Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 три карти

Go down 
+38
bibibi
linjeri
Miss Bloom
Кирин
Moira
taroman
Persefona
Fareq O'Neal
jasminbg
magica
forever__young
MARIA.ZH.
dgakova
Лизи
krisiqhua
Iva78
lindaLI
Луничка
Marina Romania
pavla1118
лилиум
mumoni
Frog
Tanya111
Зуки
Антония
simonabs
Galanthus
twilight
Redgina
La la
Anima
Старо злато
Shopkata
viatar
Elen
Admin
МариАна
42 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 19 ... 32  Next
АвторСъобщение
twilight
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 635
Join date : 03.09.2011

три карти - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 6 Icon_minitimeВто Май 22 2012, 09:22

Преди няма и месец,бях попитала дали ще започна работа в точно определено предприятие.Картите бяха 4ж-смърт-9ч.Мислех си за ДА,но днес ми се обадиха и казаха,че няма да стане.Евентуално,може би по-нататък. три карти - Page 6 3465299449
Картите ги изтълкувах така:
уговорки и вълнения(4ж),но ще има сериозни промени(смърт) и ще бъда доволна от резултата(9ч).
Защо така се получи?Вие какво мислите? три карти - Page 6 440471
Върнете се в началото Go down
Admin
Администратор
Администратор



Брой мнения : 1955
Join date : 09.09.2010

три карти - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 6 Icon_minitimeВто Май 22 2012, 12:00

twilight написа:
артите бяха 4ж-смърт-9ч.Мислех си за ДА,но днес ми се обадиха и казаха,че няма да стане.

twilight, 4Ж си е някаква фирма или работно място, с което трябва да се сбогуваш (Смърт) и ти остават само емоции (9Ч).
Върнете се в началото Go down
https://tarot-manija.bulgarianforum.net
twilight
Редовен участник
Редовен участник
twilight


Female Брой мнения : 635
Join date : 03.09.2011

три карти - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 6 Icon_minitimeВто Май 22 2012, 20:17

Джема написа:
4Ж си е някаква фирма или работно място, с което трябва да се сбогуваш (Смърт) и ти остават само емоции (9Ч).

Благодаря ти,Джема,много си права. Sad Въобще тая 9ч ....
Върнете се в началото Go down
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

три карти - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 6 Icon_minitimeЧет Май 24 2012, 11:44

9ч си е много хубава какрта ,ако питаш за нещо което е само за тебе и не включва други. Дори и ако питнката е - ще ме поканят ли на купон и 9 ч излиза както резултатната карта- отговорът е –НЕ. По-скоро се очертава да си пиеш сам...
4 жезли в позиция минало особенно- е няакво обещание/ангажимент, поето много отговорно и звучащо сериозно,но не подкрепено от потвърждаващи го след това карти- не се случва. В Случая даже няма нужда да се тълкува смъртта.Първата и последната , просто казват какво ще се случи, но все пак дори и смъртта го потвърждава- обещанието няма да се изпълни.
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
twilight
Редовен участник
Редовен участник
twilight


Female Брой мнения : 635
Join date : 03.09.2011

три карти - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 6 Icon_minitimeЧет Май 24 2012, 12:12

Shopkata написа:
4 жезли в позиция минало особенно- е няакво обещание/ангажимент, поето много отговорно и звучащо сериозно,но не подкрепено от потвърждаващи го след това карти- не се случва

Благодаря ти,Шопи.Уж предлагат сериозна помощ,а накрая-нищоо. Twisted Evil
Казвам им да ми кажат истината,без да увъртат.А те-ами ще помогнем....Пък нищо не правят.Много се дразня на подобни хорица.Забравям вече за тях. три карти - Page 6 2609729247
Върнете се в началото Go down
twilight
Редовен участник
Редовен участник
twilight


Female Брой мнения : 635
Join date : 03.09.2011

три карти - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 6 Icon_minitimeВто Май 29 2012, 13:02

10ж-2ч-Ап като описание за мъж,как бихте ги тълкували?
Трудолюбив,готов да поеме отговорност;някой,който се разбира с околните или може би 2ч може да показва,че има голямо въображение???Но асото какво означава в случая?Ориентиран повече към материалното или нещо друго? три карти - Page 6 528869
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

три карти - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 6 Icon_minitimeВто Май 29 2012, 15:06

Точно към материалното ориентиран, към статут в обществото. Не знам дали е трудолюбив, но има мераци към забогатяване и високо обществено положение. Смятам, че добре се разбира с хората, но и че на всичко е готов, за да се осигури материално. Все пак едва ли би пристъпил закона, но ми се струва, че е склонен да заложи чувствата на близките си.
Върнете се в началото Go down
twilight
Редовен участник
Редовен участник
twilight


Female Брой мнения : 635
Join date : 03.09.2011

три карти - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 6 Icon_minitimeСря Май 30 2012, 08:53

И на мен ми се струва,че за него е много важна материалната страна.Благодаря за помощта. мерси
Върнете се в началото Go down
Redgina
Редовен участник
Редовен участник
Redgina


Female Брой мнения : 511
Join date : 04.01.2012

три карти - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 6 Icon_minitimeСря Май 30 2012, 11:54

10жезли ,освен всичко е емоционална претовареност ,свръх напрежение (има някакъв проблем в връзките си). Да ,има стремеж към материалното ,но като цяло има и големи очаквания от партньорката ,едва ли не да го освободи от товара, да бъде материално осигурена и т.н.Още не се е научил да обича,чувствата са на ниво -2 чаши ,предстоят много уроци и трудности (Асо п.) в бъдещите му връзки. усмивка

Естествено това е мое мнение ,може да не съм права мерси
Върнете се в началото Go down
twilight
Редовен участник
Редовен участник
twilight


Female Брой мнения : 635
Join date : 03.09.2011

три карти - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 6 Icon_minitimeСря Май 30 2012, 12:04

Реджина,благодаря ти. мерси Определено и ти си права. Razz
Върнете се в началото Go down
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

три карти - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 6 Icon_minitimeСря Май 30 2012, 13:25

В какъв аспект описание– Физически или.....? Едър и силен, добре обмислящ какво и кога да каже и пред кого.
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
twilight
Редовен участник
Редовен участник
twilight


Female Брой мнения : 635
Join date : 03.09.2011

три карти - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 6 Icon_minitimeСря Май 30 2012, 13:35

Shopkata написа:
В какъв аспект описание– Физически или.....? Едър и силен, добре обмислящ какво и кога да каже и пред кого.

три карти - Page 6 99390 По-скоро ме интересува като характер. усмивка Но и това,което си написала е много полезна информация.Шопи,а сега един глупав въпрос...по тези карти може ли да се каже цветът на косата? blush
Върнете се в началото Go down
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

три карти - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 6 Icon_minitimeСря Май 30 2012, 15:32

Съотнасяки ги към еквивалента им на игралните карти- кестеняв до тъмно кестеняв. Ама това е стреляне в тъмното усмивка
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
twilight
Редовен участник
Редовен участник
twilight


Female Брой мнения : 635
Join date : 03.09.2011

три карти - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 6 Icon_minitimeСря Май 30 2012, 15:57

Shopkata написа:
Съотнасяки ги към еквивалента им на игралните карти- кестеняв до тъмно кестеняв. Ама това е стреляне в тъмното

Още веднъж благодаря. три карти - Page 6 2919946403
Върнете се в началото Go down
twilight
Редовен участник
Редовен участник
twilight


Female Брой мнения : 635
Join date : 03.09.2011

три карти - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 6 Icon_minitimeСря Май 30 2012, 16:02

Момичета,ще може ли помощ за още един въпрос?
М ще се премести ли в друг град,заради работа?Тя си задава въпроса.
4п-влюбените-10ч

Вижда се,че има материални трудности и страх.Но и предстои избор,ще трябва да решава.10ч като последна я виждам как семейството и е изпраща. три карти - Page 6 617156 Така че мисля,че ще се премести.

обратна връзка:няма преместване


Последната промяна е направена от twilight на Пет Юли 20 2012, 11:55; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

три карти - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 6 Icon_minitimeСря Май 30 2012, 19:59

хммм, по 4 Пентакли бих казала Не.
другите карти нямат движение, да има избор, има търсене, дори и осъществяване, но има нещо много по-силно, което я дърпа и не я пуска да тръгне нанякъде. Мисля, че ще има избор и ще предпочете сигурността, но не и новото...

Интересно ми е, какво ще е развитието, пиши после, какво е станало усмивка
Върнете се в началото Go down
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

три карти - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 6 Icon_minitimeЧет Май 31 2012, 01:07

Съгласна с Ла ЛаТя избира,ама не й стиска да се отдели от коренитете си (4 п).Здратво свързана с тях е .
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
twilight
Редовен участник
Редовен участник
twilight


Female Брой мнения : 635
Join date : 03.09.2011

три карти - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 6 Icon_minitimeЧет Май 31 2012, 12:31

Благодаря ви много момичета. три карти - Page 6 99390

Ще пиша после какво е станало. мерси
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

три карти - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 6 Icon_minitimeЧет Май 31 2012, 22:45

А ако 4П беше обърната, дали пак би значила, че няма да замине?
Върнете се в началото Go down
Admin
Администратор
Администратор
Admin


Female Scorpio Брой мнения : 1955
Join date : 09.09.2010

три карти - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 6 Icon_minitimeСъб Юни 02 2012, 12:08

Galanthus написа:
А ако 4П беше обърната, дали пак би значила, че няма да замине?

Galanthus, мерси
Според мен тази четворка не играе никаква роля в въпроса ДА/НЕ.
В подредбата има вече големия аркан, който ни дава отговора на питането, а четворката само допълва и ни казва, защо се двоуми клиентът. И как-то La la, казва
La la написа:
другите карти нямат движение
в тази подредба, отсътства промяна, движението с една дума жезли и отсътстват големи аркани, които значат промяна, аз също бих казала, че няма да замине.
Върнете се в началото Go down
https://tarot-manija.bulgarianforum.net
twilight
Редовен участник
Редовен участник
twilight


Female Брой мнения : 635
Join date : 03.09.2011

три карти - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 6 Icon_minitimeСъб Юни 02 2012, 14:48

Как ще се развият отношенията между двама мъже до 3месеца?Приятели са.

6ч-кула-7п

Единия е направил услуга на другия;сякаш е отстъпил.Обаче изведнъж настъпват някакви промени,самият той може би осъзнава нещо и ще премисля как да продължи от тук насетне. усмивка
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

три карти - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 6 Icon_minitimeСъб Юни 02 2012, 15:51

Първото нещо,което ми хрумва като видях картите е,че тези мъже са приятели одавна,в момента обаче в отношенията им е настъпила внезапна промяна-имало е скандал за нещо,вероятно свързано с пари или,нещо,което единият е разбрал за другия,извършено в миналото,за в бъдеще няма да прекъснат отношенията си,но няма да е било това,което е било преди, с една дума ще поддържат почити служебни отношения,отношения по задължение.
Върнете се в началото Go down
Admin
Администратор
Администратор
Admin


Female Scorpio Брой мнения : 1955
Join date : 09.09.2010

три карти - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 6 Icon_minitimeСъб Юни 02 2012, 21:24

twilight написа:
Как ще се развият отношенията между двама мъже до 3месеца?Приятели са.

6ч-кула-7п
Приятелството им отива "на кино".
Стари, добри времена (6Ч) се рушат (Кулата) и ще се наложи да направят преоценка на приятелството (7П)
Върнете се в началото Go down
https://tarot-manija.bulgarianforum.net
twilight
Редовен участник
Редовен участник
twilight


Female Брой мнения : 635
Join date : 03.09.2011

три карти - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 6 Icon_minitimeНед Юни 03 2012, 08:13

Благодаря ви,момичета. мерси
Върнете се в началото Go down
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

три карти - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 6 Icon_minitimeНед Юни 03 2012, 15:42

Ще има срив на приятелството им. И ще се пренаереждат приоритетите- познатото и провереното ,но в няакава степен безмислено или поемане на риска с несигурното но по- приемливото.
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
twilight
Редовен участник
Редовен участник
twilight


Female Брой мнения : 635
Join date : 03.09.2011

три карти - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 6 Icon_minitimeНед Юни 03 2012, 16:00

Shopkata написа:
Ще има срив на приятелството им. И ще се пренаереждат приоритетите- познатото и провереното ,но в няакава степен безмислено или поемане на риска с несигурното но по- приемливото.

Шопи,благодаря ти много. мерси
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

три карти - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 6 Icon_minitimeНед Юни 03 2012, 17:14

Ще видя ли даден човек тази вечер:
Висшата жрица+2 жезли+4жезли

Аз мисля,че да. След известно колебание от негова страна,мисля,че все пак ще се обади
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





три карти - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 6 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
три карти
Върнете се в началото 
Страница 6 от 32Иди на страница : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 19 ... 32  Next
 Similar topics
-
» Три карти 2
» Три карти 3
» Три карти 4
» Три карти 5
» Три карти 6

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: