Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Подредба Предложение за брак

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Подредба Предложение за брак  Empty
ПисанеЗаглавие: Подредба Предложение за брак    Подредба Предложение за брак  Icon_minitimeПон Сеп 15 2014, 18:29

Вдъхновена от БабаВуна и темата Таро и Брак, се разрових из интернет и намерих тази интересна подредба Smile Надявам се да ви хареса  мерси

Подредба Предложение за брак  Wik4n8

1. Неговите мисли за брака като цяло
2. Неговите мисли да се ожени за вас специално
3. Това, което той предпочита да прави с живота си вместо да се ожени
4. Практически  опрасения/притеснения, които  му пречат да ви предложи
5. Какво го е страх, че ще загуби, ако той  ожени?
6. Какво го е страх, че ще спечели ако се ожени?
7. Какво точно чака?
8. Ще ви предложи ли някога?
9. Какъв съпруг ще бъде?

Идеята на подредбата е, че е направена във формата на сватбена торта  Подредба Предложение за брак  402149

А момичето, което е публикувало подредбата е написало така: "Ако сте жена, която се среща с мъж от седмици, месеци, години, десетилетия и т.н. и той все още не ви е предложил? Това е надеждната подредба, която ще ви даде разяснение"
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Подредба Предложение за брак  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба Предложение за брак    Подредба Предложение за брак  Icon_minitimeПон Сеп 15 2014, 20:04

За да дадем тон на новата подредба с Вал решихме да я тестваме. Решихме аз да й тегля карти и да попитаме:
ц. Обесен
1. Неговите мисли за брака като цяло - 4П
2. Неговите мисли да се ожени за вас специално - 6Ж
3. Това, което той предпочита да прави с живота си вместо да се ожени  - 9Ж
4. Практически  опрасения/притеснения, които  му пречат да ви предложи - 10М
5. Какво го е страх, че ще загуби, ако той се ожени? - РицарЧ
6. Какво го е страх, че ще спечели ако се ожени? - Влюбените
7. Какво точно чака? - 9Ч
8. Ще ви предложи ли някога? - 3П
9. Какъв съпруг ще бъде? - ПажЧ

П.С. Изпаднаха Колесница+10П

Резервиран е като цяло към брака, но принципно смята, че тя е добре партия. По 9Ж той си защитава позицията (може би иска да си прави кариера) и се притеснява да не го нарани като го отрежи /10М/. Смята, че бракът би убил любовта, какво точно чака - да се наживее, без да е женен. По 3П има някакви шансове, но може би не сега. Ще бъде много добър, мил и внимателен съпруг.
Ако желаете можете да се включите Smile
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Подредба Предложение за брак  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба Предложение за брак    Подредба Предложение за брак  Icon_minitimeВто Сеп 16 2014, 11:06

1. Неговите мисли за брака като цяло-8жезли
2. Неговите мисли да се ожени за вас специално-отшелник
3. Това, което той предпочита да прави с живота си вместо да се ожени-5меча обърнати
4. Практически  опасения/притеснения, които  му пречат да ви предложи-8чаши обърнати
5. Какво го е страх, че ще загуби, ако той  ожени?-10 жезли обърнати
6. Какво го е страх, че ще спечели ако се ожени?-9меча обърнати
7. Какво точно чака?-влюбени
8. Ще ви предложи ли някога?-5пентакли обърнати
9. Какъв съпруг ще бъде?-асо жезли обърнато
цепено на 4пентакли обърбати
ще почна от тук: Ще ви предложи ли някога?-5пентакли обърнати-сами и единствено ако има сметка,изгода,защото ще бъде съпруг загубващ мощта си,силата която има сега,в негговите си очи сам за себе си...този човек е саможивляк,единак.не си дава сметка че няма да загуби нищо,а ще спечели мир,спокойствие,защото живее в объркани представи за живота,брака,любовта,отношенията,род,роднини,и т.н.
има опасения ,съмнения че брака е обречен на провал-отново сметкаджийството има нюанс тук,като да си казва,с брак без брак-развода е на лице,само че единия се плаща,другия разплаща ,ще добавя аз...има страх от раздяла,сякаш брака за него е край ...какъв ли пример е получил от майка  си???



Аааа,Много добра подредба,Валя,полезна и прави прозиращ мъжа в нашите очи,за отношението към брака и момичето,жената...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Подредба Предложение за брак  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба Предложение за брак    Подредба Предложение за брак  Icon_minitimeВто Сеп 16 2014, 11:14

тея-този човек за който е подредбата смятам че би предложил в случай на бременост.
виждам една 9ж,при мен е 10жо,той все още не се чуства задължен към момичето ,искам да кажа че ,не я натоварил с нищо,или той себе си с нещо...те са чисти един към друг...когато започне да чуства бремето на задълженията,ще е готов...като малкия прин и розата,обгрижване,обгрижване-ти си моя,искам те....и така...той може би се плаши от това да не би тя да потърси друг,от изневяра се плаши
той иска да види че тя е негово копие,продължение на добрите му качества и мисли....

хаха,моя човек се плаши от влюбените,а твоя ги търси...и има 4п...костеливи орехи

а твоя,ожени ли се няма да се познае,то ще бъде нежен охажващ съпругата си мъж,просто ще намреи себе си и мястото си
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Подредба Предложение за брак  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба Предложение за брак    Подредба Предложение за брак  Icon_minitimeВто Сеп 16 2014, 11:27

Зуки ,
това са картите на Валентин и нейното гадже,само че аз ги теглих и ги постнах.Интерсно ми е и на мен да видим гледната точка на мъжете при какви обстоятелства са склонни да се женят.За тия 9Ж ги мислих какво са ,но не се сетих да ги разгледам по този начин.Благодаря ти много мерси Тази подредба ще ми е доста интересна и защото не мога да я пробвам за себе си/омъжена съм/.Надявам се момичетата да я харесат и да има какво да обсъждаме.Иначе заслугата е на Вал-тя я намери,преведе,начерта и качи тук мерси
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Подредба Предложение за брак  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба Предложение за брак    Подредба Предложение за брак  Icon_minitimeВто Сеп 16 2014, 11:38

За съжаление нямам сериозен приятел иначе бих я изпробвала на момента Подредба Предложение за брак  904684
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Подредба Предложение за брак  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба Предложение за брак    Подредба Предложение за брак  Icon_minitimeВто Сеп 16 2014, 12:46

аз все препускам през галоп - ще ми свикнете,или поне ще ме научите -
тея написа:
Тази подредба ще ми е доста интересна и защото не мога да я пробвам за себе си/омъжена съм/.Надявам се момичетата да я харесат и да има какво да обсъждаме.Иначе заслугата е на Вал-тя я намери,преведе,начерта и качи тук

благодаря и на двете ви - Вал,Тея мерси мерси мерси
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Подредба Предложение за брак  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба Предложение за брак    Подредба Предложение за брак  Icon_minitimeВто Сеп 16 2014, 12:52

Благодаря,Зуки мерси
Няма нужда се оправдаваш и така си си супер усмивка
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Подредба Предложение за брак  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба Предложение за брак    Подредба Предложение за брак  Icon_minitimeВто Сеп 16 2014, 16:09

Благодаря ти, Зуки за мнението ти!  мерси
Радвам се много, че ви харесва подредбата! Като я видях ми се стори доста интересна Smile
мерси
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Подредба Предложение за брак  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба Предложение за брак    Подредба Предложение за брак  Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Подредба Предложение за брак
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Възможността за сключване на брак с определен партньор
» Подредба за бебе
» Психологична подредба
» три карти
» Любовна подредба

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-
Идете на: