Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори 4

Go down 
+29
raindrop
Gabriela FA
MAITE
Calantha
La la
Вера
Violet
Reni
pelle
CaPuHa
beti
linjeri
zvezdichka
linda10
taroman
kamikadzegirl
AlexD
Антония
ivotania
Зуки
zoh
Frog
sugar6
galiusha
DeTe_Ha_Xaoca
Galanthus
Blackmoon
Marrina
lindaLI
33 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 22 ... 30  Next
АвторСъобщение
AlexD
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 15 Icon_minitimeНед Сеп 07 2014, 13:00

Съгласен съм с Blackmoon. Човекът си е точно такъв.

Аз с интерес очаквам ОВ-то. Иначе теоретично подредбите са ок- новини по един или друг начин са получени, вече висящ е въпросът за директното включване.

И седмичните подредби:

1. Какво е тя за него в момента?

Цепя на 7 пентакъла

3 меча /о/ - Крал Жезли- Сила /о/


2.Какво иска от нея?

Цепя на Колесница

Слънце /о/-Асо Мечове /о/- 4 меча /о/
Изпадна 6 пентакли

3.Как ще се държи през седмицата?

Цепя на 4 меча

3 чаши-6 чаши-Отшелник
Върнете се в началото Go down
AlexD
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 15 Icon_minitimeНед Сеп 07 2014, 13:29

Какво е тя за него в момента?

Статичен, изчакващ емоционален фон -

Тя е човек, с когото се е разделил, още я има болката, но се опитва да се възстанови /3М-о/ Все още я желае сексуално / КЖ/ и изобщо разгонено е настроен, избива напрежението по този начин-флиртове, мацки, алабала. Вътрешно обаче се чувства безсилен по отношение на нея. Егоист, има някакви зависимости, не е уверен в себе си как да си реши там случая /Сила-о/.

Какво иска от нея?

Активен, действен, его-ориентиран фон: "Победата на всяка цена с всички средства" / Колесница/

Иска да му чеше егото /Слънце-о/, да се наложи над нея. Слънцето в обърнатия вид тук ми потвърждава Колесницата. Не подбира средствата за това / АМ-о/, провокира, руши, наранява. Активно прави напук / 4 М-о/ и очаква по този начин да се излекува от нейното влияние в живота си.
Изпадналата карта / 6П/ цели постигане на равновесие и някакво възмездие.

3.Как ще се държи през седмицата?

Сянка, емоционален фон - стремеж към изцеление и почивка / 4М/

Ще търси нови изживявания, нови хора / /, но в крайна сметка носталгията по миналото /6 Ч/ ще го доведе до самоизолация / Отшелник/. Ще стои на разстояние.


Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Въпроси и отговори 4 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 15 Icon_minitimeНед Сеп 07 2014, 16:13

Вие сте казали всичко по последните подредби,аз само ще допълня,че той се мисли за голям пич и играч/всичко мога,всичко знам и ще си правя каквото си искам/.Смята я за предвидима,за това ще я провокира,защото си мисли,че знае как тя ще реагира.Както и вие аз също смятам ,че поведението му е преднамерено.Не е лошо тя да го изненада,като не го отразява за малко поне.Да му покаже,че не е чак такъв Маг,за какъвто се мисли.Това последното е лично мнение усмивка
Върнете се в началото Go down
AlexD
Ветеран
Ветеран



Male Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 15 Icon_minitimeНед Сеп 07 2014, 17:35

Той е влязъл с бутонките на много грешния човек просто... Тя може да има чувства, но не е пасивна жертва в никакъв случай.

Не го е търсила първа от доста време, няма да го направи и сега. Ако инициативата за пряка комуникация не тръгне от него- ОВ-то ще е отрицателно , Galantus печели потупването по главата и голямото Въпроси и отговори 4 - Page 15 1816326522 А другите трима се чудим къде сбъркахме в подредбата и пишем картите за "проективни" Въпроси и отговори 4 - Page 15 932032551
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори 4 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 15 Icon_minitimeНед Сеп 07 2014, 22:48

Но не очаквах да стигне до такава крайност чак

Рицар Пентакли

Маг - Асо Жезли - Кралица Чаши



ДЧ е вода - влюбена жена, артистична; освен другите характеристики. Тук имаме жезли (огън) и чаши (вода). Какво се получава при взаимодействието им - водата кипва. И понеже водата е при нея (ДЧ), а в него огъня - решава да я изкара извън релси, да й кипне. Дали той се чувства зле и иска и на нея да й е зле, не знам. AlexD, препоръчвам й съвсем приятелски да спре да се занимава с него. Мисля сме единодушни, че той си има сериозни недостатъци, които не смятам, че ще й донесат нещо хубаво и за напред. мерси
Върнете се в началото Go down
AlexD
Ветеран
Ветеран



Male Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 15 Icon_minitimeНед Сеп 07 2014, 22:58

То още малко време има до края на неделята, но ти позна- нъц комуникация.

Кажи за седмичните.

Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори 4 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 15 Icon_minitimeПон Сеп 08 2014, 00:33

Какво е тя за него в момента? 

Цепя на 7 пентакъла

3 меча /о/ - Крал Жезли- Сила /о/


Вера пише за обърната 3 меча, че "символизира минали разочарования, които все още не сте успели да забравите. Сърцето ви е било разбито при последната раздяла и в новата връзка вие просто не успявате да се отворите към партньора си. "


Крал Жезли е мъж, който обича вниманието и се радва на такова. А тук с обърната Сила ми говори за мъж, който има слабости в характера - не умее да се контролира, на ръба на крайните действия, яда. 7 пентакли е тегава карта, а на него не му се занимава, не му се чака - иска тук и сега. Той да е големият шеф. Какво иска от нея ли...излизат 3 обърнати карти, което ми говори по-скоро какво не иска от нея. Дали просто не се опитва да й понамачка Егото, един вид й връща за нещо. Ще продължи да флиртува, да си лафи с разни девойки във фейсбук, но от нея ще стои на дистанция. Надявам се Отшелник да го вразуми, доколкото е възможно. Хубава карта е за трудни отношения, поне така се е проявявала при мен до сега.
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 4 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 15 Icon_minitimeПон Сеп 08 2014, 00:37

Ами ще има комуникация, но само ако тя поеме инициативата.

това мисля , че значи :
цепя на Паж Пентакли
Кралица Пентакли-Дявол- Паж Чаши

Освен това може да има комуникация по-късно от зададения срок.

И без карти се вижда, че той не я обича, а когато един мъж не обича една жена вероятността да я търси сам е малка, освен ако не е за секс.
Върнете се в началото Go down
AlexD
Ветеран
Ветеран



Male Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 15 Icon_minitimeПон Сеп 08 2014, 00:48

Вера е много мъдър човек, имам респект към нейните мнения.Жалко, че не пише по-често.

Galantus, добър, даже много добър анализ. И ти да пишеш по-често.

Върнете се в началото Go down
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 4 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 15 Icon_minitimeПон Сеп 08 2014, 09:40

AlexD, благодаря ти за оценката усмивка Аз ви чета редовно и коментирах в началото по първите ти въпроси, ако помниш, но просто не виждам никакъв смисъл от колосалното количество гледания, които правиш за тези двамата. Това е като да имаш някакъв текст за подчертаване и ти да подчертаваш абсолютно всяко изречение - тогава целият смисъл на подчертаването се губи.

Не мисля, че човекът е безразличен към нея или само си играе, просто и двамата подхождат с егото и се надлъгват, вместо да се държат като възрастни хора. Докато са настроени така, според мен, няма смисъл да им теглиш карти.
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 4 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 15 Icon_minitimeПон Сеп 08 2014, 11:30

С какви намерения е мъж към мен?

5 чаши об./ Рм + КП о. + РП о.

според мен работата е сериозна, направих една ВЖ там ми се повтарят и 5 чаши о. и РМ и КП о.- явно има някакво послание точно в тези три карти.
Как разбирате 5 чаши о. - като примирение с някаква ситуация?
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 15 Icon_minitimeПон Сеп 08 2014, 11:42

На мен мен изглеждат доста праволинейни нещата, с доза скованост. РМ - хиииич не го харесвам; сигурно се подесетям да го пиша... Колкото пъти съм го изтеглила, все гадорийки около мен Sad

5Ч (об.) - фазата, в която разбираш, че е крайно време на излезеш от собствената си криза, да спреш да се самосъжаляваш и да се въргаляш в мъката си; просто ставаш и продължаваш. Идват по-хубави времена....
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори 4 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 15 Icon_minitimeВто Сеп 09 2014, 02:37

Приятелка пита картите дали даден младеж е обратен (сериозен си е въпросът):

Императрица, обърнат рицар Жезли и 4 чаши.

Неловко ми е да коментирам чужда сексуалност, но реших да го пусна за учебна цел.

Казах, че е отегчен. Разпилявал е енергията си до момент, в който е стигнал апатията по отношение на жените. Това, ако приемем, че Императрицата показва жените, женското. А може да има по-силно изразена Анима и по-слаби сексуални импулси, което да буди подобни въпроси в околните.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 4 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 15 Icon_minitimeВто Сеп 09 2014, 09:27

Аз имам един приятел гей и в дните когато той по- често е около мен все излиза Рицар чаши, паж чаши. Хомосексуална- бисексуална  карта може и да е Маг или Умереност (съществото на картата е хермафродит- и все пак с по- силна женска натура- по триъгълника на робата)
Също от едни руски сайтове бях изкарвала комбинации за гей-отношения- в друга тема са.

По картите, които ти си постнала не мисля, че е гей. Би ли ни разяснила ситуацията? Те познати ли са- във връзка ли са- тя го хаесва той не й обръща внимание..какво е?
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 15 Icon_minitimeВто Сеп 09 2014, 14:22

И аз не смятам, че е гей, Крал жезли ми е най-мъжествения след Крал мечове и най-сексуалния пък от всички, излизайки при такъв въпрос не смятам, че човекът е с обратни наклонности. Бях чела в някакъв блог, вече не помня кой, защото не ми се стори много сериозно, че звездата в комбинация с умереността или ПЧ дава хомосексуални наклонности. Сега когато Линда спомена Пажа и Умереността се сетих за това, но съм сигурна, че там където четох бяха в комбинация със Звезда. Какво смятате за нея, дали може да показва хомосексуалност?
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 4 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 15 Icon_minitimeВто Сеп 09 2014, 14:35

Да.
Планетата управител на Звезда е Уран- символ на различните. Когато човек има алтернативни сексуални преживявания транзит на уран често е замесен. Алтернативната сексуалност (под формата на предпочитания към своя или и двата пола) чисто астрологично, често се забелязва в твърди аспекти на уран към лични планети в радикса.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Въпроси и отговори 4 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 15 Icon_minitimeВто Сеп 09 2014, 16:43

LindaLi написа:
С какви намерения е мъж към мен?

5 чаши об./ Рм + КП о. + РП о.

А ти сигурна ли си, че има намерения???
Обърнати кортови пентакли - нито действие, нито овеществяване...
Все едно е имало силен импулс по Рицар Меч, който се е блъснал в стена.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 4 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 15 Icon_minitimeВто Сеп 09 2014, 17:06

Има уж намерения- даже доста е настъпателен. Но ще видим, де- може и да му стихне ентуасиазма.
Макар, че КПо винаги ми показва мъж, който проявява интерес към теб, ухажва те и тн. Някой пън, който чупи кората- лекичко така..
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 4 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 15 Icon_minitimeВто Сеп 09 2014, 17:13

Линда написа:

Да поканя ли един човек да ме придружи на събиране
8 жезли/ 2 п о. + 5 меча + Паж чаши

Ще приеме ли поканата ми - Глупак о./ 6 чаши о. + Дама меч + Обесен
Мисля, че няма смисъл да го каня човека, не виждам да приеме, ще има ангажименти. Как мислите?

Как е добре да се държа с човека?
3 жезли/ Отшелник о. + 8 меча + Асо меч о. - май трябва да се покрия в дън земя и хич да не го занимавам

ОВ: Не го поканих, в един разговор той сподели, че работи на 2 места,не му остава свободно време и т.н А самото събитие изискваше отсъствие мин. 3 дни и така.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори 4 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 15 Icon_minitimeВто Сеп 09 2014, 22:42

DETE_HA_XAOCA написа:
И аз не смятам, че е гей, Крал жезли ми е най-мъжествения след Крал мечове и най-сексуалния пък от всички, излизайки при такъв въпрос не смятам, че човекът е с обратни наклонности.
Но тук има обърнат рицар жезли  мерси Все още си мисля, че при него женската енергия е по-проявена, което не значи, че е хомо.
LindaLI написа:
Те познати ли са- във връзка ли са- тя го хаесва той не й обръща внимание..какво е?
Те са познати, приятели от няколко години. Тя го харесва, а той не обръща внимание на никоя. Не проявява типичните за млад мъж сексуални импулси - много отбран е в това отношение.
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 15 Icon_minitimeВто Сеп 09 2014, 22:50

О, да но пак не го намирам женствен и гействен... не зная защо съм го прочела като Крал Жезли Smile Дори и обърнат РЖ пак е натопорчен... от къде женска енергия в него. Императрицата +Об. РЖ малко на едипов комплекс ми напомня. На мама момчето....
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Въпроси и отговори 4 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 15 Icon_minitimeВто Сеп 09 2014, 23:29

ЛиндаЛи написа:
Има уж намерения- даже доста е настъпателен. Но ще видим, де- може и да му стихне ентуасиазма.
Макар, че КПо винаги ми показва мъж, който проявява интерес към теб, ухажва те и тн. Някой пън, който чупи кората- лекичко така..
ахааа усмивка
а каква му е разликата с правия Крал Пентакъл?
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 4 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 15 Icon_minitimeВто Сеп 09 2014, 23:48

Правия Крал пентакъл е само пън, без да се опитва да чупи кората. Проблемен, властен, сухар, съобразява се главно със себе си и т.н. То зависи и от околните карти..може да покаже и сериозния мъж до теб, който няма намерения да си тръгва...зависи, зависи..

А относно Рицар жезли обърнат - силно сексуален мъж, който отива и се връща. Възможно е да поддържа връзка само за секс с някоя. Това момче Галантус е възможно да има тайна връзка с женена жена....има място където задоволява нагоните и друго не го интересува, но може и просто в момента от всичко да му е писнало...защото онази я обича пък не могат да са заедно...нещо такова..
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори 4 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 15 Icon_minitimeСря Сеп 10 2014, 02:13

Този младеж е отзивчив, гледащ да е добър, възпитан и деликатен с жени. Не говори открито за секс, не оглежда натопорчено и коментира разни мацки. Артист. Разбирате как се приема това, защото повечето не се държат така.
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Въпроси и отговори 4 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 15 Icon_minitimeСря Сеп 10 2014, 09:46

ммм... интересно как излизат при теб. За мен Крал Пентакъл прав може да е много чувствен и сладострастен, той е точно изживяването на сексуалното удоволствие, когато става въпрос за това. Но от друга страна аз не гледам с обърнати карти...
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 4 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 15 Icon_minitimeСря Сеп 10 2014, 10:04

oo да Лала- КП определено е много сексуален- това му е една от чертите. МНОГО сексуален мъж. Като е прав е идеален за работа, но в емоционалните отношения разсъждава много трезво- прекалено, обърнат- пказва ми, че някой такъв се е влюбил
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 4 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 15 Icon_minitimeЧет Сеп 11 2014, 09:05

Цитат :
С какви намерения е мъж към мен?

5 чаши об./ Рм + КП о. + РП о.

Тука нищо няма да излезе, аз нямам интерес, реших го - ЛаЛа и Валентин правилно усетиха, че ситуацията никак не е позитивна
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Sponsored content





Въпроси и отговори 4 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 15 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори 4
Върнете се в началото 
Страница 15 от 30Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 22 ... 30  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори 5
» Въпроси и отговори 3
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори- 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: