Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Любовен въпрос

Go down 
+16
Artemiss
sugar6
minirka
Зуки
oliv
lindaLI
DeTe_Ha_Xaoca
djuliana7
cherryyy
Galanthus
La la
promod
БабаВуна
Violet
CaPuHa
Frog
20 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Любовен въпрос - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любовен въпрос   Любовен въпрос - Page 2 Icon_minitimeПон Яну 19 2015, 11:25

Тогава пък Джулиана, съм съгласна с Линда, не се занимавай с глупости.
Върнете се в началото Go down
oliv
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014

Любовен въпрос - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любовен въпрос   Любовен въпрос - Page 2 Icon_minitimeПон Яну 19 2015, 11:29

И аз съгласна. Изпитала съм го лично. Не те ли търси,продължи напред мерси
Върнете се в началото Go down
cherryyy
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 13
Join date : 31.10.2014

Любовен въпрос - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любовен въпрос   Любовен въпрос - Page 2 Icon_minitimeПон Яну 19 2015, 11:30

Аз пък не съм съгласна,аз например,когато харесам някого го крия,не му го показвам пък още по-малко ще му пиша,човек ще си помисли,че съм безчувствена към дадения човек,но не съм.Така че това,че даден човек не ти пише не означава,че не му пука,а просто или се прикрива или има чувства,но ситуацията е сложна.Не всеки човек е еднакъв Smile има доста сложни и трудни характери
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Любовен въпрос - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любовен въпрос   Любовен въпрос - Page 2 Icon_minitimeПон Яну 19 2015, 11:34

Тогава ти му пиши, какво ще ти стане... освен да разбереш какво да правиш... да продължиш да се надяваш или просто да продължиш напред...
Върнете се в началото Go down
djuliana7
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 14
Join date : 28.03.2013

Любовен въпрос - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любовен въпрос   Любовен въпрос - Page 2 Icon_minitimeПон Яну 19 2015, 11:39

Не знам усещането ми е че не всичко е свършило.Продължавам напред , времето ще покаже
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Любовен въпрос - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любовен въпрос   Любовен въпрос - Page 2 Icon_minitimeПон Яну 19 2015, 11:40

cherryyy написа:
Аз пък не съм съгласна,аз например,когато харесам някого го крия,не му го показвам пък още по-малко ще му пиша,човек ще си помисли,че съм безчувствена към дадения човек,но не съм.Така че това,че даден човек не ти пише не означава,че не му пука,а просто или се прикрива или има чувства,но ситуацията е сложна.Не всеки човек е еднакъв Smile има доста сложни и трудни характери

А на това ще ти отговоря- Не си мисли, че мъжете са жени. Мъжете не разсъждават като жени. Имат ли зор- ще си го покажат -повярвай, колкото и да им е странен и труден характера. Вече изключваме тук разни ситуации той или ти обвързана, някакви драматични пречки и т.н
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
cherryyy
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 13
Join date : 31.10.2014

Любовен въпрос - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любовен въпрос   Любовен въпрос - Page 2 Icon_minitimeПон Яну 19 2015, 11:41

Дете,аз се отказах вече,защото това не е моя човек,няма как да ни се получи,коренно различни сме.Той е голям инат и никога няма да ми пропише пак,сложен е и може би това ми харесва в него,но за подновяване няма как да стане Smile
Върнете се в началото Go down
djuliana7
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 14
Join date : 28.03.2013

Любовен въпрос - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любовен въпрос   Любовен въпрос - Page 2 Icon_minitimeПон Фев 02 2015, 21:21

Ще ми пише ли скоро? Изтеглих:10 чаши,Паж пентакли,2Мечове ,6 пентакли.Благодаря предварително."DeTe_Ha_Xaoca"]Момичета, просто не мога да се сдържа съжалявам, ми като не ви пише той пишете му вие и по двете комбинации ще кажа НЕ! Но за ен-ти път казвам, че не обичам да давам отговори да и не. [/quote]ДеТе, може да се каже ,че се обади.По -скоро ме отблокира,което при него е равносилно на обаждане(все пак иска да общуваме).Писах му и ми отговори и за сега продължаваме.Дано е полезна ОВ мерси
Върнете се в началото Go down
Viksi
Гост




Любовен въпрос - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Любов   Любовен въпрос - Page 2 Icon_minitimeНед Фев 08 2015, 12:36

Коя е причината да не мога да намеря все още моя човек?
Теглих 9 пентакли, Императрица, 4 пентакки. Цепя 3 чаши.

Благодаря Ви предварително!
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Любовен въпрос - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любовен въпрос   Любовен въпрос - Page 2 Icon_minitimeНед Фев 08 2015, 16:50

Причината е, че си много висока летва, вероятно го знаеш, но пък те виждам и да си консервативна, търсиш нещо на твоето ниво. Доста си прагматична, не би била сериозно обвързана с мъж, който например да е по- беден или не толкова напреднал с професията. За теб основните аргументи са практичните, а в същото време търсиш любов, привличаш хора от всякакви социални слоеве така да се каже, но от там насетне си много наясно с кой може да се получи сериозна връзка и с кой не. Явно имаш сексуални връзки, които никога не прерастват в повече, защото мъжете просто не са ти на нивото.

Когато не си си намерила човека, все пак най- простичкия отговор е, че не му е дошло времето. Според мен още не си достигнала етапа, в който да си готова да се посветиш на друг човек
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Любовен въпрос - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любовен въпрос   Любовен въпрос - Page 2 Icon_minitimeНед Фев 08 2015, 16:54

djuliana7 написа:
Ще ми пише ли скоро? Изтеглих:10 чаши,Паж пентакли,2Мечове ,6 пентакли.Благодаря предварително."DeTe_Ha_Xaoca"]Момичета, просто не мога да се сдържа съжалявам, ми като не ви пише той пишете му вие и по двете комбинации ще кажа НЕ! Но за ен-ти път казвам, че не обичам да давам отговори да и не.
ДеТе, може да се каже ,че се обади.По -скоро ме отблокира,което при него е равносилно на обаждане(все пак иска да общуваме).Писах му и ми отговори и за сега продължаваме.Дано е полезна ОВ мерси[/quote]

това онлайн карти ли са
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
djuliana7
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 14
Join date : 28.03.2013

Любовен въпрос - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любовен въпрос   Любовен въпрос - Page 2 Icon_minitimeНед Фев 08 2015, 17:23

Да , онлай карти са.
Върнете се в началото Go down
cherryyy
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 13
Join date : 31.10.2014

Любовен въпрос - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любовен въпрос   Любовен въпрос - Page 2 Icon_minitimeВто Фев 17 2015, 18:49

djuliana7 написа:
Ще ми пише ли скоро? Изтеглих:10 чаши,Паж пентакли,2Мечове ,6 пентакли.Благодаря предварително.

Ов-не ми писа,както Дете на Хауса написа мерси
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Любовен въпрос - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любовен въпрос   Любовен въпрос - Page 2 Icon_minitimeВто Фев 17 2015, 20:29

cherryyy написа:
djuliana7 написа:
Ще ми пише ли скоро? Изтеглих:10 чаши,Паж пентакли,2Мечове ,6 пентакли.Благодаря предварително.

Ов-не ми писа,както Дете на Хауса написа мерси

Едно лице с два ника?
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Любовен въпрос - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любовен въпрос   Любовен въпрос - Page 2 Icon_minitimeВто Фев 17 2015, 20:56

Явно Smile Шизофренията в интернет на никой не прощава зуки Smile
Върнете се в началото Go down
cherryyy
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 13
Join date : 31.10.2014

Любовен въпрос - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любовен въпрос   Любовен въпрос - Page 2 Icon_minitimeВто Фев 17 2015, 21:05

Как може да ме обиждаш,Дете обърках картите с тези на Джулияна,пък и тя е дала ов вече.Много съм разочарована от това ваше поведение
Върнете се в началото Go down
djuliana7
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 14
Join date : 28.03.2013

Любовен въпрос - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любовен въпрос   Любовен въпрос - Page 2 Icon_minitimeВто Фев 17 2015, 21:08

Радвам се ,че проблема се изясни.Тъкмо щях да пиша защита .
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Любовен въпрос - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любовен въпрос   Любовен въпрос - Page 2 Icon_minitimeВто Фев 17 2015, 21:37

Да те обиждам? Пошегувах се, ако усмивките в края не ти говорят за шега, това си е твой проблем... и бъди колкото искаш разочарована, при положение, че винаги се старая да ти тълкувам картите... но както щеш... твоя воля!
Върнете се в началото Go down
cherryyy
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 13
Join date : 31.10.2014

Любовен въпрос - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любовен въпрос   Любовен въпрос - Page 2 Icon_minitimeВто Фев 17 2015, 21:49

Защо се ядосваш,Дете?Виждам,че си ми тълкувала подредбите и съм ти благодарна за това.Просто не ми хареса тона.Стана объркване и веднага ме набедихте,че аз и Джулияна сме едно и също лице.Не искам дразги,хубаво ще е да се разберем като големи хора.От мен имаш мир Smile
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Любовен въпрос - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любовен въпрос   Любовен въпрос - Page 2 Icon_minitimeВто Фев 17 2015, 21:56

Не съм се ядосвала, сам човек кавга не прави Чери, обяснявам защото не съм искала да обидя никого, ти се засегна... Мир.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Любовен въпрос - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любовен въпрос   Любовен въпрос - Page 2 Icon_minitimeСря Фев 18 2015, 09:14

Дете не е виновна и не ви напада.  нито трябва да звучи обиждащо моя или на когото и да е мнение  относно ''шизофреничните'' регистрации ...именно за това тази тема е отворена за такива като  cherryyy,djuliana7,и многото други питащи , да задават въпроси към таро,и да очакват тълкуване на картите,най често на които Дете* отговаря.

Мога да ви благодаря за това, че давате обратна връзка.
Благодаря cherryyy,djuliana7 .

ако се занимавате с каквато и да е практика щяхте да знаете,някои норми за това как става гледането.Простено да ви е . Дете*,аз и други момичета тук знаят за какво става дума,и защо именно ''шизофренното'' нас ни дразни за едно,вас за друго(при вас е лично,при нас е на друго ниво)
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
djuliana7
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 14
Join date : 28.03.2013

Любовен въпрос - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любовен въпрос   Любовен въпрос - Page 2 Icon_minitimeСря Фев 18 2015, 11:00

Да си призная леко бях объркана като видях коментара, че с Чери сме един човекчовек.Поразмислих и реших , че е станало объркване не съм засегната от това.това.Хубаво е че всичко се изясни.Още веднъж благодаря на всички , който се отзовават на питанията ни.
Върнете се в началото Go down
cherryyy
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 13
Join date : 31.10.2014

Любовен въпрос - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любовен въпрос   Любовен въпрос - Page 2 Icon_minitimeВто Апр 28 2015, 19:43

Ще се върне ли при мен?Император+Колелото на съдбата+Крал чаши? Благодаря ви предварително! мерси
Върнете се в началото Go down
minirka
Редовен участник
Редовен участник



Female Брой мнения : 528
Join date : 11.02.2015

Любовен въпрос - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любовен въпрос   Любовен въпрос - Page 2 Icon_minitimeВто Апр 28 2015, 22:24

Аз мисля, че ДА. Smile
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Любовен въпрос - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любовен въпрос   Любовен въпрос - Page 2 Icon_minitimeЧет Апр 30 2015, 09:36

Чери сякаш той се е държал доста студено с теб, но мисля, че ще си промени отношението, ако дотогава не срещнеш друг мъж мерси
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Любовен въпрос - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любовен въпрос   Любовен въпрос - Page 2 Icon_minitimeЧет Апр 30 2015, 09:51

И аз си мисля, че са двама... твърде различен е КЧ от Императора. Чери може и да поиска да се върне, но когато ти вече си с друг...някак така ги виждам нещата.
Върнете се в началото Go down
minirka
Редовен участник
Редовен участник



Female Брой мнения : 528
Join date : 11.02.2015

Любовен въпрос - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любовен въпрос   Любовен въпрос - Page 2 Icon_minitimeЧет Апр 30 2015, 10:18

А може ли Колелото да превръща Императора в КЧ?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Любовен въпрос - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любовен въпрос   Любовен въпрос - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Любовен въпрос
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Въпрос: Имаме ли общо бъдеще? Може ли някой да разтълкува?
» Въпрос
» Въпрос
» Въпрос
» Въпрос за подредбата на картите

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: За гостите на Таромания- без регистрация :: Ние се отзоваваме! :: "Теглих карти, моля за мнение!"-
Идете на: