Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Бърза и показателна подредба за развитие

Go down 
+7
zvezdichka
sugar6
Blackmoon
Зуки
Galanthus
oliv
lindaLI
11 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Бърза и показателна подредба за развитие Empty
ПисанеЗаглавие: Бърза и показателна подредба за развитие   Бърза и показателна подредба за развитие Icon_minitimeПет Яну 23 2015, 14:27

Много хубава подредба- ясна, точно се проявяват картите (казвам защото има други подредби, при които картите ми не сработват)

1-2- настояще и близко бъдеще

3-4- 2 до 4 месеца

5-6 - до 6 месеца и по-натататъшни тенденции
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

Бърза и показателна подредба за развитие Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърза и показателна подредба за развитие   Бърза и показателна подредба за развитие Icon_minitimeПет Яну 23 2015, 17:31

Линд, направих си подредбата но имам въпрос...Всяка карта отделно ли се тълкува или по 2 в комбинации?
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Бърза и показателна подредба за развитие Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърза и показателна подредба за развитие   Бърза и показателна подредба за развитие Icon_minitimeПет Яну 23 2015, 17:37

в комбинация двете карти от съответния ред
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

Бърза и показателна подредба за развитие Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърза и показателна подредба за развитие   Бърза и показателна подредба за развитие Icon_minitimeПет Яну 23 2015, 17:57

Мдам... доста главни аркани имам
ц.АсоП
1-2- ПМ+Маг
3-4 - Колесница+Глупак
5-6 -ПЖ+Отшелник
Доста се затруднявам като имам повече ГА но ще опитам.
Общо погледнато кой знае какво развитие няма да има. По-скоро малко страсти,може би секс а може би не и "Кой от къде е" При нея като,че ли нов мъж ще се зададе.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Бърза и показателна подредба за развитие Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърза и показателна подредба за развитие   Бърза и показателна подредба за развитие Icon_minitimeПет Яну 23 2015, 19:02

хммм...ами като, че ли картите показват , че в близко бъдеще няма да имат отношения с човека- прекалено надъхан, самонадеян е, детска игра на инат виждам по вторите карти, а по третите има някаква комуникация и общуване, но само това за сега... мерси май тази година ще е такова
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

Бърза и показателна подредба за развитие Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърза и показателна подредба за развитие   Бърза и показателна подредба за развитие Icon_minitimeПет Яну 23 2015, 19:11

аха..нищо неочаквано.. ами да се инати, не смятам да се зачерня заради овнешкия му инат...благодаря ти мерси
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Бърза и показателна подредба за развитие Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърза и показателна подредба за развитие   Бърза и показателна подредба за развитие Icon_minitimeПет Яну 23 2015, 19:28

Не се ли гледа вляво - тя, вдясно - той? усмивка

Изтеглих:
6 чаши, обърната Луна
обърнат паж Пентакли, обърната 9 меча
обърнат Глупак (доп. 7 пентакли), асо Пентакли (доп. паж Жезли)

Много емоции, параноични, обсебващи. Страх, безперспективна ситуация. Дълго витаене в облаците и шанс за комуникация/среща. Или проблеми със започването на нещо ново, за което има шанс.
Върнете се в началото Go down
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

Бърза и показателна подредба за развитие Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърза и показателна подредба за развитие   Бърза и показателна подредба за развитие Icon_minitimeПет Яну 23 2015, 19:44

Ох Galantus тез обърнати мерси ...
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Бърза и показателна подредба за развитие Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърза и показателна подредба за развитие   Бърза и показателна подредба за развитие Icon_minitimeПет Яну 23 2015, 21:00

6Чаши и луна об. Може ли да ги тълкуваме като наивност ?
след това едно безкрайно надяване нещо да разбереш.
пасивност,отдаване на случайността,късмета.
мирише на страх,да.
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Бърза и показателна подредба за развитие Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърза и показателна подредба за развитие   Бърза и показателна подредба за развитие Icon_minitimeСъб Яну 24 2015, 02:21

Galanthus написа:
Не се ли гледа вляво - тя, вдясно - той? усмивка

Изтеглих:
6 чаши, обърната Луна
обърнат паж Пентакли, обърната 9 меча
обърнат Глупак (доп. 7 пентакли), асо Пентакли (доп. паж Жезли)

Много емоции, параноични, обсебващи. Страх, безперспективна ситуация. Дълго витаене в облаците и шанс за комуникация/среща. Или проблеми със започването на нещо ново, за което има шанс.

Не можеш да преодолееш миналото , някак си се надяваш то да се върне, объркана си, притеснена и оплетена в някакви илюзии, паранои, прекалено емоционална итн
За бъдеше нищо особено няма да се случи, нещата ще се развиват доста мудно. Може да има комуникация, но нищо повече. Но ти ще почнеш постепенно да се оправяш от депресивните състояния и да преодолееш страховете си.
В по-далечно бъдеще няма да има нищо ново с този човек. Ти наивно ще чакаш все още нов шанс, но няма да се получи, но може да им някаква среща, която да оживи нещата.
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Бърза и показателна подредба за развитие Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърза и показателна подредба за развитие   Бърза и показателна подредба за развитие Icon_minitimeСъб Яну 24 2015, 02:31

oliv написа:
Мдам... доста главни аркани имам
ц.АсоП
1-2- ПМ+Маг
3-4 - Колесница+Глупак
5-6 -ПЖ+Отшелник
Доста се затруднявам като имам повече ГА но ще опитам.
Общо погледнато кой знае какво развитие няма да има. По-скоро малко страсти,може би секс а може би не и "Кой от къде е" При нея като,че ли нов мъж ще се зададе.

На мен ми се струва, че на тоя  етап ще има разговори, но те ще бъдат изострени, мъжът ще се опитва да манипулира и да постигне своето. Като цяло ми изглежда много самонадеян, инат и не си пада май много по компромисите. В следващите месеци може да започнат някакви неангажиращи сексуални отношения, но след това ще има пак отдалечаване .
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Бърза и показателна подредба за развитие Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърза и показателна подредба за развитие   Бърза и показателна подредба за развитие Icon_minitimeСъб Яну 24 2015, 03:23

Blackmoon написа:
Ти наивно ще чакаш все още нов шанс, но няма да се получи, но може да им някаква среща, която да оживи нещата.
Това се надявам да не се случи, иначе се връщам към хубавите спомени, но определено отношенията не ми носят към момента нищо хубаво - само ми взимат.
Върнете се в началото Go down
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

Бърза и показателна подредба за развитие Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърза и показателна подредба за развитие   Бърза и показателна подредба за развитие Icon_minitimeСъб Яну 24 2015, 07:14

Blackmoon, много точно си описала характерчетто му... мерси Благодаря
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Бърза и показателна подредба за развитие Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърза и показателна подредба за развитие   Бърза и показателна подредба за развитие Icon_minitimeСъб Яну 24 2015, 09:58

Галантус, не се гледа тя- той - тълкуват се двете карти в комбинация.

При теб и този човек аз обаче не виждам развитие мерси
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Бърза и показателна подредба за развитие Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърза и показателна подредба за развитие   Бърза и показателна подредба за развитие Icon_minitimeСъб Яну 24 2015, 19:40

Тази  подредба е за една приятелка и бившия й дали има шанс да се съберат
10ч- 2п
2ч- 8м
7ч- 3ч

Аз мисля, че  засега нещата са изчерпани, достигнали са до своя край, но все още има чувства 10ч, до 1м вероятно ще има някаква комуникация между тях и опити да се намери баланс -2п, до 2-4м е възможно да има любовни срещи, обвързване , но може и да останат само срещите, защото да не се решат на връзка, заради някакви страхове,  за 5-6м ще има срещи, хубави монети, но и някаква самозаблуда и може би намеса на 3-ти човек.

Вие как мислите, че малко са ми неясни нещата.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Бърза и показателна подредба за развитие Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърза и показателна подредба за развитие   Бърза и показателна подредба за развитие Icon_minitimeСъб Яну 24 2015, 23:15

Аз не мисля, че ще подновят за сега, не ги виждам заедно нито скоро, нито в близко бъдеще, вече след половин година нещата са ми малко неясни- вероятно е тогава нещо да се случи...но е все още много неясна работата... само чаши, но не може да се отрече със сигурност....но все пак - ако имат шанс той ще дойде след минимум половин година. Като мине това време може пак да се пита. За момента всичко е приключило
Аз имам наистина мноооого различно виждане за картите от теб

10 ч около 2 п ми говори за едно НИЩО, за един край, една вода, която се оттича в земята и просто- това е, така се върти света, нормално е. Някакъв логичен край.
2 чаши едва ли ще се прояви около 8 меча - по- скоро показва желание живеещо в жената и нейното измъчване, защото явно няма да получи, което иска...
7 чаши до 3 чаши пак ми приличат на една фантазия и повече желание...но 3 чаши е силна за сдобряване като цяло...едно Асо жезли или нещо като Смът, Колело да имаше там- по- щях да съм оптимистична.

Няма да отрязвам възможността, но все пак съм повече скептик.
Прекалено много чаши и ниски карти. Мноого емоционално е това момиче на което си гледала, малко в свой свят си живее и от своя ъгъл си ги гледа нещата, има тука някаква много нереална преценка, не е обективна..и как да е- чаши, чаши и па и с 8 меча на очите. Затваря си очите са видими неща, повече гледа с интуиция и чувства да подхожда...ама не знам до колко си прави услуга.
Аз лично мисля, че тя придава повече значение на този мъж и на тези отношения от колко би трябвало да придава.


Последната промяна е направена от lindaLI на Съб Яну 24 2015, 23:31; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Бърза и показателна подредба за развитие Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърза и показателна подредба за развитие   Бърза и показателна подредба за развитие Icon_minitimeСъб Яну 24 2015, 23:19

Звездичка, подредба за теб и любимия

ц. 8 жезли

10 меча + Рицар чаши
Асо меч + Асо п
7 чаши + Сила

В близко бъдеще виждам доста да се поизмъчиш. РЧ около тежки мечове стига често до ръба на кризата и любовните страдания. Явно го изживяваш много тежко.
След март- април обаче очаквай раздвижване. Новото начало се дава, човекът пак ще стане част от живота ти, предстоят ви много влюбени моменти. Чудя се пък най- накрая няма ли да получиш, което искаш? Асо м + Асо П прилича като да почнете на чисто.

Айде, пожелавам ти го мерси
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Бърза и показателна подредба за развитие Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърза и показателна подредба за развитие   Бърза и показателна подредба за развитие Icon_minitimeНед Яну 25 2015, 12:33

И аз си направих с едно момче
1-2-7м+7копия
3-4-Паж щитове+2щ
5-6-Смърт+КС
за мен последните карти ми показват окончателен край,сякаш няма да има развитиe,възможно е по 3 и 4 да има срещи и общуване,но дотам сякаш


Последната промяна е направена от sugar6 на Нед Яну 25 2015, 16:10; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник
zvezdichka


Female Брой мнения : 389
Join date : 13.04.2013
Местожителство : Varna

Бърза и показателна подредба за развитие Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърза и показателна подредба за развитие   Бърза и показателна подредба за развитие Icon_minitimeНед Яну 25 2015, 14:14

Линда много много ме зарадва.  Прегръщам те и много ти благодаря.  Ще дам обратна връзка.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Бърза и показателна подредба за развитие Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърза и показателна подредба за развитие   Бърза и показателна подредба за развитие Icon_minitimeНед Яну 25 2015, 21:13

sugar6 написа:
И аз си направих с едно момче
1-2-7м+7копия
3-4-Паж щитове+2щ
5-6-Смърт+КС
за мен последните карти ми показват окончателен край,сякаш няма да има развитиe,възможно е по 3 и 4 да има срещи и общуване,но дотам сякаш

дам, нещо такова виждам и аз- не точно любовно развитие, но комуникация поне се вижда..нещо такова. Смърт + КС говори за това, че до 6 месеца при теб ще е започнал един коренно нов период, някакво голямо ново начало. Някак си по усет- не мисля, че засяга точно този младеж, не знам защо е излезнало в тази подредба. Обозначава ми период при теб. Нова ера.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Бърза и показателна подредба за развитие Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърза и показателна подредба за развитие   Бърза и показателна подредба за развитие Icon_minitimeНед Яну 25 2015, 21:40

Благодаря,Линд,най-вероятно тогава ще срещна и новия човек,макар че имам дълбоки чувства към този,дано поне си оправим отношенията,че се изпокарахме,ама каквото е писано ще си стане Бърза и показателна подредба за развитие 402149 мерси
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Бърза и показателна подредба за развитие Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърза и показателна подредба за развитие   Бърза и показателна подредба за развитие Icon_minitimeПон Яну 26 2015, 18:40

Линда и аз си направих за едно момче,просто така хипотетично
ц рицар ж
1-2 рицар ч и Слънце
3-4- Дама п и Отшелник
5-6- 2п и 7м
Не съм много по таро,но мисля че няма шанс да се получат нещата,май единият ще е винаги в опозиция на другият.единият ще се прави на влюбен , но другият ще премисля,после обратното и май няма как да стане .
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Бърза и показателна подредба за развитие Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърза и показателна подредба за развитие   Бърза и показателна подредба за развитие Icon_minitimeПон Яну 26 2015, 18:47

Не Линджери ,не са опозиция. Но са две различни вселени.
както казват и те ще намерят влака си . Но не са един за г.
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Бърза и показателна подредба за развитие Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърза и показателна подредба за развитие   Бърза и показателна подредба за развитие Icon_minitimeПон Яну 26 2015, 18:49

линжери- аз не съм убедена..какъв е бекграунда- били ли са заедно?
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Бърза и показателна подредба за развитие Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърза и показателна подредба за развитие   Бърза и показателна подредба за развитие Icon_minitimeПон Яну 26 2015, 18:57

Да,Линда, бяхме,но вече не сме от доста време.Може би наистина не сме един за друг.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Бърза и показателна подредба за развитие Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърза и показателна подредба за развитие   Бърза и показателна подредба за развитие Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Бърза и показателна подредба за развитие
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Бърза проверка на хората
» Подредба път
» три карти
» Любовна подредба
» Подредба за бебе

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-
Идете на: