Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Три карти 6

Go down 
+22
Вера
Gabriela FA
woman22
Теодор
Artemiss
galiusha
zvezdichka
Teya
Galanthus
Frog
БабаВуна
La la
DeTe_Ha_Xaoca
Антония
Зуки
sugar6
vviktorova
lindaLI
Violet
oliv
Miss Bloom
CaPuHa
26 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 20  Next
АвторСъобщение
Violet
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Три карти 6 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 4 Icon_minitimeВто Ное 11 2014, 11:17

Аз мисля, че няма да сте сами... той да не цъфне с някой колега
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014

Три карти 6 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 4 Icon_minitimeВто Ное 11 2014, 11:37

А бе и аз това си помислих ама го изключих защото все пак тази среща трябва да е между нас двамата. Но няма да се сърдя, даже ще се изкефя ако сме повече хора ....

Сбора е Императрица .... така, това или е майка му, или е секс ....
Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Три карти 6 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 4 Icon_minitimeВто Ное 11 2014, 11:47

Ще бъдете може би трима-четирима.
Върнете се в началото Go down
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

Три карти 6 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 4 Icon_minitimeВто Ное 11 2014, 11:56

Мъж ще потърси ли жена днес?
КП/ПЖ+РЖ+2П Май не,нещо ми се струва разгорещен и развълнуван на тема работа.
Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Три карти 6 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 4 Icon_minitimeВто Ное 11 2014, 12:05

Олив и аз мисля,  че е на вълна работа,  края на деня може да я потърси.
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Три карти 6 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 4 Icon_minitimeВто Ное 11 2014, 13:18

oliv,
след 2П обикновено вадя допълнителна карта, защото 2П на последна позиция сама по себе си нищо не ти казва. Хем така, хем иначе. Колебание. Струва ми се, че мъжът искрено желае да си угоди на душичката и ще го направи, ако е в негов интерес и той е удоволетворен от цялата работа. ПажЖ по принцип показва новина и то от хубаво естество..... Ммм, дори в комбинацията с този отпътуващ рицар, ме навежда на мисълта за съобщение за пътуване в чужбина или просто пътуване. Може би заради това се чуди дали да я потърси.
Върнете се в началото Go down
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

Три карти 6 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 4 Icon_minitimeВто Ное 11 2014, 13:36

Вал,не знаех това за 2П... мерси
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Три карти 6 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 4 Icon_minitimeВто Ное 11 2014, 13:41

Оли мерси
Аз напоследък не съм много в час и изтървам доста неща , но 2П на последна често казва че трябва да попиташ след няколко дни.Нещо не му е дошло времето ,не е на дневен ред....
Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Три карти 6 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 4 Icon_minitimeВто Ное 11 2014, 13:45

Теуа,  Вал - благодаря за полезната информация за 2П
Върнете се в началото Go down
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

Три карти 6 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 4 Icon_minitimeВто Ное 11 2014, 13:49

Така ще направя Тей ... Три карти 6 - Page 4 2560441086 за Вал, Три карти 6 - Page 4 2560441086 за Тей
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Три карти 6 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 4 Icon_minitimeВто Ное 11 2014, 14:02

Oли мерси
просто е зает с някакви негови работи и краля и рицаря го показват.Забелязала съм ,че когато питаш дали ще се обади и излиза РЖ той все е някъде на път ,отсъства и забравя да се обади.
Върнете се в началото Go down
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

Три карти 6 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 4 Icon_minitimeВто Ное 11 2014, 14:12

И аз така предполагам.. все пак довечера ще дам ОВ мерси
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Три карти 6 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 4 Icon_minitimeВто Ное 11 2014, 19:02

Обратна Връзкааааа

Баба ви Вуна написа:
И питам как ще протече срещата ми с Т. днес ... 3П - среща, Кралица Жезли, Крал Жезли

Трети човек ли ... освен това тези Кралица и Крал Жезли много равностойно стояха в подредбата, а отношенията ми с този човек не са толкова силни и стабилни. Та третия човек беше бившия ми съпруг, който дойде за да ми подари телефон, да ми донесе дърва и да пофлиртува с мен, посред срещата ми с  другия. Бившият ми съпруг не разбра че аз имам друга среща ....
Върнете се в началото Go down
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

Три карти 6 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 4 Icon_minitimeВто Ное 11 2014, 19:11

Цитат :
Мъж ще потърси ли жена днес?
КП/ПЖ+РЖ+2П

И аз да дам ОВ... То се наеше де, но отговора е НЕ
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Три карти 6 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 4 Icon_minitimeВто Ное 11 2014, 19:14

Бабе,
бившият ти направо е развалил работата, ужас!
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Три карти 6 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 4 Icon_minitimeВто Ное 11 2014, 19:21

Не, не я е развалил, на мен ми беше добре :sm38.gif: хехехехехххехе

Олив, днес нямах време да ти пиша - от срещи с мъже :sm38.gif: Но иначе 2П на ме си ми излиза за НЕ и то поради факта че нещата не тръгват на никъде - насам-натам - на никъде. Не се взима решение.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 6 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 4 Icon_minitimeСря Ное 12 2014, 18:13

Уфффффф, направо ще се пръсна. Минута свободна нямам за тези приятни занимания.... Само набързо една тройка ще поставя, за да видя и вашето мнение:

какви ще са взаимоотношенията между мъж и жена до края на годината? /изрично подчертавам, че отношенията са работни и няма грам емоции в тях/

ц. 5 жезли
8 пентакли, 3 жезли, 3 пентакли
аз ще коментирам по-късно Три карти 6 - Page 4 105895932
Върнете се в началото Go down
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник
zvezdichka


Female Брой мнения : 389
Join date : 13.04.2013
Местожителство : Varna

Три карти 6 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 4 Icon_minitimeСря Ное 12 2014, 18:36

Пускам няколко въпроса. Да знаете, че не мога да дам об. вр. !

Какви са взаимоотношенията между мъж и жена? ( за сега)
ц.мечове 10
Рицар мечове-Кралица мечове - Пентакли 2

Много мечове. Защо ми се струва, че това е той а КМ е жена му? Мисля, че е така, защото РМ е много безкомпромисен, готов на бързи промени, който могат да преобърнат всичко с главата нагоре. Тя също е хладна и безкомпромисна. Даже си мисля, че той има страх от нея.Между тях всичко е индивидуално. И явно " Аз" проблема постоянно излиза отново и отново.

Какви са чувствата му към мен ? (от всякакъв характер)
ц.Висшата жрица
Дяволът - чаши 8 - умереността

Ох тук ми е доста трудно. Дявола с тази 8 ч. ... Да сега някак си ги свързах. Невъзможността от освобождаването. И нежеланието да се запази каквото и да е. И умереността, вицшата жрица не мога да ги свържа. Много ми е трудно в тази комбинация.

Ще има ли скоро някакво развитие?
ц.мечове 10
Отшелникът - Жезли 5 - Жезли 4
Не с този Отшелник отпред и общо не мисля, че някога изобщо ще има контакт.
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Три карти 6 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 4 Icon_minitimeСря Ное 12 2014, 22:21

Frog написа:
какви ще са взаимоотношенията между мъж и жена до края на годината? /изрично подчертавам, че отношенията са работни и няма грам емоции в тях/

ц. 5 жезли
8 пентакли, 3 жезли, 3 пентакли
По 5Ж все едно се конкурират и се състезават... 8П - общо взето показва, че си работят заедно... Интересни са трите тройки - мисля, че има още един човек с тях, който работи... А е възможно и даже да е с малко повечко опит (3П)....
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Три карти 6 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 4 Icon_minitimeСря Ное 12 2014, 22:27

zvezdichka написа:
Какви са взаимоотношенията между мъж и жена? ( за сега)
ц.мечове 10
Рицар мечове-Кралица мечове - Пентакли 2
Звездичка.... Тея също е казвала, и аз ще кажа с тия 2П, питай отново след няколко дни...... Определено са никаква карта - колебание.
Не знам дали не са се карали тези двамата заради РицарМ и да са разменили директни реплики. Самота и скриване на емоцията. Колебливост. Определено нещо явно се е случило.......

zvezdichka написа:
Какви са чувствата му към мен ? (от всякакъв характер)
ц.Висшата жрица
Дяволът - чаши 8 - умереността
Хм... Smile ВЖ - тайната жена, обсебваща го.... но потиска емоцията и изглежда...... умерен.

zvezdichka написа:
Ще има ли скоро някакво развитие?
ц.мечове 10
Отшелникът - Жезли 5 - Жезли 4
Не с този Отшелник отпред и общо не мисля, че някога изобщо ще има контакт.
Мисля, че не, абсолютен застой. Отдръпване заради караница ???
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Три карти 6 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 4 Icon_minitimeСря Ное 12 2014, 23:05

Фроги,много добри карти за работа и то динамична.Между тези двамата има конкуренция,съревнование,но това ги стимулира неимоверно,действа им като католизатор за нови идеи и решения,много добра работа в екип,изясняване на общите цели.Като цяло-напрегнати,но много конструктивни отношения. мерси
Върнете се в началото Go down
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник
zvezdichka


Female Брой мнения : 389
Join date : 13.04.2013
Местожителство : Varna

Три карти 6 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 4 Icon_minitimeЧет Ное 13 2014, 11:02

Вале, благодаря ти много за включването и съвета. Ще питам пак след няколко дни мерси
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Три карти 6 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 4 Icon_minitimeЧет Ное 13 2014, 11:14

Фрог написа:
какви ще са взаимоотношенията между мъж и жена до края на годината? /изрично подчертавам, че отношенията са работни и няма грам емоции в тях

ц. 5 жезли
8 пентакли, 3 жезли, 3 пентакли

Фрогич, ми какви да са - работни !

Ще си бачкате, ще имате спорове, планове, ще се консултирате и с трети страни, ще полагате труд .. един нормален работен процес ...

Нищо лошо или "хубаво". Бачкай си спокойно с този човек.
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Три карти 6 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 4 Icon_minitimeЧет Ное 13 2014, 12:51

zvezdichka написа:Какви са взаимоотношенията между мъж и жена? ( за сега)
ц.мечове 10
Рицар мечове-Кралица мечове - Пентакли 2

Звезди , тези двамата са самотни във отношенията си-хладни и ,,скърцащи".Нещо не се справят с приключването на този техен цикъл , клатят се нещата между тях.Да , питай пак след няколко дни...

zvezdichka написа:Какви са чувствата му към мен ? (от всякакъв характер)
ц.Висшата жрица
Дяволът - чаши 8 - умереността

Ти си му далечната мечтаната ,чувства все още обвързаност но е далеч и прави компромис със собствените чувства.Намерил е някакво средно положение за себе си.

zvezdichka написа:Ще има ли скоро някакво развитие?
ц.мечове 10
Отшелникът - Жезли 5 - Жезли 4

И аз не мисля ,че ще има някакво развитие.Дори си мисля , че ще има някакво примирение след вътрешната борба.

Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Три карти 6 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 4 Icon_minitimeЧет Ное 13 2014, 12:54


ц. 5 жезли
8 пентакли, 3 жезли, 3 пентакли

Фрог,
има някаква конкуренция между тези двамата , но тя е по-скоро градивна.Стимулират се един друг да работят по-усърдно.Смятам ,че работят по някакъв проект заедно ,като екип.
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Три карти 6 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 4 Icon_minitimeЧет Ное 13 2014, 17:20

Звездичка написа:
Какви са чувствата му към мен ? (от всякакъв характер)
ц.Висшата жрица
Дяволът - чаши 8 - умереността
Каквото и да е имало, а е имало със сигурност - решил е да се освободи от тях.
Осъзнал е, че са били твърде обвързващи или силни за него и ще седи на разстояние.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 6 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 4 Icon_minitimeЧет Ное 13 2014, 18:16

Вал написа:
По 5Ж все едно се конкурират и се състезават... 8П - общо взето показва, че си работят заедно... Интересни са трите тройки - мисля, че има още един човек с тях, който работи... А е възможно и даже да е с малко повечко опит (3П)....

Тони написа:
Фроги,много добри карти за работа и то динамична.Между тези двамата има конкуренция,съревнование,но това ги стимулира неимоверно,действа им като католизатор за нови идеи и решения,много добра работа в екип,изясняване на общите цели.Като цяло-напрегнати,но много конструктивни отношения. Три карти 6 - Page 4 235920
Бабе написа:
Фрогич, ми какви да са - работни !

Ще си бачкате, ще имате спорове, планове, ще се консултирате и с трети страни, ще полагате труд .. един нормален работен процес ... 

Нищо лошо или "хубаво". Бачкай си спокойно с този човек.

Тея написа:
Фрог,
има някаква конкуренция между тези двамата , но тя е по-скоро градивна.Стимулират се един друг да работят по-усърдно.Смятам ,че работят по някакъв проект заедно ,като екип.
ГОЛЕМО ТЕНКЮ НА ВСИЧКИ  Три карти 6 - Page 4 156215
Ако някой съм пропуснала с мнение, моля да ме извини  мерси 
Попитах картите, защото се завърна бивш началник /условно казано/ . Преди работихме  сравнително добре с него. С периоди на затопляне и на охлаждане- заради чуждо влияние. /предполагам, че някой му беше говорил нещо срещу моя екип/. Сега поставих въпроса, защото се опасявам, че ако негативното влияние върху него продължи, може и да си търся друга работа. Е, надявам се, че няма да се стигне до там, а и по картите виждам, че май нещата ще са си в стария вариант. А иначе конкуренция има, но не между нас двамата, а между различни екипи, при това нелоялна, неетична, глупава и т.н. и това, че излиза като карта на цепене, не ме изненадва. Всички я виждаме в 5 Ж, но тя не е подчертана, защото статутът на звеното, в което работя е малко по-защитено отколкото част от другите.  Тоест 5Ж я разглеждам като упражнения по борба, налагане, защита и т.н, а не като истинска драматична конкуренция. А този въпросният Х няма никакво отношение към тази борба, ммммм, по-скоро я наблюдава и се забавлява.
  8 пентакли наистина е добра за работа. Това е което един работник може да иска - да го оставят да си работи и да не го закачат. Двете тройки са наистина интересни. Посредник в контактите между моя екип и въпросния началник има. Очевидно той ще играе роля. Подозирам, че ще е конструктивна с тези 3 пентакли, но не познавам човека. Той е нов и тепърва предстои да се опознаваме. 
В крайна сметка всички видяхте това, което и аз виждам и ми олекна. Надявам се в края на годината да имам обратна връзка. Поради факта, че излязоха само малки аркани си мисля, че дори няма да се усети нещо различно и особено.
Търся значението на 3Ж които са на ключова позиция. Вероятно е моето очакване за нещо.....ще видим
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Три карти 6 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 4 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Три карти 6
Върнете се в началото 
Страница 4 от 20Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Три карти 5
» Три карти 2
» Три карти 3
» Три карти 4
» три карти

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: