Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Гадаене на кафе - Практика

Go down 
+2
Зуки
БабаВуна
6 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Зуки
Администратор
Администратор



Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Гадаене на кафе - Практика - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гадаене на кафе - Практика   Гадаене на кафе - Практика - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 25 2014, 10:04

хах ще ти разкажа една случка с това за порчетата на лични ...

*но се сещам за друго-онази сутрин видях на пътеката ни в двора,разкъсана кокошка. някаква гадинка я е измъкнало от кокошарника на комшийката(тази злобната,ревнивата,и която прави магии,а и нескрито говори че не ме иска във входа)
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014

Гадаене на кафе - Практика - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гадаене на кафе - Практика   Гадаене на кафе - Практика - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 25 2014, 14:47

Виж, не се вкарвай в чак толкова много приказки. Спри да гледаш другите, и до мен живее леля ми дето беше направила магия на мен и татко, но това не ми пречи да живея живота си. Има неща с които човек неможе да се бори. Моята приятелка дето гадае на кафе, наистина вижда сума ти неща , ама не им обръщам внимание. Давай да си пием кафетата заедно по скайп и на другите неща не обръщай внимание kafe3
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Гадаене на кафе - Практика - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гадаене на кафе - Практика   Гадаене на кафе - Практика - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 28 2014, 11:32

Тази голяма бяла глава и бялата купа се случиха още същият ден. Колкото по-големи са фигурите, толкова по-бързо се случва. Това е моята приятелка , която пробва моята шапка и изглеждаше точно по същият начин и това беше на бъдни вечер, когато поставихме и чиниите на масата т.е. купата, която е показана.

Гадаене на кафе - Практика - Page 2 34riwz8
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Гадаене на кафе - Практика - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гадаене на кафе - Практика   Гадаене на кафе - Практика - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 28 2014, 12:04

хубаво очертани символи.
чудя се дали може да видим буквата на приятелката-к,ж,х.с
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Гадаене на кафе - Практика - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гадаене на кафе - Практика   Гадаене на кафе - Практика - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 28 2014, 12:25

Незнам за букви но над главата й има буква З или цифра 3, но цифрата 3 е на изобилието, а тя е материалистка, така че предполагам че е показало мислите й за гостуването у нас ...Мда, идеално пасва, дошла е да се нахрани и напие, да й гледам . Голяма работа е това момиче ...
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Гадаене на кафе - Практика - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гадаене на кафе - Практика   Гадаене на кафе - Практика - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 28 2014, 13:03

А ето това е затворена чаша. Показва че пътищата ми са затворени в момента. И наистина е така, каквото и да се опитвам да направя - нищо не става, просто защотоот никъде не се получава. Чашата е вярна.

Гадаене на кафе - Практика - Page 2 243rn09
Върнете се в началото Go down
galiusha
Ветеран
Ветеран
galiusha


Female Taurus Брой мнения : 848
Join date : 02.03.2014
Age : 40
Местожителство : Пловдив

Гадаене на кафе - Практика - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гадаене на кафе - Практика   Гадаене на кафе - Практика - Page 2 Icon_minitimeЧет Яну 15 2015, 15:07

Аз съм казвала, че по принцип не виждам фигури в кафето.... вчера обаче съвсем ясно видях фигурата на женски ангел със силно разперени криле, ето какво прочетох за значението
АНГЕЛЧЕ – носител е на хубави вести или на писмо, свързано с любовно обяснение. Означава и предложение за брак или нова връзка.
Върнете се в началото Go down
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

Гадаене на кафе - Практика - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гадаене на кафе - Практика   Гадаене на кафе - Практика - Page 2 Icon_minitimeПет Яну 16 2015, 19:28

Ангел за мен си е закрилник. Пледпазва те,закриля те мерси Ако е малко ангелче тип амурче тогава да-вести,любовно обяснение
Върнете се в началото Go down
galiusha
Ветеран
Ветеран
galiusha


Female Taurus Брой мнения : 848
Join date : 02.03.2014
Age : 40
Местожителство : Пловдив

Гадаене на кафе - Практика - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гадаене на кафе - Практика   Гадаене на кафе - Практика - Page 2 Icon_minitimeЧет Фев 19 2015, 11:57

Девойки, ще хвърлите ли един поглед, вижда ли се нещо интересно?
Гадаене на кафе - Практика - Page 2 8e9018c9317c
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Гадаене на кафе - Практика - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гадаене на кафе - Практика   Гадаене на кафе - Практика - Page 2 Icon_minitimeЧет Фев 19 2015, 13:50

Растеж ,но в коя област?
свързано и с физически и духовен път.
предстои път,в който еволюираш.
на фона на тъмното дьно,има голяма сила и присъствие на духа,желание,стремеж,отдаденост.

Някой ти шепне нещо,но ти търсиш друго,не слушаш близки,интуиция та май се водишводиш от опита.

Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Гадаене на кафе - Практика - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гадаене на кафе - Практика   Гадаене на кафе - Практика - Page 2 Icon_minitimeЧет Фев 19 2015, 14:52

Аз виждам един мъж дето е хванал една елха за шията и отзад главата на един вълк. Вие да не би да ходите на планина?
Върнете се в началото Go down
galiusha
Ветеран
Ветеран
galiusha


Female Taurus Брой мнения : 848
Join date : 02.03.2014
Age : 40
Местожителство : Пловдив

Гадаене на кафе - Практика - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гадаене на кафе - Практика   Гадаене на кафе - Практика - Page 2 Icon_minitimeЧет Фев 19 2015, 15:09

По принцип ходя по планини, обаче от известно време не съм ходила поради липса на време... Имахме планове един уикенд в началото на март да се поразходим, обаче пък ми почват изпитите и пак няма да мога...
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Гадаене на кафе - Практика - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гадаене на кафе - Практика   Гадаене на кафе - Практика - Page 2 Icon_minitimeЧет Фев 19 2015, 16:07

Галюша, аз в твоята чаша виждам жена с дълга черна коса, обърнала си е само главата назад и гледа към мъж, който пък протяга ръка към нея. Това виждам аз. Има още де - тъмна мъжка фигура отсреща, нещо като вода - река и бряг до жената.

Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Гадаене на кафе - Практика - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гадаене на кафе - Практика   Гадаене на кафе - Практика - Page 2 Icon_minitimeЧет Фев 19 2015, 16:08

Между другото много добра идея да си снимате кафенцето и да го коментираме. Всеки със своето въображение вижда какви ли не неща кафе
Върнете се в началото Go down
galiusha
Ветеран
Ветеран
galiusha


Female Taurus Брой мнения : 848
Join date : 02.03.2014
Age : 40
Местожителство : Пловдив

Гадаене на кафе - Практика - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гадаене на кафе - Практика   Гадаене на кафе - Практика - Page 2 Icon_minitimeЧет Фев 19 2015, 16:24

Даа, айде качвайте и вие чашките... мен по принцип хич ме няма с фигурите... ама тъкмо да си развивам въображението мога да пробвам.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Гадаене на кафе - Практика - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гадаене на кафе - Практика   Гадаене на кафе - Практика - Page 2 Icon_minitimeЧет Фев 19 2015, 18:23

фрог тази жена и аз я видях,и косата разкошнаразкошна дълга...
а мьжамьжа ототсреща пак го виждам да държи,голяма птица,но той сякаш е в краката,в чатала на втората жена...
а в мътилката виждам главата,ноздрите на крокодил. Жена обгърнала мъж,който ми прилича на папа,но с черни одежди...

Като цяло образите са ми фотографски негативни.
малко фигури,но само жени и мъже , които са големи,акцентирани.

Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Гадаене на кафе - Практика - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гадаене на кафе - Практика   Гадаене на кафе - Практика - Page 2 Icon_minitimeЧет Фев 19 2015, 21:27

Всъщност ей сега като погледнах на компютъра, че преди гледах от телефона, това дето е хванал този мъж не е елха а е риба. Този твоя днес ходил ли е на риба или пък планира за утре?
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Гадаене на кафе - Практика - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гадаене на кафе - Практика   Гадаене на кафе - Практика - Page 2 Icon_minitimeЧет Фев 19 2015, 21:28

Да, Зуки, наистина са големи, акцентирани. Виждаш ли зад жената с дългата коса едно мъжко лице, сякаш някой пробива стена за да се докосне до жената. Не знам дали чашата не създава такава илюзия, но сякаш тази жена е бременна. Иначе виждам другата жена и крокодила в краката и. Точно на срещуположната страна. Само дето нищо не ми говорят тези фигури Mad
Върнете се в началото Go down
galiusha
Ветеран
Ветеран
galiusha


Female Taurus Брой мнения : 848
Join date : 02.03.2014
Age : 40
Местожителство : Пловдив

Гадаене на кафе - Практика - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гадаене на кафе - Практика   Гадаене на кафе - Практика - Page 2 Icon_minitimeЧет Фев 19 2015, 22:41

БабаВуна написа:
Всъщност ей сега като погледнах на компютъра, че преди гледах от телефона, това дето е хванал този мъж не е елха а е риба. Този твоя днес ходил ли е на риба или пък планира за утре?

Не знам кой е този човек...
Върнете се в началото Go down
desi1973
Редовен участник
Редовен участник
desi1973


Female Брой мнения : 639
Join date : 03.01.2014
Местожителство : пловдив

Гадаене на кафе - Практика - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гадаене на кафе - Практика   Гадаене на кафе - Практика - Page 2 Icon_minitimeСъб Фев 21 2015, 09:14

Здравейте момичета искам да кача снимка от таблета ама не знам как?Може ли някоя от вас да ме светне...
Върнете се в началото Go down
desi1973
Редовен участник
Редовен участник
desi1973


Female Брой мнения : 639
Join date : 03.01.2014
Местожителство : пловдив

Гадаене на кафе - Практика - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гадаене на кафе - Практика   Гадаене на кафе - Практика - Page 2 Icon_minitimeНед Фев 22 2015, 11:16

Тъй като аз нямам очи за символите в кафето се оказа че моята дъщеря има фантазията да ги разчита .Ето и какво видя тя ..
Направи и впечатление че на дъното на чашата има голямо сърце което е на половина черно наполовина бяло.момиченце с рокля /щастливо/което си играе с маймуна четох че маймуната е лицемерие и гадни игрички ,еленски рога .....
мъж облякън в бели одежди с черно лице което за мен е ,че изпитва яд ,ядосан не му е хубаво явно на душата между краката му змия с крокодилска глава ,за змията вече разбрах че е жена която се опита да го хване в лъжи и интриги ама за главата не знам какво значи .Под змията лице на мъж който гледа към тях .около мъжа птички или са мислите му....
Цифра 1 /голяма/2,3,4
куче което и изморено,и е с много хора това е приятелство
Букви Н<О<Т обърнато
Какво мислите ...
Върнете се в началото Go down
galiusha
Ветеран
Ветеран
galiusha


Female Taurus Брой мнения : 848
Join date : 02.03.2014
Age : 40
Местожителство : Пловдив

Гадаене на кафе - Практика - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гадаене на кафе - Практика   Гадаене на кафе - Практика - Page 2 Icon_minitimeНед Фев 22 2015, 11:28

Аз предупреждавам, че всичко, което пиша ми хрумва на момента...
Сърцето- пречистваща болка. Детето и маймуната невинност и забавление, сякаш се откъсват от заобикалящия свят и се отдават на волности и забави. Елен- просперитет. Крокодила символизира семейството и грижата за него в комбинация със змията може да означава близка жена занимаваща се с интриги, подли игрички затова и мъжа да е черно-бял- между две крайности...
Върнете се в началото Go down
desi1973
Редовен участник
Редовен участник
desi1973


Female Брой мнения : 639
Join date : 03.01.2014
Местожителство : пловдив

Гадаене на кафе - Практика - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гадаене на кафе - Практика   Гадаене на кафе - Практика - Page 2 Icon_minitimeНед Фев 22 2015, 12:44

Галюша много ти Благодаря
Тъй като ни стана интересно за това ще опиша символите на друга чаша
малко сърце /черно/ до него об.М
път по който върви мъж буква,, В,, и котка ,над главата на мъжа има разтревожени лица
водопад ,лице на жена ,буква ,,Л,,
вещица,котва ,стрелка на долу ,нос на животно/голямо/
буква К<Х.
Върнете се в началото Go down
galiusha
Ветеран
Ветеран
galiusha


Female Taurus Брой мнения : 848
Join date : 02.03.2014
Age : 40
Местожителство : Пловдив

Гадаене на кафе - Практика - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гадаене на кафе - Практика   Гадаене на кафе - Практика - Page 2 Icon_minitimeНед Фев 22 2015, 19:35

Буквите са хора, числата може би периоди..
Обърната М може би е човек от миналото.
Мъжът по пътя преминава през някакво лечение.. Това само ми изникна
Върнете се в началото Go down
desi1973
Редовен участник
Редовен участник
desi1973


Female Брой мнения : 639
Join date : 03.01.2014
Местожителство : пловдив

Гадаене на кафе - Практика - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гадаене на кафе - Практика   Гадаене на кафе - Практика - Page 2 Icon_minitimeНед Фев 22 2015, 20:31

Гадаене на кафе - Практика - Page 2 99390
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Гадаене на кафе - Практика - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гадаене на кафе - Практика   Гадаене на кафе - Практика - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Гадаене на кафе - Практика
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Гадаене на кафе - Теория
» Гадаене по Библията
» Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/
» Оракулът на пирамидите - практика
» Избор

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Руни,и други методи за гадаене-
Идете на: