Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори 5

Go down 
+22
skarlet_01
Вера
La la
AlexD
БабаВуна
Artemiss
Miss Bloom
Зуки
DeTe_Ha_Xaoca
pelle
Frog
galiusha
zvezdichka
sugar6
Galanthus
linjeri
Антония
Violet
oliv
Teya
CaPuHa
lindaLI
26 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 14 ... 22  Next
АвторСъобщение
Violet
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Въпроси и отговори 5 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 6 Icon_minitimeВто Ное 11 2014, 10:12

AlexD написа:
Тогава втори, допълнителен въпрос към въпросната ситуация:

Той има ли намерения към нея? / Така де, ако ще мисли и прави планове...за какво по-точно?/

Цепя на 10 чаши

8 жезли -6 пентакли- Колесница /о/

Алекс,
явно има Smile
По 8Ж - бързо развитие на ситуацията, но обикновено при тази 8-ца - както бързо започна, така бързо се изчерпва и приключва. Както и 10Ч - щастлив момент, но кратък. 8Ж понякога сочат смс-си, бърза комуникация. Понякога изпреварване на събитията, прибързване в изпълнението на плановете. 6П е много хубава карта - каквото дадеш, това и ще получиш. Процесът е взаимовързан. Той е готов да даде е тези взаимоотношения. По обърнатата Колесница виждам огромно желание той да вземе нещата в свои ръце, но все още не е убеден в себе си. Изпълнението на действията му зависи доста и от другата страна. Всяка малка пречка от нейна страна, ще го обезсърчи. Може би и за това излиза и 6П. Ако тя подаде малко, той ще е готов да й даде още повече. Smile
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Въпроси и отговори 5 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 6 Icon_minitimeВто Ное 11 2014, 10:14

linjeri написа:
Ще се обади ли до края на седмицата-ц на Жрец, асо ч, 3м и справедливост-аз мисля че не, асото са явно моите надежди,3м за мен си е не, а справедливост,може би така трябва,ще постъпи разумно,няма да се подведе от чувства

АсоЧ+3М ми се струва някакво емоционално разочарование и болка. Да не преживява този човек в момента развод???
Върнете се в началото Go down
AlexD
Ветеран
Ветеран



Male Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

Въпроси и отговори 5 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 6 Icon_minitimeВто Ное 11 2014, 10:44

Вал, твоят анализ е много интересен, защото описва точно нейната дилема към неговата такава. Как да подходи сега? Ако е активна- дали не рискува да й вирне нос или да се почувства притиснат. Ако си прави пас и остави инициативата там / към което е по-склонна, просто е по-щадящото за нея решение/ - той дали пък пак няма да вирне нос или да се почувства нежелан.

Ситуацията става още по-деликатна, защото правят опит да си проговорят след бая време раздяла и бурни, много остри сблъсъци преди.

Нейният въпрос - в много лека, намекваща форма- е свързан точно с подновяването на общуването / чистата комуникация, не самата връзка/и дали би проявил инициатива пръв.

Използвам случая да дам ОВ на първия въпрос: не, спонтанна реакция и отговор нямаше снощи. Вероятно липса на време по пентаклите или желание за обмисляне на спокойствие по 4М , като остава да се види как ще се прояви Колелото на Съдбата.

Иначе бързата комуникация се е получила - блиц размяна на реплики, въпросът наистина е да не е "една птичка пролет не прави". В случая 6 Пентакли ми стои като разумна инвестиция в отношения. С фактор време.

Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Въпроси и отговори 5 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 6 Icon_minitimeВто Ное 11 2014, 12:10

Ех, жалко, все съм склонна да мисля, че хората могат да поемат високата топка... а те все се скатават. Вместо стабилност и увереност в себе си, имаше инат и закостенялост по тези двама Крал и Рицар Пентакъл. Значи 4 Меча, в комбинацията тук, е показал, че не може да се освободи от вътрешните си притеснения. Трябва му време. От друга страна ти гледаш с обърнати карти, нали? Би трябвало да има развитие от негова страна щом са прави, но както си знаем, ужасно муден е този РП понякога.... особено подсилен от 4М.
Върнете се в началото Go down
AlexD
Ветеран
Ветеран



Male Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

Въпроси и отговори 5 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 6 Icon_minitimeВто Ное 11 2014, 12:28

Ей така то птичето понякога каца на рамото, обаче го оставяш да си тръгне...просто защото в този момент си стоиш в собствената вътрешна клетка и мислиш как да откриеш топлата вода.
Винаги съм смятал Крал Пентакли за кон с капаци, Рицарят и той не е по стока...

Ще има да си дреме като кон над празни ясли сега до Второ пришествие. Защото в ситуацията Колелото на Съдбата имаше пръст, имаше елемент на неслучайно съвпадение, ама кой да слуша.

Шанс.
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Въпроси и отговори 5 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 6 Icon_minitimeВто Ное 11 2014, 13:14

Според мен Колелото на съдбата е много хлъзгава карта. Както може да покаже развитие, така и застой. Никога не знам къде ще спре да се върти! Днес си горе, утре си долу. В интерес на истината винаги зависи на коя позиция се намира картата. Когато съм питала с Да/Не, на последна позиция определено ми е давало НЕ. И си съм си чакала дълго, за да се случи нещото, за което питам. Когато е на първа позиция, Колелото вече се е завъртяло и събитията предстоят. Когато е на втора, те първа започва нещо да се случва. Така че може би картата трябва да е причислим към цикличните карти - нещата се случват, без да можем да се намесим по какъвто и да е начин. Съдбоносна карта! Каквото ти е отредила съдбата, може би и за това се пада на тези двама, явно им е писано нещо кармично и изживяват този цикъл. Може и да предстои неочакван обрат на нещата, Колелото на съдбата е малко в стил - Очаквай неочакваното!
Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори 5 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 6 Icon_minitimeВто Ное 11 2014, 13:40

Какво да очаквам от него? 

7Ж 

8Ж- колелото на съдбата - 5Ч

Сякаш трябва да бъде убеден в себе си,  за да вземе правилна позиция. 
8Ж показват съобщение от него,  контакт.  Ще има напредък.  Страдание от липса на комуникация
Върнете се в началото Go down
AlexD
Ветеран
Ветеран



Male Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

Въпроси и отговори 5 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 6 Icon_minitimeВто Ное 11 2014, 13:56

Вал, в тоя ти ход на мисли -да се гледа позицията на Колелото - в техния случай е цепеща карта. Към която лично аз имам малко странно отношение. За мен цепещата карта е фона на подредбата, хранителната среда, в която се теглят трите карти, Алфата, първопричината. Много хора обаче я възприемат като Омегата на подредбата, в много случаи- самият отговор на причината, важното, приоритета, завършека.

Ако възприемем първата теза - фона, Алфата  - КС вече е проявена. Защото те си проговарят наистина по "дребно стечение на обстоятелствата", случайна, неочаквана, непредизвикана малка засечка. Нещо от типа на "оф, къде блея, о, боже мой, ТЕБ съм настъпила..." "няма нищо, случва се и в най-добрите английски семейства."
И подредбата приключва. КС се е проявило като "настъпване". Намекът за продължаване на комуникацията е останал да виси във въздуха. Отговор няма, щото мъжките карти от подредбата са пълни гьонсурати.

Във втория вариант - ако КС се приеме като карта-отговор, говорим наистина за карма. При тях усещането, че всичко се случва с причина -го има от самия момент на запознанството им.
Така или иначе срещу Съдбата не се рита, факт.
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Въпроси и отговори 5 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 6 Icon_minitimeВто Ное 11 2014, 14:15

Алекс ,набързичко прегледах коментарите по твоя случай.Тоя човек от нерешителност може и да пропусне момента ,да изтърве питомното . Съдбата му е дава шанс ,но той се люшка напред назад-какво, как ,колко да даде-абсолютно не е наясно...
Върнете се в началото Go down
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 5 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 6 Icon_minitimeВто Ное 11 2014, 18:06

Едно питане и от мен. Гледам на една жена, която е загубила мъжа си преди години и настоява, че нещо съдбовно и отвъдно е отредило един нов човек да се появи в живота й. Питах как ще се развиват отношенията й с този човек, паднаха се:

Слънцето (об.) - Крал мечове (об.) - 9 мечове

За да не става постът твърде дълъг, в най-общи линии й казах, че няма да се развиват тези отношения на никъде. Тя не беше съгласна и освен това настоява, че не търси връзка с този човек, а да разбере защо открива странни сходства между него и починалия й мъж. Гледах й отново току-що с идеята да видя, дали наистина има нещо и аз не съм успяла да го видя, защото съм задала грешния въпрос. Колодата този път е на Уейт (първото теглене беше със Стиймпънк таро), паднаха се:

2 жезли - Страшният съд (об.) - 2 чаши (об.)

Интересно ми е вие какво виждате в тези карти, защото аз не виждам нищо съдбовно, по-скоро желание за нещо такова. Виждам един човек, който е на прага на нов етап от живота си, но се страхува и не смее да направи тази крачка (2 жезли). По обърнатите карти виждам, че по-скоро на нея й се иска да има съдбовен знак (Страшният съд) и някакви предобределени взаимоотношения (2 чаши), за да се престраши и да продължи напред. Като цяло обаче не може да остави миналото зад гърба си и старите рани непрекъснато се отварят на ново. Освен това с тази обърната 2 чаши на трета позиция, не виждам този човек да остане в живота й, точно каквото написах и за първата подредба, между другото. Вие какво мислите?
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Въпроси и отговори 5 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 6 Icon_minitimeВто Ное 11 2014, 18:20

Нямат нито една съдбовна карта, която дори да кажеш, че е знак от съдбата. Всички карти показват обстоятелства, които зависят от нея и от него. Няма карта индикираща, че нещо се случва, защото има да се случва или че ще се случи, а те не могат да се намесят. Много добре си усетила нещата, че всъщност тя има желание да има нещо такова. Всъщност проблемът на тази жена е нейното лично колебание, дали да си остане да живее с миналото или да продължи напред (2 жезли). Може би изпитва някаква вина към починалия си съпруг и има нужда да знае, че пръст играе съдбата в цялата работа. Все едно, ако има нещо такова, това ще е знак от съпруга й, че тя може да продължи напред. Тази жена не е готова да продължи напред! Тя не е в хармония със себе си!
Върнете се в началото Go down
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 5 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 6 Icon_minitimeВто Ное 11 2014, 18:31

Благодаря ти, Valentine! Много добра идея относно вината, не ми беше хрумнала.
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Въпроси и отговори 5 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 6 Icon_minitimeВто Ное 11 2014, 18:33

Вера мерси
много ми е трудно да изказвам мнение пред човек с толкова опит като теб Въпроси и отговори 5 - Page 6 99390 Още повече , не гледам с обърнати карти , но все пак...


Слънцето (об.) - Крал мечове (об.) - 9 мечове

Според мен също няма да има развитие в тези отношения и жената съвсем не вижда обективно нещата.Няма яснота даже със себе си .Стои заключена в страховете си и се страхува да прогледне.

2 жезли - Страшният съд (об.) - 2 чаши (об.)

Тука иска да остави стари неща зад гърба си , но тъй като реално тя самата като че ли нищо не е направила по въпроса се вкопчила в тази ,,съдбовност".Исъщо съм съгласна ,че собърнатите 2Ч няма синхрон между тези двамата и той няма да остане в живота и.

За мен, като че ли двете подредби казват едно и също нещо , но по разлиен начин...
Върнете се в началото Go down
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 5 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 6 Icon_minitimeВто Ное 11 2014, 18:40

Много ти благодаря, Teya! За мен всяко допълнително мнение е ценно, защото всеки вижда картите, пречупени през своя личен опит, а той винаги е различен, та се притеснявам да не съм субективна. Но явно сме на едно мнение. Права си за това, че картите като цяло май се повтарят: Слънцето (об.) с 2 чаши (об.), Крал мечове (об.) с 2 жезли и 9 мечове със Страшният съд (об.). Поне аз така ги виждам.
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Въпроси и отговори 5 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 6 Icon_minitimeВто Ное 11 2014, 18:57

Вера написа:
Слънцето (об.) - Крал мечове (об.) - 9 мечове

И аз не работя с обърнати но ще се пробвам - Слънце об - абсолютната заблуда - никакво ясно виждане върху нещата. В мозъка й е пълна мъгла , а това виждат и очите - мъгла ! Крал меч об. - никакво разясняване, никакви движение - нищо ! Пълно застопоряване на ситуацията такава каквато е - а ми се струва че е никаква , ама нищо няма в момента между тях. 9 Меча - ще продължава да й бъде мътно, и ще продължава да се бори със страховете си и ще продължава да няма нищо.


Вера написа:
2 жезли - Страшният съд (об.) - 2 чаши (об.)

Тея и Валето го казаха - иска да тръгне напред ама не тръгва. СС об. никакви дори разговори, никакво прояснение, ситуацията остава отново такава каквато е - никаква, щото нищо не е имало. А с 2 чаши об., сякаш ще спрат и да се виждат.

Вера, и аз имам много такива хора, които седят и ме убеждават че картите ми не работят, че ще има връзка, че всичко ще е супер, че дори се карат с мен. И след няколко месеца - какво ? Оказвам се права. Не вярвай на такива, а просто наведи главата за да си тръгне жената и просто да не се занимава с теб. Ще мине време и ще види ....
Върнете се в началото Go down
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 5 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 6 Icon_minitimeВто Ное 11 2014, 19:15

БабаВуна, права си, че хората са си такива, но при мен лошото е, че аз много рядко получавам обратна връзка и явно поради това ми липсва повече увереност. А и не обичам да съм вестителя на лоши новини усмивка
Аз тълкувах обърнатото Слънце като мимолетна радост, но колкото повече ви чета коментарите, все повече се замислям над възможността между тях нищо да не е имало, а тя да си е въобразила някакви неща.
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Въпроси и отговори 5 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 6 Icon_minitimeВто Ное 11 2014, 19:17

Възможно е. Иска й се да е Слънцето за някого. Тази жена е доста самотна и живее в миналото си.
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Въпроси и отговори 5 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 6 Icon_minitimeВто Ное 11 2014, 19:24

Пожелаваме й късмет и да се изчистят нещата при нея и това е. Да влиза следващата ... мале :sm38.gif:
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Въпроси и отговори 5 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 6 Icon_minitimeВто Ное 11 2014, 19:29

Знаете ли, хрумна ми за 2 Чаши нещо ... това може да е разминаване във срещите. Например, тя днес ще е свободна ще мине да го види, но той няма да е там. Ще разбере че тъкмо някъде е бил и тя го е изпуснала ... сщате ли се, разминават се просто ... Не само в срещите а и в отношенията ....
Върнете се в началото Go down
skarlet_01
Гост
Гост
skarlet_01


Female Брой мнения : 178
Join date : 31.10.2014
Местожителство : Бургас

Въпроси и отговори 5 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 6 Icon_minitimeВто Ное 11 2014, 21:19

Здравейте момичета.Моля за малко помощ.
Ако изпратя смс(даже мисля да е една специална песен)за рождения му ден,как ще го приеме?
В момента не контактуваме.
2 меча 6чаши 5пентакли
Цепя на Страшен съд.
Върнете се в началото Go down
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

Въпроси и отговори 5 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 6 Icon_minitimeВто Ное 11 2014, 21:30

Скарлет,кажи Ти какво мислиш?
Върнете се в началото Go down
skarlet_01
Гост
Гост
skarlet_01


Female Брой мнения : 178
Join date : 31.10.2014
Местожителство : Бургас

Въпроси и отговори 5 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 6 Icon_minitimeВто Ное 11 2014, 21:40

Ами аз мисля че ще го върна към дилемата която стои между нас,но ще му стане мило и приятно заради миналото,а 5П-незнам -това е невъзможната любов между нас.Незнам как да я вържа с останалите карти,или може би ще се убеди че наистина това между нас не е възможно.А СС-прошка ще ми даде,или ще мисли че аз му я давам.
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори 5 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 6 Icon_minitimeВто Ное 11 2014, 21:56

Благодаря ви момичета,Валентине не е развод.
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Въпроси и отговори 5 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 6 Icon_minitimeВто Ное 11 2014, 22:34

Линжери написа:
Ще се обади ли до края на седмицата-ц на Жрец, асо ч, 3м и справедливост

Лин, няма да се обади.
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори 5 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 6 Icon_minitimeВто Ное 11 2014, 22:40

Бабе,благодаря ти.
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 5 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 6 Icon_minitimeВто Ное 11 2014, 23:04

И аз мисля,че няма да се обади,наскоро Справедливостта ми показа не като отговор
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Въпроси и отговори 5 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 6 Icon_minitimeВто Ное 11 2014, 23:22

Да, Шугър и на мен показва Не, а СС-да !
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпроси и отговори 5 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 6 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори 5
Върнете се в началото 
Страница 6 от 22Иди на страница : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 14 ... 22  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори 3
» Въпроси и отговори 4
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори- 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: