Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Какви ще са ми отношенията с мъж?

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
EvelyneP
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 2
Join date : 08.11.2015

Какви ще са ми отношенията с мъж? Empty
ПисанеЗаглавие: Какви ще са ми отношенията с мъж?   Какви ще са ми отношенията с мъж? Icon_minitimeНед Ное 08 2015, 22:55

Здравейте, писах, писах и накрая затворих прозореца без да искам. Сега ще съм по-кратка.

Какви ще ми бъдат отношенията в любовен план с определен мъж?

Картите са 7 меча/ 6 жезли кралица меч рицар чаши

Моето мнение е, че нищо разтърсващо няма да се случи между нас, дори смятам че нищо няма да има. РЧ е мечтател, отнесен в своя свят, не предприемащ нищо, стоящ там някъде без да прави нищо. Тези карти ми описват ситуацията така: кралицата съм аз, сама от доста време, надяваща се да успее да превземе(по 6 жезли) сърцето на мечтателя.

Какво ме чака като цяло в любовта в периода до 6 месеца?

картите са кралица жезли/ 3 пентакли 3 жезли асо меч

Мисля си, че ще има шанс да срещна някой по АМ и да започна връзка с него по 3П. Чудя се дали 3ж не показват път, че ще се срещнем на път? Или че той ще е на път?

Какви ще са ми отношенията с мъж? 948782830
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Какви ще са ми отношенията с мъж? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какви ще са ми отношенията с мъж?   Какви ще са ми отношенията с мъж? Icon_minitimeНед Ное 08 2015, 23:30

Здравей Евелин,

Съгласна съм в голяма част с твоите тълкувания по първия въпрос, НО 7М ти идва като основа на въпроса, 7М е картата на изневярата. Сигурна ли си, че ти си ДМ защото от долния въпрос, ДЖ доста често излиза като любовницата, 3Ж, 3П все карти, които се свързват с любовните триъгълници, липсват само трите чаши. Искам да кажа, проучи си добре нещата, да не се окажеш набъркана в нещо,което да се чудиш от къде ти е дошло Smile Иначе мъжа има привличане към теб. Но гледайки двата въпроса, просто съветвам, не се впускай в нищо на сляпо.
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Какви ще са ми отношенията с мъж? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какви ще са ми отношенията с мъж?   Какви ще са ми отношенията с мъж? Icon_minitimeПон Ное 09 2015, 11:50

Здравей Евелин ,

и аз като Детето мисля , че може да се забъркаш в любовен триъгълник. Искам да кажа също , че 6Ж на мен са ми показвали флирт , отново ги свързвам с някой който идва и си отива , защото има и друга връзка. За РЧ аз съм с особено мнение - мечтател , но и оплетен в собствените емоции и не знаещ какво да прави с тях .Аз естествено го виждам от моята камбанария ...но той докато се наведеее и охлюва може да се е шмугнал в храстите... И за друго е много права Детето , не се впускай в нищо без да си проучила нещата покрай него мерси
Върнете се в началото Go down
EvelyneP
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 2
Join date : 08.11.2015

Какви ще са ми отношенията с мъж? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какви ще са ми отношенията с мъж?   Какви ще са ми отношенията с мъж? Icon_minitimeПон Ное 09 2015, 20:14

Благодаря ви много! Ще се вслушам в съветите ви! Аз си мисля, че ще се появи друг обаче, понеже мъжът за когото питам в първия въпрос, официално е необвързан. Освен да се вижда с някого, но да е още във фаза първа среща.

Какви ще са ми отношенията с мъж? 948782830
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Какви ще са ми отношенията с мъж? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какви ще са ми отношенията с мъж?   Какви ще са ми отношенията с мъж? Icon_minitimeПон Ное 09 2015, 20:19

Дали този или някой друг, просто имай едно на Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Какви ще са ми отношенията с мъж? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какви ще са ми отношенията с мъж?   Какви ще са ми отношенията с мъж? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Какви ще са ми отношенията с мъж?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: За гостите на Таромания- без регистрация :: Ние се отзоваваме! :: "Теглих карти, моля за мнение!"-
Идете на: