Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Как се отнася

Go down 
+15
Violet
Blackmoon
zvezdichka
ivotania
Зуки
linda10
Aldemira
Calantha
Вера
dgakova
bibibi
lindaLI
CaPuHa
Galanthus
Admin
19 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Galanthus
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012

Как се отнася - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се отнася   Как се отнася - Page 3 Icon_minitimeЧет Юли 24 2014, 15:55

Не съм запозната със ситуацията, но рицар Чаши и 9 меча как да го тълкувам?  мерси
Върнете се в началото Go down
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 389
Join date : 13.04.2013

Как се отнася - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се отнася   Как се отнася - Page 3 Icon_minitimeЧет Юли 24 2014, 16:01

Galanthus Права си. Със сигурност се разкъсва, но не знам, дали пак да съм тази, която да действа отново.Плановете му...обаче не мога да разбера, защото от дълго време нямаме връзка.  Линдали много мъка има , много.Мислиш ли дори и да действам, промяна пак няма да има Sad?? Благодаря и на двете ви  мерси
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Как се отнася - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се отнася   Как се отнася - Page 3 Icon_minitimeЧет Юли 24 2014, 16:16

рицар чаши + 9 меча - за мен са емоции и терзания- случва им се на влюбените хора.

звездичка- по тези карти не виждам шанс при вас за сега и да действайш- той така ще се отнесе, че направо ще ти се иска да умреш от болка
10 пентакли е карта на не-промяната
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Как се отнася - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се отнася   Как се отнася - Page 3 Icon_minitimeЧет Юли 24 2014, 16:20

Плановете му за нея са 7 чаши и близко бъдеще 2 меч. Като някакво зацикляне, раздвояване, обърканост.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Как се отнася - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се отнася   Как се отнася - Page 3 Icon_minitimeЧет Юли 24 2014, 16:28

плановете за другата, с която са заедно са такива. тези карти не дават промяна
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
ivotania
Гост
Гост



Female Брой мнения : 139
Join date : 17.07.2014

Как се отнася - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се отнася   Как се отнася - Page 3 Icon_minitimeПет Юли 25 2014, 13:46

Ще ми помогнете ли и на мен
Върнете се в началото Go down
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник
zvezdichka


Female Брой мнения : 389
Join date : 13.04.2013
Местожителство : Varna

Как се отнася - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се отнася   Как се отнася - Page 3 Icon_minitimeПет Юли 25 2014, 16:26

мерси 
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Как се отнася - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се отнася   Как се отнася - Page 3 Icon_minitimeСря Юли 30 2014, 12:18

Реших и аз да пробвам тази подредба
мислите му - ПМ
чувствата - 6м об
какво ще показва - ПЧ
4 и 5 – какво ще иска от теб 5п, 6ч + Императрица
6 и 7 – твоята реакция - РЧ, 3ж
8 – плановете му за теб 4м+ Влюбените
9 – резултат, близкото бъдеще КП + Ап , ДЖ
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Как се отнася - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се отнася   Как се отнася - Page 3 Icon_minitimeСря Юли 30 2014, 13:10

Ами по тези карти изглежда не си му безразлична, никак, планира да се виждате, срещате правите секс, много те харесва и желае...чудя се обаче дали бихме могли да говорим за официална връзка с тези 4 м на плановете му
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Как се отнася - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се отнася   Как се отнася - Page 3 Icon_minitimeСря Юли 30 2014, 14:44

Интересна си му, иска да те опознае, не мисли да се оттегля. Ще показва едно мило отношение. От теб иска да оправите трудностите, които сте имали в миналото, към нещо ползотворно и хубаво. Ти ще си определено въодушевена, в очакване. Плановете в момента сякаш ги е отложил, не бърза за никъде. Все пак КП е по-муден, обмисля внимателно нещата - не ми изглежда като човек, който веднага ще тръгне да изгражда връзка. Трябва му време. Имате потенциала - от вас зависи оттук нататък. Струва ми се, че ти си по-дейната и инициативна от двамата, което не знам дали ще е проблем за теб в бъдеще. мерси
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Как се отнася - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се отнася   Как се отнася - Page 3 Icon_minitimeЧет Юли 31 2014, 00:39

Ами харесва ме, не съм му безразлична, привличам го, но не ме обича. Според мен аз тълкувам нещата така:
В мислите си ми се дразни и нервира, но гледа да не го показва. Чувствата му - иска да се отдръпне да си тръгне, но няма да го направи и ще гледа даоправи нещата. Ще показва мило отношение и ще се извини. Ще иска да оправим проблемите между нас, да бъде всичко както е било, да сме близки и да ни е приятно.
Аз щя съм влюбена и ще реша, че има шанс за някаква връзка.
Плановете му ще са да оправи нещата и да сме най-вероятно любовници, някакво обаче като че ли дистанциране с тези 4м.
Като резултат пак ми изглеждат сексуални картите. Общо взето ми се вижда според картите, че след като се върна от морето пак ще се виждаме и той ще се извини(понеже ме ядоса нещо в чата и съм му сърдита). Връзка не знам точно дали ще е макар Любовниците да е силна карта за връзки мисля,че нещата ще са главно сексуални от негова страна, а аз ще съм влюбената.
Върнете се в началото Go down
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Как се отнася - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се отнася   Как се отнася - Page 3 Icon_minitimeВто Сеп 23 2014, 12:22

Как се отнася той към мен ?

ц.4 пентакли

1 – мислите му - 9 жезли
2 – чувствата - 2 меча
4 и 5 – какво ще иска от теб- Крал Чаши, Паж Мечове
6 и 7 – твоята реакция- Отшелникът, Крал Пентакли
8 – плановете му за теб -Паж Чаши
9 – резултат, близкото бъдеще -Кулата (доп. Дяволът)

Ами не са добре нещата... Но има и в другите подредби за този човек някакво разминаване - 2 меча, в същото време Крал Чаши, Паж Чаши и Рицар Чаши... Може би е увлечен по мен, но не е нещо дълбоко и силно за всеки случай, а нещо моментно. 2 меча излизат пак -раздвоение на мисловно ниво, дилема, нерешителност... 9ж- предпазлив е, бори се вътрешно вероятно. Като гледам аз ще се отдръпна и всичко ще приключи много бързо. Само че защо се появява точно Кулата, за мен тя се появява, когато има евентуална раздяла между хора, които са имали голяма любов и силни чувства... А при нас не е чак така... Но така или иначе като цяло не са хубави картите като за връзка, която е започнала от съвсем скоро...

Ще ми е интересно да чуя и други мнения... ;)

Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Как се отнася - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се отнася   Как се отнася - Page 3 Icon_minitimeВто Сеп 23 2014, 13:17

Тука не ми харесва подредбата особено. Пак на чувствата 2м- има друга, има нещо...ти нещо ще заподозреш- той няма намерения да се отдръпва, но ти ще се ядосаш нещо ще се отдръпнеш...кула дявол- мисля, че може да се стигне до "раздяла" след което да има секс за сдобряване.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Как се отнася - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се отнася   Как се отнася - Page 3 Icon_minitimeВто Сеп 23 2014, 17:14

В мислите си пази нещо, може би нещо което ти да не разбереш. Тия 2М – или си налага някакъв баланс между разум и усещания, или както казва Линда има друга. Иска от теб да му се връзваш на номерата и да не разбереш нищо. По ПЧ мисля, че ще ти каже как се чувства. Нооо с Кулата+Дявол според мен показва раздяла, защото ще разбереш какви ги върши...
Върнете се в началото Go down
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Как се отнася - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се отнася   Как се отнася - Page 3 Icon_minitimeЧет Сеп 25 2014, 00:58

Благодаря ви, Linda и VAlentine Smile Ами разбрах какви ги върши, има друга, да не се повтарям и тук.. Но въпроса е , че аз не се чувствам засегната, защото не съм мислила да имам сериозни отношения с него, затова не бих се отдръпнала, но може би трябва да го направя от морална гледна точка, не знам... Но ядосана не съм, защото така или иначе го подозирах това.
Върнете се в началото Go down
ivotania
Гост
Гост



Female Брой мнения : 139
Join date : 17.07.2014

Как се отнася - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се отнася   Как се отнася - Page 3 Icon_minitimeЧет Окт 23 2014, 10:39


1 – мислите му-Звездата
2 – чувствата-Обесеният
3 – какво ще показва-Смъртта
4 и 5 – какво ще иска от теб-Дяволът,Светът
6 и 7 – твоята реакция-Влюбените,4 жезли
8 – плановете му за теб-Висшият жрец
9 – резултат, близкото бъдеще-4 чаши
Върнете се в началото Go down
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник
zvezdichka


Female Брой мнения : 389
Join date : 13.04.2013
Местожителство : Varna

Как се отнася - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се отнася   Как се отнася - Page 3 Icon_minitimeЧет Окт 23 2014, 13:51

Как се отнася той към мен ?

1 – мислите му- Жезли 9 Сякаш иска промени
2 – чувствата-Крал чаши в момента е емоционален , не знам в каква насока
3 – какво ще показва- Луната на приливи и отливи ще бъде или ми показва че няма да бъде постоянен
4 и 5 – какво ще иска от теб- Мечове 9 чаши 10 страх от обвързване ? Т.с. няма да иска да е обвързан с мен?
6 и 7 – твоята реакция- Мечове 3 ,Паж Жезли ПЖ може ли да е любовник? Сълзи по него ....? Не мога да ги навържа?!
8 – плановете му за теб- Мечове 2 да има равновесие, компромиси и мир.
9 – резултат, близкото бъдеще-Колелото на съдбата Промени, не знам на последната карта като резултат как се тълкува?
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Как се отнася - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се отнася   Как се отнася - Page 3 Icon_minitimeЧет Окт 23 2014, 15:12

ivotania,
когато си поставащ подредби е хубаво поне да се опитваш да си ги тълкуваш. Всички сме тук да се учим една от друга, а не да паразитираме. Може да сбъркаш, но ПОНЕ ще си се опитала!


Последната промяна е направена от Valentine на Чет Окт 23 2014, 15:30; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Как се отнася - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се отнася   Как се отнася - Page 3 Icon_minitimeЧет Окт 23 2014, 15:29

Звездичка , моето мнение за картите е различно от твоето...


Как се отнася той към мен ?

1 – мислите му- Жезли 9 -иска да те държи на разстояние ,да се пази
2 – чувствата-Крал чаши- мили и алтруистични
3 – какво ще показва- Луната - че има неясноти между вас , неизказани неща
4 и 5 – какво ще иска от теб- Мечове 9 чаши 10 според мен да компенсира по някакъв начин страховете ти с кратки мигове на щастие
6 и 7 – твоята реакция- Мечове 3 ,Паж Жезли ще жегне сърцето ти с нещо и като че ли ще искаш да опиташ нещо ново
8 – плановете му за теб- Мечове 2 да се държи дипломатично ,да не казва твърде много ,не планува развитие
9 – резултат, близкото бъдеще-Колелото на съдбата обикновено КС като резултат ,на последна аз го виждам като зацикляне ,няма развитие



Върнете се в началото Go down
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник
zvezdichka


Female Брой мнения : 389
Join date : 13.04.2013
Местожителство : Varna

Как се отнася - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се отнася   Как се отнася - Page 3 Icon_minitimeЧет Окт 23 2014, 16:17

Благодаря ще дам обратна връзка, ако има такава, защото се скарахме. Та по скоро аз го държа на разстояние. Но Луната ясно си излезе тук. За планове си е мислил, вчера сподели. Но нереални според мен. Да сега се сещам за Колелото, когато е на последна карта няма развитие мерси
Върнете се в началото Go down
ivotania
Гост
Гост



Female Брой мнения : 139
Join date : 17.07.2014

Как се отнася - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се отнася   Как се отнася - Page 3 Icon_minitimeЧет Окт 23 2014, 16:45

Според мен той си мисли,че съм се появила в живота му ,за да го преродя.Няма чувства.Показва,че ще настъпи птомяна-неизбежна.Иска от мен-да остана изкушение за него,и зспочна наново всичко.Моята реакция,тъй като съм влюбена в него ще съм спокойна,на върха на щастието.Планира най-вероятно брак,сериозни отношения.В близко бъдеще май ще се разочаровам,напразна радост
Valentine,вижте аз от Вас мога да се науча,но вие от мен Не,защото съм съвсем начиенаща
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Как се отнася - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се отнася   Как се отнася - Page 3 Icon_minitimeЧет Окт 23 2014, 16:46

Няма значение, важното е да положиш усилие. Докато не се опиташ, няма да се научиш. Всичко е практика!
Върнете се в началото Go down
ivotania
Гост
Гост



Female Брой мнения : 139
Join date : 17.07.2014

Как се отнася - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се отнася   Как се отнася - Page 3 Icon_minitimeЧет Окт 23 2014, 16:48

Да права сте!Извинявам се,ще се старая не само в тетрадката,а в форума да пиша.Какво ще кажете за тълкуванието ми
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Как се отнася - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се отнася   Как се отнася - Page 3 Icon_minitimeЧет Окт 23 2014, 23:09

Вале, ивотаня само смуче безплатни гледания. Тя и на мен ми беше искала гледане във фейса, и като й дадох цена и дим да я няма. За това много хора са тук, за да имат безплатни гледания а не да се учат на Таро. Някои нямат никакъв принос към форума и ивотаня е една от тях е тя. Нито еидн път не е тълкувала наши подредби . Само навежда главата след като стане напечено и после пак същата песен на съшия глас. Виж й историята, колко мнения има и нито едно тълкуване на другите участници.

Тук и Линда напусна заради такива като нея, но просто няма кой да контролира сайта. Бих се радвала ако Линда направи собствен сайт и се грижи такива хора да няма .
Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Как се отнася - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се отнася   Как се отнася - Page 3 Icon_minitimeПет Окт 24 2014, 08:14

Звездичка написа:
Как се отнася той към мен ?

1 – мислите му- Жезли 9 Сякаш иска промени
2 – чувствата-Крал чаши в момента е емоционален , не знам в каква насока
3 – какво ще показва- Луната на приливи и отливи ще бъде или ми показва че няма да бъде постоянен
4 и 5 – какво ще иска от теб- Мечове 9 чаши 10 страх от обвързване ? Т.с. няма да иска да е обвързан с мен?
6 и 7 – твоята реакция- Мечове 3 ,Паж Жезли ПЖ може ли да е любовник? Сълзи по него ....? Не мога да ги навържа?!
8 – плановете му за теб- Мечове 2 да има равновесие, компромиси и мир.
9 – резултат, близкото бъдеще-Колелото на съдбата Промени, не знам на последната карта като резултат как се тълкува?

Здравей усмивка,

Мислите му- 9 Ж - в този момент има прекъсване, прекратяване на събития на питащия. Имало е конфликт.
Чувства - крал чаши - покровителстви
3 – какво ще показва- Луната - да видиш светлината в тъмното
4 и 5 – какво ще иска от теб- Мечове 9 чаши 10 - да не се страхуваш и да му се довериш, да ти даде сигурност
6 и 7 – твоята реакция- Мечове 3 ,Паж Жезли ПЖ - мечовете показват болка, страдание, сякаш логическо решение макар че ще има болка; сякаш искаш да има предадост, разбиране
8 – плановете му за теб- Мечове 2 -неговите планове, иска да се възтановят отношенията ви
9 – резултат, близкото бъдеще-Колелото на съдбата - промяна...защото колелото се върти - веднъж си паднал, друг път се изкачваш...


БабаВуна, права си, че не трябва всичко във форума да бъде достъпно за всички... мерси

http://sha-tarrot.blogspot.com/2011/02/wands-9.html - доста, често чета картите от този форум, както се вижда има информация взета и от форума в които сме учасници всички, възможно е, които е създал този блок да е участник във форума....
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Как се отнася - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се отнася   Как се отнася - Page 3 Icon_minitimeНед Окт 26 2014, 17:07

Здравей, Марина, Ша-Таро е мой блог, не е форум. Бях говорила с Джема, която е събрала това инфо и тя се съгласи да го включа там.
Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Как се отнася - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се отнася   Как се отнася - Page 3 Icon_minitimeНед Окт 26 2014, 17:19

La La, браво, информацията е много добра! Затова написах, че е възможно да е участник във форума, защото има цитати от къде е взета, а както се знае повечето не посочват от къде е взета информацията.

Как се отнася - Page 3 531608
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Как се отнася - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се отнася   Как се отнася - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Как се отнася
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-
Идете на: