Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Бъдеща любовна история (by love dove)

Go down 
+9
Зуки
Galanthus
Blackmoon
pelle
galiusha
zvezdichka
lindaLI
ivotania
DeTe_Ha_Xaoca
13 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бъдеща любовна история (by love dove)    Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 3 Icon_minitimeЧет Юли 31 2014, 08:44

Благодаря момичета!

Деси ако искаш да ти направя подредбата- остави дата и година на раждане

Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
desi1973
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 639
Join date : 03.01.2014

Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бъдеща любовна история (by love dove)    Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 3 Icon_minitimeЧет Юли 31 2014, 09:08

Линдал ли благодаря ти много ще ти ги пиша на лични. Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 3 99390 
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бъдеща любовна история (by love dove)    Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 3 Icon_minitimeЧет Юли 31 2014, 20:15

Линда, честито Smile Снощи както си седях с тестето в ръце и честно казано се чудех какво да правя реших, че мога да пробвам да направя подредбата за теб. Между другото първата си, за която тестето благоволи да даде отговор.

Първо излезе Кралица чаши т.е., отново честито чисто нова душа с която да си натворите карма... Второ, АЧ, ново ново ново.... в началото на купчинката беше асото, така че скоро да очакваме събитието, 3-4 месеца.

Картите които се подредиха

Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 3 10omjhd Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 3 9ks9hk Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 3 X4n1qa

Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 3 2cifsl4 Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 3 1p9l4w Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 3 2d1wxtv

Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 3 2m2gth5 Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 3 2isf37k Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 3 9qcnph


Ето ти и моята версия:

Ти (ДЧ) ще изхвърлиш товара, който носиш на раменете си (10Ж) и ще срещнеш него(РМ). Той ще донесе светлината в тунела (Звездата) за новото непознатото твоето (АЧ), когато те погледне с оптимизъм и очакване (3Ж) ще осъзнаеш, че гледаш в очите на твоя Магьосник (Маг) и ще се бориш със зъби и нокти (5М), за да сте заедно във вашия рай (4Ж)...  Sad 


Бай дъ уей... с тези 10Ж да не би да го срещнеш на работа... на (АЧ) новата работа ;) I hope so Smile
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бъдеща любовна история (by love dove)    Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 3 Icon_minitimeЧет Юли 31 2014, 22:15

Лелеее БЛАГОДАРЯ!!!!! Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 3 156215 Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 3 156215 Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 3 156215 Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 3 156215 Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 3 156215 Нека всичко да е вярно, което си написала- хубави карти Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 3 826247 

Деси- ти си Дама жезли и Влюбени.

За съжаление не се получи гледането днес- след известно време пак ще пробвам мерси 
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
desi1973
Редовен участник
Редовен участник
desi1973


Female Брой мнения : 639
Join date : 03.01.2014
Местожителство : пловдив

Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бъдеща любовна история (by love dove)    Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 3 Icon_minitimeЧет Юли 31 2014, 22:24

Линда ще ми обясниш ли че не разбирам
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бъдеща любовна история (by love dove)    Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 3 Icon_minitimeЧет Юли 31 2014, 23:42

Деси, Дете е обяснила как се гледа. След като се опредлят сигнификаторите ти- на база изчисления и преценка, се разделят картите на 3 купчинки и сигниф. се търсят в някоя от купчинките (според правилата) Ако не се открият в купчинките- гледането се отлага за друг път
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
desi1973
Редовен участник
Редовен участник
desi1973


Female Брой мнения : 639
Join date : 03.01.2014
Местожителство : пловдив

Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бъдеща любовна история (by love dove)    Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 3 Icon_minitimeПет Авг 01 2014, 07:28

Линда ли благодаря за разяснението .
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бъдеща любовна история (by love dove)    Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 3 Icon_minitimeПет Авг 01 2014, 09:09

Спокойно! И на мен като ми наредиха първия път карти нищо не излезе...понякога е въпрос на време да се подреди пъзела пред висшите сили- после да слезе до нас.

Но нали знаеш- за да праим тази подредба трябва да си сингъл - аз поне така ги разбиам нещата
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бъдеща любовна история (by love dove)    Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 3 Icon_minitimeПет Авг 01 2014, 09:17

Дете- по твоите карти за мен-
Дама чаши + 10 жезли + Рицар меч + Звезда преди Асо чаши описват по- скоро миналото ми, преди да срещна това Асо чаши или настоящето? ...защото подхождат картите и на минало и настояще...
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бъдеща любовна история (by love dove)    Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 3 Icon_minitimeПет Авг 01 2014, 19:52

Линда, попринцип когато редя така 9 карти и аз ги гледам като минало, настояще и бъдеще, но в подредбата беше описано, че всички карти трябва да се тълкуват в бъдеще време и така и опитвам. Иначе и моите, като ги погледнеш 9М+3М+2Ж+9Ж са карти от миналото... В момента положението е чист бял лист.... Но се старая да ги тълкувам в бъдеще време Smile
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бъдеща любовна история (by love dove)    Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 3 Icon_minitimeПон Авг 04 2014, 09:09

Ами Дете- ако твоите карти трябва да ги тълкуваме за в бъдеще- приличат на ена любовна история- с много трудно начало- доста изнервящо и безперспективно начало...
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бъдеща любовна история (by love dove)    Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 3 Icon_minitimeПон Авг 04 2014, 11:59

Да, така е, за това когато ги тълкувам, може и да е нечестно от моя страна, но първия ред винаги ми идва отвътре да го тълкувам като ще преодолееш това и онова за в бъдеще от миналото... А и беше обяснено в самото гледане, че е добре да се отърсим от това, което сме свикнали да тълкуваме и да тълкуваме интуитивно, а от тази подредба както казах и някъде по горе винаги ме избива на романтика и оптимизъм. Може би изобщо не съм права...
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бъдеща любовна история (by love dove)    Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 3 Icon_minitimeПон Авг 04 2014, 13:17

сигн-дама меч

купчинки
рицар чаши-влюбени-висша жрица
по ранг-втора купчинка-влюбените са с число-6,преглеждам купчинката-намирам дама меч в нея.
правене на карма.(на хубаво ли е,значи няма стари товари,и износване на нечии други карми,че последното е най-гадно,като магаре на друг да си,и да се питаш''с какво заслужиш,дай ми сили и търпение...)
опс-излизат и 6чаши тук,но то е доста воднисто като цяло в тая купчинка...

ето историята в картинки:
Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 3 1232893672_wxbx4235_image021Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 3 1232893697_kher7922_image045Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 3 1232893719_kwip1768_image068
Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 3 1232893651_oqzo4944_image001Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 3 1232893671_pwlu6848_image020Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 3 1232893693_fbsb4074_image041
Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 3 1232893663_mase7200_image013Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 3 1232893682_slgi0921_image030Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 3 1232893714_avyx4978_image063

за да се случи тази любов,тя трябва да си направи път,място.
това че се познават,не значи че знаят че трябва да правят любов точно един с друг.
разминаване във времето и срещите и любовите виждам аз.
зад мага прозира точно карта на избора...а тя се е появила в образа на влюбените,които са именно картата която е лице на купчинката,с най-голям номер.
тук за да се случат любовите,трябва да се развали нещо неблаготворно,кули,строени в облаците...
може би някой не е приключил с миналото си,или показва че питащия е обвързан неподходящо(може би)?
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бъдеща любовна история (by love dove)    Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 3 Icon_minitimeПон Авг 04 2014, 13:18

дете написа:
Да, така е, за това когато ги тълкувам, може и да е нечестно от моя страна, но първия ред винаги ми идва отвътре да го тълкувам като ще преодолееш това и онова за в бъдеще от миналото...

думите ти се потвърждават от подредбата която пуснах аз,питащия е обвързан.
и на мен ми е трудно без преливане на времето в редиците,колоните...но  всяко нещо е с начало и край...
така че предисторията си има история...може просто първия ред да е -причина,начин,предистория,искане,невъзможността която да е обяснена във времето преди.
казано подобно на тоя ираз''би могло да стане,ако ...''
ето как открихме подедба която има заобиколката на едно ''ако'',често ни се иска да разберем ,да видим невидимото,което иначе ни вади очите,но запушваме очи,учи,уста...истината такава каквато е...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бъдеща любовна история (by love dove)    Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 3 Icon_minitimeПон Авг 04 2014, 15:03

Чудя се кои карти показват, че питащият е обвързан (Обесен, 4 жезли?) Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 3 262180 Сякаш не е щастлива и си представя как ще прекрати отношенията за да търси щастието си, но за сега миналото (или по-точно носталгията по хубавите спомени) я държи да не предприеме нищо. Вероятно ще се реши все пак като гледам последния ред.


Последната промяна е направена от Galanthus на Сря Авг 13 2014, 23:34; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бъдеща любовна история (by love dove)    Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 3 Icon_minitimeПон Авг 04 2014, 16:36

да,галантус...
първия ред и последния някак показват везната,колебанието...и на мен не ми се вярва,да си вярва че ще се подобрят при нея нещата...но знае и цената която ще трябва да се плаща...
хм,тази подредба е като да покаже,онова което е като исконно право всеки човек.но показва мястото на спънката,и мястото където трябва да се насочи вниманието за разрешаване на проблема...
а тук проблема е,липса на вяра,липса на мечти и едно черногледство,страх,и задръжки,блокажи.
двете кралици могат много,но дали ще позволят на кулата да се прояви мага...или мага трябва да действа по ''кулски''...
мда-4ж и провесен и аз ги свързах с обвързаност...

странна подредба,ще я пробвам и за други млади дами,имам и такива които са заклети моми...
лошото е че не обичам да питам от любопитство,не е като в началото...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
ivotania
Гост
Гост



Female Брой мнения : 139
Join date : 17.07.2014

Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бъдеща любовна история (by love dove)    Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 3 Icon_minitimeСъб Авг 09 2014, 22:05

Днес пробвах и аз-но я прекъснах.Ако някой желае да направи за мен картите са Кралица мечове и Влюбените
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бъдеща любовна история (by love dove)    Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 3 Icon_minitimeСря Авг 13 2014, 21:17

Аз пак пробвах при Деси73, но не излизат сигнификаторите, съжалявам
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
desi1973
Редовен участник
Редовен участник
desi1973


Female Брой мнения : 639
Join date : 03.01.2014
Местожителство : пловдив

Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бъдеща любовна история (by love dove)    Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 3 Icon_minitimeСря Авг 13 2014, 21:46

Линдал защо така пак картите мълчат за мен.Толкова ли съм грешна и ни ме обичат Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 3 617156 Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 3 617156 Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 3 617156 
Предполагам че все някога ще стане само не ме забравяй.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бъдеща любовна история (by love dove)    Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 3 Icon_minitimeЧет Авг 14 2014, 10:19

Деси, може би още не е времето да знаеш- може това да не е твоята подредба. Имаш ли човек до себе си в момента- това е само за сами хора....може би ще ти направя друагата подредба - за наличието на истинска любов за близката година..
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бъдеща любовна история (by love dove)    Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 3 Icon_minitimeЧет Авг 14 2014, 11:48

И аз пробвах няколко пъти преди да ми се получи, на Линжери също не искат да говорят картите така че Деси не се отчйвай... ще стане може аз да пробвам и за теб Smile
Върнете се в началото Go down
desi1973
Редовен участник
Редовен участник
desi1973


Female Брой мнения : 639
Join date : 03.01.2014
Местожителство : пловдив

Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бъдеща любовна история (by love dove)    Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 3 Icon_minitimeЧет Авг 14 2014, 11:52

Много благодаря на всички който се отзоваха на молбата ми ,но явно не трябва да знам  мерси мерси 
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бъдеща любовна история (by love dove)    Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 3 Icon_minitimeПон Окт 06 2014, 12:37

Цитат :
Картите които изтеглих

ДП+10М+Обесения
6П+АЧ+Мага
9М+ДЧ+КМ
2 месеца и нещо по-късно, все още никой не се е появил. Ще допълвам мерси
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бъдеща любовна история (by love dove)    Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 3 Icon_minitimeПон Окт 06 2014, 13:14

Спокойно и на мен ми няма нищо след 2 месеца, така че оптимизъм му е майката Smile
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бъдеща любовна история (by love dove)    Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 3 Icon_minitimeПон Окт 06 2014, 15:16

То аз съм вече 10 години на оптимизъм, ама реализмът взе да наболява и да се обажда често. Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 3 262180
Върнете се в началото Go down
pelle
Редовен участник
Редовен участник
pelle


Female Leo Брой мнения : 303
Join date : 30.01.2014
Age : 38

Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бъдеща любовна история (by love dove)    Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 3 Icon_minitimeПет Окт 31 2014, 13:59

Момичета,

моля ви да ми помогнете с тълкуването на следните карти:

4 пентакли, висшата жрица (обърната), 8 пентакли (обърната)
крал пентакли, асо чаши, 9 меча (обърната)
умереност (обърната), обесен, кулата

Сигнификатора е колелото на съдбата. Асото беше 10-та карта от 30.
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бъдеща любовна история (by love dove)    Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 3 Icon_minitimeСъб Юли 25 2015, 14:22

DeTe_Ha_Xaoca написа:
Galantus... Shadowscape те харесват Smile  От първия път ми се получи при теб. Тъй като си казала или Кралица пентакли или Паж пентакли, прецених, че кралицата е по-удачния вариант. Именно тя се падна като сигнификатор така че честито, ще бъде наистина нещо ново (успех с правенето на карма Smile ) После излезе АЧ още в началоото на купчинката, така че ослушвай се оглеждай се може би до два три месеца ще се запознаеш с някого.

И сега една сълзлива историйка от мен.... Ако искаш някакво сериозно тълкуване с много ако, не разчитай, с тази подредба тъй ме тресе романтиката, че... не мога да мисля за нищо рационално Smile

Картите които изтеглих

ДП+10М+Обесения
6П+АЧ+Мага
9М+ДЧ+КМ

Ти (ДП) ще забравиш страданието (10М) и застоя (Обесения), ще се отдадеш (6П) на живота си и точно тогава ще срещнеш някой нов(АЧ). Някой интересен, мил, умен и съществуващ(Маг), за да те извади от кошмарите (9М) и да те потопи в собственото ти сърце(ДЧ) и както въздуха (КМ) е състояние на водата (ДЧ), така и той ще бъде твоето състояние.....
Година по-късно. Наистина бях в положение на 10М + Обесен и то доста време. Чак преди месеци се появи този Маг - сладкодумец обаятелен. Успя да ме омае, предлагаше и да ми е подкрепа в трудни моменти, да е до мен - въобще...толкова да знае какво да ми каже (направо не е истина какъв манипулативен е бил). Към него подходих като дама Чаши - мила, разбираща, чувствителна, разкрих се емоционално, но зад фасадата на Маг имаме един студен крал Меч, в чиито стени се сблъсках и дама Чаши се превърна в обърната, после обърната дама Жезли и накрая права дама Меч, което доведе до обърната Жрица - изпуснати силни думи. А той в обърнат Маг. Да ви кажа дама Чаши и крал Меч е трудна комбинация - незнайно защо мислех, че всъщност са идеална двойка. Кралят отряза комуникацията за изключително кратко време и това е. Дама чаши от картата гледа към крал Меч, но кралят гледа към себе си и не позволява на емоции да го занимават.
Обяснявам всичко това за да може да видите проявлението на картите в реалността. усмивка
Скоро ще ми е време за нова подредба Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 3 3473555709
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бъдеща любовна история (by love dove)    Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Бъдеща любовна история (by love dove)
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Любовна подредба

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-
Идете на: