Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Подредба за връзки

Go down 
+9
ivelina13
Вера
DeTe_Ha_Xaoca
Blackmoon
La la
Teya
ivotania
zvezdichka
Violet
13 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Подредба за връзки Empty
ПисанеЗаглавие: Подредба за връзки   Подредба за връзки Icon_minitimeЧет Сеп 04 2014, 14:54

Ето и една скромна подредба от мен  мерси

Подредбата за връзка

Подредба за връзки 3522pti

За нея /в ляво/:
1. Минало
2. Настояще
3. От какво има нужда/Какво иска
7. Какво мисли тя за него
9. Как го е възприемала в началото
11. Проблеми/Страхове - това което пречи
13. Обкръжение - какво мислят останалите за съюза

За него /в дясно/:
4. Минало
5. Настояще
6. От какво има нужда/Какво иска
8. Какво мисли той за нея
10. Как я е възприемал в началото
12. Проблеми/Страхове - това което пречи
14. Обкръжение - какво мислят останалите за съюза

Общи карти (15, 16 и 17) - Бъдеще
Върнете се в началото Go down
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник
zvezdichka


Female Брой мнения : 389
Join date : 13.04.2013
Местожителство : Varna

Подредба за връзки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за връзки   Подредба за връзки Icon_minitimeЧет Сеп 04 2014, 15:07

Веднага се включвам :sm38.gif:  Благодаря за подредбата мерси

За нея /в ляво/:
1. Минало - мечове 6
2. Настояще - Кралица Жезли
3. От какво има нужда/Какво иска - чаши 8
7. Какво мисли тя за него - Светът
9. Как го е възприемала в началото - Жезли 2
11. Проблеми/Страхове - това което пречи - чаши 3
13. Обкръжение - какво мислят останалите за съюза - Кралица чаши

За него /в дясно/:
4. Минало - Магът
5. Настояще - Паж мечове
6. От какво има нужда/Какво иска- Жезли 5
8. Какво мисли той за нея - Мечове 3
10. Как я е възприемал в началото - Асо чаши
12. Проблеми/Страхове - това което пречи- Пентакли 6
14. Обкръжение - какво мислят останалите за съюза- Крал Пентакли

Бъдеще- Рицар чаши - Мага- Рицар Жезли

За мен, чувствала съм се спокойна с него. Тук съм сякаш аз символизирана. Имам нужда да продължа напред, да оставя миналото зад гърба ми.Мисля, си че той е човекът. Както бях казала, че той другата част от мен. Възприемала съм го нова преспектива.Тук ми е трудно да го определя. Как да го нарека кауза ли ? Може би твърде бързо са се случили нещата, не знам за една година, дали е твърде бързо.Обкръжението мисли , че човекът е стабилен.


Последната промяна е направена от zvezdichka на Чет Сеп 04 2014, 15:42; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Подредба за връзки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за връзки   Подредба за връзки Icon_minitimeЧет Сеп 04 2014, 15:37

За нея /в ляво/:
1. Минало - мечове 6 – била си малко дистанцирана или просто си чувствала спокойствие с него
2. Настояще - Кралица Жезли – Знаеш какво искаш от тези взаимоотношения
3. От какво има нужда/Какво иска - чаши 8 – имаш нужда да с самоконтролираш, да владееш чувствата си (може би си доста емоционална)
7. Какво мисли тя за него – Светът – той е в чужбина ???
9. Как го е възприемала в началото - Жезли 2 – Много ми харесва 2Ж как нарисувана в Таро на 78 врати – една дама стои на вратата, на половина е вътре, на половина – вън. Може би и ти така – чудела си се на къде ще продължат взаимоотношенията.
11. Проблеми/Страхове - това което пречи - чаши 3 – Пречело е, че има 3ти човек във връзката ???
13. Обкръжение - какво мислят останалите за съюза - Кралица чаши – другите смятат, че го обичаш

За него /в дясно/:
4. Минало – Магът – Нещата са били в неговите ръце, имал е всички средства, за да те омае..
5. Настояще - Паж мечове – има неща, които не знаеш за него, неизвестни са ти или той има просто доста тайна
6. От какво има нужда/Какво иска- Жезли 5 – желание да се покаже, че е най-добрият; да се наложи във връзката
8. Какво мисли той за нея - Мечове 3 – ммм… или че ти си разочарована от него или обратното
10. Как я е възприемал в началото - Асо чаши – била си нова емоция за него
12. Проблеми/Страхове - това което пречи- Пентакли 6 – прекалено много е дал, а не е получил или обратното
14. Обкръжение - какво мислят останалите за съюза- Крал Пентакли – другите го мислят за сериозен тип ….

Бъдеще- Рицар чаши - Мага- Рицар Жезли
Защо пак има Маг…. Нали горе го беше изтеглила
А попринцип мисля, че по РЖ – него просто го няма…. Постоянно пътува
Върнете се в началото Go down
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник
zvezdichka


Female Брой мнения : 389
Join date : 13.04.2013
Местожителство : Varna

Подредба за връзки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за връзки   Подредба за връзки Icon_minitimeЧет Сеп 04 2014, 15:47

Благодаря ти, много точно ме описа, за него може би също. А бъдещето не изглежда розово.
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Подредба за връзки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за връзки   Подредба за връзки Icon_minitimeЧет Сеп 04 2014, 15:51

По РЖ, може би...

П.С. Ето за какво бил този РЖ Подредба за връзки 402149 Че ще ти се отдаде възможност да пътуваш, явно е показвала за теб


Последната промяна е направена от Valentine на Пет Сеп 05 2014, 13:09; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
ivotania
Гост
Гост



Female Брой мнения : 139
Join date : 17.07.2014

Подредба за връзки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за връзки   Подредба за връзки Icon_minitimeЧет Сеп 04 2014, 19:42

За нея /в ляво/:
1. Минало-3чаши
2. Настояще-10чаши
3. От какво има нужда/Какво иска-смъртта
7. Какво мисли тя за него-8 мечове
9. Как го е възприемала в началото-колесницата
11. Проблеми/Страхове - това което пречи-крал пентакли
13. Обкръжение - какво мислят останалите за съюза-слънцето

За него /в дясно/:
4. Минало-силата
5. Настояще-паж жезли
6. От какво има нужда/Какво иска-9 чаши
8. Какво мисли той за нея-5 мечове
10. Как я е възприемал в началото-3 жезли
12. Проблеми/Страхове - това което пречи-крал мечове
14. Обкръжение - какво мислят останалите за съюза-5 пентакли
Общи карти (15, 16 и 17) - Бъдеще-6 жезли,кралица мечове,асо жезли
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Подредба за връзки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за връзки   Подредба за връзки Icon_minitimeПет Сеп 05 2014, 13:34

За нея /в ляво/:
1. Минало-3чаши – в миналото нещата малко за започнали на майтап за нея, искала е просто да се забавлява
2. Настояще- 10чаши – в момента се чувства щастлива, но съдейки по следващата карта, малко изчерпана по 10ката – завършек на цикъла
3. От какво има нужда/Какво иска-смъртта – има нужда от коренна промяна
7. Какво мисли тя за него-8 мечове – че е ограничен от собствените си мисли
9. Как го е възприемала в началото-колесницата – надут може би или че е борбен, а може просто да й е направило впечатление колата му (понякога и това показва, всякакви шантави интерпретации)
11. Проблеми/Страхове - това което пречи-крал пентакли - Доза материализъм
13. Обкръжение - какво мислят останалите за съюза-слънцето – Че съюзът е добре, но явно има малка нотка на егоизъм

За него /в дясно/:
4. Минало-силата – Бил е достатъчно търпелив и настоятелен (да не е огнена зодия ???)
5. Настояще- паж жезли – В момента той е честен и лоялен; Но по този Паж все едно при него са още онези „детските“ трепети типични за една нова връзка
6. От какво има нужда/Какво иска-9 чаши – Май му се иска да поостане сам …
8. Какво мисли той за нея-5 мечове – че го мами с нещо или че тя е реваншист
10. Как я е възприемал в началото-3 жезли – виждал е перспектива във връзката
12. Проблеми/Страхове - това което пречи-крал мечове – Страх, че няма никакви чувства между тях или трябва да се вземе някакво важно решение, а той не може
14. Обкръжение - какво мислят останалите за съюза- 5 пентакли – Че дамата го е довела до просешка тояга; много кофти карта между другото… че връзката не е здравословна за него
Върнете се в началото Go down
ivotania
Гост
Гост



Female Брой мнения : 139
Join date : 17.07.2014

Подредба за връзки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за връзки   Подредба за връзки Icon_minitimeПет Сеп 05 2014, 17:19

Мерси Valentine.;) Зодия Рак е
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Подредба за връзки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за връзки   Подредба за връзки Icon_minitimeПет Сеп 05 2014, 17:34

Общи карти (15, 16 и 17) - Бъдеще-6 жезли,кралица мечове,асо жезли - по общите ви карти смятам, че женската страна желае ново начало сама без него...

ivotania написа:
Зодия Рак е

Малко като че ли е с характер на огнена зодия, заради това помислих, че е ....
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Подредба за връзки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за връзки   Подредба за връзки Icon_minitimeСъб Сеп 06 2014, 23:54

Здравейте,
не е тук мястото да се представям,но съм нова във форума и се надявам да ми простите грешките.
 Ще се пробвам и аз по подредбата на ivotania.
 Струва ми се ,че са се запознали в обща компания/3Ч/и отношенията им доста бързо са стигнали кулминацията и са се изчерпали-10Ч.Сега тя има нужда от радикална промяна-Смъртта,защото той е недостъпен,ангажиран-8М.Тя още в началото е разбирала ,че той преследва собствените си цели и победи , да се налага,да контролира/Колесница/.Вероятно проблема е ,че той е твърде материалистичен и самодоволен/КП/,но не знам защо ми се върти в главата,че може да има и някой нов на хоризонта.Другите смятат,че на нея всичко и е ОК и е щастлива.
 За него:В началото е вложил много воля и усилия да я спечели-Силата,а и в момента е ентусиаста в тази връзка-ПЖ.Иска обаче да му бъдат удовлетворени всички желания и претенции.В началото я е виждал,като още една алтернатива в живота си/дали не е имал и друга връзка????/.Сега смята ,че го мами и не постъпва почтено с него/5М/,което,извинявам се, и аз не изключвам заради КП.Пречи му това,че не може да излезе от тази ситуация и да вземе разумно решение.Обкръжението му мисли,че тази връзка не му носи нищо добро и той храни само надежди да се получи/5П/.Като цяло петиците са кризи,а при него има две...
Общите карти:6Ж,ДМ,АЖ-Тя иска да покаже гордост и самочувствие,всяко нещо да си зависи само от нея.Възможност за ново начало.
Поздрави на всички участници във форума усмивка
Върнете се в началото Go down
ivotania
Гост
Гост



Female Брой мнения : 139
Join date : 17.07.2014

Подредба за връзки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за връзки   Подредба за връзки Icon_minitimeНед Сеп 07 2014, 10:00

Благодаря много!!!
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Подредба за връзки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за връзки   Подредба за връзки Icon_minitimeНед Сеп 07 2014, 12:41

ИвоТаня, ти ли си по-силната в тази връзка?
Струва ми се, че жената тук не може да се опре на мъжа... той е повече момче, отколкото мъж, който да даде опора и съответно Кралицата Меч съвсем скоро ще вземе решение как да действа и ще го приложи.
Върнете се в началото Go down
ivotania
Гост
Гост



Female Брой мнения : 139
Join date : 17.07.2014

Подредба за връзки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за връзки   Подредба за връзки Icon_minitimeНед Сеп 07 2014, 12:55

По принцип съм много силна да!Ние нямаме все още връзка.А какво ли би предприел той?!;)
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Подредба за връзки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за връзки   Подредба за връзки Icon_minitimeНед Сеп 07 2014, 16:47

ivotania,
сега виждам ,че си писала ,че все още нямате връзка...Мисля си ,че той мисли само за себе и да получи неговото си.Може би, ако не е по неговите правила нищо няма да направи.Ако е само за разнообразието-давай,но иначе смятам ,че ще се разочароваш.Извинявай,че си позволявам да изказвам и лично мнение,но и по картите виждам някакво егоистично отношение от негова страна,усещане някакво такова имам,заради самодоволството на 9Ч....
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Подредба за връзки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за връзки   Подредба за връзки Icon_minitimeПон Сеп 08 2014, 02:07

Пробвах тази подредба и аз интересно ми е да видя и вашите мнения.
За мен /в ляво/:
1. Минало -РМ
2. Настояще- Слънце
3. От какво има нужда/Какво иска - РЖ
7. Какво мисли тя за него - ДМ
9. Как го е възприемала в началото - 9ж
11. Проблеми/Страхове - това което пречи- РП
13. Обкръжение - какво мислят останалите за съюза - АЧоб

За него /в дясно/:
4. Минало- Императрица
5. Настояще- 2м
6. От какво има нужда/Какво иска- АЖ
8. Какво мисли той за нея- 6п
10. Как я е възприемал в началото- ПП
12. Проблеми/Страхове - това което пречи- 5п
14. Обкръжение - какво мислят останалите за съюза- КМ

15, 16, 17 - 7п, 5м, 9ч
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Подредба за връзки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за връзки   Подредба за връзки Icon_minitimeПон Сеп 08 2014, 11:53

По 7П виждам една пасивност, чакаш да видиш какво ще се получи, а в комуникацията им има някаква доза реваншизъм по 5М, а по 9Ч – пак не е особено мърдане и развитие, защото се задоволяваш с това, което имаш; А понякога и си показва, че ти е по-добре сам без другия….
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Подредба за връзки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за връзки   Подредба за връзки Icon_minitimeПон Сеп 08 2014, 12:11

Blackmoon,
За теб:
В миналото си била наранена,някой се е отнесъл доста прямо и рязко с теб/РМ/,сега облаците са се разнесли и ти е просветнало пред очите.Изяснила си се със себе си/Слънце/ и искаш да ти се случи нещо, което да ти донесе ентусиазъм и живец ,неочаквано ,нещо като сняг през август/РЖ/.В началото си го мислела за много предпазлив, а сега май,че иска само любовница без да влага чувства и емоции/9Ж,ДМ/.Пречи ти това ,че нещата се развиват бавно или все става дума за някакви сметки дали това ще е от полза или онова/РП/.Тук напомням ,че съм новобранец и гледам само с прави карти,но АЧоб. тръбва да е потисната енергия т.е.обкръжението ти смята,че не си изразяваш емоциите...или  пък ,че не са насочени към правилното място.По толкова рицари в подреждането ми мина през ум ,че ти се иска и да попътуваш...
За него:
Имал е сериозна връзка ,която жената е имала силно влияние над него/като,че ли това не си ти,може майка му да е/ и сега се чувства в задънена улица.Опитва се да внесе някакъв баланс и яснота в живота си/Императрица,2М/.Съдейки по АЖ иска ново начало,което да му донесе огън в ежедневието ,така да се каже,нещо интересно.В началото те е виждал като приятел/ПП/ или е имал нужда да му правиш някаква услуга и последвана от 6П ,май вижда отнощенията ви повече като бартер-дай ми ,за да дам.Мисля ,че му пречат страховете да не се,,прекара",че е много черноглед.Останалите смятат,че в тази връзка има повече разум или ,че е доста хладна.
Общите ви карти:7П 5М 9Ч
В тях виждам твърде много изчакване и чудене струва ли си или не,неудовлетвореност усещане за реванш и май всеки дърпа чергата към себе си и е по-добре сам.
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Подредба за връзки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за връзки   Подредба за връзки Icon_minitimeВто Сеп 09 2014, 02:21

Благодаря за анализа. Тея много си права. Ще подчертая това което е вярно и ще допълня.

"В миналото си била наранена,някой се е отнесъл доста прямо и рязко с теб/РМ/,сега облаците са се разнесли и ти е просветнало пред очите.Изяснила си се със себе си/Слънце/ и искаш да ти се случи нещо, което да ти донесе ентусиазъм и живец ,неочаквано ,нещо като сняг през август/РЖ/."
. Тук мисля, че всички тези рицари говорят, че аз съм тази която движи нещата в едната или другата посока. РЖ и РМ контрастират, от силен ентусиазъм до силен яд.

В началото си го мислела за много предпазлив, а сега май,че иска само любовница без да влага чувства и емоции/9Ж,ДМ/. В началото съм мислила, че не е готов за връзка и стои на дистанция, а после наистина, че си гледа само интереса и иска да прави ей така секс с мен...
Пречи ти това ,че нещата се развиват бавно или все става дума за някакви сметки дали това ще е от полза или онова/РП/. РП означава и това, че ми пречи и това, че не влага особено чувства към мен, че се държи незаинтересовано, че иска уж да сме приятели, но всъщност мисли главно за собствената си изгода.
Тук напомням ,че съм новобранец и гледам само с прави карти,но АЧоб. тръбва да е потисната енергия т.е.обкръжението ти смята,че не си изразяваш емоциите...или пък ,че не са насочени към правилното място.По толкова рицари в подреждането ми мина през ум ,че ти се иска и да попътуваш...
АЧ об е, че приятелите ми мислят, че той само ще ме разочарова и нищо ново и хубаво няма да се получи между нас.
За него:
Имал е сериозна връзка ,която жената е имала силно влияние над него/като,че ли това не си ти,може майка му да е/ и сега се чувства в задънена улица.Опитва се да внесе някакъв баланс и яснота в живота си/Императрица,2М/.
Тук всъщност императрицата съм аз, често тази карта ми се пада в различни подредби да ме описва. Преди си е мислил, че съм грижовна, мила, добра, обичаща го, важна за него(все пак се познаваме от 3г), че му доставям удоволствие, че искам сериозна връзка. Сега обаче вижда, че е поставен пред две крайни за него възможности и не знае как да намери среден път иска да запази мир и в същото време да не отстъпва.

Съдейки по АЖ иска ново начало,което да му донесе огън в ежедневието ,така да се каже,нещо интересно.
АЖ може да значи и секс, често се пада за подобни неща.
В началото те е виждал като приятел/ПП/ или е имал нужда да му правиш някаква услуга и последвана от 6П ,май вижда отнощенията ви повече като бартер-дай ми ,за да дам.
Мислил е сме приятели, а сега , че искам да ми даде нещо което не притежава 5п. Липса на чувства, страх от загуба.
Останалите смятат,че в тази връзка има повече разум или ,че е доста хладна.
По-скоро мислят, че той е разумен и прям.

Общите ви карти:7П 5М 9Ч
В тях виждам твърде много изчакване и чудене струва ли си или не,неудовлетвореност усещане за реванш и май всеки дърпа чергата към себе си и е по-добре сам.


Изчакване,застой, недоволство, грубо и надменно отношение, егоизъм желание да наложиш своето, и може би удоволствия,но пак породени от егоистични чувства.
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Подредба за връзки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за връзки   Подредба за връзки Icon_minitimeВто Сеп 09 2014, 14:27

Blackmoon,
благодаря за ОВ и за търпението,особено когато пиша глупости усмивка Много мило,че ми помагате. мерси
Пускам подредбата за двама,за които иначе почти нищо не знам,освен че са женени мноого отдавна.Ще се радвам на чуя и вашите мнения.

За нея:
1.Мнало-В.жрица
2.Настояще-9М
3.От какво има нужда/Какво иска-Отшелник
7.Какво мисли тя за него-8Ч
9.Как го е възприемала в началото-Колелото
11.Проблеми/Страхове-това,което пречи-7П
13.Обкръжение-2М

За него:
4.Минало-Обесен
5.Настояще-10П
6.От какво има нужда/Какво иска-3Ч
8.Какво мисли той за нея-2Ж
10.Как я е възприемал в началото-РП
12.Проблеми/Страхове-4Ж
14.Обкръжение-9Ж

Общи карти:

9Ч,Смърт,КЖ

Цепим на 6М
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Подредба за връзки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за връзки   Подредба за връзки Icon_minitimeВто Сеп 09 2014, 16:59

Тея написа:
Пускам подредбата за двама,за които иначе почти нищо не знам,освен че са женени мноого отдавна.Ще се радвам на чуя и вашите мнения.

За нея:
1.Минало-В.жрица
2.Настояще-
3.От какво има нужда/Какво иска-Отшелник
7.Какво мисли тя за него-
9.Как го е възприемала в началото-Колелото
11.Проблеми/Страхове-това,което пречи-
13.Обкръжение-

За него:
4.Минало-Обесен
5.Настояще-10П
6.От какво има нужда/Какво иска-
8.Какво мисли той за нея-
10.Как я е възприемал в началото-РП
12.Проблеми/Страхове-
14.Обкръжение-

Общи карти:

9Ч,Смърт,КЖ

Цепим на

Те ментално вече са разделени по 6М.
Тя специално мноооо иска да се отдели, емоционално отдавна не е с него... но защо е този страх? Нали няма малтретиране? По Колелото все едно е нямала избор и затова е тръгнала с него...
Пречи ѝ това, че имат твърде много обще неща... някак не може да излезе от материалните рамки, които си е наложила.
Няма избор според околните.

Той... трябвало е да се жертва и му идва вече в повече - иска свобода.
Проблемът му е, че е затънал в условности и порядки, които не му хрумва, че са просто социални граници, от които винаги може да излезе. Все пак ми се струва отговорен човек и просто не би действал против условностите.

Интересно е, че бъдещето показва раздяла... или поне освобождаване на напрежението.
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Подредба за връзки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за връзки   Подредба за връзки Icon_minitimeВто Сеп 09 2014, 17:22

Благодаря много,La La мерси мерси
Ще кажа това,което ми е известно...Тя го играе все още влюбена,а той по мое мнение наистина е отговорен и се чувства виновен/имал е връзка/,а може и за други неща.Мисля ,обаче че и двамата са изключително материални.Това е,което наистина ми е известно и не можах да си обясня добре картите.

P.P.Пропуснах да кажа,че за малтретиране не ми е известно,а и не ми прилича на такъв човек.Ама пък знае ли се какво се случва на саме...Дали е възможно тя толкова да се страхува да не загуби социалния си статус?И двамата се правят на мноооого хай Подредба за връзки 2805025460


Последната промяна е направена от Teya на Вто Сеп 09 2014, 22:24; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Подредба за връзки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за връзки   Подредба за връзки Icon_minitimeВто Сеп 09 2014, 17:25

мерси
За нея /в ляво/:
1. Минало - Императрицата
2. Настояще-  9Ж
3. От какво има нужда/Какво иска – Звездата
7. Какво мисли тя за него – 3Ж
9. Как го е възприемала в началото - АсоМ
11. Проблеми/Страхове - това което пречи- РП
13. Обкръжение - какво мислят останалите за съюза – 6Ж

За него /в дясно/:
4. Минало- РЖ
5. Настояще- 3П
6. От какво има нужда/Какво иска- КралЖ
8. Какво мисли той за нея- АсоП
10. Как я е възприемал в началото- 3Ч
12. Проблеми/Страхове - това което пречи- 2П
14. Обкръжение - какво мислят останалите за съюза- КралП

15, 16, 17 – 2Ч – 6П – Колесницата /доп.Дама Чаши/

Общите карти като че ли показват среща или приятелство,  не съм сигурна. Тази Колесница не ми се връзва много за това изтеглих още една допълнителна карта; но още повече май си усложних нещата.. Вие какво мислите? Ще се радвам да споделите мнение


Последната промяна е направена от Valentine на Сря Фев 25 2015, 15:45; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Подредба за връзки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за връзки   Подредба за връзки Icon_minitimeВто Сеп 09 2014, 18:49

Тя като че ли не се интересува от мнението на околните, но има нужда да повярва отново в себе си. Какво ли очаква от него? Той е вдъхновявал интелекта и любопитството ѝ, но твърде бавно са се развивали нещата, твърде мудно е било за нея.
Той се развива в момента.
Асо Пентакъл не знам, какво показва в случая - или че е приключило всичко, или обратното - той прави всичко за нея...
Проблемът е, че се мисли на дребно... заседнал в ежедневието е трудно да види и тръгне към истинското си вдъхновение.

В Бъдеще - хммм, Духът им помага да се свържат отново? Но всичко ще зависи от тях самите.
Или това е била връзка, чрез която да се развият в определена посока и ще имат сили да продължат сами напред.
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Подредба за връзки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за връзки   Подредба за връзки Icon_minitimeВто Сеп 09 2014, 19:51

Ето една и от мен Smile Момиче за момче, нямат все още връзка излизали са няколко пъти.

1.РЧ - Била е влюбена
2. Императрицата - сега го раздава повече грижовна приятелка
3. 7Ж - е убийте ме не знам какво иска...
4. Свят - Бил е свободен
5. 7П - Сега е недоволен
6. 8М - хах и тук ми е трудно доста и то
7. Дявола - Тя за него мисли, че е секси, готин, привлича я
8. ПЧ - Той си мисли за нея че е влюбен
9. КЧ - приемала го е някак неутрално сякаш и е седял някъде в страни
10. РП - трудно.... не мога да го разтълкувам
11. ДЖ - Страхува се да покаже сексуалността си сякаш
12. ВЖ - Той се страхува да се влюби (може би)
13. Жреца - Другите покрай нея мислят, че съюзът ще и донесе удовлетворение
14. ПЖ - Не зная
15. ПМ 16 глупак 17.ДЧ - Тука ми се струва че ще има някаква интрига, на която тя ще повярва като глупачка и ще се окаже подсмърчаща ДЧ
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Подредба за връзки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за връзки   Подредба за връзки Icon_minitimeВто Сеп 09 2014, 20:23

La la, благодаря ти !!! Подредба за връзки 99390 Подредба за връзки 99390 Доста добре напипа детайлите на взаимоотношенията им. Тя се отказа точно, защото нещата ставаха бавно и характерът му е такъв - дребнав. Той все още я търси по измислени поводи, а тя се опитва да го забрави, тъй като не смята, че имат каквото и да е било бъдеще. Нещата ми изглеждаха оптимистични по 2Ч - 6П, но като излезе Колесницата се разколебах. Твоето тълкувание е точно в 10!!! Отново благодаря!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Подредба за връзки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за връзки   Подредба за връзки Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Подредба за връзки
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» обратни връзки в руните
» Любовна подредба
» Подредба за бебе
» Подредба Изборът
» ГОЛЯМА ПОДРЕДБА 8 х 4 + 4

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-
Идете на: