Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори 4

Go down 
+29
raindrop
Gabriela FA
MAITE
Calantha
La la
Вера
Violet
Reni
pelle
CaPuHa
beti
linjeri
zvezdichka
linda10
taroman
kamikadzegirl
AlexD
Антония
ivotania
Зуки
zoh
Frog
sugar6
galiusha
DeTe_Ha_Xaoca
Galanthus
Blackmoon
Marrina
lindaLI
33 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30  Next
АвторСъобщение
AlexD
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 29 Icon_minitimeНед Окт 26 2014, 13:09

Не търсим чувства все още, търсим потенциали... Императрицата е потенциал. Това не е любовницата Жезли, не е жената с чувствата / Чашите/. Това е съд, в който слагаш нещо и виждаш след време какво ще се роди... И се грижиш...или не се, зависи.
Рицар Меч в случая разсъждава върху отговорностите.
3 п-2 п- не виждам грам любовен триъгълник в тия карти.

Но добро включване все пак, пък в сексуалното желание няма нищо лошо :-)
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 29 Icon_minitimeНед Окт 26 2014, 13:15

Е, Алекс всеки нали ги вижда и усеща нещата по свои си начин Smile 3п и 2п е предположение. Имала съм случаи, в които 3П са показвали трета страна. Пък и все пак, ако наистина е нещо много скоро, няма как да има чувства, има потенциал за такива както ти сам казваш Smile винаги в самото начало може да си се позамисляш за трета страна, докато нещата не са станали сериозни... а за сексуалните работи даже много добре, каквото и да си говорим винаги първо е сексът, после идват другите неща Smile
Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори 4 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 29 Icon_minitimeНед Окт 26 2014, 13:38

Какво ще означава за него ако му честитя рождения ден? (бившия ми следващата седмица има РД)
Луна
смърт-9М-крал на П
Той сякаш ще иска, надява се, самозалъгва се.
Ново начало, промяна, ще се почувства разочавование...
Ако не му честитя?
Асо М
8Ж-5Ж-справедливост

Ще се означава за него, че е силен,

заради това, което се случило в миналото, сякаш бързо ще си припомни...

Върнете се в началото Go down
AlexD
Ветеран
Ветеран



Male Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 29 Icon_minitimeНед Окт 26 2014, 13:57

Ако му честитиш, ще е много сдържан / Крал Пентакли/. За момент ще го бодне под лъжичката и ще изживее на скорост горчивото минало отново / 9 М/, като ще изпита доста променливи емоции към обаждането ти. /Луна/. Надежди не, по-скоро моментни състояния.
Смъртта трансформира нещата към един Крал Пентакли- мъж, който е уравновесил.

Би могла да го потърсиш, но без очаквания.

Ако не му честитиш -общо взето за него емоциите ще са по-положителни. 8 жезли с радостните новини, новите романтични изживявания, приятелите, действието на "един дъх"...5 жезли с интересните проблеми-с елемент на предизвикателство и тръпка в тях, отново яко хормони, адреналин, действие. Асото Мечове със състезателния елемент, желанието да побеждаваш и Справедливостта....кой каквото сам си направи, цяло село...нали...
Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори 4 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 29 Icon_minitimeНед Окт 26 2014, 14:07

Аз просто питам, а дали ще му честитя, вече ще го решавам в деня... Нямам очаквания...надявам се и той....Той сам реши да е така...с намесата на други хора... Smile
Благодаря ти Въпроси и отговори 4 - Page 29 531608
Върнете се в началото Go down
AlexD
Ветеран
Ветеран



Male Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 29 Icon_minitimeНед Окт 26 2014, 14:17

Що все теглиш кофти карти там и ти...
Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори 4 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 29 Icon_minitimeНед Окт 26 2014, 14:42

Не знам...ِِАлекс, Въпроси и отговори 4 - Page 29 531608

Иска ли му се да се виждаме? това е за един друг господин



2М-8Ж-асо П

според 7М мисли за пътуване
сякаш иска да контролира чувствата си, иска да ги прекрива,; 8Ж съм го срещала и като бързина, скорост, пътуване....сякаш иска реален ресултат....с асоП
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори 4 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 29 Icon_minitimeНед Окт 26 2014, 16:48

Valentine написа:
притесняват ме комбинацията от 3П с 2П
Мен не ми допада и 10П+Дявол+асо Жезли (все едно някой женен е решил да кръшне), но предвид споделеното от AlexD, реших че неговият усет за картите би трябвало да е по-точен.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори 4 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 29 Icon_minitimeНед Окт 26 2014, 17:32

marina ''
Иска ли му се да се виждаме? това е за един друг господин

2М-8Ж-асо П''

искало му се е,но му се е размило желанието.ще остави нещата на времето
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори 4 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 29 Icon_minitimeНед Окт 26 2014, 17:43

марина написа:
Какво изпитва към мен сега? (за бивше гадже)

7Ж. Асо мечове 7П

мда,май не се е примирил с нещо,иска да бъде оценен от теб.но не виждам да прави опит да се сближава с теб,ще гледа да се изтъква...аха,сега вижда, и друг въпрос от теб за същия господин...ами той очаква поздравите ти.познава те...Алекс добре е казал-сдържан.
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
AlexD
Ветеран
Ветеран



Male Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 29 Icon_minitimeНед Окт 26 2014, 17:46

Дърпате вие дявола за опашката Razz Ами да попитаме картите тогава:

Има ли друга връзка в живота на господина?

Цепи на Колело на Съдбата

Асо Жезли-10 пентакли-Луна


Такаа...тук има пак едно Асо Жезли с ентусиазма и сексуалното привличане, отново 10 пентакъла като индикация за силни семейни връзки и две отявлено залитащи карти -едно Колело, което си опитва късмета и една Луна, която подвежда и се самоподвежда, пуснала е розовите перденца с дантелките и никой не вижда какво има отвътре.

Не е добре, ако картите са верни и ако аз вярно ги тълкувам...
Върнете се в началото Go down
AlexD
Ветеран
Ветеран



Male Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 29 Icon_minitimeНед Окт 26 2014, 18:16

И за да няма хънта-мънта, последна подредба за намерения:

https://tarot-manija.bulgarianforum.net/t378p150-topic#37172

в която нещата стоят също малко противоречиво... Има и Жрец като желание, има и Дявол като нещо, което няма да направи, но има и едни 7 меча, които поспестяват едно-друго - може би е нормално за този етап...
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 29 Icon_minitimeНед Окт 26 2014, 19:43

Реших да си попитам картите за един мой бивш... 3 въпроса с по три карти една карта на цепене. 10 Ч

Мисли ли си изобщо за мен?

4Ж+Колелото+Влюбените

Какво си мисли когато се сети за мен?

5Ч+Жрицата+8Ж

Какво чувства към мен?

КП+6М+Жреца

Мисли си за мен, да мисля, че съжалява за нещо, не зная точно за какво. На третия въпрос не разбрах много отговора.
Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори 4 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 29 Icon_minitimeНед Окт 26 2014, 20:03

Въпроси и отговори 4 - Page 29 531608 Зуки, благодаря!

Алекс за теб: създаване на ново начало, превръщане на мечтите в реалност, превличане. Има силни семейни връзки със семейството си. Луната има прикритост, сякаш не показва изцяло какъв е. Потаен е.

Възможно ли е да има друга жена в живота си? ---
Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори 4 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 29 Icon_minitimeНед Окт 26 2014, 20:15

Дете,

10 Ч - имало е хармония в отношенията ви

Мисли ли си изобщо за мен?

4Ж+Колелото+Влюбените

да, мисли за теб, с хубави мисли е, сякаш

Какво си мисли когато се сети за мен?

5Ч+Жрицата+8Ж

мисли за това защо се е случило така между вас, тъгува
Какво чувства към мен?

КП+6М+Жреца

има силни чувства...все още ги има...

Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори 4 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 29 Icon_minitimeНед Окт 26 2014, 22:49

AlexD, честно казано при тези карти бих се замислила. Той сякаш не казва съвсем нещата, а може би и тя не ги вижда напълно. С карта Луна в любовни питания лично, и преди съм казвала, съм имала негативен опит (за крити умилишлено факти от мен), но са други карти. 10П още не съм я разбрала напълно тази карта. В никакъв случай не искам да я вкарвам във филма и да посявам семето на съмнението мерси Просто може да е по-наблюдателна.
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Въпроси и отговори 4 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 29 Icon_minitimeПон Окт 27 2014, 09:10

DeTe_Ha_Xaoca, този изглежда не си мисли вече за теб, а когато го прави те "благославя". Интересно, инициативата да прекъсне връзката ви твоя ли беше, имаше ли за него някакъв емоционален удар, стагнация? Един вид може би не е добра идея да му се обаждаш отново ако ти е домиляло за негоSmile
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 29 Icon_minitimeПон Окт 27 2014, 09:17

Хахаха, едва ли ще му се обадя taroman, просто си питам... само дето не можах да разбера от кои карти си направи извода, че ме "благославя". Връзката ни е прекъсната от много отдавна и нямаше удар нито за него нито за мен... просто решихме, че не става Smile
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Въпроси и отговори 4 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 29 Icon_minitimeПон Окт 27 2014, 09:55

Имаш съвпад на Жреца на 3-та позиция с 8ж, също на 3-таВъпроси и отговори 4 - Page 29 402149  Този съпвад поне за мен не говори за доброто му желание да те заведе пред олтара!:sm38.gif:
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 29 Icon_minitimeПон Окт 27 2014, 10:48

Хахах, за мен говори за доброто му желание да ме заведе на едно друго място... ама може би аз не ти разбрах изказа с "благославя" Smile
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори 4 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 29 Icon_minitimeПон Окт 27 2014, 11:17

дете-заради 4ж,10 чаши-ще кажа че връзката ви е била завършена,имала си е удобния момент за края. и не знам ,но смятам че не мисли за теб(в смисъл не е изпълен със ежедневни спомени по теб),което обаче не пречи да не се присеща,защото същите тези 4ж-са си оставили своето местенце в спомените,няма пълна амнезия...но му минава бързо мисълта,идва и минава...
обаче не би те подминал,ако му се обадиш.
мисли и чувства-ще ги кажа така общо-''какво ли прави?тя така реши.дали не сгреших че и дадох свобода?дали е успяла сама?и едно такова усещане ми остава-хем е добронамерен,хем много не му се ще да си супер,без него...

дали той те е превъзмогнал,дали е намерил по-добро момиче?може би тогава се сеща за теб,като сравнява някога,нещо...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори 4 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 29 Icon_minitimeПон Окт 27 2014, 11:25

Мисли ли за среща с мен?
Ц.  2Ч

Страшният съд отшелникът обесеният

Иска му се,  но стой и нищо не прави, дава си сметка за нещо. Дал си е време
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 4 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 29 Icon_minitimeПон Окт 27 2014, 11:49

Иска среща,но няма да си мръдне и пръста да я осъществи
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори 4 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 29 Icon_minitimeПон Окт 27 2014, 13:14

Марина написа:
Мисли ли за среща с мен?
Ц.  2Ч

Страшният съд отшелникът обесеният

По -скоро е в невъзможност да осъществи срещата, иначе да, мисли си за среща с теб Въпроси и отговори 4 - Page 29 402149
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Въпроси и отговори 4 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 29 Icon_minitimeПон Окт 27 2014, 13:48

И аз мисля , че нещо извън него самият му пречи срещатата да се състои.Иначе за мислене-мисли.
Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори 4 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 29 Icon_minitimeПон Окт 27 2014, 16:36

Как ще реагира, ако аз го потърся ?

Колелото на съдбата

Паж на мечовете 10Ж 9Ч

Ще се случи за него неочаквано, сякаш нещо ще го разтрои,ще бъде щастлив

Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори 4 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 29 Icon_minitimeПон Окт 27 2014, 17:41

направи го обаче по начин който ще му хареса.
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Sponsored content





Въпроси и отговори 4 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 29 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори 4
Върнете се в началото 
Страница 29 от 30Иди на страница : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори 2
» Въпроси и отговори 5
» Въпроси и отговори 3
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: