Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори 5

Go down 
+22
skarlet_01
Вера
La la
AlexD
БабаВуна
Artemiss
Miss Bloom
Зуки
DeTe_Ha_Xaoca
pelle
Frog
galiusha
zvezdichka
sugar6
Galanthus
linjeri
Антония
Violet
oliv
Teya
CaPuHa
lindaLI
26 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 22  Next
АвторСъобщение
Violet
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Въпроси и отговори 5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 2 Icon_minitimeПон Ное 03 2014, 16:20

linjeri,
може и да има планове да пътува. и понякога показват пътуване на кратки разстояния в рамките на страната. А са самите планове и все едно е по задължение заради 8М. Аз така ги виждам.... Другите може да виждат нещо друго Smile
Върнете се в началото Go down
oliv
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014

Въпроси и отговори 5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 2 Icon_minitimeПон Ное 03 2014, 17:35

А на мен ми се струва,че са малко проективни картите. Като,че ли отразяват душевното състояние на Linjeri. мерси
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 2 Icon_minitimeПон Ное 03 2014, 17:41

8 чаши и на мен са ми показвали любовна среща на път. Въпроси и отговори 5 - Page 2 698924 Но тук комбинацията от карти не ми говори в полза на това, че нещо ще се развива при тях двамата.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори 5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 2 Icon_minitimeПон Ное 03 2014, 18:18

Благодаря ви момичета, и аз така си мислех,но исках да съм сигурна.Аз дори си помислих да не пътува по работа нещо.
Върнете се в началото Go down
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

Въпроси и отговори 5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 2 Icon_minitimeПон Ное 03 2014, 19:01

Да не остана и аз назад ... Какво да очаквам от мъж Х до края на седмицата?
ДМ/ Стр Съд+Асо П+Висшата Жрица
Така като гледам ДМ ще си пъшка сама в любовни мъки Въпроси и отговори 5 - Page 2 396312
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори 5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 2 Icon_minitimeПон Ное 03 2014, 19:13

Олив аз не съм много добра с тарото но мисля че няма да получиш това което искаш, а това ще ти послужи като повод за размисъл,мисля че дори и да иска няма да действа.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 2 Icon_minitimeПон Ное 03 2014, 19:13

Ами явно не сте заедно по Дама меч. Този човек мисля, че много те обича, не знам дали го осъзнава сега, мисля, че ще го осъзнае по- късно на някаквъ друг етап в живота си...ех, че карти са ти излезнали..много силни..

възможно ли е в момента да се вижда с друга?

Нещата между вас не са приключили, но ВЖ обикновенно не дава бързи резултати и Асо П също говори за това мерси Не знам кога ще подновите
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

Въпроси и отговори 5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 2 Icon_minitimeПон Ное 03 2014, 19:19

Оф тя историята толкова невъзможно гадна,и заплетена и и и и че...ами беше обвързан последно.Тъпото ,че усещам,че има нещо по-различно, но ...простооооо
Колко да чакам,сили не ми стигат....
Мерси Линд мерси
Дам Linjeri , предполагам,че нищо няма да направи.
Мерси и на теб мерси
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 2 Icon_minitimeПон Ное 03 2014, 19:25

О, слънце...доста може да почакаш...излиза да бъдете заедно..ма така както питаш- до седмица...едва ли
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

Въпроси и отговори 5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 2 Icon_minitimeПон Ное 03 2014, 19:32

Линд,Риторичен беше въпроса. мерси Ясно ми е,че няма да стане до седмица,ако стане изобщо.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 2 Icon_minitimeПон Ное 03 2014, 22:15

ПРОМОД написа:
Здравейте,
Бях писала в темата за гости, така и така съм с регистрация реших да питам за съвет в тази тема. От скоро се занимавам с Таро и имах глупостта да кажа на близки приятели, които непрекъснато молят да им гледам. Теглих карти за приятелка, която е на ''зор''. Пита дали ще имат връзка?
Цепя на 9 пентакли. Падат се Магьосникът, 5 чаши, Кралица жезли.

Затруднявам се, признавам си.
Магът решителен, активен, символ на промяна. 5 чаши пък е символ на депресия, разочарование. Кралица жезли е жена, която действа смело. Как да разбера отговорът? Вие как ги тълкувате?

За 9 пентакли пише, че се появява се през пределни/гранични периоди.

Благодаря предварително!!! мерси

мерси
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори 5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 2 Icon_minitimeПон Ное 03 2014, 22:22

Линда не съм много сигурна, мисля че има шанс за връзка -така мисля по Мага,,но ако е иска май трябва тя самата да действа,да поеме инициативата дава ж, но тези 5ч си е доста самота карта, не знам
Върнете се в началото Go down
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

Въпроси и отговори 5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 2 Icon_minitimeПон Ное 03 2014, 22:22

Дам,тази 9ка пентакли ме преследва от 1 месец
Иначе по картите: Ако той е Маг а тя ДЖ ...хм...май не...нещо ми е самотна или пък мага ще я изведе от самотата и...
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 2 Icon_minitimeПон Ное 03 2014, 22:39

аз виждам сексуална връзка, но за сега не връзка като връзка. Според мен се харесват и страдат, че не се виждат, пак ще се видят и ще имат май физическа близост по кралица жезли, но връзка няма за сега
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори 5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 04 2014, 01:20

Да спре да се самосъжалява и да го хване я за ушите, я за друго  :sm38.gif: (в този късен час, толкова от мен). Май на него си му е добре така - не му се обвързва по-сериозно. Картите ми показват и че има дилема за решаване, вероятно защото на нея й се иска повече.
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 04 2014, 14:09

Как се почувства от съобщението,което му оставих?Беше изпълнено с много болка и откровение
ц.Колесница
Шут+Свят+Дявол
жегнало го е според мен,ядосал се е вътрешно,хм,макар че Шут+Свят ми говорят за някакво хубаво настроение,ама не знам....
Върнете се в началото Go down
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

Въпроси и отговори 5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 04 2014, 14:30

А дали не се му е помрачило хубавото настроение или пък е бил на път някъде като го е прочел и се е вкиснал. мерси
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 04 2014, 14:37

не,не е бил на път,но ми демонстрира отново непукизъм,но аз знам,че го е жегнало те и картите си го показват.Благодаря,Олив мерси
Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори 5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 04 2014, 14:48

Suger6 Шут+Свят съм го срещала, че сякаш преследва една мечта, а може и да се е почувствал не добре с този дявол - сякаш враждебна среда
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 04 2014, 14:50

Благодаря и на теб,Марина мерси Ще ми се да я разгадая тази комбинация,трябва да видя из нета какво пишат за нея
Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори 5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 04 2014, 15:05

Какво чувства мъж към жена?

5меч/ РМ+Слънцето+Маг

ще трябва да се предприемат някакви действия- някои е останал наранен. Ще има някакви действия, които са мудни, може и безрасъдни да бъдат.
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 04 2014, 15:22

Много й е бесен,засегнала е егото му,този човек е пълен егоцентрик ,не мисля,че има някакви любовни чувства към нея
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори 5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 04 2014, 18:55

Ще има ли среща до края на месеца-ц на обесен-пълен застой,, 10п,дама м,Звезда-,не знам тази звезда може да показва мечти и желания,но реалността е друго,може и да им шанс
Върнете се в началото Go down
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

Въпроси и отговори 5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 04 2014, 19:03

Linjeri, забелязала съм,че има ли Обесен ми дава Не отговор... мерси
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори 5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 04 2014, 19:07

Може, аз не съм го следила.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 2 Icon_minitimeСря Ное 05 2014, 11:06

Артемис- преди време по някакъв любовен въпрос тегли 8 чаши- заедно ли сте с човека, виждате ли се?
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Въпроси и отговори 5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 2 Icon_minitimeСря Ное 05 2014, 13:39

не знам коя точно подредба визираш.
8ч ми излезе и за раздяла с мъж, но и за подновяване на стара връзка и сме заедно.
в първия случай мисля, че беше на 3та позиция. а във втория случай много често ми излизаше на 1ва .
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпроси и отговори 5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори 5
Върнете се в началото 
Страница 2 от 22Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 22  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори 3
» Въпроси и отговори 4
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори- 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: