Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 До края на годината

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
abc2014
Наблюдател
Наблюдател
abc2014


Female Брой мнения : 7
Join date : 27.12.2014

До края на годината Empty
ПисанеЗаглавие: До края на годината   До края на годината Icon_minitimeПон Мар 28 2016, 15:35

Здравейте! Виждам, че на няколко теми под моята никой не се е отзовал, дано на мен все пак някой прояви желание да ми пише.

Искам да знам, какво ме чака до края на годината в личен план. Доста време вече съм сама, в един затворен цикъл.

Паж пентакли

7 пентакли+ 4 меча+ асо жезли

Така като гледам, все едно ще имам шанс за промяна. Тази цикличност и депреия, по 7П ще премине. Един вид мечовете ще помогнат за това. От друга страна си мисля, четох 4М някъде го дават за тайна, скрита любов или чувства. Дали няма да се влюбя и да прикривам чувствата си.

Определен човек, какво му е отношението към мен?

7 чаши

Асо чаши+ Асо пентакли+ 2 Меча

Зза мен тези карти са интересни. Не знам, вие какво мислите?

Сякаш хем ме харесва, хем го дразня. Такова усещане имам по тези карти. С тези 2 меча.


С този човек, някога ще изживеем ли любовна история?

Асо меч/

7 пентакли+ 5меча+ Кралица пентакли
Върнете се в началото Go down
abc2014
Наблюдател
Наблюдател
abc2014


Female Брой мнения : 7
Join date : 27.12.2014

До края на годината Empty
ПисанеЗаглавие: Re: До края на годината   До края на годината Icon_minitimeВто Мар 29 2016, 22:07

И на мен ли никой не иска да отговори...Никой вече не се отзовава.
Върнете се в началото Go down
ljubomora
Редовен участник
Редовен участник
ljubomora


Female Брой мнения : 279
Join date : 22.06.2015
Местожителство : Northern Ireland

До края на годината Empty
ПисанеЗаглавие: Re: До края на годината   До края на годината Icon_minitimeВто Мар 29 2016, 22:35

Привет, abc2014.

По първата комбинация съм на мнение, че тя не показва, какво ти предстои в зададени период, а по-скоро отразява  твоето желание за промяна, да излезеш от този етап на 'нищослучващо' се.

По втората, и на мен ми е интересна, дано и други момичета се отзоват, според мен с това Асо чаши будиш някакви емоции у този човек, но какви точно са, не мога да кажа. С два меча на края определено и той самият е раздвоен в преценката си за теб. Асо пентакли обаче не ми харесва. В мои подредби за отношение/намерения (за самата мен, приятели, близки) появи ли се Асо пентакли дори и да е имало флирт, дори нещата да са вървели гладко и от самосебе си да са се стичали към очаквани по-сериозни отношения (връзка) с появата на Асо пентакли всичко зацикля и следва рязка промяна у човека отсреща, завой...и всичко приключва до флирта. Аз не бих залага много на този мъж.

Третата - Кралица пентакли е 'да' от където и да я погледнеш, но предшестващите я карти не ми харесват. Бих казала, че онова, което е възможно са само и единствено плътски удоволствия, но връзка не виждам. Освен това в 5 меча има доста хитрост и лукавост, винаги са намесени и други хора, на този човек бих казала, че би могла да бъдеш единствено забежка в страни.
Върнете се в началото Go down
abc2014
Наблюдател
Наблюдател
abc2014


Female Брой мнения : 7
Join date : 27.12.2014

До края на годината Empty
ПисанеЗаглавие: Re: До края на годината   До края на годината Icon_minitimeСря Мар 30 2016, 21:54

Много ти благодаря Любомира! :рози
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





До края на годината Empty
ПисанеЗаглавие: Re: До края на годината   До края на годината Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
До края на годината
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: За гостите на Таромания- без регистрация :: Ние се отзоваваме! :: "Теглих карти, моля за мнение!"-
Идете на: