Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Манара и сексуалният ни живот

Go down 
+5
Teya
Violet
DeTe_Ha_Xaoca
zvezdichka
lindaLI
9 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Манара и сексуалният ни живот Empty
ПисанеЗаглавие: Манара и сексуалният ни живот   Манара и сексуалният ни живот Icon_minitimeЧет Окт 02 2014, 19:05

По идея на Дете на Хаоса мерси

Картите са си тематични...питайте- да гледаме Манара и сексуалният ни живот 1338018678
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник
zvezdichka


Female Брой мнения : 389
Join date : 13.04.2013
Местожителство : Varna

Манара и сексуалният ни живот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Манара и сексуалният ни живот   Манара и сексуалният ни живот Icon_minitimeЧет Окт 02 2014, 19:22

Питам :sm38.gif: въпреки, че не съм наясно какво точно. Ама да се отбележа и тук
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Манара и сексуалният ни живот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Манара и сексуалният ни живот   Манара и сексуалният ни живот Icon_minitimeЧет Окт 02 2014, 19:36

Мацки искате ли да питаме за секс фантазиите на сегашните си партньори, не зависимо дали сме или не във връзка с тях... Чисто сексуално Smile Хайде, Линда, тегли за моя Smile
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Манара и сексуалният ни живот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Манара и сексуалният ни живот   Манара и сексуалният ни живот Icon_minitimeЧет Окт 02 2014, 20:06

Супер идея! Браво! мерси Аз имам Манара, но до сега не съм гледала с тях.... Не съм ги научила, но не е късно да започна и да се опитам Smile Така че ще хвърля след малко
Върнете се в началото Go down
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник
zvezdichka


Female Брой мнения : 389
Join date : 13.04.2013
Местожителство : Varna

Манара и сексуалният ни живот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Манара и сексуалният ни живот   Манара и сексуалният ни живот Icon_minitimeЧет Окт 02 2014, 20:08

хихихи да добра идея ::
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Манара и сексуалният ни живот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Манара и сексуалният ни живот   Манара и сексуалният ни живот Icon_minitimeЧет Окт 02 2014, 20:26

Дете за твоя

Какви са сексуалните му фантазии? (няма прави- обърнати)

Рицар жезли/ Паж вода + 6 вода + 4 огън
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Манара и сексуалният ни живот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Манара и сексуалният ни живот   Манара и сексуалният ни живот Icon_minitimeЧет Окт 02 2014, 20:35

Какви са сексуалните фантазии на приятеля ми?

ц. Наказанието
8 огън - 6 вода - Кралица Вода (Чаши)



Последната промяна е направена от Valentine на Чет Окт 02 2014, 22:42; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Манара и сексуалният ни живот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Манара и сексуалният ни живот   Манара и сексуалният ни живот Icon_minitimeЧет Окт 02 2014, 20:36

Звездичка

9 земя/ Асо огън + 4 огън + Маг

Този има фантазии свързани със силната жена,осъзната, която поема контрола и знае какво я възбужда...обича жената да го наставлява, тя да е по- активна в кревата.И гони своето удоволствие, това много го възбужда- да задоволява жената.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Манара и сексуалният ни живот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Манара и сексуалният ни живот   Манара и сексуалният ни живот Icon_minitimeЧет Окт 02 2014, 20:40

За мъжа на Дете
Много страстен ездач, обича да властва в леглото, да пошляпва, да е дистанциран и да ти е любопитен, да изненадва...между другото склонен е да отстъпи.... и той е склонен да те послуша ако го заставиш нещо да свърши от типа "На колене!"- не хард....ами просто да ти доставя удовлствие там долу ;)


Последната промяна е направена от lindaLI на Чет Окт 02 2014, 20:43; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Манара и сексуалният ни живот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Манара и сексуалният ни живот   Манара и сексуалният ни живот Icon_minitimeЧет Окт 02 2014, 20:42

Сексуалните фантазии на приятеля ти Валентин...е да хване камшика :sm38.gif: ... За него е важно да усеща, че влияе на възбудата ти психологически и емоционално..това виждам по картите
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Манара и сексуалният ни живот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Манара и сексуалният ни живот   Манара и сексуалният ни живот Icon_minitimeЧет Окт 02 2014, 20:45

Мерси, Линда! мерси Тъкмо четях във форума за значението и се опитвах да ги навържа Smile Ще продължавам да тренирам.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Манара и сексуалният ни живот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Манара и сексуалният ни живот   Манара и сексуалният ни живот Icon_minitimeЧет Окт 02 2014, 21:24

Валентин

моля те премести тук питането с отшелника
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Манара и сексуалният ни живот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Манара и сексуалният ни живот   Манара и сексуалният ни живот Icon_minitimeЧет Окт 02 2014, 21:32

Олеее, сори... по погрешка там съм го постнала

Теглих за една приятелка - тя пита също какви са сексуалните фантазии на приятеля й:
ц. Рицар Земя
2 огън - 7 земя - Отшелникът

ще се опитам самичка, поправете ме или кажете дали съм в правилна посока....
та.... човекът обича да гледа две жени как правят секс, но като че ли това му е само фантазията; не е много ...... няма много фантазия, няма някакви по-специфични желания.... и по Отшелникът - има сексуални проблеми, не е доволен от секса с момичето, което пита...
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Манара и сексуалният ни живот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Манара и сексуалният ни живот   Манара и сексуалният ни живот Icon_minitimeЧет Окт 02 2014, 22:05

ами тук нещо ми се струва да има акцент в клитора- да правилно си отбелязала за двете жени..виж да 7 земя пак е воайор. Отшелникът за мен също е воайор.

Иска да гледа тя как се самозадоволява или го прави с друга жена- така мисля
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Манара и сексуалният ни живот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Манара и сексуалният ни живот   Манара и сексуалният ни живот Icon_minitimeЧет Окт 02 2014, 22:09

Валентин по твоите карти...като сексуална фактазия на приятеля ти- забелязах много вода...може би му харесва да го прави във вода, басейн, под душа, в дъжда. Би го възбудило може би ако носиш в началото частично дрехи, не си съмвсем гола докато правите секс и после съвсем останеш без дрехите


Последната промяна е направена от lindaLI на Чет Окт 02 2014, 22:45; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Манара и сексуалният ни живот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Манара и сексуалният ни живот   Манара и сексуалният ни живот Icon_minitimeЧет Окт 02 2014, 22:17

Леле,момичета....докато аз боледувам и подсмърчам вие как сте се развихрили тука.....
Ами така и така ми е кофти рекох да питам и аз с Манара....
Каква е сексуалната фантазия на Х свързана с мен?

5вода/Слуга въздух 4огън 2земя

Ами сега?.....Ако следвам буквално картинките....нещо трябва да ме спасява ли???....орален секс-малко тривиално и на публично място....ами слуга въздух?....
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Манара и сексуалният ни живот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Манара и сексуалният ни живот   Манара и сексуалният ни живот Icon_minitimeЧет Окт 02 2014, 22:32

Да, той просто иска секс като страстен танц на най разнообразни места. Минава на някое място- дали ще е склад, или някой парк- представя си как прави страстен секс с теб там...него като че ли повече местата го възбуждат...и това, че сте имали синхрон на телата и е можело хубаво да се движите заедно...май това виждам
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Манара и сексуалният ни живот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Манара и сексуалният ни живот   Манара и сексуалният ни живот Icon_minitimeЧет Окт 02 2014, 22:41

Линд,изключително права си Smile Малко е скучно и си мислех че може да е имал по-изчанчени фантазии ,но това което си написала е реалност SmileТова се е случвало ,не е имало опция скука в леглото Smile интересно ми е ,че е изпълнена фантазия


Последната промяна е направена от Teya на Чет Окт 02 2014, 22:49; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Манара и сексуалният ни живот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Манара и сексуалният ни живот   Манара и сексуалният ни живот Icon_minitimeЧет Окт 02 2014, 22:48

Линда, картите са един път и дословни Smile за поведението му, какво да кажа, освен че явно си изпълнява фантазиите в леглото Smile
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Манара и сексуалният ни живот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Манара и сексуалният ни живот   Манара и сексуалният ни живот Icon_minitimeЧет Окт 02 2014, 22:49

Друга моя жертва ме помоли да питам какви са нейните сексуални фантазии :sm38.gif:

ц.Рицар Земя
8 земя - Крал Огън - 9 земя

Като има толкова земя, дали не обича да го прави върху някоя полянка сред природата хи-хи. По КралОгън си помислих, че харесва по-големи мъже от нея... Също така... че не е от тези, които имат фантазии много, по-свита, по-затворена, предпочита мъжът да е инициативен.

Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Манара и сексуалният ни живот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Манара и сексуалният ни живот   Манара и сексуалният ни живот Icon_minitimeЧет Окт 02 2014, 22:59

Ами ролева игра- да се върне назад в годините- като ученичка да бъде - 9 земя...по 8 земя, може да обича да прави секс напушена или подпийнала- да се отпусне...да- Краля Огън той да вършее, тя да лежи, не е много подвижна, по- мързелива е в секса
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Манара и сексуалният ни живот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Манара и сексуалният ни живот   Манара и сексуалният ни живот Icon_minitimeЧет Окт 02 2014, 23:02

Да проверя още някой ,че ми е любопитно...

9въздух/Колесница Слуга земя 5вода

Тоя глупак пък като девица ли ме вижда нещо.....
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Манара и сексуалният ни живот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Манара и сексуалният ни живот   Манара и сексуалният ни живот Icon_minitimeЧет Окт 02 2014, 23:18

Не, не като девица...но си някаква мечтана жена за него...абе някак си като някакъв блян..не му се вярва, че може да е с жена като теб...един вид възбужда го идеята да не те привлича сексуално..той има някакъв такъв комплекс в себе си...и да те принуди да правите секс...
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Манара и сексуалният ни живот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Манара и сексуалният ни живот   Манара и сексуалният ни живот Icon_minitimeЧет Окт 02 2014, 23:25

Олеле , Линд,ама толкова си правааааа Манара и сексуалният ни живот 3465299449 Ами той и не ме привлича сексуално.Как не се стих къде е ключа от бараката.Мерсииииии мерси
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Манара и сексуалният ни живот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Манара и сексуалният ни живот   Манара и сексуалният ни живот Icon_minitimeЧет Окт 02 2014, 23:32

Манарата много си ги обичам, много ми говорят. Радвам се , че съм ви от помощ, момичета!
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Sponsored content





Манара и сексуалният ни живот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Манара и сексуалният ни живот   Манара и сексуалният ни живот Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Манара и сексуалният ни живот
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Галерия Манара
» Таро и личен живот
» Минал живот 14 карти

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Манара-
Идете на: