Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Кризата

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Admin
Администратор
Администратор
Admin


Female Scorpio Брой мнения : 1955
Join date : 09.09.2010

Кризата Empty
ПисанеЗаглавие: Кризата   Кризата Icon_minitimeПет Дек 16 2011, 14:33



1. Какво очаквам от своя партньор?
2. Какво очаквам от връзката?
3. Защо съм разочарован?
4. Какво партньорът ми очаква от мене?
5. Какво партньорът ми очаква от връзката?
6. Защо партньорът ми е разочарован?
7. Тенденция на развитие, ако нещата останат непроменени.
8. Кой или какво може да помогне на връзката?
9. Тенденция на развитие, ако тази помощ бъде приета.
(източник: Лейди Лорелай)


------1---2---3------

------4---5---6------

------7---8---9------
_______________________________________________________
Върнете се в началото Go down
https://tarot-manija.bulgarianforum.net
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Кризата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кризата   Кризата Icon_minitimeНед Мар 16 2014, 18:59

1. Какво очаквам от своя партньор?

Очаквам да хитрува, да не е открит, да ме лъже, да ме отбягва, да мисли само за себе си, да е лицемерен, да предаде чувствата, отказва да вземе решение.
Ами това очаквам наистина, то какво друго мога да очаквам от него с това поведение явно неслучайно 7м постоянно ми се падат за него.
2. Какво очаквам от връзката?

Очаквам болезнена раздяла, разочарование, невъзможност да се поправят нещата.
Факт, това очаквам, то друго ми се вижда нереално да очаквам.
3. Защо съм разочарован?
Звезда
Защото не виждам надежда, не виждам шанс за реализирана на мечтите, не виждам светлина в тунела.
4. Какво партньорът ми очаква от мене?
умереност
Очаква да проявя търпение, разбиране и сдържаност. Да намеря компромисен вариант, който да устройва  и двамата.
5. Какво партньорът ми очаква от връзката?
10п
Тук мисля, 10п означава не да създадем семейство, а отношенията ни да бъдат като на хора, които са роднини, тоет да сме приятели, да има пълнота, радост, подкрепа, разбирателство и някакви ползи за него.
това е също една карта която постоянно се пада за него, някой да каже как да я разбирам
6. Защо партньорът ми е разочарован?
5 ж
Защото само се караме и няма разбирателство, макар да има чувства има постоянна борба всеки да наложи своето. Няма помирение.
7. Тенденция на развитие, ако нещата останат непроменени.
Глуак
Може би шанс за ново начало, но без особена перспектива.
8. Кой или какво може да помогне на връзката?
10м
Може  би означава, че картите съветват, че раздялата е по-добрия вариант.
9. Тенденция на развитие, ако тази помощ бъде приета.
дявол (обърнат).
Ако  се разделим ще бъде прекратена порочната връзка, душевните терзания, обособеността, страстта и това състояние , в което  се въртим като в омагьосан кръг и няма изход.
Върнете се в началото Go down
magica
Гост
Гост



Female Брой мнения : 154
Join date : 28.01.2013

Кризата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кризата   Кризата Icon_minitimeСъб Мар 29 2014, 05:53

Какво очаквам от него?
- Колело на Съдбата - Определено очаквам и аз помощ отгоре и я търся усилено от всички страни. Ще ми се някак всичко само да се подреди с магическата пръчка- за добро или за лошо, но да има развръзка и подреден пъзел.

Коментар: Да, определено искам да му падне на главата тухла и да му размести всички хлопащи дъски в нея.

А от връзката?
-Императрица - Грижи, топлина, сигурност. Но и да стане на моята.

Коментар: Да.

Защо съм разочарована?
- Обесен -Налага ми се да правя жертви, за да продължа напред, а това не ме кефи.

Коментар:Е как да ме кефи...

Какво очаква той от мен?
- Висша жрица - Сама да се усетя, като му спестя неудобствата от разяснителни разговори. Ако може -и да не го занимавам изобщо...

Коментар: Ами къде ще ходя...

А от връзката?
- Глупак - Иска натрупване на опит, нови изживявания, различни от досегашните емоции. Живее му се.

Коментар: И отново Глупак - толкова си може явно на тоя си етап от живота...

Защо той е разочарован?
- Кралица Мечове - Дошла съм му в повече с въпросите и очакванията си, сложна и тежка съм за него.

Тенденция за развитие, ако нещата останат непроменени?
- 5 чаши - Раздяла по болезнен начин, с драми, тръшкане и т.н.

Коментар: В десятката

Кой или какво може да помогне на връзката?
- Асо мечове -Ето пак, силовото разсичане на възела. По-добре веднъж с меча, отколкото всеки път да забиваш по една игла...

Коментар:Да, то е повече от очевидно, че няма да има плавно и постепенно наместване на отношенията по естествен път

Тенденция за развитие, ако тази помощ бъде приета?
- 9 чаши - Сбъдване на желанието, хепиенд

Коментар: Е, то април месец не е далече...И тогава ще дам ОВ на цялата история
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Кризата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кризата   Кризата Icon_minitimeНед Мар 30 2014, 05:20

Какво очаквам от него?
- Колело на Съдбата
Надяваш се да спре да повтаря едно и също, а да промени нещо в цялата тази ситуация.
А от връзката?
-Императрица
Очакваш сериозна връзка изпълнена с наслада, чувства и топлота.
Защо съм разочарована?
- Обесен
Защото нещата са стигнали в застой и няма никакво развитие на нещата. Чувстваш се безсилна.
Какво очаква той от мен?
- Висша жрица
Да го разбереш, да си му близка, да си тайнствена, предизвикателна, да чувства с теб доверие, разбирателство.
А от връзката?
- Глупак
Неангажираща връзка , свобода, наслади, радост, нещо различно, авантюра.
Защо той е разочарован?
- Кралица Мечове
Много си рязка , крайна, изнервена, хладна и може би нещо му се караш или го притискаш
Тенденция за развитие, ако нещата останат непроменени?
- 5 чаши -раздяла, болка, разочарование
Кой или какво може да помогне на връзката?
- Асо мечове
Разговор с който да вземете крайно решение и да си изясните нещата.
Тенденция за развитие, ако тази помощ бъде приета?
- 9 чаши
Ще си доволна и ще има някакви приятни преживявания.

Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Кризата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кризата   Кризата Icon_minitimeСря Апр 23 2014, 10:27

1. Какво очаквам от своя партньор?-справедливост
2. Какво очаквам от връзката?-асо жезли
3. Защо съм разочарован?-4 жезли
4. Какво партньорът ми очаква от мене?-8чаши
5. Какво партньорът ми очаква от връзката?-6жезли
6. Защо партньорът ми е разочарован?-7жезли
7. Тенденция на развитие, ако нещата останат непроменени.-10чаши
8. Кой или какво може да помогне на връзката?-влюбените
9. Тенденция на развитие, ако тази помощ бъде приета.-9жезли
(източник: Лейди Лорелай)


------1---2---3------

------4---5---6------

------7---8---9------

теглена е от млада жена,връзката и търпи криза.няма яснота,топлина,споделеност,разбитрателство-единствено търпимост ,казва от нейна страна че е...

момчето казва че наистина очаква справедливост,да бъде оценена,и да си получи всеки заслуженото,защото е търпяла обиди и др.
обаче асо жезли и 4 жезли-се разминават,или аз поне не знам  какво казват .
едно асожезли-трябва да дава свежест,ново начало-но тя е категорична,че не вижда нищо такова,дори самата тя не го желае за тях...разочарована е-защото положителната представа за 4ж не е нейната атмосфера. тя не живее в добрата карта,а е в застоя,без въздух,без уют...

и странно как  нейните карти са противоричиви за самата нея...а мъжките са си негови.
дали този човек не иска тя да напусне дома му,защото живеят заедно.сякаш за него връзката се съзтои само и единствено от Него,6ж,той сам  оформя връзката,ето защо тя има 4ж,той е водеща фигура...7ж при него-а,ако са стигнали до спор,кавги,и момичетпо е вдигнало жезъла на промяната,ясно защо при него е 7ж-някой не му играе по свирката,и си пази територията(от нея),жалко...единак,нарсиц...

още по объркано ми става споследните три карти...10 чаши-някакъв покой,някой някъде гледа,надали виждат един и същи обект,ма сигурно си го нзаят...никак не харесвам 10 ч,никога не е пълноценна,поне за мен....

влюбените-или да се влюбат отново ,или им предстои избор,и какъвто и да е избора-няма да е лесен .
сигурно затова избират да затворят очи-и постоят в 10 чаши...

и цепила е на 7 чаши ....  Кризата 1329947235 Кризата 262180 
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

Кризата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кризата   Кризата Icon_minitimeСря Апр 23 2014, 14:40

Зуки, аз за тези отношения бих подредила Партньорското подреждане II, на Хайо Банцхаф.
Иначе по тези карти:

Какво очаква от партньора си: Справедливост - той да вземе решение, той да прекрати връзката, тя като че ли бяга от отговорност;
Какво очаква от връзката: Асо жезли - ядове, караници, спорове;
Защо е разочарована: 4 жезли - скучно й е. Аз затова използвам прави и обърнати карти. Защото правата 4 жезли наистина е уют и празник, но обърнатата 4 жезли е твърде много уют и твърде дълъг престой на едно място, който води до застой и досада;
Какво партньорът очаква от нея: 8 чаши - да си тръгне, буквално да го напусне в търсене на нещо по-добро;
Какво партньорът очаква от връзката: 6 жезли - надява се да бъде забелязан, може би един вид "ти ще си намериш майстора, ще попаднеш на някой гадняр и тогава ще ме оцениш";
Защо партньорът е разочарован: 7 жезли - защото най-вероятно вечно е в позицията да се защитава от обвинения;
Тенденция на развитие, ако нещата останат непроменени: 10 чаши - това е максимумът, или ще скъсат, или нещата ще си останат такива (уточнявам, че това е в случай, че никой не промени сегашното си поведение);
Кой или какво може да помогне на връзката: Влюбените - буквално трети човек или изневяра  усмивка Може би ако и двамата си сверят часовника, срещайки се с други хора, могат да установят, че връзката им не е чак толкова лоша, колкото си мислят;
Тенденция на развитие, ако тази помощ бъде приета: 9 жезли - парен каша духа;

Интересното е, че има твърде много жезли. Вероятно ситуацията между тях е взривоопасна, твърде много стаен гняв и емоциите преливат. От 9 карти липсва изцяло елементът земя. Мисля, че ако правят повече ежедневни неща заедно, това може и да им помогне. От общуването им също има какво да се желае още.
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Кризата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кризата   Кризата Icon_minitimeЧет Фев 12 2015, 17:09

ОВ по горната подредба: С този човек отношенията ни приключиха. 7м показваха, че той си правише някакви тайни планове, вечно криеше истинските си мисли и чувства от мен. И аз съм очаквала едва ли не постоянно да ме лъже. 5ч- както съм го описала. Звезда разочарована бях защото имах големи надежди, които останаха напразни.
Той е очаквал да бъда аз по-търпелива и сдържана, да намеря баланс между разум и чувства, по 10п да останем добри познати и да поддържаме някакви приятелски отношения, заради всички неща, които ни свързват. Беше разочарован, защото много се карахме 5ж. Глупак- развитието беше ново начало за двама ни с други хора. 10м- края беше единственото решение, който доведе до освобождение от обособеността към него и тези нездравословни отношения -дявол.

Реших сега пак да пробвам тази подредба за "новия" човек.

1. Какво очаквам от своя партньор? 8ж- Очаквам промяна и активни действия
2. Какво очаквам от връзката? - Император - очаквам сериозна и стабилна връзка, сигурност.
3. Защо съм разочарован? 3м- защото съм много наранена
4. Какво партньорът ми очаква от мене? 4ж- забавление, спокойствие, срещи.
5. Какво партньорът ми очаква от връзката? АЧ- нова любов или възраждане на старата?!
6. Защо партньорът ми е разочарован? 3п??? Не разбирам???
7. Тенденция на развитие, ако нещата останат непроменени. -Обесен- нищо няма да се случи, един пълен застой.
8. Кой или какво може да помогне на връзката? 4моб -отпочиване от проблемите и след това възстановяване на нещата.
9. Тенденция на развитие, ако тази помощ бъде приета. - Дявол -страст, обособеност, манипулации, секс и нездравословни отношения.

И какво излиза ни така ,ни иначе....?! Много обесена ситуация.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кризата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кризата   Кризата Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кризата
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-
Идете на: