Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори

Go down 
+43
bibibi
pepina
MAITE
sugar6
Reni
jasminbg
Кирин
Moira
Persefona
Iva78
MARIA.ZH.
dgakova
Луничка
krisiqhua
jeni27
linjeri
lindaLI
Melpomena
pavla1118
Frog
Anima
лилиум
La la
Зуки
simonabs
Tanya111
Galanthus
bellezza
Лизи
Redgina
Poni-Bonboni
Айла
Redjy
twilight
Антония
Liliya
юлия алексиева
SilviaPesheva
Elen
viatar
Shopkata
Старо злато
Admin
47 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next
АвторСъобщение
Старо злато
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 630
Join date : 10.10.2010

Въпроси и отговори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 4 Icon_minitimeЧет Дек 09 2010, 10:02

4-тата е уточнение към РицаряЧ
Уффф вятърче,може и моите желания да показват
Върнете се в началото Go down
Elen
Наблюдател
Наблюдател



Брой мнения : 18
Join date : 29.10.2010

Въпроси и отговори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 4 Icon_minitimeПон Дек 20 2010, 19:11

Какво е отношението на Х към мен?
Отговор, коментар, съвет, резултат
Слънцето, Паж пентакли, 6 чаши, Кралица чаши
Върнете се в началото Go down
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

Въпроси и отговори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 4 Icon_minitimeВто Дек 21 2010, 13:29

Elen написа:
Слънцето, Паж пентакли, 6 чаши, Кралица чаши
Според мен има добри приятелски чувства.Ти си влюбената.
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
viatar
Участник
Участник
viatar


Брой мнения : 203
Join date : 05.11.2010

Въпроси и отговори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 4 Icon_minitimeСря Дек 22 2010, 08:38

Аз мисля , че желае да те направи щастлива , да ти даде това от което имаш нужда.Има много енергия и желание в първите две карти .Има нужда да прави нещо за теб.
Върнете се в началото Go down
SilviaPesheva
Наблюдател
Наблюдател



Брой мнения : 5
Join date : 22.12.2010

Въпроси и отговори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 4 Icon_minitimeПет Дек 24 2010, 15:10

Въпросът ми бе какво мисли за мен мъжа Х /какви намерения има спрямо мен/?
Изтеглих следните три карти:
1. Осмица жезли
2. Рицар чаши
3. Жрицата
Мисля, че ме харесва като жена, че иска да се виждаме по-често, но не знам дали ще прояви някаква активност?
/колодата е на Райдър Уайт/
Как ще изтълкуватие Жрицата в тази комбинация?
Върнете се в началото Go down
Admin
Администратор
Администратор
Admin


Female Scorpio Брой мнения : 1955
Join date : 09.09.2010

Въпроси и отговори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 4 Icon_minitimeПет Дек 24 2010, 21:35

SilviaPesheva, мерси в скоро време 8Ж ще предложи отношения РЧ да му станете приятелка Жрица.
Върнете се в началото Go down
https://tarot-manija.bulgarianforum.net
SilviaPesheva
Наблюдател
Наблюдател



Брой мнения : 5
Join date : 22.12.2010

Въпроси и отговори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 4 Icon_minitimeСъб Дек 25 2010, 12:22

Smile Благодаря, Джема! Тълкуването много ми допада!
Върнете се в началото Go down
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

Въпроси и отговори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 4 Icon_minitimeВто Яну 18 2011, 13:37

7

5

3 1 4

2

6



1. отношенията в настоящия момент-6п(0)

2. съвместимост-9ч

3. твои надежди и очаквания към партньора по отнощение на връзката ви-4п

4. надеждите и очакванията на партньора спрямо теб-Р П (0)

5. най-вероятната линия на развитие-Сила (0)

6. какво можете да промените в отношенията си с любимия-9П(0)

7. краен резултат-Асо П(0)
Брех що пентаклиии- Shocked - нещо ще се заземява май или заравя под земята?Ма пък с тези необуздани животниски инстинктиии-Сила (0).С 9п макар и обърната -знам ,че трябва да се завърши ,доизкаже неизговореното.Вие момичета?
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
Admin
Администратор
Администратор
Admin


Female Scorpio Брой мнения : 1955
Join date : 09.09.2010

Въпроси и отговори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 4 Icon_minitimeВто Яну 18 2011, 21:06

Шопи, половин час умувах Въпроси и отговори - Page 4 46415, аз съм пас.
Нищо не ми говори подредбата, извинявай.
Върнете се в началото Go down
https://tarot-manija.bulgarianforum.net
Старо злато
Редовен участник
Редовен участник
Старо злато


Female Брой мнения : 630
Join date : 10.10.2010
Местожителство : България-Варна

Въпроси и отговори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 4 Icon_minitimeВто Яну 18 2011, 23:42

1. отношенията в настоящия момент-6п(0)-високомерие,губи се почва под краката

2. съвместимост-9ч-добра съвместимост,има задоволство ,удовлетворение
и вътрешно спокойствие
3. твои надежди и очаквания към партньора по отнощение на връзката ви-4п-болезнена амбиция за влияние към него,вкопчване в тази идея
4. надеждите и очакванията на партньора спрямо теб-Р П (0)-ми той си мисли че бездействаш,убеден е че нещата вървят на зле и никога няма да се подобрят
5. най-вероятната линия на развитие-Сила (0)-попадане под нечия зависимост и загуба на самоконтрол,чувствате се безсилни,объркани,съкрушени и душевно сринати
6. какво можете да промените в отношенията си с любимия-9П(0)-не искайте повече отколкото имате нужда
7. краен резултат-Асо П(0)-това което имам като записки-много добър знак за любовни отношения
Май не ми стана и на мен много ясна цялата подредба с тези обърнати карти
Върнете се в началото Go down
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

Въпроси и отговори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 4 Icon_minitimeСря Яну 19 2011, 02:07

Мерси,Златомерси

Само да кажа ,че Сила за мене е обуздаване на животинското в нас ,контрол над инстинктите ни.Т.е. Контрол върху подсъзнателното и сме под властта на морала и цненостите ( това трябва -това не, това е грешно -това не е) или Свръх -аз ,както е в пихологията,а обърната Сила ,би трябвало да е обратното.Да, пак попадане под властта само че на инстинктите за храна ,размножаване и смърт.Няма грешно ,негрешно и трябва не трябва има -искам ,та ако ще да ми коства живота. С една дума -отдаване на удоволствията. Въпроси и отговори - Page 4 402149
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
viatar
Участник
Участник
viatar


Брой мнения : 203
Join date : 05.11.2010

Въпроси и отговори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 4 Icon_minitimeСря Яну 19 2011, 08:49

9 Пентакли , обърната -порових се да прочета и навсякъде пише лъжа и загуба на безопасност. Може би Шопи трябва да изхитруваш и да рискуваш.
За Силата съм съгласна, че излиза на преден план загубата на контрол.Вземат връх инстинктите , така както при животните. Безсилие пред изкушението ,защото става дума за любовна подредба !!!
асо пентакли обърнато --пише че е знак за излишество. За получаване на нещо в по вече. Ако се съпоставят със силата излиза свръх отдаденост на инсинктите.Жажда за задоволяване на нуждите.
Върнете се в началото Go down
Admin
Администратор
Администратор
Admin


Female Scorpio Брой мнения : 1955
Join date : 09.09.2010

Въпроси и отговори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 4 Icon_minitimeСря Яну 19 2011, 13:55

Шопи, аз още умувам във връзката с твоята подредба :sm38.gif:
Пунктовете 1,2,5, и 7 са ми ясни, още ще помисля за 3,4 и 6 тогава ще напиша отговора.

Подредбата е много интересна.
Върнете се в началото Go down
https://tarot-manija.bulgarianforum.net
Admin
Администратор
Администратор
Admin


Female Scorpio Брой мнения : 1955
Join date : 09.09.2010

Въпроси и отговори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 4 Icon_minitimeЧет Яну 20 2011, 17:35

За сега няма никаква връзка, никой на никого нищо не дава и не взима усмивка (6П об.)
Било им добре на двамата, един вид празник, релаксация (9Ч), не повече. Мисля че личен живот на партньора е било табу за другият, защото (9П об.) говори за лицемерие. Тази връзка е приключена и продължение няма да има (АП об.)

мерси
Върнете се в началото Go down
https://tarot-manija.bulgarianforum.net
SilviaPesheva
Наблюдател
Наблюдател



Брой мнения : 5
Join date : 22.12.2010

Въпроси и отговори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 4 Icon_minitimeСря Фев 02 2011, 16:18

Колодата е на Райдър Уайт
а въпросът бе Какви чувства изпитва към мен мъжа Х?
Изтеглих три карти, които са
Крал Пентакли, Звездата и Асо чаши.

На мен тази подредба ми изглежда обнадеждаваща, защото ми си струва, че говори за устойчевост в чувствата му към мен, но се питам какви са те?
С този мъж нямам връзка, а само лек флирт и за това се питам дали този флирт може да има някякво развитие?
Върнете се в началото Go down
Admin
Администратор
Администратор
Admin


Female Scorpio Брой мнения : 1955
Join date : 09.09.2010

Въпроси и отговори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 4 Icon_minitimeСря Фев 02 2011, 16:33

SilviaPesheva написа:
Какви чувства изпитва към мен мъжа Х?
Изтеглих три карти, които са
Крал Пентакли, Звездата и Асо чаши.

Мечтае да започне отношения-влюбен е.
SilviaPesheva написа:
С този мъж нямам връзка, а само лек флирт и за това се питам дали този флирт може да има някякво развитие?
Това вече е друг въпрос, който се нуждае от друга подредба Въпроси и отговори - Page 4 402149 мерси
Върнете се в началото Go down
https://tarot-manija.bulgarianforum.net
SilviaPesheva
Наблюдател
Наблюдател



Брой мнения : 5
Join date : 22.12.2010

Въпроси и отговори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 4 Icon_minitimeВто Фев 08 2011, 16:27

Джема, благодаря за отговора.
Притесняваме само дали картите не отразяват по-скоро моите желания, отколкото неговите чувства, защото аз наистина го харесвам и се надявам нашите отношения да имат развитие. мерси
Върнете се в началото Go down
Admin
Администратор
Администратор
Admin


Female Scorpio Брой мнения : 1955
Join date : 09.09.2010

Въпроси и отговори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 4 Icon_minitimeСря Фев 09 2011, 20:48

SilviaPesheva написа:
Притесняваме само дали картите не отразяват по-скоро моите желания, отколкото неговите чувства,
, тогава, според мен, първата карта трябваше да бъде Кралица, а при теб -Крал Пентакли.

Върнете се в началото Go down
https://tarot-manija.bulgarianforum.net
SilviaPesheva
Наблюдател
Наблюдател



Брой мнения : 5
Join date : 22.12.2010

Въпроси и отговори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 4 Icon_minitimeЧет Мар 03 2011, 13:13

Джема,
За съжаление нещата не се развиват много добре с този мъж, по скоро въобще не се развиват, мисля, че той не може да вземе решение или се е отказал от мен, преди да започенем някакви отношения. Зададох въпроса как ще се развие ситуацията между нас. Подредбата е 1.отговор, 2.коментар, 3.съвет и 4.резултат, колодата на Уайд.
Картите са : 1. Асо пентакли
2. Девятка мечове
3. Колелото на съдбата
4. Колесницата

Нищо не ми идва на ум! Помагай, моля те!




Върнете се в началото Go down
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

Въпроси и отговори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 4 Icon_minitimeПон Май 09 2011, 01:58

SilviaPesheva написа:
Картите са : 1. Асо пентакли
2. Девятка мечове
3. Колелото на съдбата
4. Колесницата
Доста късно се включвам ,но според мен ти трябва да поемеш нещата в свои ръце.Не знам защо но меисля че май си се вече отдръпанала.Тръгнала си в друга посока и сигурно за по-добро.Май ти е дошли в повече ....
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

Въпроси и отговори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 4 Icon_minitimeВто Юли 26 2011, 15:19

Карти за приятелка.
Как ще се развият отношенията й с Ф?
Въпроси и отговори - Page 4 1276672121_diqc1489_GD-30034 ОбВъпроси и отговори - Page 4 1276672103_xasn9381_GD-30016 ОбВъпроси и отговори - Page 4 1276672153_mjpt9075_GD-30075 Въпроси и отговори - Page 4 1276672109_dkll1301_GD-30022
Мисля, че ситуацията за момичето е не сигурна ,Тя има нужда от сигурност и сакрила. В момента мисля че те двамата са леко здърпани , отношенията са оптегнати,А Ф е по скоро шокиран и уплашен от нейното възприятие за отношениата им.Това го кара да се отдръпне поне за сега.Тя го плаши, Мисля ,че той ще лавира за да я държи "топла",а тя е готова да се поддаде на подадените "нишани".Ще се радвам и на вашите коментари.
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
Admin
Администратор
Администратор
Admin


Female Scorpio Брой мнения : 1955
Join date : 09.09.2010

Въпроси и отговори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 4 Icon_minitimeПет Сеп 02 2011, 10:35

Shopkata написа:
Как ще се развият отношенията й с Ф?

Шопи, как се казва последната ти карта? И напиши позициите на подредбата ти мерси
Върнете се в началото Go down
https://tarot-manija.bulgarianforum.net
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

Въпроси и отговори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 4 Icon_minitimeСъб Сеп 03 2011, 06:24

Джема написа:
Шопи, как се казва последната ти карта? И напиши позициите на подредбата ти

2 пентакали..Нали е хубава? Въпроси и отговори - Page 4 402149 Това е по Кроули. Змията без начало и без край, вечният кръговрат на живота.първата стъпка към осъзнаването като индивид или като ситуация....и в следствие на което идва и залъгването ,нечесните игри.
Не помня много добре, Джема, но мисля ,че беше подредба " Компас" по Хайо Банцхав. Или просто съм изтеглила по погрешка 4 вместо 3 карти. усмивка Но според датата мисля че е 'Компас".Аз тогава проработвах ,както ти казваш усмивка Въпроси и отговори - Page 4 402149 тази подредба
1- За какво иде реч?За какво става въпрос? Рицар Пентакли (0бърнат)
2,- Как всичко започва-10 чаши (0бърнати)
3.- Реакцията на обкръжаващите ( в случайя Ф или другият замесен във въпроса)-Кула
4.-До къде води това-2 Пентакли
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
Старо злато
Редовен участник
Редовен участник
Старо злато


Female Брой мнения : 630
Join date : 10.10.2010
Местожителство : България-Варна

Въпроси и отговори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 4 Icon_minitimeСря Сеп 07 2011, 00:17

Едно въпросче-защо мъж продължава да се държи дръпнато с жена?
6М,9Ч,Жрец
Въпроси и отговори - Page 4 1251227638_laqw0080_image250057 Въпроси и отговори - Page 4 1251227629_xpys4480_image250046 Въпроси и отговори - Page 4 1251227598_gady1070_image250007
Настъпил е нов етап от живота му,отказал се е от стари възгледи,отдал се е на задоволяване на собствените си нужди и въпреки че му е приятно, спазва някакви морални принципи
Леле каква комбинация намерих...
9Ч+Жрец=Счастье во всех отношениях.Счастливый брак
Да не би да иска да се жени за нея ,а пък да го е страх да поеме по този път Въпроси и отговори - Page 4 617156
Върнете се в началото Go down
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

Въпроси и отговори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 4 Icon_minitimeПет Сеп 09 2011, 19:19

Ма Злато,аз не виждам да се държи дръпнато.Дето казваш,по-ми мяза на сватба.Да не е отишал някъде да сватбува...Как да го е страх ,като той си пътува на там... Не мога нищо да видя като отдръпване...ИЛи сеаг което ми идва на ум с Папата е че единият от двамата е семеен.,но отдръпване пак не виждам,макар и това. Има удоволстване.
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

Въпроси и отговори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 4 Icon_minitimeПет Сеп 09 2011, 19:34

Въпроси и отговори - Page 4 1268903644_pgyb3179_Ages-520005 Въпроси и отговори - Page 4 1268903507_nzqr1845_Ages-50024 Въпроси и отговори - Page 4 1268903492_umzl2462_Ages-50002
Кога (разбирайте ,при какви обстоятелства,какво трябва да се случи) , че мъж да ми даде това което искам?
Първото ,което ми хрумна е че, тогава когато от дребен шарлатанин стане истински манипулатор. усмивка Но сега това което ми прави впечатление,че от обърнатия император ,чрез 2 П се превръщз в Маг. Обърнатия Император = мъж с комплекси, и то много силни, да не кажа осакатен, чрез ..какво са 2 п тук ??? - става мъжествен ,зрял , спосбен на обмен,не единствено да получава както е при Императора (0) т.е. пак има израстване и вече способен на нормална комуникация.
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
Старо злато
Редовен участник
Редовен участник
Старо злато


Female Брой мнения : 630
Join date : 10.10.2010
Местожителство : България-Варна

Въпроси и отговори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 4 Icon_minitimeСъб Сеп 10 2011, 10:54

Shopkata написа:
Ма Злато,аз не виждам да се държи дръпнато.Дето казваш,по-ми мяза на сватба.Да не е отишал някъде да сватбува...Как да го е страх ,като той си пътува на там... Не мога нищо да видя като отдръпване...ИЛи сеаг което ми идва на ум с Папата е че единият от двамата е семеен.,но отдръпване пак не виждам,макар и това. Има удоволстване.

За сега мога да кажа,че дръпнатоста на човека се изпарява,отваря се към жената,става по-мил.За сватба не знам,но удоволствието е голямо
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпроси и отговори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 4 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори
Върнете се в началото 
Страница 4 от 40Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори 5
» Въпроси и отговори 3
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори- 2
» Въпроси и отговори 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: