Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/

Go down 
+7
DeTe_Ha_Xaoca
minirka
galiusha
Artemiss
La la
Зуки
БабаВуна
11 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014

Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/   Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/ - Page 2 Icon_minitimeНед Юни 21 2015, 20:45

Ами теб никой няма да те пита дали имаш желание, то ти е написано. Имаш паралелна връзка на втората чертичка и туй то.
Иначе още преди ми се мернаха две деца ама ми трябва друга снимка за тях. Снимаш меркуриевия хълм под ъгъл -не така отстрани, не и отпред.

Иначе по първата снимка да те питам. Ти май не си особено страстна натура, като че ли повече лежерно го даваш. Аз например съм лелята си трака и секса е мега важен. Докато при теб така ли ми се стори, обаче венериният ти хълм не е много изпъкнал. Освен това не обичаш публични изяви, гледаш да си по-затворена.
Върнете се в началото Go down
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/   Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/ - Page 2 Icon_minitimeНед Юни 21 2015, 20:51

да..давам нещо като ов към момента.
ще пробвам да снимам, значи на грешно място съм гледала /офф: в астрологията сигнификатор на децата са слънцето и юпитер. странно, че тук на меркурий е кръстен този хълм./

важен ми е сексът, но не ми е самодостатъчен.  за другото си права - предпочитам да съм в сянка обикновено. това пак този хълм ли го показва?

Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/ - Page 2 1zlspsm
Върнете се в началото Go down
galiusha
Ветеран
Ветеран
galiusha


Female Taurus Брой мнения : 848
Join date : 02.03.2014
Age : 40
Местожителство : Пловдив

Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/   Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/ - Page 2 Icon_minitimeСря Юни 24 2015, 11:49

Бабче, ще хвърлиш ли едно оченце и на моята длан?
Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/ - Page 2 Ka23r8
Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/ - Page 2 2yuyib8
Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/ - Page 2 2871a90
Върнете се в началото Go down
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/   Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/ - Page 2 Icon_minitimeСря Юни 24 2015, 11:57

Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/   Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/ - Page 2 Icon_minitimeСря Юни 24 2015, 14:14

Ами две дечица и на мен ми се виждат едната ти е по-дебела, може да е момиче, а другата ти е по-тънка, може да е момче.

А това че си интроверт се вижда, защото ръката се дели на 4 части . На теб двете задни са ти толкова изпъкнали /от страната на малкия пръст надолу до китката/, а под показалеца и под палеца, не са ти изпъкнали това, това е това което показваш навън - демек нищо не показваш. Емоционална си си вътре, разговорлива си с близките, външните са под ножа !

Ще ти дам един мега евтин съвет. Всички книги издавани от държавата се пращат към всички читални и библиотеки в градовете. Там можеш съвсем безплатно да имаш достъп до всички книги издавани от 1960 година насам в БГ - само срещу годишна такса от порядъка на 10 лева ....
Върнете се в началото Go down
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/   Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/ - Page 2 Icon_minitimeСря Юни 24 2015, 14:29

БабаВуна написа:

А това че си интроверт се вижда, защото ръката се дели на 4 части . На теб двете задни са ти толкова изпъкнали /от страната на малкия пръст надолу до китката/, а под показалеца и под палеца, не са ти изпъкнали това, това е това което показваш навън - демек нищо не показваш. Емоционална си си вътре, разговорлива си с близките, външните са под ножа !


това за кой беше?  Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/ - Page 2 617156

а книжката я получих, но в нета има по-подробна информация на 1во четене.
все пак интересно ми се видя воденето на хиромантен дневник и това, че ако човек започне да си следи линиите, то след около 2 години ще забележи, че линиите се променят.

а забелязах, че като ми е суха кожата на ръцете имам много фини линии, които иначе ги няма. може би не трябва да се взимат предвид в такъв случай?

БабаВуна, знам, но предпочитам да си трупам.  усмивка
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/   Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/ - Page 2 Icon_minitimeСря Юни 24 2015, 16:39

За теб беше това де, нали с теб си пиша .... нали обсъждаме твоята ръка ?
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/   Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/ - Page 2 Icon_minitimeСря Юни 24 2015, 17:04

Мале, много съм зле ..... това е ръката на Галето .... Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/ - Page 2 1329947235


Чисто съм изветрела вече ....


Галче и при теб две важни връзки в живота ти, за деца май две се видят, и ти иначе като Артемис - навътре насочен човек, и аз се обърках .....

На около 20 години си имала някакво прекъсване на живота, болест ли е, катастрофа ли - нинам. Обаче си преживяла защото имаш сестринска линия на живота, която те е опазила. На около 10 години дали е починал някой твой близък, който е останал твоя духовен водач ?
Върнете се в началото Go down
galiusha
Ветеран
Ветеран
galiusha


Female Taurus Брой мнения : 848
Join date : 02.03.2014
Age : 40
Местожителство : Пловдив

Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/   Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/ - Page 2 Icon_minitimeСря Юни 24 2015, 19:10

Нямала съм някакви кой знае какви премеждия... на 19 се преместих сам сама да живея в друг град, взех това решение за части от секундата и просто тръгнах... на около 10 годишна възраст, когато бях, почина пра- баба ми, много малко я познавах, не ми е минавало досега през ума да ми е станала духовен водач... Иначе да, интроверт съм, много съм чувствителна, обаче не си показвам емоциите, според мен е израз на слабост и хората ме познават като желязната лейди, която не се трогва от нищо и страшно дисциплинирана съм... Като се замисля за връзките... май тази, която завърши с брак и после с развод е била най-сериозна...
Върнете се в началото Go down
minirka
Редовен участник
Редовен участник



Female Брой мнения : 528
Join date : 11.02.2015

Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/   Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/ - Page 2 Icon_minitimeПон Юли 13 2015, 17:50

Бабет, скоро четох, че ако човек е левичар /както съм аз/ се гледало ръката с която пише. Ти знаеш ли нещо такова или не е вярно това?
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/   Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/ - Page 2 Icon_minitimeПон Юли 13 2015, 18:48

И аз съм левичарка Smile и странното е че сякаш на двете ми ръце линиите са различни
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/   Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/ - Page 2 Icon_minitimeПон Юли 13 2015, 19:32

спам-ама търся си фризоьр левичар,че все на дясната половина на главата,десничарите правят еднииии...та ,търся левичар-за да внесе равенство в пластовете,и дължините....

аз съм десничар,но ми се чудят ,как някои действия,правя като левичарите...и най-вече си проличаваше,когато майка ме караше да мотам прежди кълбета,да връзвам обувки,и всякакви панделки...

-не съм чела за хиромантията материал,но ще изкажа мнение
а левичарите и гледането-мисля,че трябва да се отчете тоя факт,но не и да е заменящ.
навярно си има точно обяснение,защо ,и как или кое да се види в това като знак,но не и всичките линии...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
minirka
Редовен участник
Редовен участник



Female Брой мнения : 528
Join date : 11.02.2015

Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/   Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/ - Page 2 Icon_minitimeПон Юли 13 2015, 21:07

Зуки ако си в София ще ти препоръчам моята фризьорка - просто е уникална професионалистка и не взима скъпо. То в нашата хубава страна на кой ли не му се е случвало това.... Аман от професионалисти.

Дете ние с теб сме и набори :sm38.gif: А иначе да не спамя много - на двете ръце винаги са различни линиите. Както писа и Бабет по-рано, едната е това което ти е заложено от съдбата, а другата е потенциалните възможности и изборите които в действителност правиш. Нещо такова май беше. Та не знам коя ръка да си снимам и да кача за пробно гледане Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/ - Page 2 826247
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/   Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/ - Page 2 Icon_minitimeПон Юли 13 2015, 21:54

не съм в София,а и не ходя там често...Но някога като момиче,ходех там на Мадрид в един салон,но беше много,много отдавна.

Това с ляво и дясно-си е отредено от горе как да гледаме,и вселената гледа по същия начин.Но в случай ,с левичарство-ще да е нещо лично,което тя има да проследи у теб,как го правиш-може да е товар,но може и да е улеснение.Няма да бъде точно ако кажа,за добро и лошо-просто или,или-но всичко е за хубаво...
нищо де вие снимайте пък ние ще го мислим
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/   Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/ - Page 2 Icon_minitimeПон Юли 13 2015, 21:54

зуки* написа:
спам-ама търся си фризоьр левичар,че все на дясната  половина на главата,десничарите  правят еднииии...та ,търся левичар-за да внесе равенство в пластовете,и дължините....


Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/ - Page 2 1329947235 Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/ - Page 2 642334 Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/ - Page 2 754878091


Това беше поста на постовете !!!!!!!!!!!!!! Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/ - Page 2 642334 Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/ - Page 2 642334 Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/ - Page 2 642334 Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/ - Page 2 642334


хахаххахахахахахаххахахахахахахаххахахаха няма такова нещо просто .... това ще е пост на годината в Таромания ....
... може да направим такава тема с изцепки и разни уникални съждения .....

Немога вече Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/ - Page 2 642334 Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/ - Page 2 642334 Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/ - Page 2 642334 Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/ - Page 2 642334 Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/ - Page 2 642334 Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/ - Page 2 642334

Това е изказване убиец !!! Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/ - Page 2 642334

Браво бе Зуки, евала ти на уникалността !!!! Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/ - Page 2 698924 Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/ - Page 2 962238374
Върнете се в началото Go down
galiusha
Ветеран
Ветеран
galiusha


Female Taurus Брой мнения : 848
Join date : 02.03.2014
Age : 40
Местожителство : Пловдив

Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/   Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/ - Page 2 Icon_minitimeНед Сеп 20 2015, 12:36

Искам да ви споделя, че напоследък преживях някои неща с гръм и трясък, явно отдавна е трябвало да науча някои уроци, обаче аз упорито се противопоставях и затова сега така рязко ме тресна, този път изглежда има ефект.. След тези случки, ръката ми се промени драстично, някои линии избледняха, други се уплътниха, други се преобразуваха, появиха ми се нови и продължават да излизат нови и нови, буквално дланта ми се променя всеки ден..
Върнете се в началото Go down
ljubomora
Редовен участник
Редовен участник
ljubomora


Female Брой мнения : 279
Join date : 22.06.2015
Местожителство : Northern Ireland

Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/   Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/ - Page 2 Icon_minitimeНед Сеп 20 2015, 13:15

Дядо ми, светла му памет, като млад се е учил от някакъв виетнамец да гледа на ръка. Хващал ми е ръката, ама не ми каза нищо, а на няколко пъти съм го молила. Не знам, защо ми отказваше. Иначе и аз като Артемис, кьоря се, пуля се и в крайна сметка докато нищо не виждам, после почват да ми се привиждат чак линии.
Преди около седмица си говорих с една от дружките ми, сега я е хванал такъв интерес, но не знам ще се задържи ли и кога ще е способна да ме налъже Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/ - Page 2 642334
Бабет, ако кача снимки ще ми хвърлиш ли едно око? Тя малко едната ми ръка не е за гледане, три уникално красиви мазола са ми се появили от тия каси и кутии дето ги вдигам на работа и нямат минаване... Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/   Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/ - Page 2 Icon_minitimeНед Сеп 20 2015, 13:44

galiusha написа:
Искам да ви споделя, че напоследък преживях някои неща с гръм и трясък, явно отдавна е трябвало да науча някои уроци, обаче аз упорито се противопоставях и затова сега така рязко ме тресна, този път изглежда има ефект.. След тези случки, ръката  ми се промени драстично, някои линии избледняха, други се уплътниха, други се преобразуваха, появиха ми се нови и продължават да излизат нови и нови, буквално дланта ми се променя всеки ден..

Така става Галче и при мен се получава така. А това като неискаме да си научим уроците на време и животът така прави - рязко и без да пита . СЪжалявам че е трябвало да изпиташ болка, но след уроците всичко е много по-лесно и различно Smile




Бубка, аз не съм наясно до такава степен, може да те излъжа. Качи иначе, но не вярвай много на това :sm38.gif:
Върнете се в началото Go down
ljubomora
Редовен участник
Редовен участник
ljubomora


Female Брой мнения : 279
Join date : 22.06.2015
Местожителство : Northern Ireland

Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/   Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/ - Page 2 Icon_minitimeНед Сеп 20 2015, 14:19

Извинявам се, ама нещо не знам защо снимката на цялата рака излиза в хоризонтално положение... и не мога да я обърна Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/ - Page 2 302820

Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/ - Page 2 5zh2zs
Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/ - Page 2 2q9jllc
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/   Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/ - Page 2 Icon_minitimeНед Сеп 20 2015, 14:56

По това което виждам е че повече обичаш да мислиш, ама много, отколкото да си страстна и чувствена. Животът ти не е особено лесен, ти да не си зодия Козирог ?
До колкото виждам и съдбата ти е била предначертана до към 30 години, което показва че ти или си под 30 или работата, която ще вършиш няма да е постоянна, може да се прехвърляш от една работа на друга временно. Не е например като при спортистите - цял живот със спорт и накрая се пенсионират като такива. Като цяло и линията на живота не ти е много очертана, ти сякаш живееш за момента бе жена, не следваш ли някакъв път в живота ?
В любовта може известно време да се луташ, но после ще си намериш човека, няма да имаш много кръшкания след това. Умът ти е той един спокоен .... направо ми се иска да съм ти . Не се нервиш особено. Връзки ще имаш две- първата ще бъде по-силна, дълга и дълбока, но втората ще ти е кармична.

Друго не се сещам, като цяло не виждам много трусове в последствие, дори и да е имало до сега ....егати яката ръка .... ако нещата са така де.

Ти може и да имаш гадателски способности без карти.
Върнете се в началото Go down
galiusha
Ветеран
Ветеран
galiusha


Female Taurus Брой мнения : 848
Join date : 02.03.2014
Age : 40
Местожителство : Пловдив

Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/   Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/ - Page 2 Icon_minitimeНед Сеп 20 2015, 15:12

Две линии на брака, добре оформени няколко гривни говорят за благосъстояние,потвърждава се и от кутре наклонено към безименния, за показалец наклонен навътре към средния съм чела, че се среща при хора традиционалисти, затворени в себе си или зависими от родителите, това се потвърждава и от палец извит към шепата.
Върнете се в началото Go down
ljubomora
Редовен участник
Редовен участник
ljubomora


Female Брой мнения : 279
Join date : 22.06.2015
Местожителство : Northern Ireland

Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/   Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/ - Page 2 Icon_minitimeНед Сеп 20 2015, 15:15

БабаВуна написа:
По това което виждам е че повече обичаш да мислиш, ама много, отколкото да си страстна и чувствена. Животът ти не е особено лесен, ти да не си зодия Козирог ?
До колкото виждам и съдбата ти е била предначертана до към 30 години, което показва че ти или си под 30 или работата, която ще вършиш няма да е постоянна, може да се прехвърляш от една работа на друга временно. Не е например като при спортистите - цял живот със спорт и накрая се пенсионират като такива. Като цяло и линията на живота не ти е много очертана, ти сякаш живееш за момента бе жена, не следваш ли някакъв път в живота ?
В любовта може известно време да се луташ, но после ще си намериш човека, няма да имаш много  кръшкания след това. Умът ти е той един спокоен .... направо ми се иска да съм ти . Не се нервиш особено. Връзки ще имаш две- първата ще бъде по-силна, дълга и дълбока, но втората ще ти е кармична.

Друго не се сещам, като цяло не виждам много трусове в последствие, дори и да е имало до сега ....егати яката ръка .... ако нещата са така де.

Ти може и да имаш гадателски способности без карти.


Бабет, близнак съм и съм под 30.
Че много мисля - мисля. Не знам, каква такава съм. По отношение на мъжете, ако не ме жегнат с нещо още в началото, после само седя и се мая...ама сега да се хващам ли на хорото, да не се ли хващам. Обичам или нахакани мъже, ама от тия дето знаят, какво искат и как да го постигнат или аз да си хвана дивото сама и да си го опитомя. Няма ли тръпка....някак не ми се занимава....
Дали живея за мига...в момента съм се пуснала по течението и абсолютно не знам на къде отивам Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/ - Page 2 617156 едно ми е безразборно такова...
Колкото до това, че не се нервя, май не си права. Избеснявам си често и като не мога да си навия кривотиите става уау....
Ама напоследък някакво чувство за такт се е появило и аз не знам от къде и гледам да не го показвам, повече задържам емоциите в себе си и вътре става, някакъв ад...в кой момент лавината от емциище се отприци обаче не знам....
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/   Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/ - Page 2 Icon_minitimeНед Сеп 20 2015, 15:28

Еее, нормално е като си близнак да мислиш... е повече да говориш, ама меркурий предразполага към мислене Smile Искам и аз да си кача ръката, обаче не зная коя трябва да снимам, защото съм левичарка, сега лява или дясна Smile
Върнете се в началото Go down
ljubomora
Редовен участник
Редовен участник
ljubomora


Female Брой мнения : 279
Join date : 22.06.2015
Местожителство : Northern Ireland

Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/   Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/ - Page 2 Icon_minitimeНед Сеп 20 2015, 15:34

galiusha написа:
Две линии на брака, добре оформени няколко гривни говорят за благосъстояние,потвърждава се и от кутре наклонено към безименния, за показалец наклонен навътре към средния съм чела, че се среща при хора традиционалисти, затворени в себе си или зависими от родителите, това се потвърждава и от палец извит към шепата.

Галюша, това по моята ръка ли е? Ако е...преди 8-9 години една гледачка(тя гледаше на снимка, аз подходих с насмешка тогава и по скоро сеансът беше експеримент) ми каза, че ще имам два брака. Каза ми и че ще родя момиченце в чужбина, а зад граница ще изляза на или след 28 годишна възраст. Това вторто не се потвърди, аз излязох на 24-25. За творо дете каза момче, ама не било много сигуро. Някой от нещата, които ми каза тогава се потвърдиха или аз с болния си мозък си ги нагодих Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/ - Page 2 262180  Деца виждат ли се?

Колкото до връзката с родителите, една от причините да изляза в чужбина беше майка ми, след разводът й, материалното й състояние доста се влоши и не можех да я оставя, а имам и по-малък брат....сега отнво я издърпах при мен, за да работи...чувствам се отговорна за нея.
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/   Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/ - Page 2 Icon_minitimeНед Сеп 20 2015, 15:36

Аз лично по това, което съм чела ама то е много малко виждам 2 деца, ама и на мойта си ръка виждам две Smile

Ето я и моята дясна, ако трябва лявата само кажете, ама не останах убедена, че трябва да е лява, за това снимам дясната.

Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/ - Page 2 1z4ajo5


Последната промяна е направена от DeTe_Ha_Xaoca на Нед Сеп 20 2015, 15:41; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
galiusha
Ветеран
Ветеран
galiusha


Female Taurus Брой мнения : 848
Join date : 02.03.2014
Age : 40
Местожителство : Пловдив

Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/   Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/ - Page 2 Icon_minitimeНед Сеп 20 2015, 15:40

Да, по твоята, но аз имам много бегли познания... ако съм подочула нещичко и ми е влязло в главата. Линиите на децата са къси, вертикални под кутрето, по-бледи за момичета, по-плътни за момчета, виж си ги ти, не се вижда добре на снимката.
Върнете се в началото Go down
galiusha
Ветеран
Ветеран
galiusha


Female Taurus Брой мнения : 848
Join date : 02.03.2014
Age : 40
Местожителство : Пловдив

Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/   Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/ - Page 2 Icon_minitimeНед Сеп 20 2015, 15:43

Дете, мисля че няма значение дали си левичар Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/ - Page 2 617156 ... дясната е тази на бъдещето, лявата на това, което ти е заложено, то затова и линиите на дясната се менят
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/   Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/ - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Гадаене по Библията
» Гадаене на кафе - Теория
» Гадаене на кафе - Практика

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Руни,и други методи за гадаене-
Идете на: