4 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 5 Icon_minitimeСря Авг 06 2014, 11:44

аз и без това се отказах вече,така сметнах за добре
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпроси и отговори 4 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 5 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори 4
Върнете се в началото 
Страница 5 от 30Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17 ... 30  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори 2
» Въпроси и отговори 5
» Въпроси и отговори 3
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: