Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 три карти

Go down 
+38
bibibi
linjeri
Miss Bloom
Кирин
Moira
taroman
Persefona
Fareq O'Neal
jasminbg
magica
forever__young
MARIA.ZH.
dgakova
Лизи
krisiqhua
Iva78
lindaLI
Луничка
Marina Romania
pavla1118
лилиум
mumoni
Frog
Tanya111
Зуки
Антония
simonabs
Galanthus
twilight
Redgina
La la
Anima
Старо злато
Shopkata
viatar
Elen
Admin
МариАна
42 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 25 ... 32  Next
АвторСъобщение
Shopkata
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010

три карти - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 18 Icon_minitimeСъб Дек 15 2012, 19:57

Струва ми се ,че нещо което го искаш някак си ще бъде възпрепятствано по пътя за постигането му. ОТ 2 страни ще има препятствия ,които ще бъдат след време преодолени ,но не сега.Сега няак като да се затваря пътят към целта.Мисля че е временно.
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
La la
Модератор
Модератор



Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

три карти - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 18 Icon_minitimeСъб Дек 15 2012, 20:05

Frog написа:
Какво ще кажете за тази тройка - Асо пентакли, Асо чаши, 8 чаши?
Първо се паднаха като дневни на 12 декември. Нищо забележимо не се случи. Може пък и да съм пропуснала някакъв детайл.
Днес отново ги вадя за едно събиране - същите карти в същия порядък - Асо пентакли, Асо чаши, 8 чаши. Разликата е единствено в картата на цепенето - Асо желзи мв първия случай, а сега 8 пентакли....
Някакви идеи?

Смятам, че има нещо, което много го искаш, но всеки ден виждаш как ти се изплъзва... Материално - пари, дом... и все се чудиш как да го постигнеш, но реално няма изгледи за това.
Може би ти казват, че трябва да обърнеш вниманието си на другаде.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

три карти - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 18 Icon_minitimeНед Дек 16 2012, 14:20

Благодаря, Шопи, Лала!
май сте прави.
Shopkata написа:
Струва ми се ,че нещо което го искаш някак си ще бъде възпрепятствано по пътя за постигането му. ОТ 2 страни ще има препятствия ,които ще бъдат след време преодолени ,но не сега.Сега няак като да се затваря пътят към целта.Мисля че е временно.
Да, така е, периодът е застойчив. Нищо, аз имам търпение
La la написа:
Смятам, че има нещо, което много го искаш, но всеки ден виждаш как ти се изплъзва... Материално - пари, дом... и все се чудиш как да го постигнеш, но реално няма изгледи за това.
Може би ти казват, че трябва да обърнеш вниманието си на другаде
Лала, искам много неща, сред които и материални, но по-желани са нематериалните. Човек трябва да има и цели и мечти три карти - Page 18 402149 иначе животът ни ще бъде твърде скучен.
Аз разглеждах асата от моя си, егоистчна, гледна точка и не стигах до тези изводи. За мен те си бяха просто зрънца, посяти в почвата и чакащи да дойде техния ден, за да поникнат. Затова не ми се връзваха осемте чаши....
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

три карти - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 18 Icon_minitimeНед Дек 16 2012, 17:23

Frog написа:
Какво ще кажете за тази тройка - Асо пентакли, Асо чаши, 8 чаши?


На мен това ми прилича на емоционално охладняване, оттегляне. Всякаш има нещо, в което трябва да вложиш прекалено много усилия и си казваш в един момент- не, мерси.

А за събиране- няма духом да си на мястото, където празнуваш- за други работи ще мислиш..може рано да си тръгнеш...на това ми приличат картите
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
MARIA.ZH.
Наблюдател
Наблюдател
MARIA.ZH.


Female Leo Брой мнения : 40
Join date : 02.12.2012
Age : 34

три карти - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 18 Icon_minitimeНед Дек 16 2012, 19:35

Здравейте, и аз ще се включа с един въпрос. Утре ми предстои една презентация и реших да те тегля карти как ще мине, комбинацията е - 2М, Обесен, Крал пентакли. Като цяло нямам никакво желание и мотивация да я представям, което си личи по първите две карти. Но не разбирам какво иска да ми каже крал пентакли на трета. Имате ли идея? Благодаря ви предварително. Утре вечерта ще дам обратна връзка.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

три карти - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 18 Icon_minitimeНед Дек 16 2012, 22:58

MARIA.ZH. написа:
2М, Обесен, Крал пентакли

Супер ще мине- много ползотворно за теб- ще има някакъв обрат в ситуацията
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

три карти - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 18 Icon_minitimeПон Дек 17 2012, 10:56

MARIA.ZH. написа:
2М, Обесен, Крал пентакли.
Прилича ми като на помощ от приятел, в момент, в който блокирана. Ти имаше ли някакво двоумение дали да правиш тази презентация или не?
Върнете се в началото Go down
MARIA.ZH.
Наблюдател
Наблюдател
MARIA.ZH.


Female Leo Брой мнения : 40
Join date : 02.12.2012
Age : 34

три карти - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 18 Icon_minitimeПон Дек 17 2012, 20:00

Здравейте, давам ви обратна връзка. Вчера бях блокирала, зациклила, всичко ми беше мъгла. Днес обаче презентацията мина гладко, без забележки. Двоумения не съм имала, тя беше задължителна, просто нямах желание и мотивация. Благодаря ви за тълкуванията. Хубава вечер.
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

три карти - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 18 Icon_minitimeВто Дек 18 2012, 00:05

Ами то Мария.Ж. всъщност тук си е написано, че ще има успех това начинание, просто понякога трябва да се връщаме и към това което пише в книгите за картите три карти - Page 18 402149

tarot-manija.bulgarianforum.net/t547-topic
Върнете се в началото Go down
Лизи
Участник
Участник
Лизи


Female Брой мнения : 221
Join date : 30.11.2011

три карти - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 18 Icon_minitimeВто Дек 18 2012, 14:51

Един въпрос от мен:

Ще започне ли Л. работа в СГМ януари месец?
три карти - Page 18 1232893657_qtuo2745_image007три карти - Page 18 1232893713_ewnf6395_image062три карти - Page 18 1232893676_lbjn6835_image025

Напоследък когато гледам за неща, които са свързани със семейството си ги навръзвам точно както на мен ми е угодно Embarassed
Но все пак...7П ми показват, че Л. трябва да има търпение, Рицаря винаги ми се е падал за изненадващи моменти и ситуации, а Паж си е цяла новина. И не мога да кажа Да или Не на въпроса си.
Върнете се в началото Go down
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

три карти - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 18 Icon_minitimeВто Дек 18 2012, 16:05

Лизи, не ми се вижда да почне Л работа там. Той/тя от доста време е в неприятна ситуация и тези какрти показват ,че по-скоро ще вземе пребързано решение под въздейдтвито на емоции,без да го обмисли добре. Гняв има ,ама не и работа.
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
Лизи
Участник
Участник
Лизи


Female Брой мнения : 221
Join date : 30.11.2011

три карти - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 18 Icon_minitimeВто Дек 18 2012, 20:59

Шопи права си. Иначе и аз по тези карти не виждам работа. Ще дам обратна връзка по някое време все пак, мерси.
Върнете се в началото Go down
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

три карти - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 18 Icon_minitimeПет Дек 21 2012, 20:58

--


Последната промяна е направена от Луничка на Сря Юни 04 2014, 14:49; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

три карти - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 18 Icon_minitimeПет Дек 21 2012, 23:07

В един момент всички сме в любовни отношения, сега всички търсим работа ... В синхрон сме Smile И аз ще хвърля сега за работа и ще постна питанката че и аз съм безработна а вече става кофти положение.
Върнете се в началото Go down
forever__young
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 5
Join date : 21.12.2012

три карти - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 18 Icon_minitimeПет Дек 21 2012, 23:38

Здравей, Луничка!
Кралица пентакли е добра домакиня, грижовна съпруга и майка.
10 меча е показател за това, че ще трябва да се справиш с още един проблем и с това настъпва краят на трудният период. На този етап ситуацията е трагична. Но не ти липсна воля за действие. След като си преодоляла и последната трудност ще навлезеш в много мощен период. Направи каквото трябва – подготви си документите, кандидатствай, явявай се на интервюта пък да става каквото ще. Асо жезли е чудесна карта, говореща за жизненост, вълнение, ентусиазъм. Нумерологичното влияние е едно. Ключова дума тук е „новото“ във всеки един аспект.
Приятна и спокойна вечер! усмивка
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

три карти - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 18 Icon_minitimeСъб Дек 22 2012, 00:03

Какво да очаквам в професионален план до 3 месеца?

Изпаднаха ми 10 Жезли и Осмица Жезли, но паднаха обърнати и след това аз си ги изправих, има ли някакво значение ? На мен лично когато ми изхвърчат карти си ги гледам прави.
При повторно задаване на въпроса, след като си прибрах картите ми изхвърча 6 Жезли и пак обърната.

И отговора на въпроса е:

ВСИЧКИ СА ОБЪРНАТИ
2 Жезли, 9 Чаши, 8 Мечове

Но най-интересното е че се беше паднало 9 чаши а аз написах 2 Чаши, после като търсех в книгата пак търсех 2 Чаши, дали не се е показала огледална карта и всъщност да е обърната 2 чаши?


Иначе моя отговор на въпроса е:

Сега наистина положението не е добре - обърнатите 2 Жезли и 9 Чаши, но в края всичко ще се оправи, мъглата се вдига, но трябва да положа още усилия - обърнатата 8 Мечове.

Само незнам как да тълкувам падналите карти - като прави или както паднаха - обърнати ?
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

три карти - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 18 Icon_minitimeСъб Дек 22 2012, 00:32

Луничка написа:
Какво да очаквам в професионален план до 3месеца?ДП-10м-Аж(и доп.към асото жезли-асо меч).
Луничка, доколкото виждам едната посока няма да я бъде на този етап. Може би след време, но не и сега /10 меча/. Другата има има зрънце ,от което може да излезе нещо смислено. Асата по принцип са ми неясни. Нещо като захарен памук са, няма да се наядеш с тях. Изключвам Асо пентакли...
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

три карти - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 18 Icon_minitimeСъб Дек 22 2012, 12:51

Луничка написа:
Какво да очаквам в професионален план до 3месеца?
ДП-10м-Аж (и доп.към асото жезли-асо меч).

На мен ми прилича на светлина в тунела!
И на осъзнаване на нещо важно, свързано с професионалният ти живот и кариера. КП освен домакиня е и оправна бизнес дама ;)
Върнете се в началото Go down
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

три карти - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 18 Icon_minitimeНед Дек 23 2012, 16:24

---


Последната промяна е направена от Луничка на Сря Юни 04 2014, 14:50; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

три карти - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 18 Icon_minitimeНед Дек 23 2012, 18:10

dgakova написа:
Само незнам как да тълкувам падналите карти - като прави или както паднаха - обърнати ?

Да ти кажа- аз не бих тълкува 3 обърнати
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

три карти - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 18 Icon_minitimeЧет Дек 27 2012, 17:48

---


Последната промяна е направена от Луничка на Сря Юни 04 2014, 14:51; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

три карти - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 18 Icon_minitimeЧет Дек 27 2012, 19:01

Ааааамииии, не, тц ! Според мен трябва да зададеш въпроса така:

" През идната 2013 година, в емоционален - химично-физичен план на тема обвързване с тенденция - дългосрочни хармонични и интимни отношения, дали ще намеря подходящ флуиден приемо-предавател? " Smile


Иначе бих задала въпроса така : Каква е общата тенденция за мен в любовен аспект през 2013 година? Щото за емоционален план може и всяка друга емоция да ти покажат :-)
Върнете се в началото Go down
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

три карти - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 18 Icon_minitimeЧет Яну 10 2013, 19:41

---


Последната промяна е направена от Луничка на Сря Юни 04 2014, 14:51; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

три карти - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 18 Icon_minitimeЧет Яну 10 2013, 19:55

Може би този господин изпитва желание да се задоми,но в момента ми се стува доста увлечен по някоя дама,ще трябва да положи повече усилия,за да я спечели,за брак не знам дали ще стане до 3 месеца,но може да заживеят заедно.Много интересна комбинация-Жреца до Дявола-според мен този човек се намира между рая и ада и това му харесва. мерси
Прилича ми на любов!
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

три карти - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 18 Icon_minitimeЧет Яну 10 2013, 20:42

Smile и на мен ми прилича на влюбен мъж, който се пече на бавния огън дали да предложи и как да предложи..нещо такова- според мен решението вече го е взел,де
не знам дали до 3 месеца ще се задоми...но ще има постъпки в тази посока...
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

три карти - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 18 Icon_minitimeЧет Яну 10 2013, 21:08

Луничка написа:
До 3месеца Д(мъж) ще се задоми ли втори път?Казвам втори,защото господинът е разведен.Картите,които му изтеглих са жрец+дявол+8п.

И аз съм на мнение, че човекът мисли по въпроса защото е под влиянието на любовта, но едва ли на този етап ще стигне до реално действие. Рано е още.
Върнете се в началото Go down
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

три карти - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 18 Icon_minitimeПет Яну 11 2013, 07:05

---


Последната промяна е направена от Луничка на Сря Юни 04 2014, 14:51; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





три карти - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 18 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
три карти
Върнете се в началото 
Страница 18 от 32Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 25 ... 32  Next
 Similar topics
-
» Три карти 2
» Три карти 3
» Три карти 4
» Три карти 5
» Три карти 6

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: