Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Акции - махало, свещи, карти, лечебни, магичекси и всякакви други техники

Go down 
+3
DeTe_Ha_Xaoca
galiusha
БабаВуна
7 posters
АвторСъобщение
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Акции - махало, свещи, карти, лечебни, магичекси и всякакви други техники Empty
ПисанеЗаглавие: Акции - махало, свещи, карти, лечебни, магичекси и всякакви други техники   Акции - махало, свещи, карти, лечебни, магичекси и всякакви други техники Icon_minitimeПет Сеп 26 2014, 11:35

Така, предлагам да направя изчистване с махало на 2 човека, защото повече ще ми дойдат много. Напишете имната си и после много моля за обратна връзка . Моля ако неможете да ми дадете обратна връзка да не пишете че искате изчистване и лечение  с махало.

Чакам да си избера хора, като ще избера тези които наистина имат проблеми Акции - махало, свещи, карти, лечебни, магичекси и всякакви други техники 262180


Исках да кажа , да дадете заявка а имената на тези които ще си избера , по-добре д аполуча на лични. Просто си дайте заявка.


По време на чистенето всеки усеща различно нещо, интересно ми е как ще го опишете вие. Ще уговорим време в което ще сме на линия за да се случва всичко в реално време за да се опише чувството.
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Акции - махало, свещи, карти, лечебни, магичекси и всякакви други техники Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акции - махало, свещи, карти, лечебни, магичекси и всякакви други техники   Акции - махало, свещи, карти, лечебни, магичекси и всякакви други техники Icon_minitimeПет Сеп 26 2014, 12:28

Ари ве ей хораааа hallo
Върнете се в началото Go down
galiusha
Ветеран
Ветеран
galiusha


Female Taurus Брой мнения : 848
Join date : 02.03.2014
Age : 39
Местожителство : Пловдив

Акции - махало, свещи, карти, лечебни, магичекси и всякакви други техники Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акции - махало, свещи, карти, лечебни, магичекси и всякакви други техники   Акции - махало, свещи, карти, лечебни, магичекси и всякакви други техники Icon_minitimeПет Сеп 26 2014, 12:58

За изчистване на чакрите ли става въпрос?
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Акции - махало, свещи, карти, лечебни, магичекси и всякакви други техники Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акции - махало, свещи, карти, лечебни, магичекси и всякакви други техники   Акции - махало, свещи, карти, лечебни, магичекси и всякакви други техники Icon_minitimeПет Сеп 26 2014, 13:09

Бабче и аз не разбрах за какво изчистване говориш...
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Акции - махало, свещи, карти, лечебни, магичекси и всякакви други техники Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акции - махало, свещи, карти, лечебни, магичекси и всякакви други техники   Акции - махало, свещи, карти, лечебни, магичекси и всякакви други техники Icon_minitimeПет Сеп 26 2014, 13:32

на Чакри, ум тяло, емоции - всичко чисти ...
Върнете се в началото Go down
ivotania
Гост
Гост



Female Брой мнения : 139
Join date : 17.07.2014

Акции - махало, свещи, карти, лечебни, магичекси и всякакви други техники Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акции - махало, свещи, карти, лечебни, магичекси и всякакви други техники   Акции - махало, свещи, карти, лечебни, магичекси и всякакви други техники Icon_minitimeПет Сеп 26 2014, 14:15

az iskam
Върнете се в началото Go down
galiusha
Ветеран
Ветеран
galiusha


Female Taurus Брой мнения : 848
Join date : 02.03.2014
Age : 39
Местожителство : Пловдив

Акции - махало, свещи, карти, лечебни, магичекси и всякакви други техники Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акции - махало, свещи, карти, лечебни, магичекси и всякакви други техники   Акции - махало, свещи, карти, лечебни, магичекси и всякакви други техники Icon_minitimeПет Сеп 26 2014, 17:35

Аз не смятам да се подлагам, обаче имам въпрос. Чрез пречистването разбираш ли кои чакри са блокирани?
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Акции - махало, свещи, карти, лечебни, магичекси и всякакви други техники Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акции - махало, свещи, карти, лечебни, магичекси и всякакви други техники   Акции - махало, свещи, карти, лечебни, магичекси и всякакви други техники Icon_minitimeПет Сеп 26 2014, 17:42

Така....не ,че разбирам от тези неща,но ще се опитам да опиша усещанията си от махалото на Бабчето....

Когато започнахме процедурата първо почувствах спокойствие.Странно ми беше,че виждах и сини петна.Олекна ми главата.След това ми стана топло на главата,след това и на тялото.Имаше леко изтръпване на пръстите на ръцете.Преди това от нервно напрежение имах стягане в гърлото.Изчезна.
Бабче,каквото и да си ми направила сега съм по спокойна. усмивка
Мерси мерси
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Акции - махало, свещи, карти, лечебни, магичекси и всякакви други техники Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акции - махало, свещи, карти, лечебни, магичекси и всякакви други техники   Акции - махало, свещи, карти, лечебни, магичекси и всякакви други техники Icon_minitimeПет Сеп 26 2014, 23:02

Благодаря Тея, всеки различно чувства. На мен като ми го направиха , от чистотата на чакрите след пречистването чувах гласа си дори по различен начин.

Галюша, разбирам кои чакри са замърсени и ги изчиствам и после ги синхронизирам.
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Акции - махало, свещи, карти, лечебни, магичекси и всякакви други техники Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акции - махало, свещи, карти, лечебни, магичекси и всякакви други техники   Акции - махало, свещи, карти, лечебни, магичекси и всякакви други техники Icon_minitimeПет Сеп 26 2014, 23:10

Тея, стягането ти в гърлото ти беше, защото явно имаш неизказани думи и точно гърлената ти чакра беше най-замърсена. Другата ти силно замърсена чакра беше коренната, тя е когато не се чувстваш заземена. Чувстваш се като в безтегловност дори може да правиш панически атаки. И другите ти бяха замърсени, но не чак толкова. А изстръпването в ръцете стана точно когато изправих махалото за да синхронизирам чакрите ти. Радвам се че се чувсъваш добре Smile
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Акции - махало, свещи, карти, лечебни, магичекси и всякакви други техники Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акции - махало, свещи, карти, лечебни, магичекси и всякакви други техники   Акции - махало, свещи, карти, лечебни, магичекси и всякакви други техники Icon_minitimeПет Сеп 26 2014, 23:16

Абе,Бабче ,то че имам неизказани думи имам,ама пък ако ги изкажа ще трябва да чистиш още на много хора чакрите.И ние си говорихме ,аз наистина се чувствам в безтегловност.наистина се почувствах добре.Ще вземе да ми хареса така и после не можеш да се отървеш от мен Акции - махало, свещи, карти, лечебни, магичекси и всякакви други техники 2805025460
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Акции - махало, свещи, карти, лечебни, магичекси и всякакви други техники Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акции - махало, свещи, карти, лечебни, магичекси и всякакви други техники   Акции - махало, свещи, карти, лечебни, магичекси и всякакви други техники Icon_minitimeПет Сеп 26 2014, 23:19

Еми то е лесно това чистене, но първия път е най-силно Smile
Върнете се в началото Go down
ivotania
Гост
Гост



Female Брой мнения : 139
Join date : 17.07.2014

Акции - махало, свещи, карти, лечебни, магичекси и всякакви други техники Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акции - махало, свещи, карти, лечебни, магичекси и всякакви други техники   Акции - махало, свещи, карти, лечебни, магичекси и всякакви други техники Icon_minitimeПет Сеп 26 2014, 23:19

а как става изчистването
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Акции - махало, свещи, карти, лечебни, магичекси и всякакви други техники Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акции - махало, свещи, карти, лечебни, магичекси и всякакви други техники   Акции - махало, свещи, карти, лечебни, магичекси и всякакви други техники Icon_minitimeПет Сеп 26 2014, 23:24

Всеки случай е по-добре от хапчета и други още по-големи ненормалности Акции - махало, свещи, карти, лечебни, магичекси и всякакви други техники 2805025460
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Акции - махало, свещи, карти, лечебни, магичекси и всякакви други техники Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акции - махало, свещи, карти, лечебни, магичекси и всякакви други техники   Акции - махало, свещи, карти, лечебни, магичекси и всякакви други техники Icon_minitimeСъб Сеп 27 2014, 09:52

Тайна, Танче, а теб днес ще те изчистя, кажи кое време ти е удобно, дай ми името си на лични, и след това искам да ми напишеш как си се чувствала тук, ок ?
Върнете се в началото Go down
desi1973
Редовен участник
Редовен участник
desi1973


Female Брой мнения : 639
Join date : 03.01.2014
Местожителство : пловдив

Акции - махало, свещи, карти, лечебни, магичекси и всякакви други техники Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акции - махало, свещи, карти, лечебни, магичекси и всякакви други техники   Акции - махало, свещи, карти, лечебни, магичекси и всякакви други техники Icon_minitimeСъб Сеп 27 2014, 10:02

Здр.момичета мога ли и аз да се включа .Надявам се че Бабчето ще спомене как се чистят чакрите за да се опитам да си изчистя мойте ,че доста ми се насъбра ....
Благодаря предварително на Бабето.
Върнете се в началото Go down
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник
zvezdichka


Female Брой мнения : 389
Join date : 13.04.2013
Местожителство : Varna

Акции - махало, свещи, карти, лечебни, магичекси и всякакви други техники Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акции - махало, свещи, карти, лечебни, магичекси и всякакви други техники   Акции - махало, свещи, карти, лечебни, магичекси и всякакви други техники Icon_minitimeСъб Сеп 27 2014, 11:54

О маи станахме много вече, жалко. И на мен добре ще се отрази едно изчистване, ако може даже заличаване на всички негативни емоции... не съм го правила досега.
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Акции - махало, свещи, карти, лечебни, магичекси и всякакви други техники Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акции - махало, свещи, карти, лечебни, магичекси и всякакви други техники   Акции - махало, свещи, карти, лечебни, магичекси и всякакви други техники Icon_minitimeПон Сеп 29 2014, 14:07

Таня, направо ми се откъсна ръката - всичките ти чакри са замърсени, освен ченлната чакра. Но най-змърсени ти бяха сакралната, сърдечната и коронната чакра, като то тях най-зле беше сакралната. Незнам как си се чувствала, но може да си имала някакви болки в таза, в матка и яйчцици, дискова херния на кръста също, всиччко, което е свързана с трази област. Сърдечната е ясна - любов е причината и коронната чакра затваря притока на енергия отгоре, но сега би трябвало да е по-лесно.

Напиши как се чувстваш, дано да си се почувствала по-добре по време на сеанса.
Върнете се в началото Go down
ivotania
Гост
Гост



Female Брой мнения : 139
Join date : 17.07.2014

Акции - махало, свещи, карти, лечебни, магичекси и всякакви други техники Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акции - махало, свещи, карти, лечебни, магичекси и всякакви други техники   Акции - махало, свещи, карти, лечебни, магичекси и всякакви други техники Icon_minitimeПон Сеп 29 2014, 14:12

Ми по принцип преди това имах много проблеми с яйчниците,имам дискова херния и дано сега вече да съм по добре.А относно любовта,наистина съм много влюбена и ме стяга чак главата,по целу нощи не спя.....Благодаря ти много
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Акции - махало, свещи, карти, лечебни, магичекси и всякакви други техники Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акции - махало, свещи, карти, лечебни, магичекси и всякакви други техники   Акции - махало, свещи, карти, лечебни, магичекси и всякакви други техники Icon_minitimeПон Сеп 29 2014, 14:23

Незнам, но на мен ми изсмука енергията доктато те чистех докато стигнах до главата ти, едва си дръжах моята. Може би си тип енергиен вампир - незнам, не те познавам, но може би трябва да прочетеш малко повече как да не смучеш енергията на другите. Попитай и други хора как се чувстват с теб, дали ги изтощаваш. Аз специално в моемнта в който спрях се събудих и се чувствам добре, но докато те чистех, едва едва не запсах дълбоко, сигурно захърквах по някое време.

Незнам дали наистина си искала това чистене, или просто ей така, но определено има нещо. Може би трябва да посещаваш църква и да благодариш повече от сърце за нещата, които получаваш, незнам, сигурно така ще спреш да теглиш енергия от другите. Но повярвай ми, имала съм много чистения, но досега никой не ми е теглил моята енергия до такава степен.
Единствено ми се е случвало друг гадател да тегли но там нещата са много по-силни и борбата е голяма, щото ако ми изтегли енергията - чувството е ужасно.

Излиза на природа, взимай енергия от дръвчетата от природата и благодари за това, чувствай се прекрасно навън. Незнам какво е положението но твоа ти казвам от моята практика .

Дано да съм ти помогнала по някакъв начин. Акции - махало, свещи, карти, лечебни, магичекси и всякакви други техники 698924
Върнете се в началото Go down
ivotania
Гост
Гост



Female Брой мнения : 139
Join date : 17.07.2014

Акции - махало, свещи, карти, лечебни, магичекси и всякакви други техники Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акции - махало, свещи, карти, лечебни, магичекси и всякакви други техники   Акции - махало, свещи, карти, лечебни, магичекси и всякакви други техники Icon_minitimeПон Сеп 29 2014, 14:30

Ми незнам около мен хора много,къде лошо,къде добри,всеки като психолог ме взима и ме натоварват с енергията си и проблеми си.Азсъм човек,който всичко приема и изживява!Но сега ще се науча .....
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Акции - махало, свещи, карти, лечебни, магичекси и всякакви други техники Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акции - махало, свещи, карти, лечебни, магичекси и всякакви други техники   Акции - махало, свещи, карти, лечебни, магичекси и всякакви други техники Icon_minitimeПон Сеп 29 2014, 14:39

Това е което мога да ти кажа като човек, който работи с енергии. Това е начина - природата !
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Акции - махало, свещи, карти, лечебни, магичекси и всякакви други техники Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акции - махало, свещи, карти, лечебни, магичекси и всякакви други техники   Акции - махало, свещи, карти, лечебни, магичекси и всякакви други техники Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Акции - махало, свещи, карти, лечебни, магичекси и всякакви други техники
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» .....и други ненормалности....
» Други кратки въпроси
» чистене,зареждане на колодата,и други ''правила''
» Какво са сънищата според А. Литвин , и други окултисти
» Три карти 3

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Руни,и други методи за гадаене-
Идете на: