Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори

Go down 
+43
bibibi
pepina
MAITE
sugar6
Reni
jasminbg
Кирин
Moira
Persefona
Iva78
MARIA.ZH.
dgakova
Луничка
krisiqhua
jeni27
linjeri
lindaLI
Melpomena
pavla1118
Frog
Anima
лилиум
La la
Зуки
simonabs
Tanya111
Galanthus
bellezza
Лизи
Redgina
Poni-Bonboni
Айла
Redjy
twilight
Антония
Liliya
юлия алексиева
SilviaPesheva
Elen
viatar
Shopkata
Старо злато
Admin
47 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next
АвторСъобщение
pavla1118
Гост
Гост



Брой мнения : 113
Join date : 10.08.2012

Въпроси и отговори - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 21 Icon_minitimeВто Фев 19 2013, 21:38

lindaLI написа:
Pavla:( za sujalenie ne sa mi hubavi tezi karti.....vijda se po tiah razdiala ... Dano ne sum
не се притеснявай да ние сме разделени защото той е в чужбина
Върнете се в началото Go down
jeni27
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 282
Join date : 06.08.2012

Въпроси и отговори - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 21 Icon_minitimeВто Фев 19 2013, 23:33

Здравейте!!! Извинявайте, че ви досаждам, но дали някоя от вас би могла да ми нареди карти за отношения с мъж? Аз все още съм си само с Ленорман, а тези тегления от сайтове им нямам вяра.... Благодаря ви предварително!!!!!
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 21 Icon_minitimeСря Фев 20 2013, 09:11

Антоноя,тя също като теб мисли,и никога не е коментирала с него такъв род въпроси,но пък и никога не е изпадала в подобни ревностни мисли...
Реджи ДА .
Ще редим карти по съвета ти.
Този студ,витае.като сянка е.
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Redgina
Редовен участник
Редовен участник
Redgina


Female Брой мнения : 511
Join date : 04.01.2012

Въпроси и отговори - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 21 Icon_minitimeСря Фев 20 2013, 13:45

pavla1118 написа:
здравейте искамм да попитам за отношенията между мен и мъжът ми изтеглих карти:
паж меч+5жезли+справедливоста+5чаши
подозрение ,напрежение ,огорчение ....даже го римувах.Според по-вещи от мен в Таро
Справедливостта е събитийна карта ,и тъй като наистина има неща за които не знаеш
(Паж м.) накрая всичко ще се разбере ,истината ще излезе наяве.Можем да приемем и Справедливостта + 5 ч. точно като институцията - развод ,съд и т.н.В голяма криза си,тези петици са много кофти....
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Въпроси и отговори - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 21 Icon_minitimeНед Фев 24 2013, 17:21

Как ще се развият отношенията между мъж Х и жена У?

Кралица меч+Асо меч+9 пентакли

Искам да отбележа,че тази комбинация се повтори два пъти,като съм гледала за тези хора.

Тук тотално запънах. Понеже съм запозната с техния случай и каквото и да кажа ще е пристрастно,защото става въпрос за приятелка.Моля за вашето мнение и помощ!!! Въпроси и отговори - Page 21 826247
Върнете се в началото Go down
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

Въпроси и отговори - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 21 Icon_minitimeНед Фев 24 2013, 17:26

Тони,тя иска раздяла май,наранена е, взела е решение,обаче с тая 9 пентакли няма да стане скоро.
Върнете се в началото Go down
Старо злато
Редовен участник
Редовен участник
Старо злато


Female Брой мнения : 630
Join date : 10.10.2010
Местожителство : България-Варна

Въпроси и отговори - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 21 Icon_minitimeНед Фев 24 2013, 17:54

Антония написа:
Кралица меч+Асо меч+9 пентакли
Жената дърпа конците в тази връзка ми се струва,тя взима решенията,тя налага правилата,ще има подобрение и стабилност ,но не веднага
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 21 Icon_minitimeНед Фев 24 2013, 18:02

Антония написа:
Как ще се развият отношенията между мъж Х и жена У?

Кралица меч+Асо меч+9 пентакли

Тази любов ще си я има. Това са сложни взаимоотношения, но пречките ще бъдат преодоляни.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Въпроси и отговори - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 21 Icon_minitimeНед Фев 24 2013, 18:32

Момичета,страхотни сте!!! Въпроси и отговори - Page 21 156215 Много ви благодаря!

При първа възможност ще ви дам обтана връзка! мерси
Върнете се в началото Go down
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

Въпроси и отговори - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 21 Icon_minitimeПон Фев 25 2013, 20:51

Понеже мъж когото познавам отдавна и уважавам страшно много, започна да се държи странно напоследък, си позволих да наредя карти за чувствата му спрямо мен.
манга таро: 5 жезли, дяволът, 4 жезли
Въпроси и отговори - Page 21 676298639Въпроси и отговори - Page 21 528937173Въпроси и отговори - Page 21 260636116
Аз съм пристрастна, но ще се опитам да коментирам картите, сякаш е обсебен от идеята да ме вижда, но сякаш всичко е хормони исексуално желание които бушуват в него. Аз лично не виждам чувства тук. Вие как мислите мерси
Върнете се в началото Go down
pavla1118
Гост
Гост



Female Брой мнения : 113
Join date : 10.08.2012

Въпроси и отговори - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 21 Icon_minitimeПет Мар 01 2013, 09:23

здравейте момичета искам да ви благодаря за коментарите и от ново да ми помогнете
наредих карти за мой познат .Как ще продължат отношенията между тях? паднаха картите
2 жезли+ асо чаши+8чаши+4 чаши
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 21 Icon_minitimeПет Мар 01 2013, 09:59

Iva78 написа:
Аз лично не виждам чувства тук. Вие как мислите

Боже, няма чувства! Този тук в Ада се пържи. Това за него е невъзможна любов. Мъчи го от доста време, просто е решил, че ще се побърка, ако не даде израз на емоциите си и сега ги ..освобождава- за да му олекне и на него самия.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

Въпроси и отговори - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 21 Icon_minitimeПет Мар 01 2013, 19:31

lindaLI написа:
Боже, няма чувства! Този тук в Ада се пържи. Това за него е невъзможна любов. Мъчи го от доста време, просто е решил, че ще се побърка, ако не даде израз на емоциите си и сега ги ..освобождава- за да му олекне и на него самия.
Леле имаш право,тогава странното му поведение си има обяснение. Ще видим как ще се развият нещата за по нататък. Благодаря ти Линда Въпроси и отговори - Page 21 156215
Върнете се в началото Go down
pavla1118
Гост
Гост



Female Брой мнения : 113
Join date : 10.08.2012

Въпроси и отговори - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 21 Icon_minitimeСъб Мар 02 2013, 12:53

pavla1118 написа:
здравейте момичета искам да ви благодаря за коментарите и от ново да ми помогнете наредих карти за мой познат .Как ще продължат отношенията между тях? паднаха картите 2 жезли+ асо чаши+8чаши+4 чаши
според мен на единият много му е писнало не иска да разговаря
Върнете се в началото Go down
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

Въпроси и отговори - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 21 Icon_minitimeСъб Мар 02 2013, 13:02

pavla1118 написа:
pavla1118 написа:
здравейте момичета искам да ви благодаря за коментарите и от ново да ми помогнете наредих карти за мой познат .Как ще продължат отношенията между тях? паднаха картите 2 жезли+ асо чаши+8чаши+4 чаши

Защо теглиш по четири карти?Отговор-коментар-съвет-резултат???така ли са позициите им?
Като видях само 8ч и 4ч,си помислих за отдалечаване между тях.И предизвиканото недоволство накрая. Въпроси и отговори - Page 21 528869
Върнете се в началото Go down
pavla1118
Гост
Гост



Female Брой мнения : 113
Join date : 10.08.2012

Въпроси и отговори - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 21 Icon_minitimeСъб Мар 02 2013, 13:23

Луничка написа:
Защо теглиш по четири карти?Отговор-коментар-съвет-резултат???така ли са позициите им?
да такава им е позицията.Благодаря
Върнете се в началото Go down
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Въпроси и отговори - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 21 Icon_minitimeСъб Мар 02 2013, 13:47

Ива-по твоите карти.Много силни и страстни, сексуални чувства, които буквално му отнемат способността да разсъжадава разумно, но ето тук идва голямото но-семейното му възпитание, представата му за самия него, вероятно се сблъскват в конфликт с тези чувства.Изключетлно силно страст, за която времето и твоето поведение ще решат дали ще се превърне в любов или човекът ще " прегори" и ще си остане просто почитател.Той сякаш отказва да приеме в себеси силата на тая страст и сексуалност, не съвпада с идеалния образ, който се стреми да си изгради. Многи силни вътрешни терзания има този човек, сякаш наистина в ада се пържи.
Върнете се в началото Go down
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

Въпроси и отговори - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 21 Icon_minitimeСъб Мар 02 2013, 13:54

Персефона,изключително много ми допадат твоите интерпретации по картите!

Въпроси и отговори - Page 21 1816326522

Върнете се в началото Go down
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

Въпроси и отговори - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 21 Icon_minitimeСъб Мар 02 2013, 17:16

Персефона изключителна интерпретация, за което благодарско Въпроси и отговори - Page 21 99390 Усеща се интереса му и този интерес не е отскоро, досега нещо го възпираше да излезе от рамките на доброто държание както казваш ти възпитанието му и мнението му за себе си. И тук идва коментара на Линда,който ми обяснява промяната в поведението, явно наистина му е доста трудно да се сдържа.
Страхотни и много полезни коментари за мен момичета за което изключително много ви благодаря Въпроси и отговори - Page 21 99390
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Въпроси и отговори - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 21 Icon_minitimeНед Мар 03 2013, 12:49

Какво ме очаква в любовен аспект през месец март?

Рицар Мечове, Рицар Жезли, Страшният Съд

Какво ме очаква в любовен аспект през месец април?

Кралица Чаши, 10 Пентакли, Светът


Дали през месец март няма да ми се наложи да избирам между тези двамата рицари ? А април вече да съм избрала, да съм завързала и да съм цъфнала в едни по-дълбоки любовни отношения клонящи към семейни ?
Върнете се в началото Go down
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Въпроси и отговори - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 21 Icon_minitimeНед Мар 03 2013, 12:59

dgakova- пиша това, което ми хрумва. Ще си дадеш равносметка за тези двама рицари, които обаче са част повече от миналото сякаш.Това ще доведе до вътрешно почистване, до това да се обърнеш към кралицата на чашите-в ролята на конкретна жена, която е пасвина, заслушана в другите, ориентирана навътре към себе си, емоцианална, способна да прощава всички обиди и да ги превръща в любов, съчувстваща, умееща да чете в душите и сърцата на хората, без сама да бъде активна. Иили ти самата ще развиеш такива качества в себе си или ще ги срещнеш в някой от близкото обкръжение жени.Нова любов няма да има според мен, но пък много силна подкрепа от майка, сестра, от рода въобще.Много семейна подкрепа и обич.Успех! усмивка
Още нещо ми хрумна, мислейки за тези карти-дали не би могла да изиграеш ролята на нещо като домашен терапевт за любовите на други хора в семейството.
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Въпроси и отговори - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 21 Icon_minitimeНед Мар 03 2013, 14:55

Добре, а как да разбирам Светът в края на подредбата?
Върнете се в началото Go down
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Въпроси и отговори - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 21 Icon_minitimeНед Мар 03 2013, 15:25

Светът в този случай ми се вижда като чувство за пълнота и завършеност-обединила минало, настояще и бъдеще в едно, намерила топло и уютно място, чувството че всичко ти е достатъчно и всичко друго в момента е излишно. В тези карит виждам не толкова конкретна любов с мъж, а любов ведин по-широк смисъл, в смисълът на Света.
Това ми хрумва, мисля че този период щее прелюдия към любовта, която предстои.
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Въпроси и отговори - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 21 Icon_minitimeНед Мар 03 2013, 17:25

По принцип за м. Март от годишната подредба ми е 6 Чаши, Асо Жезли и Алхимия ( с Таро на Търсещия), като Алхимията е лакатушене от единия край на реката до другия и обратно, избор между грешното и духовното и подобни значения. Като си мисля че тия двата Рицаря ще са точно това - единия бряг -другия ! И накрая решението със Страшният съд ! А за Април от месечните подредби е Смърт, Асо Чаши, Седмица Камъни (Таро на Търсещия).
Постнах за тези два месеца, защото без да искам питах за Април вместо за Март, някак си Април ми беше на устата, а после питах съответно и за Март. После като видях тези двамата Рицари се сетих за Алхимията и ги навързах ... Та така .... И както редовно казвам - Ще поживеем и ще видим ! Smile
Върнете се в началото Go down
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Въпроси и отговори - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 21 Icon_minitimeНед Мар 03 2013, 18:17

усмивка Ти сама си знаеш най-добре, моето са просто хрумки.Не го разбирам много Търсещия.
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Въпроси и отговори - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 21 Icon_minitimeНед Мар 03 2013, 18:28

Persefona написа:
Ти сама си знаеш най-добре, моето са просто хрумки.Не го разбирам много Търсещия

Лошото е че нито и аз знам, нито пък и аз разбирам Търсещия. Но тук едните гадания са с Търсещия от началото на годината, а другите са с Уейт. Но иначе гаданията ти са логични. Ще видим как е, щото тук се е случвало от 10 предположения та накрая нито едно не е вярно и затова само гледам, и накрая чакам да видя резултата, не се осланям на 100% от гаданията.

Persefona написа:
Още нещо ми хрумна, мислейки за тези карти-дали не би могла да изиграеш ролята на нещо като домашен терапевт за любовите на други хора в семейството.

Няма как, осиновена съм, родителите ми са възрастни, може да я някой от племенниците от към осиновителите ми, но не съм толкова близка с тях ... но нищо не изключва и това де ... нищо не се знае ...
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Въпроси и отговори - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 21 Icon_minitimeНед Мар 03 2013, 20:16

И друго нещо, не че толкова ме интересува де, щото изгубих интерес към човека, ама питах как ще се развият отношенията ми с П. през м. Март?

10 Меча, 6 Пентакли, Кралица на Мечовете

И като картинки така като ги гледам май показват вече случила се ситуация - Боляло ме е, чувствала съм се смазана, молила съм му се за трошички внимание и накрая решавам да приключа отношенията с Кралица Мечове - шааас и готово - свободна и отворена за нови гаджета :sm38.gif:
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпроси и отговори - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 21 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори
Върнете се в началото 
Страница 21 от 40Иди на страница : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори 5
» Въпроси и отговори 3
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори- 2
» Въпроси и отговори 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: