Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори

Go down 
+43
bibibi
pepina
MAITE
sugar6
Reni
jasminbg
Кирин
Moira
Persefona
Iva78
MARIA.ZH.
dgakova
Луничка
krisiqhua
jeni27
linjeri
lindaLI
Melpomena
pavla1118
Frog
Anima
лилиум
La la
Зуки
simonabs
Tanya111
Galanthus
bellezza
Лизи
Redgina
Poni-Bonboni
Айла
Redjy
twilight
Антония
Liliya
юлия алексиева
SilviaPesheva
Elen
viatar
Shopkata
Старо злато
Admin
47 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next
АвторСъобщение
Persefona
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Въпроси и отговори - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 37 Icon_minitimeПон Юни 24 2013, 22:48

Благодаря Фрог.До колкото знам-решението неговото не е в посока на промяна, а напротив.Може би ще ги изненада.На мен Дявол и Смърт в тази комбинация ми звучат малко комично-като до като смърттат ги раздели, оттърване няма.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012

Въпроси и отговори - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 37 Icon_minitimeПон Юни 24 2013, 22:53

Аз това имах предвид - решението може да бъде както за раздяла, така и точно обратното - за обвързване. Това пак е промяна ако не са женени.
Върнете се в началото Go down
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Въпроси и отговори - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 37 Icon_minitimeПон Юни 24 2013, 22:55

Ще дам обратна връзка-не са женени.Дано им се случат нещата.
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Въпроси и отговори - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 37 Icon_minitimeПон Юни 24 2013, 23:06

Жентата наистина го обича много-тя е импулсивна,активна иска неперекъснато да и се обръща внимание и страда като не го получава,защото той е доста по-резервиран,затворен доста в себе си и не обича да казва какво мисли.Има някаква зависимост между тях-те се допълват,но не се разбират взаимно-тя прекалено много го притиска и го ограничава.Връзката им ще претърпи катарзис-те вече са посигнали максимума в оношенията си,предстои им буря,но не трябва да се забравя,че бурята има и пречистващо действие.След нея небето се прояснява.
Върнете се в началото Go down
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Въпроси и отговори - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 37 Icon_minitimeПон Юни 24 2013, 23:08

Това за бурята ми хареса-благодаря Тони.От женаета имам информация, че наистина многого обича.Той е някак по интелектуален, не обича да говори.Ще видим какво ще остане след бурята.
Върнете се в началото Go down
polinika
Наблюдател
Наблюдател
polinika


Female Брой мнения : 13
Join date : 07.06.2013

Въпроси и отговори - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 37 Icon_minitimeСря Юни 26 2013, 19:31

Здравейте, момичета,

миналата седмица не успях да наредя повторна подредба, затова я пускам днес, но с друга колода с въпрос Как ще се развие връзката на К. и П. до 1 месец? Колодата е which tarot, подредбата: минало+настояще+бъдеще+отговор на върпоса. Картите са Светът+Дявола+Колесницата+Луна на метлите (рицар мечове).
Тъй като двамата живеят далече един от друг може би ще има пътуване и среща в бъдеще, но вероятно няма да донесе удовлетворение. Май има и друга жена?? Може би ще има и конфликт между дваматаВъпроси и отговори - Page 37 617156

Въпроси и отговори - Page 37 A8b701946451
Върнете се в началото Go down
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Въпроси и отговори - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 37 Icon_minitimeСря Юни 26 2013, 20:10

Polinika-картите разказват история за гурбет,за пътуване по света, за заеми или стремеж към печалба. В бъдеще вероятно жената ще пътува при него.Друга жена не виждам,не мисля че това е проблема.Просто ситуацията е такава. В тази връзка жената е активна, тя държи отношенията, не виждам неговата позиция.Последанта карта напомня на магическа вечеря на свещи.
Върнете се в началото Go down
polinika
Наблюдател
Наблюдател
polinika


Female Брой мнения : 13
Join date : 07.06.2013

Въпроси и отговори - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 37 Icon_minitimeСря Юни 26 2013, 20:27

Persefona, благодаря ти за мнението. Да, жената е по-активна... И двамата по принцип доста пътуват, но не в една посока. Как можем да видим неговата позиция?
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 37 Icon_minitimeСря Юни 26 2013, 20:52

не ми харесват тези карти- виждам раздяла и страдание по тях..съжалявам
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
MAITE
Редовен участник
Редовен участник
MAITE


Female Leo Брой мнения : 253
Join date : 01.05.2013
Age : 34

Въпроси и отговори - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 37 Icon_minitimeСря Юни 26 2013, 21:13

Тези карти са много забавни - как жената игриво подскача образно казано от "гъбка на гъбка", "от цвят на цвят" и изведнъж хоп се натъква на Дявола. И със същия този първоначален ентусиазъм и заряд отлита в незнайна посока.
Според мен те не се познават достатъчно добре, най-вероятно ще има разминавания между първоначалните й очаквания и представи за него и действителността, но това едва ли ще я разочарова толкова. Тя е пълна с енергия, дейна, енергична, жизнена жена. Радва се на живота.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 37 Icon_minitimeСря Юни 26 2013, 21:30

Жената ще си е все така самичка с епизодичната поява на мъжа, ама съм съгласна с Маите, че това едва ли много ще я впечатли. Не ми се вижда да има друга жена. Сякаш мъжът не е сред приоритетите на жената, на която гледаш. Е, поне според картите де. Много са ведри. Тя си гледа живота и работата. Мъжът е допълнение.
Върнете се в началото Go down
polinika
Наблюдател
Наблюдател
polinika


Female Брой мнения : 13
Join date : 07.06.2013

Въпроси и отговори - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 37 Icon_minitimeСря Юни 26 2013, 22:00

LindaLi и това е вариант...
MAITE и Frog много точно описахте жената, това, което се е случило и нейното отношение!!! halloИмали са една среща, в която са изконсумирали всичко възможно blushи после образно казано "всеки по пътя си"Sad. Вярно е, че тя се надява Rolling Eyesда го опознае и да има развитие на нещата, но засега от негова страна няма "нишани" в тази посока. Много трудно комуникират и то след инициативи само от страна на жената. Разговорите преминават по-скоро в приятелски тон, отколкото в любовен. От тази гледна точка тя се опитва да не приема нещата навътре и си гледа живота, пък каквото стане с този господин. Въпроси и отговори - Page 37 262180

Тъй като картите са много симпатични си позволявам да пусна и една подредба за мен самата с въпрос Как ще се развие моят живот до 1 месец Въпроси и отговори - Page 37 481290215? Подредбата е същата. КАртите са: Магът+Висшият жрец+9камъни (пентакли)+Асо метли(мечове).

Впечатление ми правят блестящите ками в първата и последната карта. Сякаш затварят някакъв кръг и едната потвърждава другата...Какво мислите вие?

Въпроси и отговори - Page 37 E8b2bb018587


Последната промяна е направена от polinika на Сря Юни 26 2013, 22:47; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
MAITE
Редовен участник
Редовен участник
MAITE


Female Leo Брой мнения : 253
Join date : 01.05.2013
Age : 34

Въпроси и отговори - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 37 Icon_minitimeСря Юни 26 2013, 22:34

Сякаш държиш коз, но не осъзнаваш докрай стойността му, не знаеш съвсем как да го използваш. Хитра идея притежаваш. Склонна си да споделиш основни моменти около нея с твои хора, колкото да получиш възхищение и по-голяма сигурност в стойността на идеята. Това ти носи радост. Но, няма да разкриеш всичко в детайли. Чудиш се, обмисляш как да постъпиш. Търпелива си. Метлата ще си стои подпряна, докато събереш по-голяма увереност в себе си и пристъпиш към действие.
Поли, тези карти продават ли ги в БГ?
Върнете се в началото Go down
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Въпроси и отговори - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 37 Icon_minitimeСря Юни 26 2013, 22:41

Полиника-ще учиш нещо, ще се обучаваш-с интелектуални дейности ще се занимаваш.Вторатат карта не е ли пети аркан-висшия жрец?Аз гледам само картинките.Много го мислиш тоя живот,прекалено анализираш и се облягаш на теории и няма да излезеш от тоя кръг на мисълта.
Върнете се в началото Go down
polinika
Наблюдател
Наблюдател
polinika


Female Брой мнения : 13
Join date : 07.06.2013

Въпроси и отговори - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 37 Icon_minitimeСря Юни 26 2013, 22:46

Персефона - дааа, грешката е моя. Пети Аркан - висшия жрец. Да, права си за ученето. По-точно ми предстои дипломиране и трябва да мина през защита на дисертация. Освен това аз преподавам... Иначе за учене в момента само с картите се занимавам (повече с Ленорман и по-малко с Таро). А по отношение на мисленето  - много ми пречи, защото много мисля Въпроси и отговори - Page 37 262180Въпроси и отговори - Page 37 3465299449

МАИТЕ, нямам идея дали се продават в България. Купувала съм си ги в Словакия, затова и надписите са на чешки. Водят се като "женско таро". До голяма степен книжката с тълкуванията към картите е все в женски род този, на когото се гледа и то в първо лице, единствено число, т.е. приема се, че "вещицата" гледа сама на себе си и значенията са такива (ти си такава и такава, трабва да направиш еди какво си, изглеждаш еди как си и т.н.) SmileМного са интересни и брутално точни.
По твоето тълкуване на моята подредба, нямам представа за каква идея говориш... То аз съм пълна с всякакви идеи и не знам коя точно имаш предвид Smile))


Последната промяна е направена от polinika на Чет Юни 27 2013, 00:13; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 37 Icon_minitimeСря Юни 26 2013, 23:40

Полиника, наистина май са брутално точни и страшно готини. Не знам дали обаче могат да отговорят на всички въпроси.
По твоята подредба - учене и забавления, и от сутрин/първата карта/ до вечер /последната карта/ полезни занимания с ясна мисъл и идея /по лъскавите ками/.Това зайче на последната дали не е някое момче?
Върнете се в началото Go down
polinika
Наблюдател
Наблюдател
polinika


Female Брой мнения : 13
Join date : 07.06.2013

Въпроси и отговори - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 37 Icon_minitimeСря Юни 26 2013, 23:54

Момичета, пускам още една подредба.

Какво ще се случи между Г. и М. до 1 месец? Подредбата е същата. Картите са: Страшният съд+Слънцето+Колелото на късмета+8 метли (мечове)

Въпроси и отговори - Page 37 8bb1be73ecbb

Докато месих картите изпаднаха 7котлета (чаши) и Кулата

Въпроси и отговори - Page 37 E31d34ca2b57и Въпроси и отговори - Page 37 860d90f69d7f
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 37 Icon_minitimeСря Юни 26 2013, 23:59

Открих го, това е Таро на вещиците или Вещерско таро /witchy tarot/
Върнете се в началото Go down
polinika
Наблюдател
Наблюдател
polinika


Female Брой мнения : 13
Join date : 07.06.2013

Въпроси и отговори - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 37 Icon_minitimeЧет Юни 27 2013, 00:00

Фрог, може зайчето да е момче, но какво произтича от това? Smile Да, аз в първата подредба бях написала как се казва колодата Smile
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 37 Icon_minitimeЧет Юни 27 2013, 09:16

Поли, това зайче ми прилича на начало на нова връзка. Вещерчето му дава ябълка, като в притчата за Адам и Ева.
По другата подредба - гледам само изпадналите, защото те са важни. Змията ми прави впечатление, а тя присъства в две от картите. Краят на тази връзка е очевиден, но има още детайли и те се отнасят до друга жена /змията/ или жената си мисли така. Дяволчето я пуска тази змия, което ми прилича като на разрушителна ревност.
Върнете се в началото Go down
polinika
Наблюдател
Наблюдател
polinika


Female Брой мнения : 13
Join date : 07.06.2013

Въпроси и отговори - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 37 Icon_minitimeЧет Юни 27 2013, 09:58

Frog, според теб може ли да се извади заключение от зайчето, че мъжът е по-млад, плашлив пък аз го примамвам лека полека? :-)
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 37 Icon_minitimeЧет Юни 27 2013, 11:29

Поли, точно на такова ми приличаВъпроси и отговори - Page 37 402149
Върнете се в началото Go down
polinika
Наблюдател
Наблюдател
polinika


Female Брой мнения : 13
Join date : 07.06.2013

Въпроси и отговори - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 37 Icon_minitimeЧет Юни 27 2013, 12:33

Frog - бинго!!! Ситуацията е точно такава Въпроси и отговори - Page 37 2805025460
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 37 Icon_minitimeЧет Юни 27 2013, 15:27

Айде, успех със зайчетоВъпроси и отговори - Page 37 156215
Върнете се в началото Go down
polinika
Наблюдател
Наблюдател
polinika


Female Брой мнения : 13
Join date : 07.06.2013

Въпроси и отговори - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 37 Icon_minitimeПон Юли 01 2013, 11:22

Момичета, успешна и слънчева седмица ви пожелавам SmileВръщам обратна връзка по подредбите с вещерското таро. Първата беше за връзката между мъж и жена - ами всъщност беше за мен и "зайчето" от втората подредба, който в тази е Дяволът :-) написах му един обяснителен имейл  и го помолих за изясняване на отношенията, т.е. имаме ли бъдеще заедно, на което той отговори, че знае, че не е подходящ за мен, но ще си останем приятели :-) Така, че аз най-накрая мирясах и се успокоих. Само съжалявам, че не послушах собствената си интуиция и картите, а се подведох по една приятелка... Както и да е. Познахте момичета :-) И само, за да ви онагледя ситуацията и че картите никога не лъжат ви пускам подредба (минало+настояще+бъдеще+отговор на въпроса) с въпрос Как ще се развие нашата връзка с К.?, която направих, след като вече бяха изяснени нещата :-) Страшният съд+ Кралица мечове+3 чаши+Кулата
Въпроси и отговори - Page 37 0a12437251d5

По втората подредба няма движение, но снощи като си теглих пак се падна на последна позиция същата карта - асо мечове.... Въпросът е как ще се развие моят живот до 1 месец? Нямам идея какво може да означава това повтаряне на асото...
Обесеният+Кралица мечове+ 3 чаши+ Асо мечове
Въпроси и отговори - Page 37 F981231370d8 имайте предвид, че много добре бях размесила картите и не знам защо Кралица мечове и 3ч се повтарят....
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 37 Icon_minitimeЧет Юли 04 2013, 16:48

Момичета, на въпрос какво да очаквам в любовен план до 1 седмица , ми се паднаха малко странни карти- цепя на Влюбените,а картите са: Колелото на съдбата, Дяволът,9П
Честно казано, зациклих като ги видях...


Полиника,тази комбинация - Обесеният+Кралица мечове+ 3 чаши+ Асо мечове ,според мен, показва, че ако спрямо даден въпрос/ проблем не си знаела какво да направиш,как да действаш, то ще дойде момент, в който ще си решена и готова да предприемеш някакви действия с цел изясняване.
Тези 3Ч не ги разбирам,стоят ми странно на тази Кралица М...
Да не би да имаш съмнения за някакъв любовен триъгълник, за трети човек?
Или пък,тъй като въпросът е свързан с това как ще се развие животът ти до 1м., ако досега не си излизала и не си се забавлявала кой знае колко, сега ще решиш,че след като си single lady( съдя по ДМ), ти е време да се забавляваш?
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 37 Icon_minitimeЧет Юли 04 2013, 19:57

Рени, има някакво развитие по Колелото и Дявола - флирт, страст, емоции, но нищо сериозно.Пак е самичка дамата от 9П.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпроси и отговори - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 37 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори
Върнете се в началото 
Страница 37 от 40Иди на страница : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори 5
» Въпроси и отговори 3
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори- 2
» Въпроси и отговори 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: