Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Дявол 4 меча Влюбените

Go down 
+5
oliv
DeTe_Ha_Xaoca
Frog
Teya
woman22
9 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
woman22
Редовен участник
Редовен участник
woman22


Female Брой мнения : 311
Join date : 21.10.2014

Дявол 4 меча Влюбените Empty
ПисанеЗаглавие: Дявол 4 меча Влюбените   Дявол 4 меча Влюбените Icon_minitimeЧет Окт 23 2014, 20:58

Моля за помощ. Тази комбинация от дявол о влюбени ме затруднява. Теглих карти , с въпрос какво мисли Л за нея. Паднаха и се

  • дявол, 4 меча и влюбените



Дяволът го приемам за изкушение, дали тя не е изкушение в очите на Л? Така ли да го тълкувам?


Последната промяна е направена от woman22 на Чет Окт 23 2014, 22:49; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Дявол 4 меча Влюбените Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дявол 4 меча Влюбените   Дявол 4 меча Влюбените Icon_minitimeЧет Окт 23 2014, 21:10

woman22,
не мисля, че един въпрос е наложителен за отваряне на нова тема. Нова тема се отваря, когато се желае да се коментира наистина НОВА ТЕМА и да се дискутира. В стремежа си да получиш отговор на въпроса си, създаваш лошо впечатление! Има си специална тема - Въпроси и Отговори, където можеш да публикуваш въпросът си, за това се казва така.
Върнете се в началото Go down
woman22
Редовен участник
Редовен участник
woman22


Female Брой мнения : 311
Join date : 21.10.2014

Дявол 4 меча Влюбените Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дявол 4 меча Влюбените   Дявол 4 меча Влюбените Icon_minitimeЧет Окт 23 2014, 21:19

Съжалявам, не знаех ! Не знам как да изтрия темата Дявол 4 меча Влюбените 396312
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Дявол 4 меча Влюбените Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дявол 4 меча Влюбените   Дявол 4 меча Влюбените Icon_minitimeЧет Окт 23 2014, 21:22

При положение, че вече си публикувала там, едва ли не знаеш

https://tarot-manija.bulgarianforum.net/t837p660-topic
Върнете се в началото Go down
woman22
Редовен участник
Редовен участник
woman22


Female Брой мнения : 311
Join date : 21.10.2014

Дявол 4 меча Влюбените Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дявол 4 меча Влюбените   Дявол 4 меча Влюбените Icon_minitimeЧет Окт 23 2014, 21:31

имах предвид, че не знаех че нова тема се публикува само, когато въпросът е наложителен ! Това, което си написала...Писах и в другата тема, понеже предполагам, че модераторът ще изтрие тази.  Другият път ще знам !
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Дявол 4 меча Влюбените Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дявол 4 меча Влюбените   Дявол 4 меча Влюбените Icon_minitimeЧет Окт 23 2014, 21:41

Ти май не само в другата тема си го публикувала, но и в другите форуми. Последно за теб ли е или за сестра ти ?

Дявол 4 меча Влюбените Run22o
Върнете се в началото Go down
woman22
Редовен участник
Редовен участник
woman22


Female Брой мнения : 311
Join date : 21.10.2014

Дявол 4 меча Влюбените Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дявол 4 меча Влюбените   Дявол 4 меча Влюбените Icon_minitimeЧет Окт 23 2014, 22:03

Какъв ти е проблемът точно? И защо се заяждаш? И какво значение има за кого е? За баба ми е, така устройва ли те?!  В крайна сметка това са форуми, от които може да се научим  с помощта на другите да познаваме по-добре картите. Мога да го публикувам на 200 места.  Тогава ще спиш ли по-спокойно?
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Дявол 4 меча Влюбените Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дявол 4 меча Влюбените   Дявол 4 меча Влюбените Icon_minitimeЧет Окт 23 2014, 22:15

Не ми се сопай, ако обичаш и не ми отговаряй като 16 годишна лигла. Този форум си има правила! Дръж възпитаният тон!
Върнете се в началото Go down
woman22
Редовен участник
Редовен участник
woman22


Female Брой мнения : 311
Join date : 21.10.2014

Дявол 4 меча Влюбените Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дявол 4 меча Влюбените   Дявол 4 меча Влюбените Icon_minitimeЧет Окт 23 2014, 22:21

ти търсиш под вола теле. Извиних се, казвайки че очаквам темата да бъде изтрита! Ти се ровиш из форуми да доказваш нещо, какво обаче и на кого не знам. Това е по-скоро реакция на 16 годишна. Спирам до тук ! Докладвай на модератора да изтрие темата. Аз не знам как става, с удоволствие щях да го направя още след 1-вата ти забележка.
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Дявол 4 меча Влюбените Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дявол 4 меча Влюбените   Дявол 4 меча Влюбените Icon_minitimeЧет Окт 23 2014, 22:22

Шшшш, алоуууу ари и двети да са опраити. Тук админи няма, и никой неможе да сложи в ред тоз форум. Така че Валето ша си са нарвиръ, Всички паразити тук ша си праат кот си искът !

А ний шъ си глейме сеиръ. Те тва й най-важнуту.

Ако ше има спор, давайте, искам колене и бесене....

Ми кък, тряя клюки да опраам аз ... Twisted Evil


Последната промяна е направена от БабаВуна на Чет Окт 23 2014, 22:24; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Дявол 4 меча Влюбените Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дявол 4 меча Влюбените   Дявол 4 меча Влюбените Icon_minitimeЧет Окт 23 2014, 22:24

woman22,
aко искаш да ти бъде отговорено на въпроса, дръж се с уважение към по-дълго пребиваващите във форума!
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Дявол 4 меча Влюбените Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дявол 4 меча Влюбените   Дявол 4 меча Влюбените Icon_minitimeЧет Окт 23 2014, 22:36

woman 22,
няма нищо лошо в това да искаш да научиш картите по-добре, но когато искаш това, ти ровиш и търсиш информация даваш идеи за това как се тълкува едно или друго нещо. Ако наистина искаш да научиш как говорят картите слушай ги, гледай ги, тълкувай ги така както ти мислиш. Не се осланяй на чужда интуиция. Това, което Валето искаше да докаже е, че твоята цел не е научаването на картите, а научаването на отговора на конкретния въпрос, което като цяло не е като да научиш картите, но пък в това нещо също няма нищо лошо, в крайна сметка това те вълнува. Но просто не крий желанието си да научиш отговора на въпроса зад идеята с научаването на картите, защото не се получава.
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Дявол 4 меча Влюбените Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дявол 4 меча Влюбените   Дявол 4 меча Влюбените Icon_minitimeЧет Окт 23 2014, 22:38

Благодаря, Дете!!! Чудесно интерпретира думите ми! Ти поне явно си ме разбрала! мерси
Върнете се в началото Go down
woman22
Редовен участник
Редовен участник
woman22


Female Брой мнения : 311
Join date : 21.10.2014

Дявол 4 меча Влюбените Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дявол 4 меча Влюбените   Дявол 4 меча Влюбените Icon_minitimeЧет Окт 23 2014, 22:48

DeTe_Ha_Xaoca написала съм какво мисля и единственото, което исках е помощ в тълкуването и отговор на въпроса, то е ясно, не го крия. То стана една...
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Дявол 4 меча Влюбените Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дявол 4 меча Влюбените   Дявол 4 меча Влюбените Icon_minitimeЧет Окт 23 2014, 23:00

woman22,
тук предолагам не си видяла никъде някой да отваря нова тема ,заради личните си терзания.Това, че не са ти отговорили на въпроса не предполага , че трябва да го направиш-на всеки трудът тук е доброволен ,понякога от желаещи за безплатно гледане липсва и мерси.Разбирам ,че искаш отговори ,но хубаво е да прочетеш малко в таро -теория .А освен това форум не е равно на анархия.Дяволът има различни значения-секс ,зависимости ,измами ,изневери и т.н.След като си задавала същият въпрос на няколко места би трябвало да си го разбрала.Моля, отнасяй се с уважение с тези от които очакваш помощ.
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Дявол 4 меча Влюбените Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дявол 4 меча Влюбените   Дявол 4 меча Влюбените Icon_minitimeЧет Окт 23 2014, 23:30

Вижда се недоволството на всички от липса на граници, правила и спазване на правилата в този форум, така че незнам още колко дълго ще има свестни хора тук.

Най-накрая ще останат акулите да си се самоизяждат с въпроси и никакво желание за учене, и после и те ще напуснат ...

Това е форум за учене на таро до колкото виждам, не за форсирано гледане на сульо и пульо.
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Дявол 4 меча Влюбените Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дявол 4 меча Влюбените   Дявол 4 меча Влюбените Icon_minitimeПет Окт 24 2014, 10:51

Изразяването на недоволство на никой няма да помогне, както и не е пример за подражаниеSmile Аз ще кажа, че независимо от това, че woman22 е допуснала техническа грешка, съм на нейна страна. Хора като Вал, които са на 2 петъка служба, както в казармата ги наричахме новобранците на 6 месец, преди да се изпечат достатъчно и да станат стари вълци, те всъщност най-много гонкат новодошлите като не си дават сметка, че те също са от прекалено скоро на службаусмивка  Това разбира се предизвиква усмивки. Истината е, че новодошлите всъщност имат много повече нужда от този форум, отколкото хората, които са натрупали достатъчно опит и могат да минат и без него. Целта е да заякнат чрез него и да могат да вземат решение в труден момент, ако някога изпаднат в такъвусмивка Затова нека не им пречим да са добре дошли. Поздрави на всички!
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Дявол 4 меча Влюбените Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дявол 4 меча Влюбените   Дявол 4 меча Влюбените Icon_minitimeПет Окт 24 2014, 10:55

woman22, комбинацията, която си теглила ми изглежда трудна и предвещава някаква раздяла.
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Дявол 4 меча Влюбените Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дявол 4 меча Влюбените   Дявол 4 меча Влюбените Icon_minitimeПет Окт 24 2014, 12:52

taroman,
като си на нейна страна, защо не й отговори във Въпроси и Отговори.
Не ме познаваш, така че не ми давай квалификации, ако обичаш. Запази мнението за себе си! Не коментирай, без да знаеш. Това че пиша в този форум от скоро, не ти дава право да изказваш мнение за опита ми.
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Дявол 4 меча Влюбените Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дявол 4 меча Влюбените   Дявол 4 меча Влюбените Icon_minitimeПет Окт 24 2014, 14:30

Нали ви чета или по-скоро ви прескачам като видя че сте писали и какво точно сте писали...Smile Липсата на добро посрещане е минимум липса на възпитание, при това към човек, който ти пък не познаваш, нито знаеш той какво знае или може. Така че като се изложиш, какво друго искаш да ти напиша?
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Дявол 4 меча Влюбените Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дявол 4 меча Влюбените   Дявол 4 меча Влюбените Icon_minitimeПет Окт 24 2014, 14:47

Позволяваш си да даваш квалификации и оценки, без да познаваш хората в действителност. Правенето на забележка, не е обида, а ти ме обиждаш открито! Не си ми никакъв, че да ми казваш колко съм възпитана и дали съм се изложила. Подкрепяй когото желаеш! Явно нямаме сходни виждания за нещата! Видно имаш високо самочувствие за себе си и смяташ, че си много велик, а аз нямам такива претенции за себе си! Ако обичаш... не желая да споря или да събуждам конфликти! Жив и здрав!
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Дявол 4 меча Влюбените Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дявол 4 меча Влюбените   Дявол 4 меча Влюбените Icon_minitimeПет Окт 24 2014, 14:49

Тароман,
не съм конфликтен човек и най-малко харесвам менторския тон.Моля ,от уважение към пишещите тук този спор да бъде прекратен.Можеш да прескачаш ,когото си искаш - това е твое право .Аз нямам самочувствие на много знаеща ,но се старая.Също не слагам етикети на никого.Написаното от теб обижда не само Валето.Желая ти успех
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Дявол 4 меча Влюбените Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дявол 4 меча Влюбените   Дявол 4 меча Влюбените Icon_minitimeПет Окт 24 2014, 15:03

Valentine, видимо е, че издребняваш и не заслужаваш да ти обръщам внимание, това го знам, но исках да ти го кажа! Новите теории за структурата на Вселената, над които учените разсъждават, са че най-вероятно това, което ни е познато като Вселена, представлява само едно зърно от многото грозде, което расте в градината на Стопанина!Smile Така че, момичето като си е отворило нова тема, голяма работа! Не заслужава лошото посрещане, което получи.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Дявол 4 меча Влюбените Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дявол 4 меча Влюбените   Дявол 4 меча Влюбените Icon_minitimeПет Окт 24 2014, 15:23

уоман ,ако Вал не беше ти писала,дали щеше да получиш тълкуването си от някой.разбирам чее форум и си пишем,тълкуваме,питаме се.но често сме нападани от еднопостови,че никой не им тълкъва. В слъчая Вал не каза нищо лошо. всъщост всеки писал тук каза истината.
така е с форумите...има стари и нови...има и съобразителни новорегистрирани.


Последната промяна е направена от зуки на Пет Окт 24 2014, 15:25; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Дявол 4 меча Влюбените Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дявол 4 меча Влюбените   Дявол 4 меча Влюбените Icon_minitimeПет Окт 24 2014, 15:24

Благодаря, зуки мерси
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Дявол 4 меча Влюбените Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дявол 4 меча Влюбените   Дявол 4 меча Влюбените Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Дявол 4 меча Влюбените
Върнете се в началото 
Страница 1 от 4Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Дявол
» Влюбените
» 6 - Влюбените
» Пирамида на влюбените

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: