Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Комета (Партньорски)

Go down 
+8
lindaLI
oliv
Artemiss
La la
linjeri
Teya
zvezdichka
Violet
12 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014

Комета (Партньорски) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Комета (Партньорски)   Комета (Партньорски) - Page 2 Icon_minitimeНед Май 10 2015, 12:17

Съгласна с Олив мерси Нещата в тази връзка са твърде застояли и не помръдват.Питащия иска промяна , а партьора не може да вземе решение какво да прави и се колебае - 2М , 2Ж...Единия не получава достатъчно от другия.Съвета е да има нов тласък , нов живец...
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

Комета (Партньорски) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Комета (Партньорски)   Комета (Партньорски) - Page 2 Icon_minitimeНед Май 10 2015, 14:36

Това са много добри карти. Виждам връзката като зряла и готова за следващо ниво- брак. Единия от партньорите е на прага на нещо ново другия трябва да го подкрепи. Този за когото е питано все още леко се двоуми, претегля нещата, но мисля почти е готов с решението- това сочат двойките. Тук предстои сватба според мен. Опасностите идват от различни нива на партньорите в нещо- дали в работа, интелект или финанси. Не бива да допускат това да ги разделя. По което са различни- да разговарят за него-6 пентакли.
Питащият е обичан и ценен- 8п
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Комета (Партньорски) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Комета (Партньорски)   Комета (Партньорски) - Page 2 Icon_minitimeНед Май 10 2015, 17:19

Момичета и аз си направих пак тази подредба
ц на 5ж-борба на характери,инат или конкуренция
1. Актуално състояние на връзката.-паж п-новини
2. Ролята на питащия в съюза.-крал ч
3. Ролята на партньора в съюза.-2м-ситуация без изход,
4. Очаквания - надежди и страхове - на питащия.-4ч-оттегляне,размисляне,почивка
5. Очаквания - надежди и страхове - на партньора.-6ч-връщане към миналото
6. Тенденция на развитие (бъдеще) на връзката.-7ч-май няма такива,7ч са прекалено много мечти и илюзии без реална основа
7. Евентуални проблеми и трудности пред съюза.-5п-депресии и притеснения
8. Съвет към питащия.-8п-това малко трудно го тълкувам,да се занимавам с друго ,да намеря хоби или да полагам повече усилия
Върнете се в началото Go down
minirka
Редовен участник
Редовен участник



Female Брой мнения : 528
Join date : 11.02.2015

Комета (Партньорски) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Комета (Партньорски)   Комета (Партньорски) - Page 2 Icon_minitimeНед Май 10 2015, 19:25

Linjeri,
1. ПП - или това, че има само комуникация или бавни, но сигурни и благоприятни промени
3. 2М мисля, че другият човек е изправен пред дилема
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Комета (Партньорски) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Комета (Партньорски)   Комета (Партньорски) - Page 2 Icon_minitimeНед Май 10 2015, 19:30

Благодаря ти,да вероятно трябва да направи избор.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Комета (Партньорски) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Комета (Партньорски)   Комета (Партньорски) - Page 2 Icon_minitimeНед Май 10 2015, 22:24

Линжери, тази подредба е по- подходяща за двойки във връзка
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Комета (Партньорски) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Комета (Партньорски)   Комета (Партньорски) - Page 2 Icon_minitimeНед Май 10 2015, 22:32

Благодаря Линда,ще намеря друга.
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Комета (Партньорски) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Комета (Партньорски)   Комета (Партньорски) - Page 2 Icon_minitimeПон Май 11 2015, 04:33

linjeri написа:
Момичета и аз си направих пак тази подредба
ц на 5ж-борба на характери,инат или конкуренция
1. Актуално състояние на връзката.-паж п-новини
2. Ролята на питащия в съюза.-крал ч
3. Ролята на партньора в съюза.-2м-ситуация без изход,
4. Очаквания - надежди и страхове - на питащия.-4ч-оттегляне,размисляне,почивка
5. Очаквания - надежди и страхове - на партньора.-6ч-връщане към миналото
6. Тенденция на развитие (бъдеще) на връзката.-7ч-май няма такива,7ч са прекалено много мечти и илюзии без реална основа
7. Евентуални проблеми и трудности пред съюза.-5п-депресии и притеснения
8. Съвет към питащия.-8п-това малко трудно го тълкувам,да се занимавам с друго ,да намеря хоби или да полагам повече усилия

5ж - караници и противоречия
Актуално състояние - ПП- тип приятелски отношения, комуникация
Ролята на питащия - КЧ- не знам тук дали не означава, че го намираш ти за привлекателен и имаш някакви чувства към него.
Той -2м не може да направи избор какво да прави. Иска да запази добри отношения, но чувства вътрешно напрежение. Изчаква и обмисля.
Страхове да не останеш разочарована, да не получиш това което искаш. В момента не виждаш какви други възможности имаш, защото мислиш конкретно за него.
Той иска всичко да бъде както преди и по-скоро да сте добри приятели.
Тенденцията е към някакво самозалъгване и напразни надежди.
Проблемите 5п- липса на чувства от едната страна. Само единият иска,моли се , а другият го отхвърля. Това създава усещане за самота и депресия.
8п може би те съветва да се заемеш със своите работи. Да положиш повече усилие, но май не в тази връзка.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Комета (Партньорски) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Комета (Партньорски)   Комета (Партньорски) - Page 2 Icon_minitimeПон Май 11 2015, 11:11

за Линджери-явно ти си по-емоционалната в тази връзка.Очакваш знаци,подаваш знаци,които са си в любовна,нормална тематика.Партньора е по-пасивен,и това донякъде ви държи на ниво -известия,думи,които нямат много общо с напредък и бъдеще.вложи страние,идеи,новаторство,търпението тук не е нужно. по-скоро трябва корекция
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Комета (Партньорски) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Комета (Партньорски)   Комета (Партньорски) - Page 2 Icon_minitimeПон Май 11 2015, 11:15

много добра подредба,благодаря

***
1. Актуално състояние на връзката.-4 жезли
2. Ролята на питащия в съюза.-сила
3. Ролята на партньора в съюза.-10жезли
4. Очаквания - надежди и страхове - на питащия.-смърт
5. Очаквания - надежди и страхове - на партньора.-7меча
6. Тенденция на развитие (бъдеще) на връзката.-6жезли
7. Евентуални проблеми и трудности пред съюза.-дама пентакли доп.6пентакли
8. Съвет към питащия.-2пентакли

*според очакванията,и двамата имат едно искане,едно желание,но начина ,подхода с който вървят към него е различен.
жената пита,което според картите с тези големи аркани,изглежда при нея всичко е на високо ниво,цена,дълбочина.И добре борави със големите неща,по-устойчива е на всичко..докато мъжът-на моменти ,свие по прекия път,и някак отчита своя товар за по-тежък(10ж,7м,6п)а уж е равно-2п
малко сметкджиско ми иде,или финасово се гледа на връзката им,дори чисто материално,просто живеене,съжителство,услуга...

тенденциите-понякога ,който търси намира...или пък рано или късно късмета се усмихва...така че-мисля че жената ще се почуства и доволна в един момент от себе си ...от връзката не знам,но от развръзката -да
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Комета (Партньорски) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Комета (Партньорски)   Комета (Партньорски) - Page 2 Icon_minitimeПон Май 11 2015, 14:12

Хубаво семейство/партньорство.
Жената е в много силна позиция, партньорът й много я желае и го е страх дали не му изневерява. Ревнив е. Изпитва страст към половинката си. Но това и му тежи..може би властния й понякога характер и това, че той е натоварен с повече ангажименти и отговорности. И тук идва момента с дама пентакли. Мисля,че натам му отива енергията. Понякога се чувства подценен от жена си това може да го кара да кривва от пътя- образно казано. Ако половинката разбере за изневяра не бива да се афектира. Да приема всичко като в реда на нещата, спокойно. Тя самата жадува промяна в тези отношения...промяна обаче от която и я е страх. Също така има нужда от повече физическа близост с човека. 2те пентакли показват на питащата да не се устремява в големи проекти и трансформации на съществуващото, а да продължи всичко по старому
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Комета (Партньорски) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Комета (Партньорски)   Комета (Партньорски) - Page 2 Icon_minitimeПон Май 11 2015, 14:59

благодаря Линда,тегаво време ''Тя самата жадува промяна в тези отношения...промяна обаче от която и я е страх. Също така има нужда от повече физическа близост с човека. 2те пентакли показват на питащата да не се устремява в големи проекти и трансформации на съществуващото, а да продължи всичко по старому'' ...чудя си дали жемат не е права в отценката към мъжа(има защо да си мисли той че е подценяван)
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Комета (Партньорски) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Комета (Партньорски)   Комета (Партньорски) - Page 2 Icon_minitimeПон Май 11 2015, 15:42

би било добре да го цени повече, така би избегнала дама пентакли ;)
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Комета (Партньорски) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Комета (Партньорски)   Комета (Партньорски) - Page 2 Icon_minitimeПон Май 11 2015, 18:06

Зуки,благодаря ти.
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Комета (Партньорски) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Комета (Партньорски)   Комета (Партньорски) - Page 2 Icon_minitimeВто Май 12 2015, 13:23

Зуки , още вчера видях твоите карти , но съм на път и нямах възможност да пиша.
Аз при него виждам някакво "мишкуване" - 10Ж , 7М - не знам задълженията ли са му в повече или просто кръшка от тях .Според мен тя е водещата фигура постоянно има нужда от промени и развитие.Съвета мисля е да постигнат някакъв синхрон с известни компромиси.
Линда е по-изчерпателна , но аз все пак виждам една амбициозна жена и един мъж /не знам дали е най- точния израз/ мъж под чехъл.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Комета (Партньорски) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Комета (Партньорски)   Комета (Партньорски) - Page 2 Icon_minitimeВто Май 12 2015, 13:34

''мишкуване''... обичам тая дума...моята баба ни викаше така,като се мушнехме в килера,или из гардероба

-мислех си за  мъжът под чехъл...би му утивало това,но не си позволява да слуша.

жената не е командорка,той не е подтиснат от нея.
но може би си мисли,че ако стане добър човек,ще изглежда ,че е под чехъла...
виж ти-нов виждане над сенки и типаж...трябва ми време малко да осмисля това което казахте,и  произлиза-''какъв си,според това което показваш,криеш,и бягаш от образ''

супер стееееееееееееееееее
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Комета (Партньорски) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Комета (Партньорски)   Комета (Партньорски) - Page 2 Icon_minitimeВто Май 12 2015, 13:43

Ами аз нямах предвид точно командорка , ами нещо от типа иска нещо- прави си го без да й трябва помощ , а той все си прави пас като мишок /това е само пример, разбира се/. А той чехъла не е задължително да е само като слуша , просто е по-силна според мен.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Комета (Партньорски) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Комета (Партньорски)   Комета (Партньорски) - Page 2 Icon_minitimeВто Май 12 2015, 13:48

-да-прави си нещата,и не търси помощ,даже без него по-добре,че на него ,като на крив рак,водораслите му пречат...

силна-търпелива-разбираща,понякога силата е и слабостт,щото ако трябваше да е силна,да вземе да го  настъпи,ама така с токчето на обувката...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Комета (Партньорски) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Комета (Партньорски)   Комета (Партньорски) - Page 2 Icon_minitimeВто Май 12 2015, 13:51

Ще дойде време да го настъпи , Зуки , на всеки в един момент му писва да е 2П - жонглиращ демерси
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Комета (Партньорски) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Комета (Партньорски)   Комета (Партньорски) - Page 2 Icon_minitimeВто Май 12 2015, 19:37

зуки* написа:
много добра подредба,благодаря

***
1. Актуално състояние на връзката.-4 жезли
2. Ролята на питащия в съюза.-сила
3. Ролята на партньора в съюза.-10жезли
4. Очаквания - надежди и страхове - на питащия.-смърт
5. Очаквания - надежди и страхове - на партньора.-7меча
6. Тенденция на развитие (бъдеще) на връзката.-6жезли
7. Евентуални проблеми и трудности пред съюза.-дама пентакли доп.6пентакли
8. Съвет към питащия.-2пентакли

Привидно изглежда, че  уж нещата  между тях са хармонични и добре си живеят, но всъщност не е така. Жената е силната и доминиращата в тази връзка, тя сякаш крепи нещата. Не с командване го превъзхожда, а с това че е по-силен характер. А той по някакъв начин се чувства потиснат, някак си му идват в повече отговорностите и задълженията, не че те са много, но той иска ако може да се измъкне от тях и да ги прехвърли на нея. На жената май й е писнало от тези отношения и има нужда от радикална промяна, пък дори тази промяна да е раздяла. Мъжът се надява да продължава да хитрува и все да му минават номерата. Тенденции за развитие мисля, че жената най-вероятно ще остане доволна, но  6ж не ми изглеждат на много любовни и на много обвързващи. Да не  би тя да си тръгне от него?
Проблемът е , че жената не получава в тази връзка това което иска. Тя чувства, че тя дава повече в нея и иска нещо повече. Мисля, че има и някакви материални проблеми, а може би и сексуални. В жената има страст и нужда за физическа близост, но в мъжа май няма.
Мисля, че съветът е да се намери баланс между тях двамата в поемането на отговорностите.
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Комета (Партньорски) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Комета (Партньорски)   Комета (Партньорски) - Page 2 Icon_minitimeВто Май 12 2015, 20:06

А тези отношения вие как ги виждате?

1. Актуално състояние на връзката. 6п
2. Ролята на жената - 6м
3. Ролята на партньора в съюза.- 2ж
4. Очаквания - надежди и страхове - на питащия. 3ж
5. Очаквания - надежди и страхове - на партньора. 8п
6. Тенденция на развитие (бъдеще) на връзката. АЧ
7. Евентуални проблеми и трудности пред съюза. 9м
8. Съвет към питащия. 7п
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Комета (Партньорски) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Комета (Партньорски)   Комета (Партньорски) - Page 2 Icon_minitimeСря Май 20 2015, 21:11



1. Актуално състояние на връзката.- 6Ж - перчим си се един на друг
2. Ролята на питащия в съюза. - 5п - чувствам се наистина много самотна и изгубена
3. Ролята на партньора в съюза. - 9ж - той пък пази пространстовото си
4. Очаквания - надежди и страхове - на питащия. - 3м -страх ме е от болка
5. Очаквания - надежди и страхове - на партньора. - жрецът - да не би него да го е страх от 3ти човек във връзката или се надява да има 3ти човек
6. Тенденция на развитие (бъдеще) на връзката. - 5ч - еми да, ще искам повече от тази връзка, няма да се радвам на това, което получавам
7. Евентуални проблеми и трудности пред съюза. - КЧ - ???
8. Съвет към питащия. - 3Ж - да си намеря още един човек ... да сме любовен триъгълник

Може ли малко помощ ?
Върнете се в началото Go down
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

Комета (Партньорски) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Комета (Партньорски)   Комета (Партньорски) - Page 2 Icon_minitimeСря Май 20 2015, 21:21

Подредбата ще я обобщя с едно изречение. Зарежи миналото и гледай напред, към нови хоризонти мерси
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Комета (Партньорски) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Комета (Партньорски)   Комета (Партньорски) - Page 2 Icon_minitimeСря Май 20 2015, 21:56

Еми да ... само секс с този човек, друго едва ли. Но миналото ни е от 4 дни, но се разпукахме от секс, че дори и спах в тях. Те това е миналото ....
Върнете се в началото Go down
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Комета (Партньорски) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Комета (Партньорски)   Комета (Партньорски) - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 21 2015, 09:19

и аз мисля като олив. 3ж ги виждам като търсене на нови хоризонти, не на 3ти човек във връзката.
кралят чаши - емоционален, но нерешителен мъж.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Комета (Партньорски) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Комета (Партньорски)   Комета (Партньорски) - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Комета (Партньорски)
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Партньорски

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-
Идете на: