Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Малки кученца си търсят дом

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
minirka
Редовен участник
Редовен участник



Female Брой мнения : 528
Join date : 11.02.2015

Малки кученца си търсят дом Empty
ПисанеЗаглавие: Малки кученца си търсят дом   Малки кученца си търсят дом Icon_minitimeСря Ное 09 2016, 14:35

Момичета, не знам дали е подходящо да слагам такава тема във форума. Ако сметнете, че не е за тук я свалете.

На 7.11. намерихме захвърлена майка със 7 малки до кофите за боклук. Става въпрос за София. Майката е 2 педи висока, издънка от бигъл. Закарахме ги до Анимал Рескю, но там нямаха място, обърнахме се и към една организация от доброволци, но и те са препълнени. Засега успяхме да им намерим временен дом в един двор. Подслонени са и се грижим за тях. Майката е изключително слаба и се надявам по-бързо да възстанови нормално тегло. Иначе е много мила и добра!

В Анимал Рескю ги обезпаразитиха външно и вътрешно. Докторката каза, че бебетата са на около 45 дена. Големи сладури са!!! Тези дни трябва да им направим тест за гана, парвовироза и още няколко заболявания, след което ще им сложим първата ваксина.

Спешно търсим любящи осиновители за тези сладурчета, както и за майка им. Засега поне още седмица е добре да не се отбиват. Не знам до кога ще може да останат в къщата, в която са сега, затова и се надявам бързо да им намерим домове. Много се надявам на съдействие и ще се радвам ако имате познати които искат да си вземат кученце. Ако имате възможност и по Фейсбук да качите техни снимки също ще съм благодарна.

П.С// За сега сме разпространявали от познат на познат, както и по Фейсбук за мъниците, тъй като не искам да качвам обяви в рекламни сайтове и т.н предвид многото злонамерени хора. Тук знам, че няма такива и затова си позволих да сложа обявата.

Предарително Благодаря на всички! Малки кученца си търсят дом 99390 Малки кученца си търсят дом 99390 Малки кученца си търсят дом 99390

Искам да добавя само, че сме уредили ваксините за тях на много ниски цени, както и да бъдат кастрирани безплатно в Четири Лапи след време. Така че който реши да стане осиновител ще има съдействие от наша страна относно грижите по тях!

Малки кученца си търсят дом 1zmz7t0
Малки кученца си търсят дом 35lc2m0
Малки кученца си търсят дом 15p1fcx
Малки кученца си търсят дом 296hjdy
Малки кученца си търсят дом Ibc3lw
Малки кученца си търсят дом 1z5oksl
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Малки кученца си търсят дом Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малки кученца си търсят дом   Малки кученца си търсят дом Icon_minitimeСря Ное 09 2016, 14:58

Пиши и на фб страницата на stray angels, те също търсят хора, които да осиновят животинки.
Върнете се в началото Go down
minirka
Редовен участник
Редовен участник



Female Брой мнения : 528
Join date : 11.02.2015

Малки кученца си търсят дом Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малки кученца си търсят дом   Малки кученца си търсят дом Icon_minitimeСря Ное 09 2016, 16:26

Да, аз с тях говорих. С едно момиче от там поддържам връзка и тя е качила на личната си Фейсбук страница снимките им. Благодаря ти за предложението Шуг! Малки кученца си търсят дом 156215

Иначе и те са в критично положение, защото до 2 седмици ги гонят от сегашната къща където са и имали около 30 животни които не се знае къде ще отидат Sad
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Малки кученца си търсят дом Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малки кученца си търсят дом   Малки кученца си търсят дом Icon_minitimeПет Ное 11 2016, 13:21

Ще разпитам. Аз вече имам едно такова "малко" /бая порасна/ улично кутренце. Не знам защо хората не си кастрират животните ами създават такива ядове. Грехове си слагат на душите изхвърляйки живот.
Върнете се в началото Go down
minirka
Редовен участник
Редовен участник



Female Брой мнения : 528
Join date : 11.02.2015

Малки кученца си търсят дом Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малки кученца си търсят дом   Малки кученца си търсят дом Icon_minitimeПет Ное 11 2016, 13:46

Благодаря ти Фрог! Да, наистина хората се притесняват да не пораснат много. Една ветеринарка каза, че нямало как с такава майка, но знае ли човек. А за безотговорността на такива хора отдавна нямам думи....
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Малки кученца си търсят дом Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малки кученца си търсят дом   Малки кученца си търсят дом Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Малки кученца си търсят дом
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Говорилня :: Обяви-
Идете на: