Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Анализът на самотата

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Admin
Администратор
Администратор
Admin


Female Scorpio Брой мнения : 1955
Join date : 09.09.2010

Анализът на самотата Empty
ПисанеЗаглавие: Анализът на самотата   Анализът на самотата Icon_minitimeПон Юли 16 2012, 22:39

Върнете се в началото Go down
https://tarot-manija.bulgarianforum.net
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Анализът на самотата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анализът на самотата   Анализът на самотата Icon_minitimeНед Авг 11 2013, 19:04

Расклад таро "Анализ одиночества"

Позволит увидеть, почему не складывается личная жизнь, и как нужно изменить свое поведение, чтобы изменить ее в нужную сторону.

1 – Готовность квирента к встрече со своей второй половиной и как он видит себя в будущих отношениях;

2 – Что хочет получить от отношений;

3 – Чего боится, хочет избежать в отношениях;

4 - К чему надо стремиться;

5 – Над чем надо работать;

6 – Чем квирент готов пожертвовать ради отношений;

7 – От чего не может отказаться;

8 – Что поможет завязать отношения;

9 – Что будет препятствовать;

10 – Перспектива начала отношений.


Источник: приложение к колоде Манара.

Анализът на самотата Alone_layout

Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Анализът на самотата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анализът на самотата   Анализът на самотата Icon_minitimeПон Окт 26 2015, 20:34

Зуки интересна подредба е.Реших да е пробвам
1 Императрица
2 Глупак
3 3м
4 Отшелник
5 5м
6 9м
7 дама ч
8 2м
9 5п
10 паж ч
Май с тази императрица съм си добре и така, тя е силна,но самотна.Искам нова начало,но се страхувам да не бъда наранена по 3м, трябва да се стремя да излизам от състоянието на Отшелника,да общувам повече.Не знам как да разбирам тези 5м , трябва да съм готова да загърбя страха и миналото,да не се отказвам от любовта.Не знам 2м как могат да помогнат, иначе за пречки тези 5п -явно са депресивните мисли, а перспективата с този паж- може да е просто запознанство.
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Анализът на самотата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анализът на самотата   Анализът на самотата Icon_minitimeВто Окт 27 2015, 12:01

Позволявам си да преведа подредбата за тези , които не разбират руски мерси

АНАЛИЗ НА САМОТАТА

1.Готовност на питащия да срещне своята втора половинка и как той вижда себе си в бъдещите отношения

2.Какво иска да получи от една връзка

3.От какво се страхува , че избягва отношения

4.Това към което трябва да се стреми

5.Върху какво трябва да работи

6.Какво е готов питащия да пожертва , заради отношенията

7.От какво не може да се откаже

8.Какво ще помогне за създаването на отношения

9.Какво ще попречи

10.Перспектива за начало на връзка

Източник: Приложението към колодата Манара
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Анализът на самотата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анализът на самотата   Анализът на самотата Icon_minitimeВто Окт 27 2015, 12:27

Линжери ,
Искаш да си ЕДИНСТВЕНА за някой , някой да се влюби буквално като глупак и да скочи през глава в нещо. В същото време се страхуваш да си отдадеш сърцето , за да не бъдеш наранена .Трябва да се стремиш да преосмислиш някои неща в самата себе си и да излезеш от тоя период на самота , да можеш да преживееш тази фаза на отшелничество. Трябва да спреш да се чувстваш като някаква жертва и да приемеш твърде навътре някои неща .ДЧ си е доста емоционална , а понякога и ревлива. Ще ти помогне да си по-дипломатична и да направиш някакви компромиси , защото никой не е идеален , а ти намираш мъжете за отчайващи - 5П . Този ПЧ според мен си е комуникация и търсене , но не и невъзможност той да претърпи развитие за напред .

ПП.Не съм сигурна дали подредбата не е само за Манара
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Анализът на самотата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анализът на самотата   Анализът на самотата Icon_minitimeВто Окт 27 2015, 22:01

Тея,много ти благодаря.Да и аз също мисля че трябва да преосмисля някои неща за да продължа, а това с компромисите ще е доста трудно,но ще видим
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Анализът на самотата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анализът на самотата   Анализът на самотата Icon_minitimeВто Дек 27 2016, 18:28


1.Готовност на питащия да срещне своята втора половинка и как той вижда себе си в бъдещите отношения - Смърт
Засега няма готовност, може би се налага да направя радикална промяна преди това да се случи.

2.Какво иска да получи от една връзка - КМ Анализът на самотата 617156 Излиза, че искам да получа хладен, умен мъж, който ще се държи дистанцирано и грубо Shocked

3.От какво се страхува , че избягва отношения - ДЧ Страхувам се да показвам своята чувствителност и да обичам.

4.Това към което трябва да се стреми - 2п
Трябва да се науча да съчетавам разумното с чувствата. Да играя разни игри и да запазвам баланс.

5.Върху какво трябва да работи - ??? върху тайни, лъжи, планове, ревност.

6.Какво е готов питащия да пожертва , заради отношенията
Маг - да пожертвам това да си правя каквото искам, както и явно пак някакви манипулации???

7.От какво не може да се откаже - справедливост
Не трябва да се отказвам от честността, разума, баланса и да съм справедлива.

8.Какво ще помогне за създаването на отношения- Отшелник
Ще трябва да остана известно време сама и да намеря душевен мир и спокойствие, да излекувам душата си.

9.Какво ще попречи - ДМ Ще попречи , ако преживяната болка ме превърне в хладна и озлобена кучка, която не иска никого до себе си.

10.Перспектива за начало на връзка -АП има някакъв шанс.

Източник: Приложението към колодата Манара
[/quote]
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Анализът на самотата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анализът на самотата   Анализът на самотата Icon_minitimeЧет Дек 29 2016, 10:46

Цитат :
2.Какво иска да получи от една връзка - КМ Излиза, че искам да получа хладен, умен мъж, който ще се държи дистанцирано и грубо Shocked

Искаш лоялен и сериозен мъж . КМ Освен хладен и умен е много перспективен за сериозни отношения . Също подсъзнателно може да искаш да ти доминира.

Цитат :
5.Върху какво трябва да работи - 7м??? върху тайни, лъжи, планове, ревност.

Да се научиш как да направиш така ,че и вълкът да е сит и агнето цяло , да си по-дипломатична и да обмисляш и плануваш стъпките си .
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Анализът на самотата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анализът на самотата   Анализът на самотата Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Анализът на самотата
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-
Идете на: