Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Здраве

Go down 
+8
skarlet_01
lindaLI
Зуки
Лизи
Frog
dgakova
Shopkata
Admin
12 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Admin
Администратор
Администратор
Admin


Female Scorpio Брой мнения : 1955
Join date : 09.09.2010

Здраве Empty
ПисанеЗаглавие: Здраве   Здраве Icon_minitimeПет Фев 04 2011, 14:13

Здраве Aeb11e10


Първите две карти характеризират субективно и обективно самочувствие. Ако и двете карти са добри (здрави хора), и останалите могат да не се отварят.
"Преглед":
1. Субективното самочувствие.
2. Обективното самочувствие.
Причина за болестта:
3. Карма.
4. Наследственост.
5. Начин на живот или грешки.
6. Злополука или магия - щети.
Лечението, което се препоръчва:
7. Спешна намеса (операция).
8. Ненамеса (да не се прави нищо).
9. Лечение.

Големи Аркани обърнати
Глупак детски болести: дребна шарка, заушки, рубеола, вродени заболявания на храносмилателния тракт, синдром на Даун.


МАГ При заболявания на назофаринкса, грип, глухота, немота, дихателна алергия.


Жрица При заболявания на половата система : при жените матката и придатъци при мъжете АСТЕНИЯ, безплодие, обрязването.


Императрицата Външния вид: акне, цепнато небце,заешка устна, белези.


Император. И в пряко и обърнато- хирург. В обърнато- лош лекар.
Заболяване на очите, мозъчен инсулт, сърдечен удар и главоболие.

ЖрецКожни заболявания и автоимунни заболявания: алергия към дрехи, наследствени: диабет, тумори, като например затлъстяването.

ВлюбенитеБолести на ендокринната система

Колесница При заболявания на нервната система: склероза, церебрална парализа, парези, нервни болки.
Колесница о. , Император, Смъртта - ранение при пътно-транспортно произшествие.


ПРАВОСЪДИЕТО (о.) При заболявания на отделителната система.
]ПРАВОСЪДИЕТО (о.), Смърт, Кралица на мечовете - прочистване на бъбреците и кръв.

Отшелник (о.) Старчески болести: склероза, хронични заболявания, очите.

Колелото на съдбата (о) При заболявания на черния дроб, панкреаса, далака.

Силата о. При заболявания на имунитета, липса на жизнената енергия, анемия.

Обесения(о.) психично заболяване: депресия, алкохол и наркотици,лоша анестезия.
В изправено положение добра анестезия.

СМЪРТ (о.) Всички на болестта.
Смърт в изправено положение - лекар.

ДЯВОЛА (о.) Заразни болести: СПИН, полово предавани болести, коремен тиф, чума и т.н.

Умереност (о.) При заболявания на краката: фрактури, разширени вени, крака, загуба на равновесие, заболявания на малкия мозък.

Кула (о.) При заболявания на костите, гръбначния стълб, гръбначния мозък.

Луна (о.) болести на фаринкса със стомаха, отравяния, хранителни алергии, диета.

Звезда (о.) При заболявания на ръцете, бронхите, трахеята, Асма,дихателни спазми.

Слънцето (о.) сърцето и кръвоносните заболяване. Хемофилия.

СЪДЪТ (о.) Болести: хемороиди, ректумът.

Свят (о.) Заболяване: всички фобии, депресия, скръб, страх, зависимост от кафе, цигари и всичко, което променя съзнанието.










Последната промяна е направена от Джема на Съб Фев 05 2011, 12:08; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://tarot-manija.bulgarianforum.net
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

Здраве Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здраве   Здраве Icon_minitimeСъб Фев 05 2011, 05:57

аз съм пробвала тази подредеба и е мнго добра.С пожелания да не се налага да се използва усмивка
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Здраве Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здраве   Здраве Icon_minitimeСря Ное 14 2012, 01:41

Само с Големи Аркани ли се гледа? Аз заради развода който преживях направих епилептичен припадък. Съответно диагнозата си е страшна и вижте какво ми показаха картите:

Въпрос: Ще имам ли още епилептични припадъци?

Колода: Таро на търсещия

1. Дъщеря на Жезлите
2. Императорът
3. Асо Жезли
4. Двойка Камъни
5. Алхимия
6. Любовниците
7. Вселената
8. Майка на Жезлите
9. Глупакът
Върнете се в началото Go down
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

Здраве Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здраве   Здраве Icon_minitimeСря Ное 14 2012, 02:07

Основно правило при картите таро е да се задавта въпоросите без предварително да им се ''вменява'' негативен резултат. Аз бих задала така: "какво е здрвословното ми състопние?"или "какво да очавквам в здрвословен план"...Някак така ,че да няма във въпросът сложен отговрът и то негативен.
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Здраве Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здраве   Здраве Icon_minitimeСря Ное 14 2012, 11:18

Добре, а само с големите аркани ли се гледа?
Нова съм, нормално е много неща да не са ми познати Smile и може да ви тормозя, ама въпроси ще задавам че иначе как ще се науча Здраве 528869

А и въпросът го зададох така защото точно това ме интересува. Просто неискам да имам повече такива. Щото докато вървя с детето на разходка сред всички хора, толкова много се притеснявам да не се случи. Затова искам да знам. А и аз знам че това беше моментно състояние, поради големия стрес, но все пак е кофти диагноза. Просто искам да се успокоя. Това е.
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Здраве Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здраве   Здраве Icon_minitimeЧет Ное 15 2012, 19:56

Някой може ли да ми каже дали се гледа само с големите Аркани и как да тълкувам другите карти ако се гледа и с тях? Нова съм, и освен описанието което имам в книгата друг начин незнам как да гледам с тях. Видях че и по форма на фигура също може да се гледа. Нека някой да ми обясни.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Здраве Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здраве   Здраве Icon_minitimeЧет Ное 15 2012, 22:35

За конкретната подредба не знам дали се гледа само с големи аркани, но по принцип аз гледам с всичките карти. Доколкото знам няма проблем да гледаш и само с големите. Въпросът е дали ще можеш след това да ги интерпретираш. Аз съм се изумявала как една дама с обикновени карти за белот ми разказа доста точно ключови моменти, но това беше преди доста време. Иначе информация можеш да намериш навсякъде в интернет. Желая ти успех! А, и още нещо, послушай съвета на Шопката, тя ги разбира нещата. Задай въпрос както тя препоръчва и тегли три карти. И аз уча сравнително от скоро. От опит знам, че трите карти дават доста добър отговор в повечето случаи.
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Здраве Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здраве   Здраве Icon_minitimeПет Ное 16 2012, 10:41

Благодаря Фрог, ще задам въпрос както и Шопката препоръча, това го знам и от друго място че не трябва да им се вменява отрицателен отговор. Но точно това ме интересуваше. Както и да е, ще задам въпроса и ще постна картите. Важно ми е да знам отговора а и също как се разгадава посланието на картите.
Иначе е супер че милите ми карти ми помагат толкова много, получавам всякакъв отговор от тях и до тук всичко което са ми казали е вярно, дори в момента се случват нещата от последното ми гадаене и поне съм предупредена, което е добре Smile

Иначе въпреки негативният въпрос, картите ми се струва че са положителни, или се бъркам?
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Здраве Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здраве   Здраве Icon_minitimeПет Ное 16 2012, 16:29

dgakova написа:
Иначе въпреки негативният въпрос, картите ми се струва че са положителни, или се бъркам?
Аз не мога да ти дам отговор, защото нито подредбата ми е позната, нито познавам Тарото на търсещия. Нали знаеш, че е важно и как изглеждат картините нарисувани на картите и позицията, в която са, и отношенията с други карти от съответната подредба. Специално за това изобщо не съм наясно, особено с тези - Дъщеря на Жезлите, Двойка Камъни
Алхимия, Майка на Жезлите
Върнете се в началото Go down
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

Здраве Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здраве   Здраве Icon_minitimeПет Ное 16 2012, 21:56

И аз, за това не ги тълкувам Здраве 800909
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Здраве Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здраве   Здраве Icon_minitimeПет Ное 16 2012, 22:54

Хора сега пък котката ми е много зле и за да не ви пускам моите карти, можете ли да видите с вашите. Много ви моля, а само ми напишете и резултатите от вашите карти за да видя и как точно ги разчитате. Само боледува, и кола я блъсна преди 3 месеца, направо не спира да боледува. Аз я пусках и няколко пъти навън че взе и много да пика в апартамента и тя направо .... Моля ви, аз ще си пусна моите а вие да погледнете с вашите.
Много ми е зле горката, направо вече и финансово не издържам да я лекувам. Какво става ???
Благдодаря!
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Здраве Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здраве   Здраве Icon_minitimeПет Ное 16 2012, 23:08

За котката ти теглих 9 меча, 10 жезли, Крал на мечовете.
В други теми говорихме за тегленето на карти за животни. Те се различават като тълкуване от това за хората. И понеже нямам опит в тълкуването за животни, а наскоро и на мен ми беше необходима такава помощ, ще ти кажа само по усет за картите:
Вижда се твоето притеснение /9М/ но се чудя какво биха означавали за котката 10-тте жезли, да не е преяла с нещо или да се е натровила? Краля на мечовете бих го свързала с необходимост от докторска намеса. Ще допиша по-късно ако намеря нещо по тази тема.
Да, намерих и точно 10 жезли, според знаещи, показват неблагоприятен изход за животното, но когато е на трета позиция. Тук е на втора, но това обяснява и краля мечове на трета. Тоест, според мен ако не се намеси
Крал мечове /док/ изходът не е добър.


Последната промяна е направена от Frog на Пет Ное 16 2012, 23:20; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Здраве Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здраве   Здраве Icon_minitimeПет Ное 16 2012, 23:17

Ами тя след като я пуснах втория път, намерих я полуумряла на един стол в мазето и повръщаше много, и аз я хранех две седмици със спринцовка с вода, после се оправи. Незнам вече ... утре ще я заведа (ако оживее тази нощ)!
Благодаря Фрог.
А аз направо незнам как ще общувам с вас с моите карти, ако ви поствам и описанието от книгата и снимки дали ще можете да ми помагате?
И как се гледа още - освен по описание в книгата, по форма, по чувство, по цветове ? Моля някой ако може да ми обясни че все по-голяма мъгла ми става ...
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Здраве Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здраве   Здраве Icon_minitimeПет Ное 16 2012, 23:37

dgakova написа:
А аз направо незнам как ще общувам с вас с моите карти, ако ви поствам и описанието от книгата и снимки дали ще можете да ми помагате?

Тук всички се опитваме да си помагаме, но първото условие е ти самата да се опиташ да си изясняваш нещата. След като имаш книга, започвай да я четеш. Хубава практика е да си теглиш по една дневна карта - хем ще разгадаваш смисъла й, хем ще ги запомняш. Тук има момичета които редят с най-различни колоди, например с Манара или с Ленорман - все са различни и аз няма да пристъпя към тях докато не постигна ниво с Уейт. Всичко е въпрос на възприемане на самата колода, а ако ти не успееш да се сработиш с нея няма кой да ти помогне. Между другото защо си си купила тази колода? Универсалната на Уейт се препоръчва за всички начинаещи.

И на котката давай вода за да не се обезводни след като повръща. Дано се справи !
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Здраве Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здраве   Здраве Icon_minitimeСъб Ное 17 2012, 00:10

Благодаря, котката се поуспокои малко. Щом не ти е излезнало смърт, значи ще се оправи. Аз предполагам какъв й е проблема вече. Мисля че тя се разболя защото я пуснахме навън. Много мяукаше да си дойде и сега като се вбеся че е пикала пак на дивана и я метна на терасата и после тя е зле. Мисля че е на психическа основа, а животните са много чувствителни към това и всъщност това може да й разстройва стомахчето. Те дори лесно умират под стрес, така че ... трябва да се разберем как да живеем с тази котка (ако оживее наистина)

Ами сега ще ти отговоря на другите въпроси.

Аз исках да си купя книгата ли беше, само картите ли беше от Интернет - не помня. Като преди това изобщо не съм се интересувала от Таро. Ей така влечеше ме и от любопитство купих едното от двете. Само че в комплект дойде и с другото, естествено ме изтръскаха с още пари че било в комплект. Хубаво. Седнах да чета и много сложно ми се видя всичко и я оставих. Но след 3 години , както вече всички разбрахте, тръгнаха да се случват нещата с развода и аз просто паднах от всякъде, а картите все повече ме влечеха и седнах направо да хвърля карти - съответно - НИЩО! Но, два часа преди развода с точност определиха за какво става въпрос, че ще има адвокат, че Вселената ще помете всичко на пътя й. Абе направо предсказаха погрома на съпруга ми в това дело. След това почнах да хвърлям карти и те направо ме изумяваха с каква точност гадаеха. А сега се случват нещата от последното гадаене. ДО тук добре, по книга мога да чета какво гадаят, но така за здраве, интуиция, направо съм в момента като задънена улица. Преди пак усещах нещо, а сега колкото повече чета, толкова повече забивам.
Иначе много си ми харесват картите. Но тук дойдоха едни съседки и цял следобед им гледах, ама много неучтиво се отнасяха с картите и се чудя дали не ми се сърдят сега. Реших и от тук нататък да не давам на никой да ми ги пипа. Че хората немогат да усетят това което усещам аз със тях. Изтеглих и снимки на всички карти и смятам все пак да ви пускам и описание и снимка и мое предположение. За момента неискам други карти. Някак си не ме влекат другите, тези са ми много готини Супер

П.П. Извинявам се ако съм била прекалено подробна Здраве 1338018678
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Здраве Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здраве   Здраве Icon_minitimeСъб Ное 17 2012, 09:40

Котката ми умря тази сутрин в 9:10. Неможеше да диша.

Sad
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Здраве Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здраве   Здраве Icon_minitimeСъб Ное 17 2012, 12:55

Много, много съжалявам за животинчето! Ужасно е!
Беше ли прочела това, което ти писах като допълнение?


Frog написа:
Да, намерих и точно 10 жезли, според знаещи, показват неблагоприятен изход за животното, но когато е на трета позиция. Тук е на втора, но това обяснява и краля мечове на трета. Тоест, според мен ако не се намеси
Крал мечове /док/ изходът не е добър.
Върнете се в началото Go down
Лизи
Участник
Участник
Лизи


Female Брой мнения : 221
Join date : 30.11.2011

Здраве Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здраве   Здраве Icon_minitimeСъб Ное 17 2012, 13:30

dgakova много съжалявам, знам как се чувстваш за съжаление.
КОгато мина известно време след смъртта на нашето коте и се успокоих, прочетох една книга "Душата на животните", та тя беше моето успокоение в онзи момент. Така е трябвало да стане явно Sad
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Здраве Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здраве   Здраве Icon_minitimeНед Яну 13 2013, 00:57

Сладурки, ето в този форум има значенията на картите за здравето. По- късно ще се опитам да преведа значенията на български език.
Ако ще се информираме, да е както трябва

http://www.tarotforum.net/showthread.php?t=149946

А пък аз сега си метнах едни карти за здраве, ей така от любопитство и резултата е:

5 Камъни, 10 Чаши, Асо Чаши

5 Камъни - Загуба на функция на една част на тялото или друга, не позволявайте да остане, посетете лекар - имам гинекологичен проблем, който в момента лекувам , ако може това да се брои ... Както и все още взимам лекарствата за епилептичният припадък, който получих преди половин година. Всъщност незнам кое от двете показва, но ще видим като мине гинекологичния проблем.
10 Чаши - Вие повече от другите хора сте здрави, когато сте щастливи. Ако вашият вътрешен живот е добре балансиран, тялото ви е почти неразрушимо
Асо Чаши - всичко свързано с водните органи - от бъбреци до очи. Аз имам сухи очи и проблем със ставите заради липса на течност в ставите.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Здраве Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здраве   Здраве Icon_minitimeСря Юли 16 2014, 09:03

1. Субективното самочувствие. 9жезли
2. Обективното самочувствие. рицар жезли
Причина за болестта:
3. Карма. 10 меча
4. Наследственост. 4 меча
5. Начин на живот или грешки. 9меча
6. Злополука или магия - щети. 4жезли
Лечението, което се препоръчва:
7. Спешна намеса (операция). крал меч
8. Ненамеса (да не се прави нищо). императрица
9. Лечение. висша жрица

цепено-маг

подредбата си има позиции,но понеже вече знам изхода на човека за който е питано,поглеждам картите под друг ъгъл(по-лесно е така),но се виждат други истини,които поясняват основното видяно.
така сега ще пиша с об.връзка към подредбата....така както си мисля таро е отговаряло

подредба правена за човек(вече не е м/у живите)
но ето на този етап вее какво ще кажа за картите,какво са искали да кажат
- 10м-4м-9-4ж-погребение( значи имаме смърт)
-9ж,рж-избора е направен , и наложен :бора,битка за живот
-императрица-папеса-болестта расте,поява на нови заболявания.

и понеже подредбата побутва да търсим оправдания в магии, аз смятам че има наистина нещо в картите.
и то е нещо като договор между мъжа и съдбата...като жертва се е да, в името на добит имот,власт,пари за багополучие за децата.
а защо не и плащане на личен грях-имепратрица-папеса-любовница-жена..крал меч-лечението,лечителя.

и друго-липса на здравословно отношение от близките(децата най-вече)-4ж,имп,4м,9ж
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Здраве Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здраве   Здраве Icon_minitimeСря Юли 16 2014, 10:28

4 меча + императрица е индикация за наближаваща смърт да

смърт още има в рицар жезли и 10 меча...от какво е бил болен
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Здраве Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здраве   Здраве Icon_minitimeСря Юли 16 2014, 21:07

рак на дробовете.
100%увредени бъбреци
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
skarlet_01
Гост
Гост
skarlet_01


Female Брой мнения : 178
Join date : 31.10.2014
Местожителство : Бургас

Здраве Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здраве   Здраве Icon_minitimeВто Дек 09 2014, 13:56

Каква ще е прогнозата за развитие на заболяването на Д.Б.?
Ц-Слънце Луна,Глупакът,Умереност

Изобщо си нямам представа за въпросите за здраве,това е Таро за напреднали,та ако искате коментирайте тези карти.Не съм гледала само с Г.А,но излязоха само такива.
Четох комбинации за тези карти-Луна+Глупакът-дават че болестта побеждава.А Луната е задгробен свят.Май хич не са добри картите.Заболяването е рак на панкреаса,така че диагнозата е страшна.
Върнете се в началото Go down
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

Здраве Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здраве   Здраве Icon_minitimeВто Дек 09 2014, 14:17

Аз лично,не се наемам да правя прогнози за здраве, но за рак на панкреаса знам едно.........
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Здраве Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здраве   Здраве Icon_minitimeВто Апр 14 2015, 10:34

каква е прогнозата за здравето на мъж Ангел,който е в кома след падане от скеле,в рамките на месец?
кралица чаши-асо чаши-умереност

някак не мога да коментирам картите като отговор,но пък ми се набива на очи че много чаши,и са все в ръка,ползвам на уйет.
дамата държи купата
в асото пак ръка държи купата
умереността-пак в ръцете...

асото ми напомня на животворния ккладенец ,от който се излива лековита вода,и хората с нужда са дошли да пият от него...умереността-тя малко на прилича на ритуала,в който може да видим и живота и неживота-общо взето вре,мето на срещата със смъртта?-навявно ще продължи да бъде в кома и за напред.
с чаши-при здраве,не знам как д аги тълкувам-могат да издържат малцина на този елемент.
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Sponsored content





Здраве Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здраве   Здраве Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Здраве
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Здраве
» Таро и здраве
» Таро и здраве- теория
» Ленорман професии,здраве,характеристики
» Гледането е опасно за вашето здраве!!!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Здравето-
Идете на: